Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
9. dec 2010

@mystery7 to mas dobru svokru ajja chcem novu bundu a topanky musim byt dobra na mm dnes mi kupil fotak za 250e tak musim byt par dni ticho ale som ho pustila na pivo tak ma bolestne

borocka
9. dec 2010

@mystery7 tiez uvazujem ze mu kupim ruksacik, ale taky decky, s obrazkom......

@zuzkaprofant no neviem ti poradit, toto som nereisila. odstavila som maleho zo dna na den. v noci som mala pripravenu flasu caju a veru ju aj celu po etapach vypil kym sa oducil.ale to on este nevedel rozpravat a pytat si co chce. a hlavne ponukla som mu flasu hned ako sa zacal preberat, lebo ked uz je dita prebrate, tak mas smolu.

@ostrovanka zlaty 🙂 my tiez chodime do spajzy na ham a mnam, ale mlieko teda ani omylom nepyta

ostrovanka
9. dec 2010

No tak vlasy nafarbene (mojim drahym), nohy hladke a zajtra Vianocny vecierok. Prajem dobru noc, idem dobit baterky.

ostrovanka
9. dec 2010

@borocka hehe

borocka
9. dec 2010

@mystery7 a povies mi ako sa volas oficialne??

ladywitch26
9. dec 2010

@zuzkaprofant liter???? no neviem,zuzka, ale to sa mi zda velmi vela. na mojom odporucaju nepresiahnut davku 300ml denne v jej veku. ono nejde o to mlieko, ale o vitaminy,co su v nom pridane. u niektorych nevadi, ked prekrocis dennu odporucanu davku, ako napr. Ccko, ale vitamin A, ked je ho nadmerne mnozstvo, tak je velmi nebezpecny. pri velmi vysokych davkach je az smrtelny. skus si prestudovat poriadne krabicu, kolko ktoreho vitaminu tam je, nez ho nepredavkujes postupne.

@mystery7 stanka bola dlho baculka, ale teraz sa zastavila v priberani. v maji mala 12.5 kg, teraz ma 13.5kg. ale vytiahlo ju. pred mesiacom sme ju merali, to mala 88cm, ale uz su jej zasa gate kratke, co som jej pred dvoma mesiacmi kupila.
a fabien ani nevravim, ten je dlhy ako tyzden pred vyplatou. este tak mesiac, a overaly 68ku uz mozem odkladat nazad na dno skrine. 7100g uz ma. stanka mala v jeho veku 5900g, a to sa mi zdala bacula

zuzkaprofant
9. dec 2010

@borocka no stym mi nik neporadi on sa musi sam odnaucit ale ideme nato ked prideme domov ide do postielky ja do spalne a vstavam azked zjapat bude boinac sa neda ja za noc stale som hore aj kazdu hodku

borocka
9. dec 2010

@zuzkaprofant a neskusis ho nechat vyrevat sa? cez vikend, ked muz nejde do prace. neverim ze moze byt tak velmi hladny. to fakt nikdy neuverim aby kazdu hodinu-dve pytaj jest

zuzkaprofant
9. dec 2010

@ladywitch26 nic mu nebude som sa pytala ze mu mam dat ked si pyta

kosska3003
9. dec 2010

@zuzkaprofant no to keby som jej mala tolko UM kupovat tak mm len to mlieko roby mne tiez mala mlieko hodne pila v noci presla som na caj no ale si povrestala prve dni ale potom si zvykla a teraz aj caj vysadila ked chce mlieko tak si sadne na postielku a ukaze mi na kuchynu ale to je nad ranom to jej dam a spi az do rana
@mystery7 a na tie tricka ja mam tiez nervy rakav dlhy a trup kratky no hruza

borocka
9. dec 2010

@ladywitch26 to mas hodne deti 😅 dobri jedaci, ale aj geny robia svoje. ak maju byt po kom dlhi, tak nic nenarobis. my mame 11,5 kila a tych 85cm, cca....to sa neda odmerat, ked ani chvilu nepostoji, poriadne sa nenarovna.....takze sa s tym netrapim

zuzkaprofant
9. dec 2010

@borocka nie ja ho tak necham 3min nasi by ma zabili co si ja ani nemam na to povahu a ani muz,ale pojde do postieky dam mu tam cajik a musi sa naucit prespat celu noc lebo ked spinka vedla mna ja som hore uz na jeho pohyb a niekedy asi by bolo dobre ho nechat mrncat ale to musim byt v inej izbe jasne ked bude plakat pojdem za nim ale niekedy len mrnci v noci aj pol hodku a to ja uz nespim a radsej mu dam mliecko bo vypije a spi dalej a ja mozem tiez ,m tu sa nedalo u nasich bo rano su ajk zdochliny a musia ist do roboty 😀
ja som od mami dostala minule vreskot ze co mu davam po zadku, ze nech si rozkazuje nech sa vo svete nestrati uz teraz

sirinka
9. dec 2010

@ostrovanka no aj mne sa zda...mne na ich trhoch chyba vona ciganskej....tie rakuske su na pohlad krajsie, upravenejsie, ale atmosfera nic moc...

