Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

nikanika28
9. aug 2011

Caute kocky 🙂
@sssimi mooooc gratulujem k malej fazulke, to su mi novinky teda 😵 😵 😵 ..takze o rok na stretku nas bude zase o jedneho clena viac 😵 ..ako zvladas tehu? ja som bola pri druhom hotova, unavena, zle mi bolo 😝 ...ble, nerada na to spominam, hlavne posledne mesiace 😀
Baby, nemate nejaky dobry tip na vylet? hlavne koli deckam ...rozmyslame nad Budapestou - do toho akvarka, je tam aj lunapark, ZOO, aquapark obrovsky ..ale ak by ste vedeli este o niecom zaujimavom pre deti, bola by som rada 🙂

kosska3003
9. aug 2011

@nikanika28 zevraj v Zoo v Lesnej je dobre ale tak ta Budapest znie tiez dobre bola tam svokra teraz ale tak ona frflala ale pre bu zajazd na ktorom sa nemodli cele dni neni zajazd toto mala zadarmo 😀

ladywitch26
9. aug 2011

@sssimi no citam,ze ti je dobre zle...ja som si odtrpela pri stanke kazdodenne vracacky do 25tt, tak som si myslela,ze uz hadam nic horsieho nemoze byt....ale mohlo. pri fabim mi bolo pravidelne zle az do 30tt a potom som si este tak 2-3x do tyzdna grcla zrana, ale to uz bola pohoda oproti predoslemu...ale neschudla som, lebo ja akonahle mi bolo len trosku lepsie, tak som dlabala do seba co prislo pod ruku,len aby som do dohnala 😀 inak mna zo zazvoru este viac natahovalo. skus mrknut homeopatika sepia, mala som ich pri fabim a nacas mi pomohli. nebolo mi zle cely den ako pri stanke, ale vracala som len rano hned po prebudeni.
inak to som mala nenormalne stavy tak zrana, mne tak zvieralo zaludok, aj polminutovy krc v kuse a 15minut za sebou jeden za druhym. az som plakala, ledva som sa mohla nadychnut medzi nimi. este zo zaciatku to bolo ok, ale ked uz take krce do brucha v 5-6 mesiaci, to som sa uz bala, ci z toho aj nepotratim. ☹

sssimi
9. aug 2011

@nikanika28 Diky 😉 No zatiaľ žiadna sláva. Presne ako píšeš-furt unavená a je mi zle 😝

@ladywitch26 No ja dúfam, že už to dlho nepotrvá. Pri Sarke mi bolo zle len do nejakého 9-10tt a aj to len z rána. Teraz mi je zle celí deň, ale ak jem len také ľahké veci, tak sa to dá celkom vydržať. Dnes som mala ráno cereálie z mliekom a na obed rybu s rožkom a je mi fajn. Inak ak by som tie cukríky nevyužila, tak sú dobré aj do auta keď je zle.

dm1
9. aug 2011

@nikanika28 my sme tam chceli ist do tej budapesti ked sme boli v sturove bol vylet autobusom ale nenaplnil sa pocet ludi a autami sme tolko ist nechceli ze ako tam bude s parkovanim a tak. Ale isto to moze byt zaujmave veru. My este do lesnej tiez planujeme

sssimi
9. aug 2011

Tak Sarah mi dnes odignorovala poobedný spánok a ja by som drichmaláááá. v noci som mala behačky a teraz ma láme 🙄

sirinka
9. aug 2011

@sssimi no jasne...ved to je standart, ci?

kosska3003
9. aug 2011

@sssimi aj mne ho odmietla po hoidine uspavania som to vzdala tak dufam ze o 8 bude spat lebo ma urve

sssimi
9. aug 2011

@sirinka no ja som to pri Sárke neabsolvovala. Nikto ma na nič také neposlal. To si aj musela nikema ísť mimo svojho gynekológa? A aj si za to niečo naviac platila?

hoogy
9. aug 2011

ahojte kocky ani vas nestiham citam ako tu mam spolocnost🙂
matko ten sa teraz sam vyberie do postiele lahne si prikrije sa ze mama spat:D a ked sa zobudi musime sa ist vsetci pozriet kde on spinkal:D
ale zato ja pochodujem celu noc stale mam taky cudny pocit,ze spi vedla v izbe. asi mi sibe:D

sirinka
9. aug 2011

@sssimi nie, moj gyndos ma usg aj krv mi bral na poradniach, ale platila som celkom dost, kedze on nema zmluvy s poistovnami a pri usg tam bola este vyssia cena oproti klasickej poradni...

borocka
9. aug 2011

@sirinka to co je za doktor ze nema zmluvy s poistovnami????????????? ja som myslela ze to je standard, hlavne u dobrych lekarov, hoci dnes uz ma zmluvy snad kazdy. mozno sa najde nejaka vynimka v poistovniach. ale zatial som tento problem nemala a myslela som ze aj sukromnici maju zmluvy.

sssimi
9. aug 2011

@sirinka no som zvedavá čo mi povie tá moja. Teraz mám inú doktorku, tak to možno bude riešiť.

kosska3003
9. aug 2011

@borocka no su sukromnici kde si proste platis vsetko ja mam sukromnika a jedine co mi poistovna preplati je preventivka raz za rok a potom ked budem tehu prehliatky vsetko navyse si platim aj teraz co som bola som zaplatila 7e za sono a injekciu ale tak ja radsej zaplatim ako to co som mala predtym za dr tak tento sa jej nevyrovna ordinacia spickova ma tam vsetko aj monitor sono proste vsetko tak vidim ze sice si platim ale stoji to za to

sirinka
9. aug 2011

@borocka www.oros.sk proste dobrych doktorov uz prestava bavit robit za almuzny...a ked maju ordinaciu na mieste, kde najdu dost klientov, ktory su ochotny zaplatit si za nadstandrtne sluzby, tak preco nie... 😉

mystery7
9. aug 2011

@sssimi no mna pri Slavkovi nenormalne prehanalo. Nesmela som ziadne mlecne veci, lebo koniec. Par krat mi az slzy tiekli na wc-ku od krcov. Tak som uplne vysadila mlieko, jogurty, maslo, tvaroh, tatarsku, majonezove salaty. A zlepsilo sa to.

sssimi
9. aug 2011

@mystery7 ja vypijem denne aj liter mlieka, tak tým to nebude. Lebo ho pijem už cca 3tt a prehnalo ma až teraz. Ja skoro každé jedlo teraz zalievam mliekom 😀

Baby Sarah mi cez deň nespala a ešte mi tu pobehuje 😕 Ešte aj mm išiel von 🙄

kosska3003
9. aug 2011

@sssimi no krasne a to ma riadnu vydrz moja pekne o 8 isla spat a to tiez nespala na obed

sssimi
9. aug 2011

@kosska3003 zaspala 21:30 😨

kosska3003
9. aug 2011

@sssimi no to moja chodi vtedy spravat ked spi na obed ale minule ties opica mala isla az o 9 ked nespala na obed mi to pride ako keby ich to slnko dobijalo niekedy vcera lialo a o 8 spala som bola v soku dnes svietilo a na obed nist

ludmilabb
9. aug 2011

@sssimi Sofia tiez nespala cez den a to bola od siedmej hore, este o pol tretej somm to skusala reku zarucene uz musi byt unavena a velke prd

mystery7
9. aug 2011

minule aj Mirko strajkoval. Od 13 vystrajal do 14:30, potom zaspal na hodinku, ale vecer bol aj tak vymlety

mystery7
9. aug 2011

durianova v nocnych tv novinach ma super vystrih

borocka
9. aug 2011

@sirinka
@kosska3003 no ja mam doktora normalneho, ma svoju aambualnciu, aj v nemocnici sluzi a je veeeelmi ale veeeelmi dobry, som maximalne spokojna a nemenila by som za nic, vysoko profesionalny, ludsky, ochotny, prijemny, dobre naladeny, 35rocny mlady, inteligentny doktor. a mam u neho vsetko, teda nikdy ma nemusel posielat na ziadne vysetrenia do inych ordinacii, sono klasicke, 3D,4D, odbery krvy, mocu, len posledny mesiac som do nemocnice chodila tak ako vsetky. je lspei ako mnoho sukromnikov, pretoze mu evidentne nejde o prijem, ale o "poslanie".
takze ja si nemyslim ze dobre sluzby dostanes len tam,kde si ich priplatis.

ludmilabb
9. aug 2011

@mystery7 ja som si zase vsimla tu ciernu cipku

a musim napisat ake mame my zazitky v noci so Sofiou, o jednej, druhej v noci pocujem vykrik do tmy, ja sama, samaaaaaaaaa, vykrik je urevany, potom zostane hrobove ticho, spi dalej...uz sa to dvakrat zopakovalo, co to ma chuda za sny este so mnou aj pocas spanku bojuje 😅

kosska3003
9. aug 2011

@borocka ako ja mam sukromnika a zaplatila som akurat vstupny pohovor 35 e inac niak neplatim a mam taktiez uplne super dr som s nim nad mieru spokojna a ty mas stastie ze mas takeho dr tu u nas o takom neviem su tu aj taky ale na tohto som nasla najviac dobrych ohlasov ked som chcela menit dr po porode tak som sla k nemu

kosska3003
9. aug 2011

@ludmilabb toto ma aj moja v noci rev a zachvilku tichu minule spala so mnou v postely no a tak sa rehotala nahlas ze som sa zobudila a kukam na nu a ja rehoty tiez no zlata bola dnes sa nad ranom zobudila ze kde je tato som jej povedala ze v robote nech spi a spala 😀 😀 😀

borocka
9. aug 2011

@kosska3003 no vdaka bohu,ze mam akeho mam. myslim ze zdravotna starostlivost je prve co ma byt dostupne vsetkym v kvalitnej verzii a bez ohladu na to,kto kolko zaraba a co si moze dovolit, ved sa riesi zdravie. ale aj u nas sa najdu vselijaki, najme ti v strednom veku, co riesia len peniaze, len sponzoring, su neprijemni, nikdy nemaju cas ti poriadne odpovedat na otazky, atd atd.....

kosska3003
9. aug 2011

@borocka ja som spokojna tiez nadmieru tak som rada
teraz je uz taky svet sa len okolo penazi tento dr co mam ja je v ziline len par rokov asi 3 len a spickovo vybavenu ordinaciu no musi sa mu to niako vratit co do toho vrazil ale tak zazmluvnena som tak neplatim ako ine baby co poznam tak super

ladywitch26
9. aug 2011

ja si pamatam este ked mala stanka len nejaky rok, tak uprostred noci vykrikla "booooha" a spala dalej 😀
a dnes sa poobede zobudila a vravi mi,ze sloniky..a ja ze kde. a ona vonku, v oo...ololoikej zajade... 😀 no zlata bola. asi sa jej snivalo o bojniciach, co sme boli v maji.