Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dannynka
30. jún 2009

ahoj dm-vsetko naj Matkovi k dvom mesiacikom 😵

my sme mali v nedelu a dnes sme boli na poradni a Domi uz ma 60-cm a 5210g 😉 😵

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaprofant
1. júl 2009

dobre ranecko no pekne vahy tu mate nas oprpti vam je chuducky ale zase je dlhy 😀 😀 musim sa pochvalit pekne mi spinkl vcera zaspal pri muzovy na ruckach o 22hode a spinkal do 4 rano a potom sa zobudil o 6 na hlad a smed a spinka do teraz

inac ako casto davate kvapky na brusko bo moj kazde rano o 4 tak poplackava a kopka tak cvicime a enda si masirovat brucko tak ho asi boli tak len nozami bicyklikujeme a prebalime a ide spinkat ale poprdkava tak v postielke ze az
aj vase babatka take smradiky prsia nas nehorazne 😀

bambi7
1. júl 2009

dobre ranko babulky 😉

zuzkaprof super ze pekne spinkaaa 😉 sikulka

danny pekna vaha parada 🙂

a ako sa inac mate?

zuzkaprofant
1. júl 2009

bambi to len sem tam ale tak by sa mohol naucit ebo aj tak ja sa vyspinkam
inac ako sa mas ake mala
mi ideme asi v paitok zaockovat rozmyslame ci dame maleho alebo nie lebo to je daka vakcina na 6chorob tak nevieme ci mame dat alebo nie lebo tu to nie je povinne tak neviem 😒

bambi7
1. júl 2009

zuzka my pomaly....mala ma stale problem zaspat ale inac ok aj tie koliky mava ale uz viem kedy tak sa da....inac vsetko ok pekne rastie stale sa smeje ako na fotkach co mam v albume je to smejoooo 😀 ked sa usmeje som hotova a to nevravim o tatovi 😀

26.7 ideme na dovolenku sice len na slovensko ale tesime sa moc a hlavne moj ze si oddychne ma toho moc....

a ty ako zuzka ides domov aj?

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi7
1. júl 2009

ahoj mon ako sa mate?

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi7
1. júl 2009

mon tak moccc drzkam palce nech to a okkkkkkkkk

my sa mame ok vsetko ako bolo stale ma problem zaspat ale inac ok ...

zuzkaprofant
1. júl 2009

bambi ideme o tt na sk na tt tak snad pojdemem bo je to tak vyse 110hod cesty plus prestavky ta snad maly prespinka alebo v najhorsom pripade sa varite spat 😀
ve to monkap n3viem ci ho mam dat teraz naockovat alebo neskor tu sa na tbc neoskuje asi vsetko je vtej jednej vakcine aj osipky mums a ine choroby

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bambi7
1. júl 2009

mon snad 😀

zuzka a kedy idete?

zuzkaprofant
1. júl 2009

v piatok nie ten ale dalsi alebo v sobotru ako maly bude cceit vies ked bude plackat od rana ta nejdeme tak sme sa doholi bo celu cestu aby mi plakal ze chce ist na ruky ta sa neda tak ist
no moj uz mrci asi sa zobudza
inac vase deti sa tiez tak tocia v postielke ja ho dam rovno a on sa ocitne o chvilu na mriezke v postielke 😀

bambi7
1. júl 2009

zuzka aj nasa sa vrti 😀 uz som aj objednala to hniezdo okolo postielky dlhsie stale tam davala rucicku .....

zuzka chapem ved uvidite ako sa zobudi ci bude na cestu pripraven 😀

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaprofant
1. júl 2009

monkap 10hod som chcela napisat 😀 😀
dievcata ked je vonku tak teplo ako obliekate babatka moj je vkuse spoteny
a davate im cajik alebo vodicku a asi kolko ml

veronika1982
1. júl 2009

ahojte.. co mate noveho? my uz registureje hracky, hrazdicku a veci okolo sa snazime chytit do rucky...a zaciname sa v postielke vrtit. tuto noc si zamotal rucky medzi tycky a pomaly vypadol cez otvor co mam na postielke takze ho uz budeme musiet obkladat.. snazime sa ucit zaspavat sami v postielke. niekedy sa to dari a inokedy nie..

zuzkaprofant mi ideme dnes prvy krat von v kratasoch a tricku tak uvidime a tiez sme si spravili cajik...

a cakame na ovcie kiahne lebo ich dostal nas synovec takze uvidime ci ich chytime aj my..

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaprofant
1. júl 2009

ja som ho vcera moje maleho povyzliekala v metse bo plackal bolo mu horuco tak bol len v bodickach a v ponozkach a tie si sam dal dole 😀 😀 dnes mu dam len bodicka kratky rukavcek a tenke ponozticky a hotovo nezakrivam ho uz lebo sa poti velmi aj ked ho kojim ta je cely spoteny vlasky ma take mokre ze 😅

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
zuzkaprofant
1. júl 2009

to uz mozu take male babatka mat kiahne sa to neockuje proti nic ci co?

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
rybca
1. júl 2009

Ahojte, tak dnes uz ta vinea neucinkuje, vcera to bol asi len nejaky zachvev

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
jamaat
1. júl 2009

Dobré ráno.

monkap, aj mojej Emke sa robí v tom TBC očkovaní hnis, lekárka kázala natierať framykoinom. Má to zatiaľ rovnaké, hoci natierame už týždeň. Nevyzerá to, že by sa chystalo prasknúť.

lasenka
1. júl 2009

ahojte 😉
aj my sa obliekame do bodynka s dlhym rukavkom a ponozticiek 😉
vcera sme boli na poradni a za 6 tyzdnov sme pribrali 1200 g a vyrastli 10 cm 😉 tiez nedavam ziadny cajik ani vodicku, zatial si stacime sami 🙂

monkap
autor
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
lasenka
1. júl 2009

monka - tak my sme od siestej vonku 😕 😵