Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
12. apr 2011

No mi hovor! Ešte ma čaká jedno kvázi pracovné stretnutie. A ešte som dnes nevarila, možno sa aj popálim alebo obarím. 😅

mystery7
12. apr 2011

ahojky
My sme dnes boli cvicit, bolo super. Vnku nadhera, teplucko. Isli sme peso tam aj spat-na elektricku, elektrickou a potom este do MC +sa tam vycvicil. Nakoniec sme este pred bytovkou zberali pupavy 🙂 teraz Mirko vystaveny spi.
@borocka @sirinka ja som tiez radsej za bicykel s postrannymi kolieskami. Nevidim problem, ze by sa nenaucil udrziavat rovnovahu.

emode
12. apr 2011

to s rovnovahou na firstbike som pisala ako vyhodu, nie ako dovod na kupu a nevyhodu klasickeho bicykla ... my tiez budeme mat bicykel po neterke s pomocnymi kolieskami a ako som uz pisala, firstbike urcite kupovat nebudeme ... radsej asi domcek a trampolinu, len nie naraz na jedny narodeniny 🙂)

iinuska
12. apr 2011

u nas je dnes vyslovene aprilove pocasie. Adamko zacal pozeravat krtkove dobrodruzstva

jamaat
12. apr 2011

Došla mi zásielka s hábami pre mňa. Aj sa to bojím otvoriť pri mojom dnešnom šťastí, čo tam bude. 😅 😕

sirinka
12. apr 2011

@iinuska http://www.illui.sk/sk/illui
bola si tam niekedy?
je v pezinku predajna ci len vyrobna...to ma zaujima... 😵

iinuska
12. apr 2011

@sirinka netusim, 1x o tom citam

dupinka
12. apr 2011

@sirinka

SHOP
APOLLO BUSINESS CENTER II
PRIEVOZSKÁ 2/B ~ 821 09 BRATISLAVA
T 02 5363 1017

tak je uvedené v kontaktoch na tej stránke

sirinka
12. apr 2011

@dupinka no a tam prave chut ist nemam 😝 pezinok je sympatickejsi...

mystery7
12. apr 2011

u nas opat narocne poobedie ☹ doobedu zlaticko a poobede otocka o 180' 🙄 nechapem to
A teraz vecer aka nervozita a krik a krik ☹ on si to neuvedomuje, ale my sme uz niekedy taki psychicky vystaveni 🙄

emode
12. apr 2011

@iinuska presne taku fleesku mame 🙂 mna nova vysla na nejakych 12 Eur 🙂

kosska3003
12. apr 2011

ahojte tak dnes bol hrozne skaredy den este doobeda sa dalo ale poobede hruza lialo a lialo ked som sla domov tak som ani igelit na kocik nemala tak som malej dala na nohy igelitove vreco a daznik nad nou drzala a na mna lialo ako hlupe no ale uz spime a ja mam veget 😀
@jamaat no co vecer bol aspon lepsi ako cely den ci

jamaat
12. apr 2011

Tak poobede sa už nič nedoondilo, ale pes sa ešte stále nevrátil. 😒

kosska3003
12. apr 2011

@jamaat a uz to spravil niekedy ze takto usiel Emka ho nehlada kde je

jamaat
12. apr 2011

@kosska3003 Už to spravil viackrát. Mal by odtiaľ potrafiť domov, ale len ak nezašiel za tou sučkou až na sídlisko. A už je preč od 11,00hod. Emka ho zatiaľ nehľadá.

kosska3003
12. apr 2011

@jamaat tak hadam dojde ale uz je fakt dlho prec

sirinka
12. apr 2011

@jamaat susedina sucka ked usla, tak niekedy az rano skackala pred branou... tak vam drzm palce, nech sa vrati aj ten vas...

soffi
12. apr 2011

@jamaat hadam sa vrati, ono je to hrozne ked sa tak vypari, aj by si ho najradsej vytrieskala aj by si ho vybozkala ze je spat...ako s detmi 🙂)

borocka
12. apr 2011

@jamaat uz si si rozbalila handry? su dobre?

jamaat
12. apr 2011

@soffi Presne tak to je.
Ešte stále sa nevrátil.

@borocka Rozbalila som, mikina a sukňa mi je dobrá, tričko má trošičku krátky rukáv a rifle sú mi trochu veľké.

dm1
12. apr 2011

@jamaat neboj vrati sa este si to niekde uziva 😉

jamaat
12. apr 2011

@dm1 Potme si to užívať nezvykne, je dosť bojko.

jamaat
12. apr 2011

Akurát došiel. Príde, brechne pod oknami a čaká, že prídeme otvoriť. Dilino! No a môžem ho ísť teraz kompletne sprchovať.

jamaat
12. apr 2011

Prdlajz, nejdem ho. Zostane do rána vymknutý v chodbe a kuchyni. Žiadne vyvaľovanie v posteli nebude!

Inak keď ušiel a ja som Emke povedala "No kde je Deny? Ušiel.", tak ona sa poobzerala a hneď skúšala na prstoch pískať a tak ho volať. No bohove smiešna bola. 🙂

dm1
12. apr 2011

@jamaat no sak ked sa s nejakou suckou zabudol tak ani nevnimal ze je tma no nie 😀

emode
13. apr 2011

No baby, akosi sa v pisani prekonavame 😅 Ja mam dnes takmer volny den, okrem vybavovaciek cez telefon a e-mailov, chcela som umyt horne okna, ale sa mozem vykaslat v takejto zime na to ... to co je za pocasie ??? 😠

ludmilabb
13. apr 2011

ahojte, vonku dazd so snehom ci co to je, Sofia sa uz stihla fajne vyrevat na ihrisku lebo to dieta nevie co chce 😠 😠 😠 boze ja to neznasam ktovie ci mi dalsi vlas nezosedivel ale kedze mam farbu tak nevidno...akurat som dorobila speci palacinky zo spaldovej muky a namiesto mlieka som dala Reis drink a aka fajnota 😀
@emode ja umyvanie okien necham na buduci tyzden potom ich aj vyzdobim

jamaat
13. apr 2011

Veru slnko aj sneh a zima riadna!!! Asi preto, že som akurát zimné bundy zbalila 🙂
Neviem, či som blbo spala, ale do rána ma začala bolieť platnička a vystreľuje mi to až do nohy. 😠