Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ludmilabb
18. nov 2009

sa mi to zapacilo tak skusam praktizovat a aj na konikovi je uz zalozena tema

bezplienkova komunikacna metoda

monkap
autor
18. nov 2009

sssimi: dik, ja som sa tam pozrela az dnes ... iba obcas tam nakuknem a co to precitam ... tiez prajem Sarah vsetko naj - k polrocku 😵

mimi: aj Ninke vsetko naj k polrocku 😵

ludka: mala je sikulka 🙂

ludmilabb
18. nov 2009

podla mna kebyze to doma skusite ked vam deticky vstanu isto by vas milo prekvapili 😀 😀 😀

dm1
18. nov 2009

ludka len nas nekaka hned po spinkani tak asi by som ho marne drzala nad lavorom 😉 vacsinou da ked papa a neda sa mi aj drzat aj krmit

mimi21
18. nov 2009

ludka ja som tu temu tu uz parkrat zahliadla, len som tam nenakukla

monka, dakujeme 😉 cely den mam taku nostalgicku naladu, ze ako to rychlo ubehlo... zachvilu ju vydavat budeme 😀 😀 😀

emode
18. nov 2009

ludka pozicias?? ja ti poziciam POhovoví rodiče, pohodové deti ... 😀

mimi21
18. nov 2009

dm aj my kakame pri papani, alebo tesne po
su to taki mali humusaci, ti nasi drobci 😀 😀 😀

ludmilabb
18. nov 2009

Erika jasneee

dm aj moja predtym kakala pri kojeni, teraz uz nie skor som si vsimla ze cika

monkap
autor
18. nov 2009

mimi: mne to teraz ubieha neskutocne rychlo ... podstatne rychlejsie ako pri patkovi ... veru, zachvilku dovedu frajerov domov 😀

jamaat
18. nov 2009

ludka, ja väčšinou, keď ju ráno rozbalím, tak už je pokakaná a asi kaká po prvom kojení medzi štvrtou-piatou. Takže to odmietam o takom čase robiť pokusy 🙂 .........Ale tiež som Moniku tak učila, že po zobudení okamžite na nočník. A bola bez plienok medzi prvými z jej rovesníkov. Ale už si nepamätám, koľko mala.

ludmilabb
18. nov 2009

Janka kedy ti Emka zaspala?

idem aj ja spat vsak uz je kolko hodin!!!!! a nocna sichta nepusti

ladywitch26
18. nov 2009

nasa tiez kaka hned rano, okolo pol siedmej a potom hulaka z postielky. ale my este spime do pol osmej, az kym nezacne mrncat,ze uz je hladna.

ludmilabb
18. nov 2009

Sofia ked vstane sa hned pokakci a jasne mi da najavo ze je zle, takze to mam jedno ci ju prebalujem alebo dam vykakat, som hore tak ci tak 😝

jamaat
18. nov 2009

Len chvíľku sme sa s ňou motali, potom som ju okúpala, nachovala, dala do postieľky, trochu si brblala a zaspala. Tak teraz som zase zvedavá na ráno, kedy bude budíček. 🙂

ladywitch26
18. nov 2009

ludka, mojej sa praveze paci,ked sa pokaka. zacne sa rehnit od ucha k uchu, viska, mece sa, no stastne dieta. az po hodnej chvilke sa zacne mrvit. ja neviem,asi jej to hreje ritulu,tak sa jej to paci 😀

ludmilabb
19. nov 2009

Dobre ranko! zase prva

lady no aj moja sa v tom mece, nohy dviha a ma to vsade rozotrete a takto je to ovela jednoduchsie aj pre mna
aj ja som skusala, ze ked ona vstane ze bude debatovat a ja si este polezim, ale vzdy sa pokaka, potom krici a o 10 minut som aj tak hore a to sa mi ani neoplati lezat radsej vstanem rovno s nou

mimi21
19. nov 2009

dobre rano!
druhááááááá 😀
mne je mala od 7, este som rozmyslala ci s nou neostanem v posteli, ze si este pospime druhe kolo, ale uz som to vzdala lebo ma taku naladu, ze neviem kedy mi zaspi
a ani neviem ako si to nacasovat, lebo aby mi to vyslo na plavanie, zase bude mat potom cely den rozbity 😅

ludmilabb
19. nov 2009

boze tu je pod oknami taky hluk, ze som si lahla k malej ale po 10tich minutach sa prebrala tak na ruky, uz spi ale nejdem ku nej uz to nema vyznam

jamaat
19. nov 2009

TAk dnes až tretia, dobré ráno.
Mimi, takto zavčasu si tu hádam ešte ani nebola 🙂

Juuuj, Emka sa mi od jednej budila, plakala zo spánku, tak neviem, či bruško, či čo. Keď som sa jej prihovorila, tak rehot, keď som ju zobrala k sebe, tak spokojná. Síce spokojná, ale nespala. Včera nekakala, tak možno jej črievka hýbalo. Aj keď to zvykne až nad ránom. Ale už bolo v plienke naložené. Juuuuj, veď ju mám ešte furt v umývadle šmarenú. Plienku, nie Emku. Idem zahodiť.

ludmilabb
19. nov 2009

Janka 😀
ja este stale pijem caj na kojenie, denne pol litra ani neviem ci mi to pomaha 😒

mimi21
19. nov 2009

aj mne sa uz mala fajne zakakala, taketo hovienka z normelneho jedla, to je uz ina kava 😀 😀 😀

ludka ja uz caj nepijem, len ked pride kriza, aj homeopatika mam doma este jedno balenie, tak ak by nahodou, tak este stihnem pouzit

tak ja som vstala, ranajky si urobila, kavicku, umyla som sa a mala mi zaspala, no ale uz sa mi do postele nechce, roboty tu mam ze az, zajtra pridu znami, cez den plavanie, poriadit mi treba, ciste pradlo pospratavata a hlavna vec, ze ja sa tu zabavam 😅

jamaat
19. nov 2009

ludka, už by mi z toho čaju asi aj zle bolo.

No a už je aj druhá plienka zakakčená. 🙂

ludmilabb
19. nov 2009

vidíš mala si malú dať vykakať 😀

juska3
19. nov 2009

Ahojte, neviete aky asi je casovy odstup, ked sa prerezu jednotky zuby a tie horne? Lebo pred 2 tyzdnami sa prerezala prva jednotka a ani tyzden druha. A dnes sa sprava ako keby mu siel dalsi zub,ale to sa mi zda priskoro

jamaat
19. nov 2009

ludka, mala povedať, že bude druhý diel. 🙂

Nechce sa mi so psom ísť. A ešte som sa k susede sľúbila, mám si ísť pozrieť vecičky po jej deťoch.

mimi21
19. nov 2009

juska ja neviem, my este zuby nemame 😅
ale podla mna tak ako vsetko u deti, aj toto je asi dost individualne

mimi21
19. nov 2009

no inac mala mi spala asi polhodku, ale aspon som stihla daco popratat, jej dat varit zeleninku a sebe polievku, ked sa vratime z plavania spravim este masko - kurnik ako tak sama seba citam som sa dnes nejako utrhla 😀 😀 😀

ale mam blbu naladu, lebo u segry to vyzera na rozvod 😠 a ma 12 rocneho syna a on je taka dusicka citlivucka, strasne zlatucky, tak sa kvoli tomu dost trapim...

iinuska
19. nov 2009

ahojte,

juska, Adamko ma dolne jednotky od septembra a po hornych zubkoch ani chyru ani slychu 😀 . 😀

ja caj pijem.Ale uz mi nechuti

ludmilabb
19. nov 2009

davaju Top Gun 😉

iinuska
19. nov 2009

ludka, ta bezplienkova metoda moze byt zaujimava...Kym bol maly vylucne kojeny, vzdy sa pekne rano vykakal, ale odkedy som zacala prikrmovat, kaka hocikedy cez den 😅