Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. feb 2012

@sssimi A ktoré ideš teda objednať? Ja som to z USA ešte stále neobjednala. Ale už zase chcem, keďže sme všetci nascípaní a to z DM sa rýchlo minulo napriek tomu, že je kyslé 🙂

sirinka
14. feb 2012

@hoogy najprv slubovali, ze ano...potom nic nedali, potom slubili, ze na konci foteni, dokopy bolo 14 dievcat myslim, ze bude sutaz a citatelia vyberu tu, ktora sa im bude najviac pacit a ta vyhra kocik, neskor to zmenili na sek na nakup do obchodu, kedze si uvedomili, ze viacere uz v tom case budu mat po porode a kociky uz tiez...no a nakoniec ani to nebolo...
dostala som iba kluc s tymi fotkami, dva podbradniky, jednu malu handrovu hrkalku a taku plysovu babiku anna geddes...reklamne predmety...

no ale gol bol, ze o rok na to, som cez mama a ja vyhrala opat poukazku na nakup tehu oblecenia v tom istom obchode, ktory organizoval toto foteni...ta poukazka bola v hodnote 200 eur a NIKDY v zivote som ju nevidela...par krat som im telefonovala, stale slubili, ze UZ ju posielaju a nakoniec velky prd...takze tento obchod nechcem ani vidiet...a jedna sa o babymarket, predajnu maju na vajnorskej...

mimi21
14. feb 2012

ahojte kočky
ak vam dosli kupony do Takka tak chodte, dnes som vynimocne aj tam nakupila, maju pekne detske veci 🙂
damske som nepozerala - zas som vsetko kupila len detom 😀

sssimi
14. feb 2012

@jamaat uvažujem o tom z Damianvitu

sssimi
14. feb 2012

@jamaat
@kosska3003 To kilové išlo o 5€ hore a je vypredané A aj to druhé je vypredané 😖 . Sakra..... Janka ak budeš objednávať, tak sa pridám ak to nebude vadiť.

kosska3003
14. feb 2012

@sssimi no tak to ani sa snazit objednat nemusim hej a zvlhcovac sa opravil som ho vycistila nechala vysusit a ide klop klop

sssimi
14. feb 2012

@kosska3003 aká si ty šikulka 😉

kosska3003
14. feb 2012

@sssimi no co ine mi ostava ked chlapa doma nemam uz som jej dala vincentku pustila na plno nech tie sople idu prec od nas kade lahsie a zajtra pre istotu zas vycistim

sssimi
14. feb 2012

@kosska3003 A čím si to vyčistila? Octovou vodou? Inak to že nemáš chlapa doma je aj výhoda toho, že si veľa veci porobíš sama. Ja som bývala kedysi zručnejšia. Teraz nechávam všetko na mm-teda také tie opravovačky a pod. Mamina keď sa rozviedla, tak doma aj boiler opravila 😀 Peniaze na opravu neboli a ja som ju len chodila kontrolovať či ju ešte neoplieskalo, lebo to opravovala pod prúdom. A veru, že ho rozchodila 😀

kosska3003
14. feb 2012

@sssimi no presne tak svokor len tak kuka ked som malej kupila stolicku na jedenie drevenu ze ci som to sama zlozila a ja ze ved co je na tom utiahnut sroby imbusakom lebo to svokra ta dava vsetko svokrovi robit taketo kdeze aby ona cosi ale zas ked je mm doma nechavam taketo roboty jemu nech sa zas nenudi 😀 😀 😀
a vycistila som to sprejom na vodny kamen aj ked to vsetko nezliezlo ale tak na plaste to nemoze vadit tam slo o to aby bolo ciste to kade ide ta para a ide to co som rada ale niekedy tam aj octovej vody nalejem necham odstat a potom umyjem

sssimi
14. feb 2012

@kosska3003 ja si tiež rada porobím sama, ale viem, že mm to strašne baví, tak to nechávam na neho. V lete som spravila malej ten záhradný domček. Normálne by som to nechala na neho, ale už som sa nevedela dočkať, kedy príde domov 😀 . Totálne nechápal, že som ho zložila, lebo sa tam navŕtavali šróbi. Ale ja mám zase prax z roboty. To ani mm nevie čo som tam všetko robila. Ale veď ani nemusí 😀

kosska3003
14. feb 2012

@sssimi tak tak treba byt zrucna z kazdeho rozka trozka to moja svokra ani sama baterky nevymeni v hodinkach 😀 😀 😀 😀

hoogy
14. feb 2012

@sssimi vies co moja mm je sice v praci,ale co tam maju poradcu na taketo veci tak on je na materskej a bude tam az vo stvrtok. vybavili ste si to nejak alebo ma sa potom popytat?

hoogy
14. feb 2012

@sirinka tak to je dobre na prd. ako velice sa prezentuju nemam rada take ochody.

sirinka
14. feb 2012

@hoogy no asi tak..moja noha tam viac nevkroci

jamaat
14. feb 2012

@kosska3003 My máme tiež strašne tvrdú vodu a do odparovača dávam kvôli tomu len prevarenú.

@sssimi Určite ak budem objednávať, objednám dva kusy.

jamaat
14. feb 2012

Emka mi každých 10 sekúnd zo spánku zakašle. Hrozné! Dala som jej stoptussin, ale nepomohol.

kosska3003
14. feb 2012

@jamaat no uz zacnej aj ja prevarat teraz som dala vincentku tak je jedno lebo aj ta zanasa

sssimi
14. feb 2012

@hoogy na materskej? 😀 Miro si dal PN len do zajtra, takže vo štvrtok už bude v práci a mám pocit, že tam ani netušia čo majú robiť ak má zamestnanec lekára na SR. Dal si to takto, že keby niečo, tak si tam prehodí dovolenku čo mal mať v marci. Takže neviem čo sa podozvedá.

@jamaat 😉

sirinka
15. feb 2012

@jamaat ked tak hrozne kasle v spanku, daj jej fenistil kvapky....trosku to zmierni...

kosska3003
15. feb 2012

@jamaat nam na taky dusivy kasel pomohol promethazin

luba142
15. feb 2012

@jamaat
@sirinka
@kosska3003 aj my sme mali na predpis Promethazin, je to vlastne antihistaminikum ako aj Fenistil, takze mozno je to aj jedno, ide o to aby sa ta sliznica upokojila 🙂

hoogy
15. feb 2012

@sssimi ano je to asi jedniny chlap ktoreho poznam co je na materskej. 😉 vzdy sa z toho aj ja smejem,ale robi tak ze raz za tyzden chodi.

sirinka
15. feb 2012

@hoogy v rakusku je vela chlapov na RD...lebo po dvoch rokov maju nadalej narok na pridavky pol roka ale iba v pripade, ze sa prestriedaju rodicia, plus pocas RD moze pracovat na polovicny uvazok...moje kolegyne tak skoro vsetky boli, striedali sa s muzmi...

hoogy
15. feb 2012

@sirinka aha to som nevedela 🙂

jamaat
15. feb 2012

@sirinka Dala som jej pred polnocou fenistil, tak to už bolo lepšie a zobudila sa až po deviatej. Ale spala celý čas so mnou a stále sa miesila.

jamaat
15. feb 2012

Dnes som v DM kúpila detský sirup proti kašľu s islandským lišajníkom, či ako sa to volá. Tak som naň zvedavá.

sirinka
15. feb 2012

@jamaat tak potom podaj o nom info...

sirinka
15. feb 2012

@jamaat aj nase deti vzdy spia pokojnejsie ked su chore s nami...