Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
1. dec 2009

iinuska, skúsila som nechtíkovú masť, ale žiadne zlepšenie. Potom čajovníkový olej, tiež nič. .......Vôbec nemám skúsenosti s ekzémami, či to mastiť, či čo s tým.

iinuska
1. dec 2009

koza musi byt hlavne dobre premasten, teda pokial ide o ekzem.Ja som tu uz aj spominala olejcek do kupela.Ten je super, koza je potom jemna a vlacna.Vola sa Balneum hermal plus http://www.docsimon.sk/tovar/balneum-hermal-plu...

jamaat
1. dec 2009

Máme liečivý olej, aj keď inakší. Teraz jej ho dávam. My máme Linola.

jamaat
1. dec 2009

...to jej dala kožná na vyrážky už dávnejšie. Ale tie boli iné.

emode
1. dec 2009

juska nevarila som nic lebo nebola sanca ... vonku leje takze som ani do obchodu nesla ... mala jaci na bruchu aj na chrbte sediet ju nemozem davat tak to jej bulenie musim vydrzat 😖

jamaat sofia obzuva kukuricne nesolene chrumky

dupinka
1. dec 2009

Baby, nam na suchu pokozku predpisala detska doky do kupela Oilatum. Dobra vec. A po kupeli kremujem Excipialom. 🙂

emode
1. dec 2009

aj my kremujeme excipialom preventivne kazala kozna ...

este vydrzat 20 min a ideme kupat 😨

ludmilabb
1. dec 2009

dupinka presne aj mi Oilatum a Excipial...Sofia to ma vsade na hrudi, laktoch, ramenach, nozkach ako som ju zacala kremovat to ustupilo, teda nema to az take suche

dnes ked som jej davala prikrm tak robila hmmm, haaam ale viacmenej si somrala popod fuz 😀 a strasne sa jej paci dotykovy panel na hrazdicke, bucha po nom a nam to zu vyhrava dookola 🙄

musenko
1. dec 2009

ahojte opat, no my sme sa vratil z plavania, tak kupat nebudeme uz. som este chcela napisat ze mam kocik Cam Cortina, to k teme sportak vs vanicka, doteraz som pouzivala vanicku, ale ked som sa dnes pytala aj bab na plavanie, tak na mna pozerali ze ako este zmestim maleho do nej...totiz, maly ma cca 72cm a 9kg. A vraj ani liezt mi nebude tak lahko, lebo je dost velky 😖

juska3
1. dec 2009

musenko, tak ty mas doma takeho isteho valibuka ako ja 🙂 a to mi tiez doktorka hovorila, ze taketo babatka byvaju lenive...tak uvidime

emode, nakoniec som nevarila ani ja, bolo, co chladnicka dala 😉 ...

som zvedava aka bude dnes noc, minula bola celkom fajn, az na to, ze sa Alex zobudil o pol11, potreboval si grgnut a bezal k nemu mm, a samozrejme, tym jeho kecanim Alexa uplne prebral a ten potom nie a nie zaspat. Nakoniec zaspal o jedenactej a spal az do pol9 🙂

musenko
1. dec 2009

juska, to ti spava tak dobre? ten moj si schrupne tak vseho vsudy za cely den max 3,5 hodky 🙄 cez noc spi okolo 9 az 10 hod, ked je hore tak je hrozne pohyblivy, nezda sa mi ze by bol nejaky lenivy...vie sa obratit z chrb na brus a opacne... len to lezenie nam moc nejde, inak robi lietadielka a hrozne sa rad jeduje...

jamaat
1. dec 2009

musenko, tak som dobre tušila. Aj ja mám Cam Cortinu, aj nikanika. Tiež ešte používam vaničku. Ale Emka má len cez 7kg. ..........A čo sa ti nepáči, že ešte nelezie? Veď má ešte čas.

Emka nie je suchá, tak ju nekrémujem, len občas. A mala krásnu pokožku, len teraz sa jej tie fľaky vyhodili. 😠

musenko
1. dec 2009

jamaa a si spokojna s kocikom? mne sa tam este vmesti, ale sa o tie svoje mini laktiky zaprie, aj ked je v tej max polohe 😅 a aj tak vyjadruje nespokojnost, vo vajicku mi pobudne dlhsie, tak neviem 😖 este by som ho rada mala dlhise vo vanicke, predsa sa mi to zda lepsie, aj ked nie je zatial az taka zima ...my kremujeme vzdy po kupeli, tym Johnson na dobry spanok, ale neviem ci je to az take ucinne - myslim ten dobry spanok 😨 vraj by sa nemalo kupat kazdy den, ale ked nas uz ma taky rezim, tiez sa snazim moc nemydlit, ale on je potom take krasne vonave babo 😅

iinuska
1. dec 2009

juska, chlapci celkovo byvaju lenivejsi, a to im ostane cely zivot..... 😀 😀 😀

iinuska
1. dec 2009

musenko, ja kupem kazdy druhy den.Jasne, ze ritku umyvam zakazdym, ked je pokakany. Vlhcene utierky pouzivam len ked niekde ideme.A uz si ani neviem predstavit, ako by som mu tie hovienka s nimi poutierala.Ved to su uz pekne naklady do plienky, z tych prikrmov. 😀 😀

iinuska
1. dec 2009

musenko, inak pekne meno ste vybrali 😉

jamaat
1. dec 2009

musenko, ano, som spokojná. Jediné, čo mi vadí, že tak hrká. Ale inak všetko super. Teraz ma jedna trošku vyplašila, že do športového sa mi nepomestí s fusakom, že ona kvôli tomu Camku predala, ale má už vyše ročnú dievku, tak tie naše by sa mali zmestiť...si myslím.

Ja musím kúpať každý deň, lebo Emča sa ogrcká každý deň a večer už smrdí. 😅

musenko
1. dec 2009

juj pravda iinuska, ale aj tak by sme tych nasich "chlapov" nevymenili 😀 ten moj zalahol uz o 6pm, a stale spi, je pravda ze poobede mi spal slabych 20min, ale az takto ??? sa bojim ze budeme skoro vstavat 🙄

iinuska
1. dec 2009

jamaat, maly grckal za celych 7 mesiacov mozno 3x.klop, klop.S tymto problem nemame. 🙂

jamaat
1. dec 2009

iinuska, ticho závidím. Je to riadna otrava.

musenko
1. dec 2009

iinuska, ja stale pouzivam vlhcene, ale Adam mi proste nechce ani na tom prebalovacom pultiku lezat, proste sa stale zapiera, a ked mu nohy vyvratim hore, tak sa horzne rozplace 😖 inak tiez dokaze riadne nalozit, vtedy miniem aj 4-5ks... Adam bolo jedine meno co sme sa s muzom dohodli ze sa nam pacilo obidvom. Dievca sme nemali zjednotene, aj tak dobre, nakoniec nam vysiel chlapec 🙂

jamaat, ja mam trojkolku, tiez som vcelku spokojna, len ked ho rozkladam, tak sa mi niekedy zasekne, a tiez uz je dost tazko vybrat z podvozku vajicko plne nalozene nasim mladencom ... ten fusak musim odskusat, ja mam Emitex, zatial som pouzivala len do vanicky a OK.

ludmilabb
1. dec 2009

ja kupem Sofiu kazdy den a psa aj dvakrat denne vyuctovanie za vodu bude krasne hlavne ked si predstavim ako sme v aprili vytopili susedov

iinuska
1. dec 2009

musenko, meno som vybrala ja, jedinu vyhradu co mal manzel, ze ma meniny na Vianoce. Ale ja v tom problem nevidim.Tak dostane o darcek navyse a je.Uz mam aj kupene
aj ja mam Emitex.Zatial som ho este nepouzila, az do sportovej casti.

no Imrisko v Panelaku ake hlasky ze chory sterol namiesto cholesterol 😀 😀 😀

mystery7
1. dec 2009

ahojky, ja mojho tiez kupem kazdy den. Vzdy ma jedlo vsade a ked nahodou cez den spi tak sa aj spoti.
K tym flakom. Teraz-asi tyzden pozorujem, ze maly pred kupanim ma krasnu pokozku a po kupani sa mi vyhadzuje cervenymi flakmi. Nepravidelne rozne po tele. Zmiznu do hodiny. A pritom sme nic nemenili. Tak neviem z coho ich ma. 🙄
a dnes sme skusali kukuricne chrumky, tak to bolo uzasne. najprv nevedel co s chrumkou, ukazala som mu ako sa maju davat do pusinky, to ho paradne rozosmialo a nakoniec sa rozbehol. Chutili mu 😀 😀

zuzkaprofant
1. dec 2009

cafte sa pridam ja nekupem kazdy den mne sa nechce lebo maleho kupeme v obyvake co vanicke a to musim najpr zakurit v kozube a tka kupat a to sa mi nechce ale ho kazdy den v omyvadle namosim rano aj vecer a pokazdom jedle si ideme umyt tvarisku a rucky to uz vie co bude 😀
a kupem ho tak kazdy 2 alebo az 4den ako kedy sa mi chce

ja pouzivam vlhke utierky a sem tam taky vatovy tampon namoceny vo vode ale kedze maly mi nevydrzi lezat len tak tak ho musim rychclo prebalit tak tie utierky to istia 😀

ja sa teiz tesim na nedoplatok mi vkuse pereme

sssimi
1. dec 2009

Ahojte. Aj ja kúpem malú každý deň. Ona si to už aj sama pýta... A keď ju postavím do vaničky nahodí taký víťazoslávny úsmev, že mi stojí zato ju kúpať denne 😀 No perfektná je vtedy... no ona je vlastne stále...

Dnes sme boli v jednom obchode-dosť dlho a predavačky sa z nej skoro posrali 😀 ... No šoky. Malá rozdávala úsmevy na všetky strany...

kosska3003
1. dec 2009

ahojte ako mate my sme konecne dostali z teplot a uz mi Marika kasle no je to mozne davaam jej Fenistil je to dobre asi zajdem zajtra k dr a ak mi povie ze jej mam davat fenostil tak ma svacne

ja kupem kazdy druhy den dneska som kupila aj sedatko do vane malej

jamaat
1. dec 2009

Tie chrumky vyskúšam aj ja, keď s takým nadšením rožok žmolila. 🙂

musenko, aj ja mám trojkolku. Rozkladá sa ťažšie, musím to skúsiť naolejovať. A ťažké dieťa by bolo ťažké asi v každom vajíčku. Ale viem, čo myslíš, niekedy sa to nechce odopnúť. Ale myslím si, že na inom kočíku by som objavila viac vecí,čo mi vadia, respektíve by som objavila menej vecí, s ktorými som spokojná. A emitex mám aj ja. Zatiaľ však používam iba zavinovačku emitex, fusak iba na balkóne do starého kočíka.

jamaat
1. dec 2009

sssimi, kde si zohnala ten sveter? Dobrá cena naň.

iinuska
1. dec 2009

ja som dnes dala malemu korku z chleba.A rovno to dal pekne do ust.A zuzlal a zuzlal... 😀

kosska, kasel zvykne trvat dlho ☹