Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

jamaat
20. sep 2011

@ludmilabb Ten C-salts sa objednáva z Ameriky. Ale cena bola dokopy 🙂

Mne Emka ešte stále nespí. Hlavne že už bola protivná, po zemi sa váľala... TAk som ju uložila skôr. Ale prd z toho, len tam vymýšľa, vykrikuje, ani rozprávka nepomáha a nakoniec zaspí ešte neskôr, ako keby som ju uložila teraz.

sssimi
20. sep 2011

@jamaat nič si z toho nerob. Sarah má rozpozerané Rio a pôjde do postele až tak za hodinu a pol.

ludmilabb
20. sep 2011

@jamaat hej potom som to este raz precitala a doslo mi kde sa stala zrada 😝 😀

ludmilabb
20. sep 2011

@jamaat Sofia spi od pol deviatej, cez den nespala
pokusas s aukciami? 😀

hoogy
20. sep 2011

@sssimi aj matko zboznuje rio :D snad sa vam to podari ist za nim🙂

hoogy
20. sep 2011

@jamaat tie su krasne🙂 aj cena velmi dobra

sssimi
20. sep 2011

@hoogy aj ja dúfam 😉

jamaat
20. sep 2011

@ludmilabb Dávno som nič nevyaukciovala 🙂

ludmilabb
20. sep 2011

@jamaat hmm kebyze trochen lacnejsie 😝

jamaat
20. sep 2011

@ludmilabb Ja som v Lidli teraz kúpila pyžamko. Ružové s vtáčikom a kvietkami, zlaté je.

ludmilabb
20. sep 2011

@jamaat co bolo aj v letaku reklama? lebo to bolo velmi pekne za 6 eur?

jamaat
20. sep 2011

@ludmilabb Ano, to.

ladywitch26
20. sep 2011

@borocka to som ja odhadom tych 5g napisala, lebo cajova lyzicka je cca 5g... inak je to magnezium a calcium ascorbat, cize nie je to cisty vitamin C, ale je tam aj horcik, vapnik, zinok a draslik. a tym cistym vitaminom som myslela to,ze tam nemas pridane ziadne umele farbiva a kadejake konzervanty, ako napr. v Cebione 😉 a vobec si nepochopila to o neutralizovani kyslosti. skus si napr. rozdrvit klasicku tabletku celaskonu a skus oliznut...v momente pochopis, v com je rozdiel, ked hovorim o neutralizovani kyslosti pri piti 😉

mystery7
20. sep 2011

ahojky,
Bola som poobede v lekarni a oznamili mi, ze distributori na vychode nemaju v ponuke humana elektrolyt. Takze tolko k dostupnosti liekov na sr [-(

Mirko mal na veceru ryzu s mrkvou, velmi jej neublizil. Ale zistil,ze idem piect mafiny-mm si objednal, tak koniec. Uz len stal pri kuchynskych dverach a 100x otazka, "kde je moj kolac? Mama uz mas kolac??" tak nakoniec zjedol este 2. Dufam, ze mu nebude zle. Teraz koli tomu vracaniu spi s nim v izbe mm a kontroluje ho.

Dokedy mam davat smectu a kulisek??

mystery7
20. sep 2011

@sirinka a ako to budes platit? To C-salts?

sirinka
20. sep 2011

@mystery7 smectu uz nedaaaaavaj, bo a ti nevykaka....a ked uz dost pije ani kulisek nemusis, teraz uz mozes dat hylak ak chces na obnovenie crevnej flory...a veeela pit vodu 😉
a ako to budem platit neviem, este som nezistovala...mozno na dobierku? ci? prinajhorsom ktosi by mal ist v novembri nach USA a donesie

sirinka
20. sep 2011

@mystery7 som dala petotovi otazku, ako sa to plati

mystery7
20. sep 2011

@sirinka, ok so smectou koncim. Dr mi kazala davat aj nutrolin b (z toho bude isto kakat) a hylak mam uz kupeny. Zajtra zacnem 😉 Hlavne ze kulisek uz nemusi.

No to som zvedava na odpoved. Kamos kupuje mobily z ciny, ma nejaky specialny ucet.

ladywitch26
20. sep 2011

@sirinka ja som to platila klasickou kreditkou. ale malo by zobrat aj slovensku, mne na takychto strankach v pohode prejde aj visa electron z tatrabanky 😉

ladywitch26
20. sep 2011

@mystery7 cina je ine, tam to musi byt registrovane

jamaat
20. sep 2011

@sirinka
@mystery7 Myslím, že kartou zaplatíš vopred.

sirinka
21. sep 2011

@ladywitch26 no akurat, ze ja ziadnu kreditku nemam, mam iba obycajne bankomatove karty...

jamaat
21. sep 2011

@sirinka No veď to ja platobná karta, podľa mňa to stačí. Do Anglicka tiež platím len tým. Ono sa nesprávne aj na tieto karty používa slovo kreditka.

sirinka
21. sep 2011

@jamaat aha, jasne...lebo my sme kreditku zrusili, kvoli tym poplatkom....
teraz mi sused vravel, ze zrejme cez nejaku sluzbu paypal by to tiez malo ist...

jamaat
21. sep 2011

@sirinka Asi tak sa to volá. Aj amazon som tak kartou platila, len naťukáš číslo, ochranné kódy a stiahnu si to.

ladywitch26
21. sep 2011

@jamaat @sirinka ja som to platila normalne kreditkou, tu v irsku maju taky divny system, ze mas klasicku bankomatovu kartu, ale ta je vyslovene len na vyber z bankomatu, tou sa neda platit ani v obchode. potom mas debetnu kartu ( co su klasicke bankomatove karty na svk, aj ked ozaj neviem, preco ich niektori volaju kreditky 😀 ), tu to volaju laser card a potom su klasicke credit card. ale vacsina tychto stranok berie akukolvek kartu visa alebo mastercard 😉

ladywitch26
21. sep 2011

@sirinka teraz ma napadlo, ze ak mas vlastne zozadu na karte trojcislie na tom pasiku, kde sa podpisujes, tak ju zoberie urcite 😉

ladywitch26
21. sep 2011

a dnes vecer sa konecne zbavime tortily... 😀 😀 😀 baby, ona mala cely mesiac ten isty uterak. bola sa 4x sprchovat za ten cas... 😝