Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
14. nov 2009

Emode, no hrdo aj s chalupou, aj s odrážaním.

jamaat
15. nov 2009

No ženy, vy ste načisto stratené. O chvíľu tu budem sama seba obhaňať!

Dobré ráno.

kristiniatko
15. nov 2009

ahoj jammat! aj ja som naskok. dala si dobry link na odrazadlo, neviem ci sa veru nebudem od byt. ja nikdy nepozeram hracky na mma, ale asi budem musiet. takze vravis, ze je to dobra vec?

jamaat
15. nov 2009

No to ešte neviem, veď tie naše sú zatiaľ malé na to. Ale hádam bude dobré.

ludmilabb
15. nov 2009

Dobre rano, ja som hore od 5:30 ale nechcela som mm budit v obyvke kvoli netu...v noci klasika 4x hore. Vonku ju hnusne, dnes nikde nepojdeme, len so psom narychlo. Sofia buntosila skor lebo aj skor zaspala, uz ma stihla vystipat a skrkvat zaluziu, strasne ju fascinuje tak som ju nechala chvilku nech si pochytka

emode
15. nov 2009

ranko ... uz ma stihol aj mm nasrat ... 😀

jamaat
15. nov 2009

ludka, nám skrkval žalúzie pes 😀 .......jednu sme museli dokonca aj vyhodiť.

emode, mňa ešte nie, ale čo nebolo, môže byť. 🙂

My sme mali lepšiu noc, síce sa budila, ale už potiahla dlhšie. A práve sa zobudila, to už tiež bolo dlhšie ako polhodina, ale nie oveľa 🙂

mimi21
15. nov 2009

ahojte
my sme doma, ,mala aj ja sme spali u nasich, mamca vecer strazila a ja som bola prvykrat von vecer od porodu 😉
este som cestou aj kaufland s malou obehla, lebo som bola pozriet tie vianocne ozdoby za 1e, celkom sa dalo povyberat 🙂

no teraz dufam, ze mala zaspi a mozem dat dokopy byt po vcerajsom tepovani, najhorsie je , ze este mame mokru sedacku a vecer maju prist svokrovci, no nic ak nevyschne aspon sa dlho nezdrzia 😀

mimi21
15. nov 2009

tak mala nespi...

iinuska
15. nov 2009

ahojte, maly o 10 zaspinkal,tak s mm popijame kavicku.
Dnes nemusim varit, 🙂 ideme na obed k mamine, pride aj brasko so svagrinou, synovec s manzelkou, tak bude veselololo.

mimi, tak si si uz aj ty vyhodila z kopytka? 😀

mimi21
15. nov 2009

no tak 1:0 pre mna, po hodine uspavania mala spi, najprv mi 20 minut revala podla mna ani nevie preco 😅
len teraz dufam, ze mi neda KO v druhom kole a nezobudi sa za 20 minut... to by ma slahlo
aj som myslela ze si pospim s nou, ale treba mi porobit veci doma a na vecer daco nachystat...takze nedalo sa

no iinus, vyhodila z kpytka by som to nenazvala o desiatej sa mi takdriemalo ze az, vypila som skoro liter kofoly a zdusila jedny chipsy a slintala nad kamoskinym vibkom, ja som si dat nemohla, lebo som bola autom...
ale zajtra ideme s 2 kamoskami, tak si aspon nealko mojito dam 😝

juuj co som dnes objavila, my sme ju mali velkost 62 a strasne bola krasna, tak sa idem o nu pobit:
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1524077

ludmilabb
15. nov 2009

mimi ja som nebola nikde ☹ ani na kofole a celkovo sa bojim pit nieco povzbudzujuce pri mojom nespacovi...a tak by som si dalaaa

ludmilabb
15. nov 2009

uz sa slnko ukazalo, tak hadam vybehnem von 😉

mimi21
15. nov 2009

no aj u nas uz je slniecko, tak bezime za chvilku von 😎
inak mala spala 45 minutiek, ale aspon nieco som stihla

sssimi
15. nov 2009

Ahojtééé!

Lady neviem kedy budú výsledky. Snáď čoskoro... Práve som zistila, že tento rok sme chytili totál brutal profesorov... Pravdepodobne nás chcú preriediť.... Sakra...

Mys učím sa keď malá cez deň spí a večer keď zaspinká... Čiže varenie a upratovanie nehrozí-iba keď je malá hore alebo mm doma... Šťastie že malá je zvyknutá spávať doma v postieľke a nie napr.v kočíku, lebo neviem ako by som to potom zvládala... Aj tak je to už katastrofa...

ladywitch26
15. nov 2009

simi,aj tak ta obdivujem, mne by sa uz ucit nechcelo.aj sice rozmyslam,ze si spravim skolu na irske uctovnictvo (co je sice oproti slovenskemu uplne jednoduche, ale bez certifikatu nemozem nic), ale to je tak hudba buducnosti.to sa este rychlo posnazit stanke o surodenca, potom pockat,kym pojdu obidvaja do skolky a az potom mozem rozmyslat nad nejakou skolou.

tak u nas to sice vyzeralo rano pekne,slnecno, ale teraz sa nejako mraci, takze kym sa napapame, tak uz bude urcite aj liat.

mimi21
15. nov 2009

no my sme boli vonku, je uplne super, ale ked sme boli v tieni, tak aj trochen chladno, ale slnieckooooooooooo

dnes je tu ale riadne ticho, kde ste vsetci??? kocikujete???

luba142
15. nov 2009

ahojteeeeee

no ja som mala od stvrtka perne dni najskor somn bola s Kristinkou u doktorky lebo cely tyzden bola nanic a ze zapalene mandle a chytene priedusky takze antibiotika, v noci nato Barborka 39 teploty tak rano doktorke znova a aj ona zapalene mandle a antibiotika a este som ani PC nemala takze som bola aj rada lebo som len okolo deti behala

ludmilabb
15. nov 2009

lubi joj no to je neprijemne, ze mas obidve dievcatka chore ☹
prajem skore uzdravenie babulkam

luba142
15. nov 2009

ludka- dakujem uz je to lepsie hlavne malinka bola mrzuta ked mala teploty ale uz je zase vo svojom zivle a dokonca v noci ked zobrala lieky tak bola o 2 uz vyspata do pol 5 nase nervy 😠 , a s tymi liekami tiez katastrofa musim jej usta pacit aby ich otvorila 😝 , prve davky dokonca vyvracala uz som bola zufala ale akotak uz sa drzi

iinuska
15. nov 2009

ahojte,

lubi, tak skore uzdravenie.Dobre je dat lieky do striekacky a tak dat.Tak som to robila pri Petkovi.On vobec nechcel lieky prehltat.

sssimi
15. nov 2009

Lady ja by som si chcela spraviť kurz učtovníctva. Tak rozmýšľam, že sa do toho pustím v lete. To už by som mala mať auto, Sarah bude väčšia a bude aj trochen viac času... Inak ja som taká blbá... Neviem vôbec oddychovať... Počas celej základnej školy som chodila na plávanie, výtvarnú a behať za školu. Na strednej som frčala na Oriflame a aerobiku. Keď som začala robiť, tak som mala nejaký rok len robotu, ale tá ma celkom vyčerpávala lebo som tam bývala od rána do večera, no a od vtedy práca-škola-svadba a tento rok materská a škola... Furt niečo. Takže ja keď dokončím školu, tak budem isto zase hladať nejakú novú aktivitu...

Inak dnes som nebola kočíkovať a som za to na seba nahnevaná, lebo bolo fantasticky... Pokým som sa rozhýbala taksom zistila že je už vonku tma....

ladywitch26
15. nov 2009

simi, ze si ty podla numerologie osmicka... 😀 tie nevedia oddychovat a su extremisti 😀

luba142
15. nov 2009

inuska ved striekackou aj ja davam lebo inak by to uz vobec neslo ale zo zaciatku ju napinalo a vyvratila mi to ale teraz jej to dam az tak dozadu aby to nemala na jazyku a celkom v pohodke ale aj tak je to bojh uz ked idem so striekackou tak zatne dasienka a uz vie co idem robit 😀 , jedine comu veri teraz je prso

dm1
15. nov 2009

zdravim ste toho ani moc nepopisali co som tu nebola...

vcera sme boli na tej oslave. do pol 7 bol s nami aj drobec a bol zlatucky. 40 ludi na neho ale stale sa usmieval aj si s nami zatancoval. potom som mu dala papat, ulozila ho a ked zaspal isli sme naspat. svokra bola pri malom ale nemala vobec robotu lebo maly celu dobu spinkal a zobudil sa az ked sme o pol 3 rano prisli. tak bol zlatucky drobcek moj 😉

monkap
autor
15. nov 2009

ahojte,
prave som dojedla salat ... bola tam cinska kapusta ... snad malej nebude vadit 😖 uvidiiime 😔

dm1
15. nov 2009

ahoj monka asi sme tu same 😉 . tak ako pokracujete v papani? davas uz aj masko? mne vcera maly zjedol az 180gr som kukala a dnes sice "len" 160gr ale to preto ze prisla navsteva tak sa nesustredil na papu. som myslela ze zje menej lebo som mu prvykrat dala len zemiak a cukinu ale chutilo mu aj to.

jamaat
15. nov 2009

Čaute. Ja vyrábam aukcie dnes skoro celý deň. 🙂 ..........Ale čítam vás. A idem sa najesť, lebo vyríknem už.

dm1
15. nov 2009

jamaat co predavas cez aukcie? alebo kupujes?

zuzkad
15. nov 2009

ahojteee 🙂 🙂

u nas sa dnes dialo nieco zaahaadneee 😕 😕 maleho som okupala, dala mu kasicku a dala som ho do postielky, pustila mu kolotoc a on si dudluje a postupne mi sam zaspinka...dnes ako som si zapla "vysielacku" tak sme s mojim drahym pocuvali ako si maly brbloce a zrazu sa strasne zacal smiat..to robi len ked ho kuskam, jasim sa s nim ..tak sme si mysleli, ze je pri nom svokra a jasi sa ..ked sa nam dlho smial tak som povedala mojmu Petkovi, ze podme pozriet...co tam svokra a maly stvaraju, ked sa tak nahlas smeje Nicolasko...a soook...svokra sedela v obyvacke a maly sam v izbe...a este mal aj dudlik...nechapem ako sa tak mohol smiat...uistovala som sa, ci naozaj svokra nebola do vtedy pri nom, ale ze nie...potom zahlasila, ze asi prisiel dedko pozriet maleho a hral sa on s nim ( dedko nam minuly rok zomrel 😕 😕 😕 😕 ) tak ma svokra naplasila, lebo ja som na take veci...tak chodim teraz maleho stale pozerat...sibeee miii 😝 😝 😝 ale momentalne je uuplne tisko uz tak isto zaspinkal..idem kuk 😅 😅 😅

lubka ☹ ☹ nech mas deticky coskoro zdravucke ☹ ☹ drz sa, lebo isto mas co robit 😝 😝

sssimi aby si bola pokojnejsia ja som dnes preeeesne ako ty nebola vonku s malym..do obeda sme stahovali a vypratavali pivnicu a potom som nakrmila maleho a dala ho spinkat s tym, ze ked sa zobudi..nakrmim ho, obleciem a pojdem s nim von...no a ked sa zobudil a kym som ho nakrmila bolo uz cca 5 hodin...a tmaaaa 😠 😠 takze slniecko sme si ani my neuzili, ale na zajtra mame uz naplanovanu prechadzku tak to malemu vynahradim 😉 😉 😉