mystery7
9. dec 2010

@borocka poslem ip
@kosska3003 no sak ja som tiez dobra nevesta 😝

kosska3003
9. dec 2010

@mystery7 ved aj ja som dobra nevesta a nic 😀

ladywitch26
9. dec 2010

@zuzkaprofant ja som rada,ze som 2500km od nasich. s nimi by to bolo hrozne, keby mi chceli kafrat do vychovy. im sa to povie, ze nech si rozkazuje, ked ho tam maju len par dni, ale ty si s nim potom neporadis. ja to vidim na susede polke. ked ide s dcerou do polska na navstevu, tak par dni po prichode sa to s malou neda ani vydrzat. mravci pre vsetko,trieska hrackami, zuri... proste babka s dedkom by jej vsetko co jej na ociach vidia spravili a mala to potom zneuziva.sused po poslednej navsteve povedal, ze uz zenu samu s dcerou nepusti.

ladywitch26
9. dec 2010

@kosska3003
@mystery7 ja som svina nevesta, tak ani nic necakam 😀

zuzkaprofant
9. dec 2010

@ladywitch26 ved ideme uz domov som zvedava ale maly ma respekt ked je so mnou ja len pohrozim a ive co sa deje 😀 ked uz vrestim vie ze je zle 😀
no co snim on nie je jedak to aj nasi povedalo to podedil po mne bo ja tiez hocico nezjem a muz takysto su deticky jedaci a ja mam vymyslenika spapa ale len to co on ma rad a co mu zachuti ked raz ochutna a dako mu nejde dole krkom viacej uz mi nespapa ale on ma rad perkel, cestovinu zemiaciky, kuracie polievocky , amliecne vyrobky to moze stale a banik

kosska3003
9. dec 2010

@ladywitch26 no ty si iny pripad ja byvam zo svokrou pod jednou strechou ako tiez mi kaze co mam ako robit ale jednym uchom dnu druhym von

inac dnes som kupila malej papuce tie klasicke slovenske na snurovanie ze 22 a to su inac velke ako co ma adidasi botasky 21 tie su oproti tomu malunke musim ist zajtra vymenit za mensie

borocka
9. dec 2010

@zuzkaprofant zuzi, toto ber v dobrom!! to je tvoje dieta, a nie tvojich rodicov! starkovci su aby rozmaznavali, rodicia maju vyhcovavat. mne sa tiez dobre nepozera ked pato place, ale ak viem ze place z rozmaru a vypocitavosti tak nech. ty sa musis zapriet. maly nie je hladny!! fakt nie, len sa dozaduje pozornosti. ale je to na tebe! ja by som to vsak skusila.

borocka
9. dec 2010

@mystery7 Mirko taky chudy ako prutik...... ved ani licka nema 😉 to bude atlet

ladywitch26
9. dec 2010

@kosska3003 no len moji svokrovci su iny pripad.svagrova priatelka, ked prvykrat prisla k nim, tak aj hodinu sedela pri svokrovi a ako dobre si rozumeli a nechapala, preco sa ja pracem, len co sa zjavi v izbe. teraz byvaju u nich, pristavili si na poschodi samostatny byt, ale ona sa so svokrom tiez nebavi. ani dolu nezide teraz, aby ho nahodou nestretla.

mystery7
9. dec 2010

@borocka tiez neviem kde nabral tych 15kg 😉 ale licka ma, uplne podvyziveny nie je.

kosska3003
9. dec 2010

@ladywitch26 no ved ja som rada ze si ako tak rozumieme lebo potom neviem neviem ako by sme zili najlepsie je ked je rodina sama no ale nejde to

ladywitch26
9. dec 2010

@mystery7 to robi ta vyska. stanka mala liciska ako sysel, tak pekna gulatucka bola. fabien nie je taky gulatucky a aj tak ma viac nez o kilo navyse oproti stanke v jeho veku. ale dlhy je riadne. mozno aj o 5cm dlhsi, ako bola stanka

mystery7
9. dec 2010

Mirko ma aj tazsie kosti. Ja ich mam tenke, ale on je po mm, taky tuhsi. Dr bola z neho prekvapena, jej sa zdal dokonca svalnaty.

mystery7
9. dec 2010

ok kocky, ja uz idem spat, na dnes mam dost.
Prajem dobru noc 😉

jamaat
9. dec 2010

Fíha, dnes ste toho popísali! Asi od radosti, že kôň jazdí 🙂 ....Idem aj ja zaľahnúť.

@borocka Nám sa deti podobajú nielen do tváre, ale aj mierami 🙂

jamaat
10. dec 2010

Dobré ráno. Zabudla som sa pochváliť - Emka sa včera sama pýtala na šerblík. Teda ona sa vlastne nepýtala, len zrazu schmatla knižku a utekala do kúpelne. Tak som si domyslela, že ide na šerblík. A hneď sa pekne vykakala. No a dnes ráno hneď z postieľky zase prstom ukazovala na dvere, tak som ju vyložila von z postieľky a zase utekala k šerblíku. A hneď sa vykakala.
A včera večer mala karambol. Spadla zo sedačky a má obité očko aj noštek. Riadny rev bol. Ale nie dlho. To už sa nechválim. 😅

jamaat
10. dec 2010

@borocka Ty si písala, že dávaš Paťovi lentilky? A to ich pochrúme, či cmúľa, či ako?