Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
10. jan 2010

Jamaat to besnenie na posteli poznam...len skoda, ze niekedy ked je na zemi sa pozabudne potom a treskne si hnusne hlavu o zem, lebo si hadze ako na posteli 😝 😝 potom si poreveme ale o par minut si hlavu trieska zase 😅 😅

Teraz mi tu cuva pod postel 😅 😅

iinus tak tebe je dobreeee mozes odpocivat 🙂 🙂 🙂 Ten kastiel je krasny, len skoda, ze tam chodia "hovada" co tam robia neporiadok a ponicia tam kopeeec stromov, laviciek atd....to ma hrozne hneva...ale mam to tam rada, lebo v strede je malicka "farma" a tam ten pan chova kone, kozy, ovce a je taky prijemny, ze nam dovolil aj si pohladkat ovecky ...a dokonca som tam zazila aj srnky dve ako prebehli popri nas bolo to kraasne 😅 😅 😅

sirinka
10. jan 2010

jamaat no pri klarke, ked bola 2x za noc hore som bola nevyspata, lebo uz som bola zvyknuta, ze prespi celu noc...teraz ja vacsinou chodim spavat az okolo polnoci a potom ked ju mam pri sebe, tak sa ani uplne nezobudim, takze neda sa povedat, ze by som nebola vyspata, ale horsie je to z polohou. mam uz v katastrofalnom stave krcnu chrbticu.

rybca
10. jan 2010

jamaat - narodil sa 24. tak asi je na rozhrani..🙂

Takze to len mna doktorka strasila, ze po sekcii mam 3 roky pockat? Ja som vedela, ze od nej mam zutekat tak rychlo ako sa len da.

juska3
10. jan 2010

Ahojte 🙂

tak mne Alex capol z postele, podobne ako rybce, spal na posteli, zobudil sa a bol ticho, inokedy zacal krical alebo si hmkal, takze som ho pocula, teraz len strasny buchot a plaaac... sla som s nim k doktorke lebo si buchol hlavicku, a ta ma zdrbala, ako keby som sama nevedela, ze som zle spravila a nakoniec mi povedala, ze nech to bolo posledny krat, krava ako keby sme k nej chodili kazdy tyzden 😠 s buchnutou hlavou

Alex vcera zaspal o desiatej!!!!! mm ho uspaval, o desiatej zhaslo v spalni svetlo, tak som si myslela, ze aj mm zaspal, idem ich pozriet a mm hore a Alex, ze dve minuty spi, to sa davno nestalo, vacsinou okolo osmej zaspi a ked nie je unaveny, tak do deviatej

sirinka
10. jan 2010

juska teda...mne ked padla klarka tak, ze si udrela hlavu, vacsinou som s nou sla na pohotovost, asi 2x sa to stalo a boli v pohode, vysetrili ju, nariadili nam rezim na dva dni. ved deti su zive, hybu sa, bohuzial sa to obcas stane, ze spadnu, udru sa...

rybca
10. jan 2010

juska - pristup niektorych doktorov je uplne uzasny, len sudia a odsudia

zuzkad
10. jan 2010

juska asi by som sa pohadala s doki...ved je vzdy lepsie ist dat pozriet dietatko, akoby som sa na to vykaslala a nahodou by sa nieco stalo 😠 😠 😠 ....na nervy !!!

ja nechcem nic zakriknut, ale zatial uspesne odolavame padom...ja mam maleho v strede postele nasej cize tam nema kam padnut a cez den je na zemi alebo v ohradke...noo ale ked zacne chodit juuuj to bude padov 😝 😝 😝

juska3
10. jan 2010

no ved ja by som jej urcite nieco pekne povedala, len som bola na seba nahneva a tiez mi bolo luto... 🤐 jej deti asi nikdy nespadli lebo by take nieco nemohla povedat 😒

jaj, baby, ci som rada, ze tie nase detvaky ockuju....mm je uz tyzden doma, je chory, uz dlho mu hovorim, aby siel k doktorovi, dat si zobrat krv, ze co mu vlastne je lebo byva v poslednom case unaveny a tento tyzden mal zvysenu teplotu, tak bol na krv vo stvrtok a dnes mu svokra vola, ze bol u nich doktor a ze mm ma zle pecenove testy, hned zajtra aby znova dosiel...nechcem predbiehat, ale ma vsetky priznaky zltacky,a deti su ockovane aspon proti typu B, tak ja duuuufam, ze to nebude zltacka, a ak ano, tak dufam, ze Alex je chraneny, sice nema este tretiu davku, ale uz po prvej davke je nejaka ochrana

jamaat
10. jan 2010

rybca, tak to už nie je býk, lebo Emka je 20-ho a len deň alebo dva ešte chytá býka. ...........Ale ja na znamenia aj tak neverím.

juska, skoro všetky doktorky sú buď superženy, alebo vedkyne bez citov. Ešteže tá moja je pomerne normálna 🙂 ...........A žltačka??? To nie je sranda! Mamin brat ju mal.

Dnes sa mi darí krkavčou materou byť. Na obed som si dieťa aj kosťou chovala 🙂 ...taká malá sa do kaše zatúlala, hoci som to mixovala. Ale Emka ju suverénne vypľula. Dnes sme mali všetci králika. 🙂

rybca
10. jan 2010

jamaat - tak po bykovi idu blizenci a o tych neviem vobec nic..🙂

zuzkad
10. jan 2010

juska nooo zltacku nezavidim, ale urcite bude vsetko v poriadku, drzim paste a hlavne nezabudni aj na seba mysliet 😉 😉

jamaat ja mam tiez celko v pohode doki, sice je starsia, ale je prijemna a nie je "tabulkova" nezakazuje mi vsetko davat malemu a hlavne ma nekontroluje a nedrbka za vsetko co maly uz jedol..moja sestra co chodi k doki s detmi, tak jej normalne prikazom napisala co a ako moze jest jej mala a ked sa segra prekecla, ze jej dala zuzlat jablcko tak ju zdrbala, ze to nemoze, ze je to nebezpecne atd atd...no proste stale nieco 😠 😠 😠

juuj tak sa tesim, ze pojdem von s malym kocikovat a on ako naschval spi uz skoro druhu hodinu a ja s pripravenym kocikom cakam kedy sa zobudi aby sme isli von 😅 😅 😅 😅

juska3
10. jan 2010

no veď už mám nervy v čudu, najviac sa bojím, aby to Alex nedostal, ja len dúfam, že to nie je žltačka, aj keď doktor sa pýtal svokrovcov či mm pije, keď mu povedali, že nie, tak povedal, že má pečeň v takom stave, ako keby prekonal žltačku
jamaat, a tvoj strýko mal aky typ? aj ju prekonal alebo dodnes musí držať dietu...

ludmilabb
10. jan 2010

dnes narocny den 😝 uf zacinaju problemy s dennym ukladanim, doobeda vrieskala ako najata, teraz zaspala pomerne slusne a my na Sofiu furt pozor davame, ona z gauca vidi hracky na zemi a jasne ze si v tomto veku neuvedomuje vysku a taha sa...inak na rukach sa zaklana a chce ist dole na zem lebo tam je vsetko zaujimave ked ju polozim jaci ako najata no ani tak ani tak 😅 a zabavkat ju stale treba, spokojna je len ked ide jest a ked ju dam do stolicky
ja som este maso doma nerobila, chcem kupit kuracie prsia a nejako si ich naporcovat

juska hadam to bude ok, treba mysliet pozitivne

a Sofia je blizenec, cista schizofrenia vsak aj v znaku su vzdy zobrazovane dve osoby (v jednom tele 😀 )

rybca
10. jan 2010

ludmila a to sa ako prejavuje?..🙂

kosska3003
10. jan 2010

ahojte tak Marika ani neviem ake je znamenie lebo je 21 maja a v jednom je byk a v druhom je blizenec tak ma asi obe znamenia a ja som pocula ze po cekcii mozes byt tehu ale do dvoch rokov sa robi vzdy sekcia zese ak je to neskor tak mozes aj normalne ale malo kedy sa to stane tak ma asi bude cakat dalsia sekcia ked budem tehu

rybca
10. jan 2010

Ja by som brala aj druhu sekciu.

ladywitch26
10. jan 2010

juska, nemusi to byt len zltacka, ale aj mononukleoza. moj kolega to dostal od svojej 5rocnej dcery. decka to mali v skolke, v pohode prechodili, nic im nebolo, len on pol roka chudol, zle sa citil, tak siel k doktorovi a pecen uplne v tahu. aj tri mesiace bol v nemocnici potom na infekcnom zavrety a dalsi rok drzal pecenovu dietu. sa to vola aj choroba z bozkavania. a zaujimave, ze fakt decka v skolke bez problemov, a on pecen uplne v tahu

jamaat
10. jan 2010

juska, neviem, aký mal typ, ani či ešte musí držať diétu. Je to už veľmi dávno. Len viem, že to bolo dosť vážne a tú diétu mal riadne dlho.

rybca, vygúgluj. Ja len viem, že býk sa mi viac páčil 🙂

juska3
10. jan 2010

Alex uz spiii, to sa nestava, ale poobede nespal a uz bol doost nervozny, tak sme sa sli okupat uz o pol siedmej

lady, tak to hadam nehrozi lebo mm ma opacny problem, brucho ma ako keby bol v siestom mesiaci 😎 este by to mohol byt aj zlcnik, ked sa naje, tak mu je zle a nechuti mu celkovo jest... ved uvidime, ked mu urobia znova rozbor krvi

ladywitch26
10. jan 2010

juska, ten kolega schudol v nemocnici hlavne a brucho ma opuchnute kvoli peceni. moja znama mala zapalenu pecen a tiez vyzerala jak tehotna.

iinuska
10. jan 2010

ahojte, my sme boli a braska a svagrinky, tak sa len na rukach roznasal. Pripomenul si vianocne casy 😵

este nespi, lebo nam zadriemkal este cestou domov v aute.

dm1
10. jan 2010

baby mne dnes bolo super!!! zobudila som sa a kukam na hodiny ze 11.00!!!!! mm ma nechal spat a bol s malym a ceresnickou na torte bolo ze citim ze sa vari obed 😵

ludmilabb
10. jan 2010

dm no ako je tebe dobreeee 😉

rybca
10. jan 2010

dm, tak to sa mne stat nemoze..🙂 uz som aj nacrtla, ze by mohol jednu noc priatel vstavat k malemu, ale spanok je asi prednejsi..🙂

jamaat
10. jan 2010

dm, tak ty si musela byť dobráááá! 🙂

Ja už od zajtra budem sama. Najviac sa teším na to, že si trochu ticha užijem, že mi tu nebude celý deň telka hučať. 😕

ludmilabb
10. jan 2010

bože aké su všade kalamity ☹ všade sneží a tu leje

emode
10. jan 2010

ahojte, hlasim prichod z Donovalov, no katastrofa, vsetok snach je fuc 😖

dm ticho zavidim 😉

jamaat, ludka, zajtra ideme na kontrolu, doberieme ATB a mozeme sa stretnut, len musim upratat, lebo tu sa vysavac pouzival posledne dva tyzdne len na sopliky 😀 a ani som nevladala 😖 😖

mali sme na vikend na chajde akciu pre znamych, povodne som chcela ist vecer s malou domov, ale prehovorili ma no a mala sa im odvdacila asi dvojhodinovym hysakom typu "chcem prsnik a mama mi ho nechce dat ... nebudem spat" presne o polnoci ... 😀

jamaat
10. jan 2010

ludka, aj my možno budeme mať kalamitu. Povodne. 🙂

jamaat
10. jan 2010

emode, tak ťa aj riadne poľutovali? 🙂 .................Myslela som, že aspoň hore ešte bude nejaký sneh. Katastrofa táto zima.