Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

kosska3003
8. máj 2011

@borocka diky zatial nic ani dve ciary ani mrcha tak dafam ze to bude lepsie a mrcha nedojde

sirinka
8. máj 2011

@borocka nie, byva v parizi a tak tam je to meno normalne...

sirinka
8. máj 2011

@kosska3003 joj tak dufam, ze uz sa vam zadari...

ludmilabb
8. máj 2011

@mystery7 tak to je super ze sa Slavko chytil a pekne taha 😉
@sirinka gratulujem k neterke, zaujimave meno ma to je francuzske, ci nie?

@kosska3003 tak drzim palce nech sa vam to uz vydari

@borocka my sme boli vonku aj v lejaku, Sofii dazd vobec nevadi, ale pochopila ze sa ide domov, fakt riadne hrmelo a domokli sme teda poriadne, ale aspon trochu sme sa prebavili, dnu uz to byva dost nuda a kopec vymyslania

iinuska
8. máj 2011

ahojte
Doobeda bol Petko s Adamkom vonku, vystihli este dobre pocasie, teraz zacalo prsat, Adamko spinka, poobede ideme k mojej mamine
@kosska3003 no, uz by sa mohlo zadarit, drzim palcekyyy 😉

kosska3003
8. máj 2011

@iinuska
@ludmilabb
@sirinka ako ja dufam ze sa uz zadarilo mm je v praci tak ja som len v ocakavani zase

dm1
8. máj 2011

@kosska3003 tak to sme na tom podobne ako citam. Mne mrcha meska uz 10 dni ale test je bez 2 ciarok. Najhorsie je toto keby mrcha prisla beriem OK podari sa nabuduce ale toto cakanie je najhorsie

sirinka
8. máj 2011

no tak uz viem, to meno sa presne pise Zahara a cita sa to ako Zára... a je to nejake francuzske asi...

borocka
8. máj 2011

@ludmilabb my nemame ani jeden gumaky, takze sa v dazdi neda chodit........aspon nie bez nasledkov 😖 a celkom sa prebavime...nie je to ako ked sme von, ale mam tu surodencov, a kopeme si loptu......mlady uz vie trafit loptu vo vzduchu...snazi sa o dusu.

@sirinka akoze meno je pekne, len dost zvlastne a neviem si predstavit ze by tu na svk niekto pouzival....asi by sa dievcatko nevyhlo kope hlupych posmeskov a rymovaciek s takym menom ☹

😠 🙄 inak, asi budem prva co zrusim ucast na stretuk!!!!! prijimacky do skoly mam 3.6. v trnave.......takze netusim ci a ako by som mohla stihnut spravit skusky, pricestovat do LC, zobrat pata a odtialto do BB (ak by nas teda jamat brala na aute/pripadne aby sme stihali nejaky spoj.....dokonca ani neviem ze na ake mesto sa mam orientovat?? kde v kely je ta raca??) no neviem, bude to o dusu.
musi prist este papier ze na kolku mam byt v tt, a potom musia vsetci svati pomahat. lebo ja uz sa tak tesim ze vypadneme z domu

kosska3003
8. máj 2011

@dm1 no ja to mam tak na hovno ze ja neviem ci mi meska naposledy som mala cyklus 60dni teraz som uz 33 no uvidim budem cakat tak drzim palec nech su //

sirinka
8. máj 2011

@dm1 jej aj vy uz skusate? super...drzim vsetkym snazilkam palce

dm1
8. máj 2011

@sirinka my skusame uz veru hadam aj rok. Ale stale kojim tak aj preto to moze byt. Ked som bola na gynde tak pred pol rokom nech zisti ci mam pri dojceni ovulku tak kukala na mna ze co chcem byt tehu ked kojim a este nie som 2 roky po cisaraku ze to je skoro.... ale nechavame tomu zatial volny priebeh uvidime ked sa dlhsie nezadari pojdem opat k doki a ked bude mat rovnaky nazor pojdem inde

kosska3003
8. máj 2011

@borocka orientovat sa mozes na Zilinu odtialto ta uz mozme zobrat my to mame pol hodinu cestu autom vsak uvidis pokukaj spoje nech ta tam niekto hodi aj Patom do trnavi tam ta pocka kym spravis skusku a potom na vlak do Ziliny

kosska3003
8. máj 2011

@dm1 no mi sme skusali uz od leta nic potom som si zacala platit nemocenske tak sme mali 2 mesiace pauzu a teraz od januara na plno a nic ale asi budem musiet ist k dr aj ja ale este pockam ako sa tento cyklus ukonci

sirinka
8. máj 2011

@borocka no co uz...ja mam rada klasicke mena...ale tato moja neterka zrejme na sk zit nikdy nebude...ale zase aj na sk mas kopec Sariek...takze ta pisana forma sa pri hovorenej reci strati...

borocka
8. máj 2011

@kosska3003 moja, si mila.....cele to bude o hubu a komplikovane. hlavne aby prisiel uz papier ze kedy presne tie prijimacky mam a potom to uz budem riesit, ci mam spoj niekam, alebo nemam....ci sa to da nejako stihnut. ale si mila, ak by bola moznost tak budem len rada ak by ste nas vzali 😉

este je sanca, lebo sestra ma v BB 3.6. promocie, tak by pripadne patka aj s vecami vzali tam, a ja by som z tt uz snad nejako stihla...a tam bud jamat alebo aj lepsi spoj odtial isto chytime.

kosska3003
8. máj 2011

@borocka no ja ti len davam moznost bude sa to riesit ked budes vediet presne co a ako

sirinka
8. máj 2011

@dm1 no poznam jednu babu, co pocas kojenia nemohla otehotniet a ako nahle prestala, tak hned prvy mesiac ostala tehu...
ale inac pri nie velmi castom kojeni vacsina mojich kamosiek v pohode otehotnela...
ale ja napr. pri magde na prvy sup a pri janulke uz to trvalo pol roka...

borocka
8. máj 2011

@sirinka mne sa pacia aj cudzie mena, ale k nasim slovenskym priezviskam mi to raz nesedi 😀 je to divne ze Orlando Kovac 😀 alebo sabrina Zigova 😀 😀 proste to k sebe nejde. take tie uplne najklasickejsie sa mi tiez nepacia.......nemam rada ked sa dievcata aj chlapci potom v istom veku volaju : jano, miso, palo, fero, duro, jana, kata, luca, zdena,................ aj patovi som za to vybrala, ze sa neda nanho skaredo zakricat! 😉

borocka
8. máj 2011

@sirinka teda aby si chapala,...inieze by tie klasicke mena boli skarede.....ale ozaj sa mi nepaci ked potom decka v istom veku po sebe vykrikuju takto "nepekne" alebo ked od tych mien vymyslaju kdeake hlupe rymovacky-prezyvky

dm1
8. máj 2011

@sirinka len my sa praveze kojime strasne casto cez den je na prsniku niekedy aj 10x on je strasny zavislak.

ludmilabb
8. máj 2011

@dm1 to sa teda este riadne kojite, ja mam velku obavu od odstavovania Sofia je tiez zavislak ale tak casto sa nekojime, max 5x, bude to tazke aj z toho hladiska ze ona mi na prsniku zaspi ale niekedy ma to uz zacina obtazovat ani nie ze ju kojim ale co pri tom robi rukami, taha ma, stekli, obchytkava

sirinka
8. máj 2011

@borocka 😀 chapem, rovnakym principom som aj ja vyberala...kedze ja som prave ta luca a dost mi to vadilo, aj ked sa mi moje meno velmi paci...

dm1
8. máj 2011

@ludmilabb no on napr. ked ide na pol dna s adom prec alebo sme mimo domu vonku tak si ani nespomenie ale hned ako ma vidi tak uz pyta. My sme boli chvilku odstaveny a bez problemov cez den a v noci uz len tak 1-2x ale ked zomrel svagor tak som vtedy podlahla ked pytal po pohrebe a dala som mu a sme tam kde sme boli.... Teraz sa chystam odstavovat ale uz to nepojde tak bezproblemovo ako 1x.... A aj mna maly neskutocne stipe pritom do prsnika

borocka
8. máj 2011

@sirinka ale janka tu "janu" zrejme tiez schyta 😕 ale klarka je pekne ( to bola jedna z mojich alternativ pre babu. kym som sa este nadejala ze by mohlo byt dievca)

luba142
8. máj 2011

ahojte

@borocka ale ved jana je uplne normalne oslovenie tak isto ako paťo 😉 , mne sa napriklad nepacilo ani ked sa Patrikovi vravi Paťo,ja som chcela pre chlapca Filip,ale mozno by sme odhlasovali prave patrika keby sme mali chlapca 🙂

sirinka
8. máj 2011

@borocka no ved ona ma aj v rodnom liste napisane Jana...ved to je normalne meno... 😉

mystery7
8. máj 2011

navstevy su za nami 😉 Slavko ich pekne prespinkal. Teraz obaja oddychujeme. Ja cakam vysledky z vazenia, ci uz zacal priberat.
@borocka tak to ti nezavidim, mas to natesno.

borocka
8. máj 2011

@luba142
@sirinka hej hej, myslim ze aj v kalendari je to ako jana napisane, ale aj tak sa mi to nepaci...proste janka alebo vobec 😎
ja som pre chlapca povodne chcela samuel, ale mm zarazil,a prisiel s patrikom, a to vyhralo. som velmi spokojna s vyberom! inak sa mi paci aj adam, matus, filip, david, matej. ale mena co uz su v rodine som nechcela. lubi a vies ze patrik poviem malemu len ked ma zlosti?! (hoci meno je to krasne), fakt ze pato, patulo mi ide viac na jazyk. ale ked sa ho opytas ze co je, tak povie maznacik 😀 😝 on je moje vsetko......pomaly mu uz menom ani nehovorim, len chlapcek, maznacik, milacik, laska, poklad, trulko, saso pojaseny, ozembuch (ked sa hadze od zlosti o zem 😝 ), bobo, opica, trdlo,.......

ale uz ma s tou pubertou doraza: uplne bezne ma okrikuje: mami odstup mi!!! vynechava zvratne zamena. mami nezavadzaj! lebo! nic! nerob! nedam ti to!
drzan maly, este ani rozpravat riadne nevie a uz papuluje 😠 😀 😀 cely oco 🙄

sirinka
8. máj 2011

@mystery7 v prvom momente som si precitala ze cakas vysledky z väzenia 😅 ja som im tam odmietla vazit...iba to stresuje...