• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
Ahojte,

mimi, aj ja som si naliala decko :grinning: :grinning:
17. nov 2009 o 20:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka lebo tam boli velke pismena a to nesmie byt, uz aj ja som si musela prerobit...
17. nov 2009 o 20:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ale sa mi fajne ziva po tom vinku :fearful:
17. nov 2009 o 20:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak na plavani bol jeden chlapcek ktory celu dobu co bol vo vode strasne plackal. mamina uz nevedela co s nim. ked vysiel z vody OK, ale akonahle ho dala do vody zase rev
17. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja som si včera naliala :slight_smile: .......A nejaké mám vyjedacie obdobie, furt by som dačo žula a miešala chute.
17. nov 2009 o 20:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi alkohol utlmuje, mne sa chce spat vzdy pri kojeni a ked ju hojdam na fitlopte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 20:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte no konecne som vas docitala
ludka moj mm roby v Belgicku 3 tyzdne je v praci a potom 3 doma a vychadzaju mu vianoce v robote ale stale ufam ze to vybavi a bude doma lebo nechcem byt bez neho

mne dneska mala protestovala zo spanim bola hore od pol 3 a o 5 mi nechcela ist tak musela vydrzat az do vecera tak mi odpadla o stvrt na 8 tak som zvedava do kedy potiahne
17. nov 2009 o 21:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Emka má teraz kľudnejšie obdobie, nekope a neštípe až tak pri kojení, tak aj ja pri tom zaspávam. :slight_smile:
17. nov 2009 o 21:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja spim pri nocnom kojeni :sweat_smile: prve sa snazim absolvovat po sediacky, to este malu vratim do postielky a nadranom uz kojim po leziacky a malu si uz necham pri sebe
a aka byvala kludny pri kojeni, tak teraz je to uplny opak, hotova katastrofa, mlati rucickami, kope, mece sa, no proste hruuuza
17. nov 2009 o 21:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mna stipe, kope, taha vlasy vzdy ked ju vezmem na ruky a hryzie tymi dasnami prazdnymi. ruky ako magnety ma, len co sa ku nej priblizim tvarou uz ruky dviha a pochytat vsetko vsade a najnovsie ma stekli po pazuchou pri kojeni
17. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi Sofia ma pri kojeni stekli a zadkom a nohami hadze zboka nabok asi chce tancovat lambadu
17. nov 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi, blbé je to, však? Emka kope stále, ale to mi až tak nevadí, to už som si zvykla. Pri kopancoch viem aj spať. :slight_smile:
17. nov 2009 o 21:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
17. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
inak posledne dni sa z maleho stal strasny zavislak od cicika.... ked kojim tak este dllllho cicka a ked mu prso zoberem dudel ani bohovi a zacne sa prekacovat na brucho lebo hlada prso a rukov rozhadzuje lebo si ho chce dociahnut.... je to horor lebo preto aj horsie zaspavame vecer predtym sa napapal pustil prso dala som dudel a sam zaspal ale teraz prso nepusti aj ked uz nepapa a len dudluje a ked mu ho zoberiem tak sa prekacuje a hlada ho. aj rano mi to robi ked sa zobudi. on by dudloval aj hodinu snad. je to o nervy
17. nov 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm pockaj ked ti bude hladat prso aj v noci ako moja...uplne krici kym ho nema
17. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
To majú asi všetky teraz obdobie fascinácie tvárou. :slight_smile:

Pozerám práve víťazov tej súťaže Zlatíčko roka. No úžasné fotky vyhrali. :confused:

dm, dúfam, že Emka s tým nezačne, lebo v poslednom čase tiež viac cická a keď sa odtiahnem, tak revčí.
17. nov 2009 o 21:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, to je zaujimava stranka :grinning:
17. nov 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz maju nase deturence rozumceky a nedaju sa oblafnut cumlami
17. nov 2009 o 21:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka, dobré magnetky :slight_smile:

Veru už sú to riadni človiečikovia, nielen také červíčky urevané.
17. nov 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru mudre su tie detvaky, priam bohovicne

hej ludka, ta stranka nema chybu :wink:
17. nov 2009 o 21:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute zeny, konecne doma z roboty :stuck_out_tongue_closed_eyes:

inak ako spite s malymi, svietite celu noc, alebo mate tmu v izbe?
17. nov 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady ja mam tmu, ty svietis???
ide by t tankovy prapor :grinning: :grinning: :grinning:

aaaa mm je doma z tenisu, keby som ja mala aspon polovicu jeho sportoveho odhodlania tak uz mam davno postavu modelky, ale nieeeeeeeee ja radsej zdusim vecer o pol 10 milku :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lady, ked maly vecer zaspava, svietim vedla v kuchyni a dvere su otvorene, a v noci mame uplnu tmu.Este aj zaluzie su zastrete.
17. nov 2009 o 21:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Aj my máme tmu. Keď k malej vstávam, zapálim si nočnú lampu. Ale inak tma, aby čo najdlhšie spala.
17. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja svietim malou lampou celu noc. ked mi vtedy este aj v noci vygrckavala, tak som na nu potrebovala vidiet. a teraz ked ma tmu, tak jaci. nemyslim, ze sa boji, ale nic nevidi, tak nevie,ze co sa deje.

mimi, si ma navnadila s tou milkou. idem ja zdruzgat nutelu,co vcera muz kupil :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. nov 2009 o 21:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat aj ja sa snazim tmou vyvolat pocit noci, ale nie vzdy sa mi to podari :sweat_smile:
17. nov 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my mame tmu tmúcu
no ja som si uz pre istotu umyla zuby, aby som nic nezjedla :zipper_mouth:
ja som dojedla take tie dlhe piskoty
17. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja cez den stiahnem zaluzie, tak spi v pohode, ale v noci nezaspi v uplnej tme. mam malu lampu na zemi, nad nou stolcek a cezen este uterak prehodeny, tak je to len take sero. vidim na nu, ale vela svetla to neda.
17. nov 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok