Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

sirinka
26. okt 2011

@kosska3003 vyskusaj bez avivaze a uvidis...

kosska3003
26. okt 2011

@sirinka no skusim kupit klasicky prasok nie tekuty uz mam z toho nervy a este ked teraz sa tak naprd susi a ja operem a veci flakate

hoogy
26. okt 2011

@kosska3003 popozeraj pracku ci sa ti tam niekde nieco nezachytilo. ale vodovky veru ani mne prasok nevyperie.davam radsej starsie tricko.

kosska3003
26. okt 2011

@hoogy no ved to mna vodovky nehnevaju to bolo stare tricko a nemam tam nic dnes vecer dam vyvyrit naprazno pracku aj s octom a akusim len klasicky prasok

hoogy
26. okt 2011

@kosska3003 no skus ju vyvarit aj s nejakou starou handrou aby ti kvazi poutierala bubon🙂 a skus normalny prasok.ako ja som dlho pouzivala tekuty a presla som na normalny a krajsie mi perie sa mi zda.

luba142
26. okt 2011

@kosska3003 a oprate ti vonia po avivazi, alebo po prasku, lebo mne sa stalo, ze som viac raz zta sebou citila len prasok a pritom som avivaz liala, a mala som na nejakych veciach aj flaky,zistila som,ze mi avivaz pocas prania stesie,neviem kam z nadobky a tie flaky tiez neviem odkial su, ci nie z tej avivaze 😕 ...odvtedy davam avivaz tesne pred tym ako mi na nu ide napustat tak uz ked napusta tak lejem k tomu, flaky som uz nemala odvtedy na pradle. A pouzivam len normalny prasok. Tekuty ten len na tmave, cierne jemne alebo rifle ten wolite black, alebo iny black 🙂

borocka
26. okt 2011

@ludmilabb ty kokos frci aj u nas, to si maly zo skolky doniesol.
a vcera v telke zapocul "sex" tak potom to vyhukoval a chichnal sa akoby vedel co to je 😕 😀

jamaat
26. okt 2011

Hysáčime už pol hodiny. Začalo to (ne)nastupovaním do auta, pokračovalo (ne)vystupovaním z auta a doma také škreky a zúrenie, že to prípad na psychiatriu. Keď ju odnesiem preč, aby sa vyzúrila inde, tak príde za mnou a zase len škrieka mne za ušami, to sa nedá vydržať, zase mi praskli nervy a dostala. Teraz keď som sa zavrela v kuchyni, tak prišla, otvorila dvere, vzápätí sa zvrtla, odišla do spálne a tam zatreskla za sebou dverami a ručí. Čiže nie ja ju môžem odseparovať alebo seba, ale ona sama sa musí. Ona mne musí ukázať, ako ma nechce vidieť, nie ja jej. Ach jo. Stíchla, idem ju pozrieť. Zjavne si ide odhysáčiť tie 3 dni, čo bola zlatá, aby to dobehla. 😠

sirinka
26. okt 2011

@jamaat joooj, jani toto je tak narocne na nervy...tu sa bohuzial ani nic neda robit, len vydrzat, kym tie nase bambulky zase na chvilku zacnu posluchat...

luba142
26. okt 2011

@jamaat hehe my sme mali doobeda hysaky koli cumlu, zobrala som jej ho a zacala nervycit, ale nechala som ju tak nech sa vyzuri, nebude mi s cumloím v puse chodit cele dni, staci ze s nim spi 😝

hoogy
26. okt 2011

@jamaat och jaj toto musi byt tazke,asi kazda rada je marna len treba vydrzat.

ja mam zase doma mm lebo mame statny sviatok. a ako sa matko vie krasne zahrat sam tak on mi to totalne nici. vzdy ked len troska zamrnka pribehni tati toto mi prines tati toto mi daj. dobre vie,ze ja nebudem tak okolo neho behat tak mm prehna. ale ked su takto dlhsie spolu tak aj na mna skusa. a za vsetko place. uz som dnes aj mm vykricala nech mu tolko okolo zadku nebeha ved vela veci vie uz sam.

sirinka
26. okt 2011

na porazenie....nalozila som do pekarnicky a potom som zistila ze ja nemam drozdieeeeee..... 😠

luba142
26. okt 2011

@sirinka zbehni susedom 😀

sirinka
26. okt 2011

@luba142 zastavim sa v obchode ked pojdem po klarku, aj tak mi treba daco pre deti do skolky na sobotnajsie meniny...

jamaat
26. okt 2011

Tak stíchla preto, lebo zaspala. Oblečená ešte v koženej bunde, ako z von prišla. (Len vyzula som ju, aj to nasilu, lebo mi tu v špinavých topánkach po byte behala. To bol samozrejme tiež dôvod na zúrenie a hádzanie topánok o zem.) Hm, a na ústach zaschnutá krv. Asi si zahryzla v tom hysáku. Ona totiž už potom začala prskať a pľuť v zúrivosti. Hlavne že jej neviem dať ústa na poriadok ešte po horúčke, čo sa jej popraskali. No a samozrejme sa prebrala, keď som ju vyzliekala. Síce sa ešte ukladala, ale dovolila som si zakryť ju dekou, tak to ju naštvalo a bolo po spaní. Už je kľudná a hrá sa s plastelínou. A mňa takéto totálne z energie vyšťaví.

