Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
20. jún 2010

@juska3 Alex ti zaspi na posteli a potom ho prekladas?

jamaat
20. jún 2010

@juska3 Poznám aj ja tie šípky 🙂

ludmilabb
20. jún 2010

mne Sofia nikdy nesimulovala spanie to ani nahodou

jamaat
20. jún 2010

@ludmilabb Asi na ňu nerobíš krik, že nespí 🙂

juska3
20. jún 2010

ludka, prekladam, ale uz sa parkrat stalo, ze takmer letel do postielky 😵 lebo je tazky a niekedy mam problem ho zodvihnut z postele (niekedy ma bolia krize), tak ho nesiem ako pokak... a nemozem sa narovnat 😅 preto som ho aj chcela naucit zaspavat v postielke, no ale s tym ma zase problem mm, kedze place

mystery7
20. jún 2010

u nas dnes zaspavanie bez problemov. Podarilo sa hned, ale uz 2x plakal. V poslednej dobe zaspava pravidelne o 20:30, je to jeho cas.
Vcera sme boli hore od 5:15 a tak som zaspala pri uspavani 🙂 tak som si aspon fajne zdriemla. Dnes som varila hovadziu polievku so zeleninou a spenatovu s krupicovymi haluskami. Hovadziu v pohode zjedol som zvedava co s tou spenatovou. Zajtra testujem 🙂

jamaat
20. jún 2010

Aj Emka už mravčala.

dannynka
20. jún 2010

ahojte

juska-tie puzzle som veru aj ja chcela kupit ale nestihla som...takze aj tak dobre.... 😉

ja som dnes robila kysele zemiaky ako polievku a Domík spapal plný tanier 🙂

iinuska
21. jún 2010

dobre ranko
Adamko bol hore v noci o 3, o 5 a o 7sme vstavali. Teraz uz spi.
Skusam ho davat na nocnik, ale nechce tam vobec sediet. Hned sa stavia. No nebudem mu z toho robit traumu, obcas ho tam skusim posadit, a ked nechce, tak nechce. Petko mal plienky do 2 rokov. Ale bolo to tak zo dna na den. Jednoducho som mu ju nedala, a nehoda sa nestala ani raz. 😅

martinaxyz
21. jún 2010

Ahojky...
my sme si dnes pospali do 8.30....keby to bolo každý deň 😵 😵 😵 ...

dm1
21. jún 2010

inuska ani nas tam nechce byt vzdycky zacne plackat a stavia sa z neho tak ho netrapim a nedavam ho tam. len obcas skusim ci sa nieco nezmenilo. ale mama mi samozrejme vzdy hovori ze uz by mal sediet na nocnicku 😖

martinaxyz
21. jún 2010

my nočník ešte neriešime, ale pomaly už asi začneme...na malom je vidieť kedy kaká, len mám strach, že keď ho vyruším tak mu to sekne 😅 😅 😅

iinuska
21. jún 2010

dm, presne aj moja mama, ze ved na leto, uz ked bude pekne, ze moze byt bez plienky. No na leto to vobec nevyzera, tak bude mat pekne aj plienku 😀

iinuska
21. jún 2010

mata, Adamko ked sa pokaka, tak hovori a-a. Ale to uz ma nalozene 😀

kosska3003
21. jún 2010

ahojte tak my sme pospali do 9 hihihihi ale 4 krat som kojila isto uz mi prisla aj na chut nutrilonu ale cecek je cecek ze jo ja nocnik neriesim ak zacnem tak az po dovolenke aj tak ked na nom sedi reve ako tur tak ju musim zabavat

kosska3003
21. jún 2010

baby neviete mi niektora poradit chcem kupit kameru a neviem vobec aku

toto je za pocasie mala mi tu vresti popod usi no asi budem musiet dat igelit na kocik a ist s nou aj tak aj tak vonku

iinuska
21. jún 2010

kosska, s kamerami nemame skusenosti, my natacame bud na fotak alebo mobil

emode
21. jún 2010

@kosska3003 mame rovnaku skusenost ako iinus mame dobry fotak a videa robime tam podla nas je to zbytocnost ale vy mozno vyuzijete inak ...
nic idem ja dovarit obed, hrachovu kasu, udene mame este od svokry z oslavy, mozem dat kasu aj malej ??

kosska3003
21. jún 2010

no ved aj ja mam kameru na mobile aj fotaku ale na fotaku sa mi zmesti len pol hodinka ja by som chcela kameru ale s pametou nie na cd a natacat a nech to ide pekne za sebou a nie len 1O minutove sekvencie to mam aj teraz

martinaxyz
21. jún 2010

no konečne som sa dostala k fotkám, tak vkladám fotečku s tortou k narodkám...

juska3
21. jún 2010

inus, podobne zvuky vydavaj aj Ajko, ked nalozi do plienky 🙂

Alex spal celu noc, ale so mnou na posteli, kym som nesla spat a bol v postielke, tak bol 2x hore, prehadzuje sa v postielke, casto cestuje v noci a tiez sa doudiera o palicky, hlavne hlavu a potom ho to preberie

jamaat
21. jún 2010

Ahojte, my sme sa vrátili z plávania a teraz sú doma vresky, lebo sa mi zase prebrala pri preložení do postieľky.
Na nočník nedávam, lebo by mi tam nevydržala ani náhodou. A kaká mi na 99% ráno do lavóra.

@martinaxyz No riadny vozový park 🙂
@kosska3003 Kameru neviem poradiť, my máme ešte na pásky, nie na kartu.

martinaxyz
21. jún 2010

@kosska3003 - my točíme foťákom...a tak dlho sa nám dá točiť akú veľkú kartu dáme a akú kvalitu obrazu zvolíme...

ludmilabb
21. jún 2010

@kosska3003 my mame Panasonic s pevnym diskom a sme spokojni

ludmilabb
21. jún 2010

@martinaxyz malý sa má na čom voziť alebo poprípade tlačiť 😀

jamaat
21. jún 2010

Booože, ešte stále škrečí, už chytám nerv pomaly ale isto!

ludmilabb
21. jún 2010

my šerblujeme od piateho mesiaca takže nemám problém aj keď klasický nočník sa len chystám kúpiť, kakáme do takého špeciálneho vyvýšeného a tam sa mi vyciká skoro vždy keď ju dám ale to už viem podľa suchej plienky
ja mám tiež v pláne nechať Sofiu na ostro už aj boli pokusy ale v tomto počasí nehrozí

ludmilabb
21. jún 2010

@jamaat v postielke ti reve? pozerám že polhodinu, hmm a to by mala byť po plávaní okrepená viacej

martinaxyz
21. jún 2010

@ludmilabb - ztial len tlačiť...a skákať po tom

jamaat
21. jún 2010

@ludmilabb No veď práve, že po plávaní, v aute som ju musela budiť, aby nespala. TAk ma ani nenapadlo, že sa preberie, bola by som trošku dlhšie počkala, kým z izby odídem. Lenže ako šúchali dvere o koberec, to už ona vie, čo je to za zvuk, tak precitla a hneď kontrolovala, či som tam.
Ale už spí konečne, musela som ísť k nej, ukľudniť ju a škrabkať, kým zaspala. Už to nebol len vydieračný rev, už boli aj slzy a vzlykala ešte aj potom, ako som bola pri nej.
Upalujem so psom, lebo pred plávaním sme nestihli, keďže nám to posunuli už na 9,30.