• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
koska aj my mame soplik a pouzivam aj Nasivin a v lekarni povedala ze mozem aj kvapnut dop nosa ze uz takymto detom sa nemusi len vytierat
3. okt 2009 o 21:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi svokra chce kupit take to ako klasicky pavuk len moderne. Ale mne sa skor paci taketo cosi aj sa prehra s tym a aj ho to drzi pri prvych krokoch.
3. okt 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mne sa pavuk tiez moc nepozdava, toto chicco je ovela lepsie :wink: :wink: :wink:

aj ja kvapkam nasivin, a zda sa mi ze dost pomaha
3. okt 2009 o 22:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lubi a od kedy asi budes choditko pouzivat?
3. okt 2009 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
3. okt 2009 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Čaute.
Aj ja musím pozerať Superstar, lebo dcéra to žerie. A mulatík čierny sa páči aj nám, Monika dokonca vyhlásila, že by chcela takého frajera. :grinning:
3. okt 2009 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi ale prave citam ze to chicco je az od 9m... tak zatial by to mal asi len na to hranie na tom panely a potom keby vedel trosku chodit tak by s tym chodil
3. okt 2009 o 22:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, keby som nenakúpila veľa vecí nedávno, tak o ten svetrík by som sa tiež bila. :slight_smile:

A Emka sa tiež zvykne zlostiť na prsníku a všetko musí vidieť, hneď sa obzerá, keď pri nej niečo šuchne.
jej bude do uska spievat.. :grinning: :grinning: :grinning:
luba ja pouzivam sprej vola sa mar s morskou solou a ja jej ho normalne striekam do nosa dva krat denne a pekne jej sopliky stekaju
3. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, ty si Janka, nie? Ja ti stale hovorim Danka... :sweat_smile: :sweat_smile:
3. okt 2009 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj nasho drobca teraz pri kojeni tiez vsetko rusi, kedysi som mohla pozerat telku alebo telefonovat v pohode pri tom teraz nehrozi. staci ak sa ma mm nieco opyta a uz sa otaca a vrti
3. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sak som sa nika pozerala ze sak mne ziadna aukcia neusla - ja som Danka :wink:
3. okt 2009 o 22:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ben je sympoš riadny :wink: černoško bububu :grinning: :grinning: :grinning:

Rene z BB no ništ moc

jamaat Monika ma vkus :wink: uz riesi chalanov? teda ja som začala hádam v 12tich som sa červenala ako paprika pri tych čo sa mi páčili
3. okt 2009 o 22:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no moja je tiez taka vrtula pri kojeni teraz ked prisiel mm domov z roboty tak ho zere nevie z neho oci spustit tak ked kojim ho musim vyhodit prec lebo potom to nie je kojenie ale len rehotanie
3. okt 2009 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a najvacsia sranda v Adelinych vyrokoch bola:
"uz som chcela povedat ze ti hladkam Chodur" :sunglasses:
3. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej, dm...viem ze ty si Danka... :grinning: :grinning: :grinning: aj to ze mimi je Janka...len ja som dnes akosi mimo :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 22:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ten Tom Jones bol ozaj dobrý, René sa tiež dal počúvať.

Monika sa kamaráti s 16-18ročnými. No čo už s ňou. :slight_smile: .....A keď raz kočíkovala Emku, tak si jedna teta myslela, že je to jej dieťa. :grinning:
3. okt 2009 o 22:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
pozeram tie choditka a som natrafila na toto http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6554171 asi my uz hrabe ale ako pozeram tak pozeram nechapem ako z toho moze byt hojdacka a tiez naco je ta plachetka dole ved ako ma dieta chodit.... chapete to alebo som len ja taka divna :fearful:
3. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Najväčší najsamsuper český moderátor Leoško je oproti Adele len taký ponožkový odvar. Vôbec sa nechytá.
Pyco je oveľa lepší a aj krajší. :slight_smile:
3. okt 2009 o 22:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby, co varite zajtra na obed? u nas zabodovala na zajtra klasika, sleepkova poleevka a kura s ryzuuuu :grinning:
3. okt 2009 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja teda Leosa nemusim akoze vobec... jamaat..ponozkovy odvar... :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 22:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm ta plachetka sa da dat podla mna dole a bude to choditko ale ako sa da koliska spravit neviem

jamaaat no potesi ale hadam sa jej to nestane v dnesnej dobe sa to da riesit inac a Monika ma na to isto este cas aby bola mamina :wink:
3. okt 2009 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja zajtra nevarim nic ideme svokre na hody :grinning:
3. okt 2009 o 22:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tú hojdačku ani ja nechápem, bude to mať niečo spoločné s tou plachtičkou. Tá sa dá dať preč a potom je z toho chodítko podľa mňa.
kosska to mi aj nejako dosla ta plachetka ale tu kolisku akosi nechapem :fearful:
ani ja nevarim polievku vari svokra a poobede ideme grilovat tak mam veget
3. okt 2009 o 22:19  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
FB mi vkuse blbne, už mi to lezie na nervy. ............Booože, mne voľáko furt dačo lezie na nervy. Mala by som sa nad sebou zamyslieť. :slight_smile:
3. okt 2009 o 22:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nika hej ja som jana, ale nevadi :grinning: :grinning: :grinning:

aj my ideme zajtra k svokre, takze tiez nevarim

ale sleepkovu poleevku a kura s ryzuuu by som si dala aj hned :grinning: :grinning: :grinning:
3. okt 2009 o 22:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
emode vyhrala tie pyzamka :grinning: :grinning: :grinning:
som jej ich nechala

inac baby aj vy mate taku kosu v byte??? ja som malej musela dat pod pyzamkovy overal aj body
ja tu sedim pod dekou vo fleecovej mikine a je mi zimaaaaaaaaa
3. okt 2009 o 22:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok