Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

stija
10. okt 2009

ja som nepozerala futbal (tuto hru fakt nemusim), ani romantiku na prime. pustili sme si film - lovci pokladov 2.

jamaat si sikulka 🙂 konik, facebook a este aj aukcie a bazar? no toto 😀

lady to ti verim, ze nevyrdrzis bez malej. uz som sa stretla aj s nazorom, ze co to je za mamu, co ide do prace, ked ma doma male mimco. ale tito ludia akosi zabudaju, ze to je casto pre tu mamu veeelmi tazke, odist do prace. a mnohe to odplacu

dm1
10. okt 2009

no hrali sme sice hrozne ale zase bol to len nas 2.zapas v kvalifikacii co sme prehrali - bohuzial mooooc dolezity. len neviem s kym budeme hrat v tom polsku ked sme sa totalne vykartovali 😕 😕 😕

stija
10. okt 2009

ani mne brusko nechyba, len niekedy sa mi zda, ze vsetko velmi rychlo leti. este som sa na malu len tesila a nevedela som sa dockat, kedy bude tu a uz bude mat buduci tyzden 5 mesiacov.

ladywitch26
10. okt 2009

stija,ja futbal pozerat musim, muz hraval 17rokov,posledne dva roky na slovensku bol dokonca rozhodca,tak ja to mam dokonca povinne 😀
co sa tyka roboty,tak si to odplace kazda.co som mala kolegynu v obchode,ked sa vratila,tak plakala cely tyzden. ale kazda jedna aspon ten prvy den nejaku slzu vypustila.ja idem aspon s pocitom,ze bude pri ockovi. uz som mala aj alternativu,ze budem aupair zhanat, a to by som neniesla najlahsie.

emode
10. okt 2009

sice mi nechyba ale pacilo sa mi ked sa v nom mechrila nasa mala 😀

stija
10. okt 2009

lady tak to hej - s tou aupair. svagrova, ked sla do prace, tiez mala velku dilemu. a ma pravdu v tom, ze ak to je niekto, koho nepoznas, nikdy nevies, ci je mimco ozaj v pohode. ono ti nepovie. ak nemas stastie, mozes narazit

ja som uz akasi grody. som zrela tak akurat do postele. dobru noc vsetkym 🙂

dm1
10. okt 2009

stija dobru noc!

jamaat
10. okt 2009

Tak moja sa v bruchu nemechrila, ale tam skákala, dupala, mlynské kolá robila a čojaviemčoešte. Lepšie je mi takto.

Dobrú noc.

jamaat
11. okt 2009

Dobré ráno. 🙂

ludmilabb
11. okt 2009

dobre rano 🙂)) cas o ničom riadne...a trochu aj hrdlo cítim aha brucho a fusík ste preberali, ja som si ešte dva dni po pôrode hladkala brucho, som sa smiala že deformácia z tehu mi ostane a teraz si ani neviem predstaviť ako som mohla fungovať s brušiskom 😀 je to lepšie a Sofia čo stvárala ku koncu parkrát mi bolo inak do plaču keď kopala som myslela, že mi zo všetkých strán vylezie 😝

jamaat
11. okt 2009

Mne síce brucho riadne behalo, ale nejak to nebolelo. Netriafala do rebier asi. Besné boli tie naše dievky od prednarodenia. 🙂

kristiniatko
11. okt 2009

ahojte,
ludmilabb - nesledujes tuto aukciu? http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1396813
Aj mne sa to paci, ale pozerala som na stranke next a uz teraz sa to vysplhalo na vyssiu cenu za aku sa daju kupit.
Neviem ci to pojde otvorit, ale tu je link
http://www.nextdirectory.eu/shot.asp?b=G45&p=44...
Segra ma nejaku kamosku co bude objednavat o 2 tyzdne z nextu veci, tak si to dam kupit.

kristiniatko
11. okt 2009

S tym bruchom, aj ja som si po porode hladkala brusko, ze bude chybat, ale teraz som spokojna. Mala bola aj v brusku dobra, len trochu kopkala a to vzdy v rovnakom case o 19.00. Sa mm smial, ze ked bude takto buntosit ked sa narodi, tak ziadne spravy v telke neuvidi. 🙂 A veru tak aj je. 🙂 Zaspava okolo 20.00 a dovtedy sa jej musime venovat. 😅

jamaat
11. okt 2009

kristiniatko, tak to je dobrééé! Som zvedavá, pokiaľ sa to ešte vyšplhá. 🙂 .....ludkabb tam prihodila úplne na začiatku.

kristiniatko
11. okt 2009

Inak sa musim pochvalit uz mam navarene! Mame zapekane na plechu zemiaky, cibulka, sampinony, mrkva, kukurica a navrch kuracinka, kecup a smotanka.
Mala sa zobudila idem sa venovat, papa

kodada
11. okt 2009

ahojte babuchy, tak u nas stale nic, aj ked ma nejak divne bolelo brucho celu noc aj teraz to pokracuje ...

sssimi, pribrala som nieco cez 8 kg ... ale ja som malicka (159 cm)
mne brucho vobec nevadi, hybem sa stale normalne, len tie krize pobolievaju, ci mi bude chybat? netusim 😀

mimi21
11. okt 2009

cawte
ja som pred chvilou vstala 😀 😀 😀
katastrofa pocasie, zase dalsi den doma ... 😒 😒 😒

mm ide na cyklopreteky do BB Micinej a ja doma 😒

jamaat
11. okt 2009

Ja sa musím pochváliť, že dnes varí chlop. Ja štrikujem. 🙂

Dada, tebe nemá čo vadiť! 🙂

mimi, aké sú cyklopreteky??

mimi21
11. okt 2009

no a este mi mm dovolil aj auto si vziat, kedze ide so svokrom - a ja neviem kam ist ...

mimi21
11. okt 2009

jamaat cyklokros, on nejde jazdit, ale jeho brat, super pocko na taketo nieco...

kodada
11. okt 2009

mne dnes vari mamina ... ja idem trochu riadit veci, co vcera doniesli ... chladnicku a tak, ale nechce sa mi v takomto pocasi
mimi, to mas dobreho manzela, ked ti aj auto povolil 😀

mimi21
11. okt 2009

este aj 100 euro doma nechal, no do keluuuuuuuuuu, nemate daky napad???

iinuska
11. okt 2009

Ahojte, no maly konecne zaspinkal, bol nejaky nervozny, tak som ho skusila dat do kocika a pomohlo. Som zvedava do kedy

my mame dnes rezniky a zemiakovy salat. Svokra pecie strudlu 😝

zuzkaprofant
11. okt 2009

cafteeeeeeeeeee

dievcata kolko mala kodada pred tehu ze teraz ma ani nie 60kg 😀 joj to ja som mala pred tehu teraz mam o 8viac a nie a nie ist dole a to nejem vela rep len ked mam cas

jamat ja tiez strikujem ale asi som si ruku natiahla dako ma boli som to prehnala bud zte nosim maleho stale alebo od strikovania

boj maly v noci sa budi zase kazde 2 hodky nemoze dychat ked mukukam do nnosika sopliky nevidiet ale neda mi odsat rucky mi dava prec a toci hlavickou zase na silu nechcem ho prikvacit a tak mu tahat bo bude mat traumu 😀

co dnes varite ja idem take piza rozky robit a asi aj buchy na pare ked uz bduem robit to kysnute cesto tak dam vaccej nakysnut a mam pokoj

iinuska
11. okt 2009

zuzka, ked mu odsavas aj mu nieco ide?

kodada
11. okt 2009

zuzi tak si pozri ako mi rastlo brucho, tam mam aj vahu 1-) ale zacinala som na 51,7 kg 😀
dajte svojim telam cas, kym sa dostanu do normalu

zuzkaprofant
11. okt 2009

inuska nie nejde ale ked sa znervozni y zasene tak nostek do podlahy zaryvat a durdi sa tak mu vidju sopliky tajk neivem ale ako nahl euz vidi hadicky tak vreskot a ruckymi ma mlati 😀 😀
musim od dokyni daky recept na kvaky zobrat a mame doma podlahove kurenie tak taky suchy vzduch mame nerada mam otvorene okno ked on mi lezi na podlahe aby mi neprechladol

inac som zase vydrazila sevtrik tentoraz za 1eur len tak som klikla ci nahodu a mam ho muz uz prevraca ocami lebo som tento mesiac pomynala vsetko co mi dali nasi 😀
a dosiel mu aj overali super krasny je za 2 eur a ze noseny je ako novy troska mu je velcsi tak musim podhnut ale vynosi

iinuska
11. okt 2009

zuzi, tak mu skus streknut ten Sterimar, alebo nieco podobne. To mu trosku zvlhci sliznicu nosteka.Ja to robim malemu skoro kazdy den ,ked nezabudnem 🙂

ludmilabb
11. okt 2009

kristiniatko vsak aky brutal s tou ciapkou jedna tam prihodila dvakrat dost vysoku ciastku a vyskocilo to riadne...a presne som pozerala na next.com ze ake ceny to ma, nejako som z toho debil kolko je jedna libra? to sa hadam oplati z UK objednat...krasne vecicky tam su, som nevedela oci otrhnut...joj hned by som objednavala 😀

Janka ten SOS krem zabral, super fakt som ani necakala, prijemne prekvapil 😉

mne dnes vari otec obed a mama mi ho donesie 😝 bryndzove halusky, mnam

iinuska
11. okt 2009

ludka tu spomina nejaky kremik, tak som si spomenula, ze sa chcem spytat ci kremujete tvaricky detickam ked idete teraz von.