Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

iinuska
15. júl 2011

Adamko spava v bodynku, ale ma ho rozopnute, predsa je dlhsie, ako tricko, tak aby mal zakryte krize

borocka
15. júl 2011

ja som dnes bola v tescu a kupila som patovi 5kusov body s dlhym rukavom za 6eur!!! to aka super cena. velkost na 2-3 roky,takze celu zimu bude mat zakryty chrbatik. darmo ze uz nema plienky,ale pre mna je to stale najistejsia moznost aby sa nevykasaval. som ani nedufala ze sa mi v takej velkotsti podari zohnat, a ake mile prekvapko 😅

jamaat
15. júl 2011

Ahojte, tento týždeň mi zase ubehol tryskovým tempom. Nechápem. A dnes som ako mechom udretá. Emka dnes spala len pol hodiny, ale aj tak som nebola doma, lebo som musela vybavovať veci okolo auta. A teraz večer zase cirkusy a vresky, ako už dávno neboli. Tak ale už je konečne v posteli, dúfam, že aj zaspí, a ja si idem čítať. Aj keby som mala poriadiť, lebo tu mám riadny binec, ale nechce sa mi ani trošku.

sirinka
15. júl 2011

@jamaat a co vybavujes okolo auta? ja som dnes mierne upratala, aby som nemusela cez vikend...zajtra by sme chceli ist na tu new zealand farmu a este predtym janulke uska prepichnut...

jamaat
15. júl 2011

@sirinka Jedno do servisu zaviezť, lebo nám zase výfuk prdol. Včera som bola v Žiline, tak som sa bála, či vôbec tam a domov dôjdem. Našťastie som došla, ale už to bolo namále, rúra držala na pár milimetroch hrdze. No a včera sme objavili 5-ročný Ford Mondeo za výbornú cenu, tak sme sa ho rozhodli kúpiť. Dnes sme museli zložiť zálohu, tak som po banke behala a do bazáru. A ledva som domov došla, už volali, že auto je hotové, že mám poň prísť. Keby som vedela, že to bude tak rýchlo, tak tam aj počkám, nemusela som sa trepať hore-dole cez celé mesto a ešte aj muža blokovať. No a takto mi tie dni ubiehajú ako z rýchlika.

jamaat
15. júl 2011

Chvalabohu, že sú prázdniny a nemusela som to všetko absolvovať s Emkou, ale bola doma s Monikou.

sirinka
15. júl 2011

@jamaat jeeej, tak sa budete vytesovat z noveho auticka 🙂 no moje tiez musi ist este do servisu, lebo ma volajaky podr... piest ci co...

kosska3003
15. júl 2011

ahojte tak tak zase je tu vikend strasne to uteka a nam hlavne ked je tato doma to ako keby utorok streda a stvrtok nebol ja som doma a lezim v postely sol k.o mala som 38 teplotu aj teraz isto mam cakam do 22 hodiny dam paralen a idem na dobro spat do postele a dufam ze mala nebude vymyslat v noci lebo ma slahne

luba142
15. júl 2011

ahojte, my sme boli na ospaleve bratancovej promocie, prezrata som jak hovado...mala spi, mm isiel do budy za kolegovcami a ja sa nudim za PC 😅 😅

luba142
15. júl 2011

@kosska3003 skore uzdravenie 😉 😉

jamaat
15. júl 2011

@luba142 A čo ste nakoniec kúpili ako dar?

kosska3003
16. júl 2011

@luba142 diky dufam ze to prejde v noci som mala stavy ze mi bola zima ze som spala pod paplonom aj perinou potom mi zase bolo take teplo ze tieklo zo mna ako z fontany a teraz mm zaviezol malu k mojej mame lebo cosi ide robit ku svagrovi tak bude tam lebo stale kapem mam teplotu kaslem hlava boli no hruza kokos vonku krasne a ja doma sedim pred telkou

luba142
16. júl 2011

@jamaat nakoniec sme kúpili flašu spišskej hrušky aj so štamprlíkom, vieme,že to má radšej ako nejakú whisky 🙂 ....co tam boli mladí tak mu flaše nosili a starí mu dávali obálky 🙂

mystery7
16. júl 2011

ahojky
Ja posledne dni nic nestiham, mame vela atrakcii u babky. Dnes nejaky nervny den. Len sa po mne lepi a za vsetko plac 🙄 🙄
@kosska3003 rychlo sa uzdrav.

mystery7
16. júl 2011

nikde nikto?? 😉

jamaat
16. júl 2011

Ahojte. My sme boli opekať, fajne bolo, len Emka spala až hin 5 minút. To som sa tešila, že kým bude spať, vyvalím sa na deku a budem si čítať a vegetiť. Zase mi raz skrížila plány. Potom samozrejme zaspala v aute a teraz ešte nespí.

luba142
16. júl 2011

my sme boli cele popoludnie u nasich, decka sa cvachtali v bazene, prisli sme o pol 9 domov a Kika tam este ostava par dni 🙂

iinuska
16. júl 2011

ahojte
my sme mali vcera gril party s partiou z lyzovaky, tak bolo veselo. Adamko isiel spat o 22. Ale super, mame pozicane vysielacky, tak sme este mohli pokracovat 🙂 Aj pocasie nam vyslo, navecer sa vycasilo, tak uplne ze super
Dnes sme sa cvachtali v bazene, Adamko skace zo schodikov do bazene, no uziva si to. Vobec mu nevadi, ked si logne vody. On ju ani nevypluje, on ju prehlta
Na vecer sme boli s kamosmi na pivku.

iinuska
16. júl 2011

@luba142 to treba vyuzit 😉 😉

luba142
16. júl 2011

@iinuska hm ked myslis akoze tak ako som to pochopila 😀 😀 tak po tom co prisiel z akcie o pol 6 rano a doobeda bol nepouzitelny v nicom tak uz teraz chrni, takze asi ee 😀 😀

luba142
16. júl 2011

@iinuska u nasich a na chate mame len take male nafukovacie bazeniky,ale u nasich je vysoky a ked tam Barborka sedela tak mala vodu po prsia a to bol napusteny len do polky,ale je to len 1,50 priemer, logala si aj tak ked sa blaznit zacala,ale tiez jej to nevadilo dva krat 😀

kosska3003
17. júl 2011

tu je riadne mrtvo vsetky ste isto vonku alebo varite to len ja tu cele dni vysedavam ako koza a vonku tak krasne dufam ze zajtra uz budem bez teploty lebo ma slahne

luba142
17. júl 2011

@kosska3003 my sme dnes doma, lebo strasne vyfukuje, k vode sa ist neda, ba ani sa prechadzat 😒 😒

borocka
17. júl 2011

@luba142
@iinuska my mame tiez len nafukovaci,patovi tak po prsia,ale napusteny len do pasa. ale na hlbke vody nezalezi,on si plava a nasava vodu do pusy a potom ju strieka ako cez fontanku, no velmi sa na tom zabava 😝

dnes sme samy,nasi isli zaviest sestru do tabora,maju nejaky onko tabor cez klub nadeje tak si to zasa super uzije dva tyzdne. ja to nechapem. ked som bola mladsia tak sme kazde leto chodili do taborov,platili za to tazke prachy ale nikdy sme nemali tolko atrakcii ako ona, co ide na tabory cez sponzorov ako unicef, klud deckej nadeje a podobne, takze si neplati ani cent a maju tam tak postarene o vsetko, ze koniec. joj hned by som isla 😅

iinuska
17. júl 2011

ahojte
U nas je riadne teplo zase, pofukuje teply vetrik, takze poobede sa ide do bazena 😎
Svokra vari obed, no komu lepsie, ze ? 😝
V tyzdni som odpalila vysavac, tak Peto ide do nay-ka nejaky kupit, a chceme aj Adamkovi kupit nejaky ten prehravac na dvd- cka do auta, aby sa nenudil ked pojdeme na dovolenku, respektive z dovolenky, lebo tam ideme na noc

kosska3003
17. júl 2011

@luba142 aj u nas fuci je tak prijemne uvidim mozno aj podvecer pojdem von mala isla s mm na ihrisko sa hrat s loptou je tam aj hudba griluje sa pivko tak ja len z okna pocuvam mame to za domom

jamaat
17. júl 2011

A u nás nefučalo a krásne bolo, celý deň sme boli na plážku 🙂

iinuska
17. júl 2011

@jamaat ked takto idete na cely den, tak Emka nespi cez obed ? My takto na celodenne vylety nechodievame, ja som taka spokojnejsia, ked Adamko spava cez obed. Iba raz, aj to sme museli ist na krstiny za krstnych. Vtedy nespal, a bol v pohode. Ja som to asi viac prezivala, ako Adamko.Neviem, ci by mi niekde vonku v kociku zaspal.

jamaat
17. júl 2011

@iinuska Spí v kočíku. Dnes potiahla takmer 2 hodiny, tak som si fajne povegetila.

luba142
18. júl 2011

ahojte, dnes je u nas skaredo a 19 stupnov 😒 V sobotu odchadzame na dovolenku do Ždiaru, tak mam mierne nervicky uz co a ake veci pobalim,ake bude pocasie a tak podobne 😝 Ked som pozerala na predpovede tak na tom konci nehlasia nejake vabne pocasie, ale snad nepomrzneme a nebude prsat...to hlavne