• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Májové bábätka 2009

12. augusta 2016 
monka, skusim mrknut, neviem, ci to maju na nete.. Dubnik je priehrada tu u nas, 1km od st. turej
18. jan 2010 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dm - neboli, podla diskusie to vcera objednavali ... teda jedna z nich tam uz bola na stretku z MK so starsim dietatom
18. jan 2010 o 21:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rybca diky no zajtra vyskusam a uvidim potom dam vediet mozno po plavani jej bude chutit
18. jan 2010 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caute baby

co sa stretka tyka aj ja by som sla s mangelom a Kikou lebo sama by som sa asi nemala ako dopravit

mimi- pokial viem tak do 3 rokov sa prave nizkotucne nedoprorucuju a prave naopat plnotucne aj jogurty a aj mlieko a syry atd
18. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monkap a ako sa zaklada tema? akosi to tu neviem najst...
18. jan 2010 o 22:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
uz som to nasla - zakladam temu k tomu stretku zachvilu bude :wink:
18. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja uz som zalozila temu
18. jan 2010 o 22:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz mame dve temy na stretko :grinning: kosska, ale tvoja je v spolocnych terminoch, nie v stretnutiach :stuck_out_tongue_closed_eyes:
18. jan 2010 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ved som este nikdy nezakladala temu ale ved aj tak asi jednu zamknu tak uvidime koho :grinning: :grinning:
18. jan 2010 o 22:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
dm - teda neviem ci tam bola na stretku z MK, ale uz tam bola ...
18. jan 2010 o 22:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja pojdem hadam aj do hajan a do piatku tu asi nebudem lebo som dala s mm stavku ze vydrzim 4 dni bez netu tak musim vyhrat iba ak by som sem tajne nakukla uvidime
18. jan 2010 o 22:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
kosska: ze stavku :grinning:
18. jan 2010 o 22:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
monka ved uz som ako zavyslak stale tu sedim tak som povedala ze vydrzim 4 dni a mm to zobral vazne :frowning2: :frowning2:
18. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kosska tak sme mali tusim rovnake myslienkove pochody :grinning:

http://www.modrykonik.sk/forum/show.php?vThreadID=123393&vGroupOffset=0

ja som sa tam snazila skopirovat tie veci co sme tu uz o tom pisali aj tie linky
18. jan 2010 o 22:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dm ja uz som odoslala nech mi tu moju zrusia a sranda aj sme ju tak isto pomenovali
18. jan 2010 o 22:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No už som aj ja tu, vo vani som sa vyvaľovala. Tá Terchová vyzerá super. Len toľko tu, ostatné už do novej témy.
18. jan 2010 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zaujava reportaz skoda ze nie je aj o jedlach pre mensie mimi http://www.ceskatelevize.cz/program/cerneovce/clanek1689/18.01.2010-18:25-1.html
18. jan 2010 o 23:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte dobre ranko my sme boli dost casto v noci hore :rolling_eyes: ja sa terminu stretnutia prisposobim a aj miesto, vsak mm ma odvezie
19. jan 2010 o 08:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
cafte, no po tom vcerajsom vecernom hysaku bola noc prekvapivo dlha :dizzy_face: ...zobudili sme sa az rano..tak ja uz fakt neviem, ze co :fearful: . ...dala som jej pred spanim espumisan a gel na dasna (aj ked po zuboch ani tuka) a evidentne to zabralo. Teraz som ju dala do postielky a je tam akosi ticho..idem kuken...fiiiha, tak uz aj zaspala :dizzy_face: :dizzy_face: Rano som mala dokonca aj prekvapivo "vela" mlieka a papala az teraz kasicku...no to sa nam to dnes pekne zacina :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :zipper_mouth:
19. jan 2010 o 08:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa chce spaaaať! A idem do tej Žiliny, tak si budem musieť spievať, aby som za volantom nezaspala.
19. jan 2010 o 09:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,

my sme hore uz od 6. V postielke sa este hral s dudlom do pol 7. Povodne mal byt na dudlovanie, ale nejako mu nebere, tak sa s nim aspon chvilku zahraje :confused:
19. jan 2010 o 09:17  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jamaat a ty uz pracujes?
19. jan 2010 o 09:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Janka tak stastnu cestu :wink: mne dnes isiel mm spravit prieskum s lyzami na jedno lyziarske stredisko ci tam su podmienky aj pre nas so Sofiou

nika to mas odmenu za tie prebdene dni aj noci :wink:
19. jan 2010 o 09:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iinuska, len tak občas čosi spravím.

ludka, ďakujem.

Tak idem. Čaute.
19. jan 2010 o 09:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ludka a kam chcete ist???
lebo ja teraz ked ideme tak beriem aj Ninu, zatial som ju nenechavala so starkovcami...
19. jan 2010 o 09:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dnes je mm doma, tak ideme na hodinku na Kaskady, teraz je to za lacny peniaz :wink:
19. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ludka, no veru, tak mi to dobre padlo...len keby som ja blbana nesla spat az o polnoci pomaly..stale som cakala, ze sa Klarka zobudi a ona nic...tak som sla az o pol dvanastej :angry: :sweat_smile: Ale aj tak som sa docela vyspala :dizzy_face: , predsa len som spala dlhsie, ako tie vcerajsie tri hodiny :sunglasses:
19. jan 2010 o 09:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
mimi mm isiel na Kraliky pozriet, no mne Sofia velmi v kociku nevydrzi a hadam ani podmienky na kocikovanie tam nebudu a isiel pozriet aj chaty lebo na nejake dve, tri hodinky by sme tam pobudli a to Sofii treba aj prikrm davat
19. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a na Kaskadach co zvyknete porabat? maju nejake zlavy?
19. jan 2010 o 10:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok