Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
25. okt 2011

@kosska3003 no ved si mala vidiet reakciu toho mojho, ked som mu to navrhla....pomaly ma odporucil na psychiatriu... 😀

iinuska
25. okt 2011

@sirinka no tak to asi ano 😅

hoogy
25. okt 2011

@sirinka :D na to su haklivy,ale my mozme stale do seba tabletky tlacit co 🙂

sirinka
25. okt 2011

@hoogy jj...ale tak moj nastastie nechce po mne, aby som jedla hormony...cim dalej tym viac uvazujem nad mojou sterilizaciou...

jamaat
25. okt 2011

Niečo sa mi marí, že som raz mala sirup echinacea a asi som to Monike dávala, ale nie takej malej. No idem pogúgliť trochu.

hoogy
25. okt 2011

@sirinka fu ja neviem ci by som sa odhodlala k takemuto kroku.ale jasne je to tvoje rozhodnutie🙂

sirinka
25. okt 2011

@hoogy hej, k tomu potrebuje clovek dospiet asi po dlhsom uvazovani...este pre dvoma, troma mesiacmi som to aj ja uplne odmietala, ale kedze tie antikoncepcne metody su take zufale, ake su, tak postupne sa touto myslienkou zaoberam cim dalej, tym viac...ale ani ja este nie som uplne rozhodnuta...
a ty mas zatial iba jedno babatko, je normalne, ze si takuto moznost nepripustas... 😉

hoogy
25. okt 2011

@sirinka ved hej aj ja si myslim ze asi preto nad tym uvazuje lebo mas viac deti a neuraz sa ale aj viac rokov
😝 mozno aj ja by som v tvojej situacii tak rozmyslala,ako ja uz by som sa nechcela vratit k HAK.

hoogy
25. okt 2011

maly sa prave zobudil,ze cikat ta som ho odniesla na zachod aj zo zachoda a cely cas ma hladkal po vlasoch a robil moja mami🙂 jaj take to bolo zlate 🙂

sirinka
25. okt 2011

@hoogy hej veru mam trosku aj viac rokov, ale najme zdravotne problemy, ktore sa objavili, rovnako velmi stresujuci posledny porod....

hoogy
25. okt 2011

ako ja som zacina rozmyslat o vnutromaternicov teliesku,ale vela zien ma s tym problemy.no teraz musim este opacne problemy poriesit🙂

sirinka
25. okt 2011

@hoogy ako ja som bola viacmenej pre medene teliesko roozhodnuta...ale ked aj tam ta spolahlivost je velmi otazna...tak sa toho obavam...

hoogy
25. okt 2011

@sirinka ved to ze ani tam neni taka velka spolahlivost. a hlavne neviem ako by sa moje telo zachovalo voci cudziemu teliesku

luba142
25. okt 2011

@jamaat myslis Imunal- taky sirup echinaceovy si mala? Ja som ho kedysi davala Kikev skolke, ale byvala chorlava prve 2 roky aj tak 🙂

jamaat
25. okt 2011

@luba142 Hej, Imunal som jej dávala, ale asi aj nejaký iný.

kosska3003
25. okt 2011

tak dnes sme nakoniec sli do OC Mirage u nas bol tam koncert spievankovo tak mala cela stastna ma zazitok uz aj spi skoro hodinku aj sme boli u segrenky ta mala potkana tak ho krmila a hrala sa s nim tak nato ake je vonku hnusne pocasie dnes tak pekny den bol 😀

mystery7
25. okt 2011

no, super akcna debata 🙂 ja by som tiez potrebovala nejaku dobru antikoncepciu 😅 aj ked teraz sa nam o nu stara Mirko 😅 uz 2 roky. Doteraz nechapem ako sa nam Slavko zadaril 😝

Nemate recept na nejaky rychly kolac s makom? Robila som dnes fliacky s makom a dost vela sa mi zvysilo.

jamaat
25. okt 2011

@mystery7 Koláč Lenivá žena, ale tam ide celý mak, nie pomletý, neviem, v akom stave ti zvýšil.

iinuska
25. okt 2011

@mystery7 ja som piekla jablkovo- makovu strudlu 🙂 😝

mystery7
25. okt 2011

pomlety mi zvysil ☹ mm bol velmi aktivny 😅

A strudlu robis z kysnuteho cesta?

kosska3003
25. okt 2011

@jamaat tak to je fakt leniva zena ked ani pomlety mak tam nejde 😀 😀 😀 prvy krat pocujem o takom kolaci ale super nazov

kosska3003
25. okt 2011

@jamaat tak to je fakt leniva zena ked sa jej ani mak nechce pomliet 😀 😀 😀 😀 prvy krat pocujem o takomto kolaci som sa pobavila na tom nazve

@mystery7 tak sprav z listkoveho cesta strudlu ja som tak dnes robila co som mala tvaroh uz mu za 3 dni zaruka koncila

kosska3003
25. okt 2011

boze ako mi blbne ten net u nas fuka tak pisem dva krat to iste ako madar hlavne ze ked som to pisala druhy krat tak to prve tu nebolo 😒 😒

iinuska
25. okt 2011

@mystery7 z listkoveho cesta 😉

mystery7
25. okt 2011

asi vyskusam tento recept
http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=32838

ja ten kolac lenivej zeny poznam, niekedy som ho casto piekla a je naozaj dobry.

mystery7
25. okt 2011

@iinuska vdaka za tip, vyzera fajn

iinuska
25. okt 2011

baby, tak ja pozeram mama ozen ma, no konec 🙄

mystery7
25. okt 2011

@iinuska ja nastastie pozeram na axn vrazdy - je to menej narocne 😅