sirinka
26. okt 2011

@jamaat 😀 si mala radsej okno otvorit ako ju vyzliekat haha...nie robim si srandu...je to tazke...

jamaat
26. okt 2011

Ešte som rozmýšľala, že by som skúsila tú metódu pevného objatia, ale myslím si, že takéto "obmedzovanie osobnej slobody" by ju hecovalo ešte viac.

jamaat
26. okt 2011

@sirinka Mala. Keby človek dopredu vedel.

sirinka
26. okt 2011

@jamaat no to treba mat hlavne dobre nastudovane, ako to robit a musis ty mat pevne nervy...
ja som to skusala s klarkou a aj ked nie na 100% ale urcity uspech mi to po case prinieslo...teraz ked sa hneva a zuri, staci mi ju objat a povedat jej, ze ju lubim a vtedy sa dokaze upokojit a porozpravat sa so mnou...

iinuska
26. okt 2011

@kosska3003 ja pouzivam uz roky tekuty ariel, avivaz podla toho, aka je v akcii. Mozno ten ocot pomoze

jamaat
26. okt 2011

@sirinka Veď aj toho sa obávam, že moje nervy nevydržia, keď sa bude pokúšať ma kopať, biť a ručať mi rovno do ucha.

zuzkaprofant
26. okt 2011

😀 @jamaat mne pomohlo to objatie neviem kiko ma sem tak hysaky ale uz asi menej teraz si vybral lego so chce pod stromcek a ked zacne sa ho opytam ci to lego vazne chce laebo bude plakat a on vie ze ked neprestane lego nebude tak sa o 5 min ukludni da mi pusinku a sa oypta co bude to lego 😀
to chce cas mozno ma bolest zubko a neive ti to tak povedat si povec ved vyrasstie stoho a nerozcululj sa id prec ked nervaci nechaj ju tam samu a ona prestane

jamaat
26. okt 2011

@zuzkaprofant veď ju chcem nechať samú, ale ona príde za mnou a pri mne sa o zem plesne. A keď odídem, tak zase za mnou príde a zase sa o zem tresne.

iinuska
26. okt 2011

@mimi21 zajtra bude myslim v damskom klube reportaz o tych vysavacoch 🙂

zuzkaprofant
26. okt 2011

@jamaat joj tak mudra je🙂 ale nie presadzuje si poriadne svoje nas ked odidem pride s placom a mojka sa a pusinkuje sa a uz je dobre 🙂tak ju zober pomojkal ze ju lubis a ked sa ukludni nieco jej kupis alebo pod u nas aj to zabralo klamem jak pes ale co uz ale potom aj tak mu kupim co by som nekupila 😀 teraz za lego pocuvame ze az 😀 inac nas kikus sa rozjdol vkuse cely den chruma co u nas nezvyk 🙂

hoogy
26. okt 2011

@zuzkaprofant 🙂 super aj matko sa rozjedol. u nas zase funguje ze mu zoberiem bicykel 😀 lebo to je teraz jeho najoblubenejsie. ale presne toto robi aj matko rozplace sa a s placom pride a da mi pusinu,ale u emky to asi nebude fungovat toto bude vacsi a premyslenejsi hysak. a ake lego si kiko vybral.

kosska3003
26. okt 2011

@jamaat joj vobec ti nezavidim ked ta citam tak si vzdy poviem ze mam zlate dieta uz aj lezi v postely sama isla cez obed nespala ale hodinu a pol sa tam pekne sama hrala no prajem ti pevne nervy ma poriadnu vdrz emka to fakt moja tiez vie nervacit ale nie takto rapidne a kazdy den ako emka
@iinuska
@luba142
@sirinka dik za rady dnes som kupila uz prasok klasicky a uvidime musim si aj pracku nastudovat a tu avivaz davat az ked ma ist a zajtra vyvaram pracku s octom bachnem tam handry co mam na umyvanie

jamaat
26. okt 2011

@zuzkaprofant
@hoogy To nepomôže. Jednak ma v tom amoku ani nepočuje, veď to ani ja sama seba nepočujem, tak musím kričať. Zaviedla som to bratie hračiek, keď nechce odkladať alebo ich o zem trieska. Hysák bol teraz zas. Polhodiny ručala a postupne hádzala o zem všetko možné. Čo bolo jej, okamžite som zobrala a vyložila za dvere. Srdce jej priam puká, keď to vidí, plače, ale aj tak o chvíľu zase niečo o zem tresne. Dokonca na záver zobrala svoju drevenú stoličku, vyliezla na gauč a odtiaľ zhora ju o zem treskla. No je to normálne???
Keď už prešla z hysterického revu do normálneho plaču, tak som prišla za ňou, ležala na zemi s hlavou na psovom vankúši. Zobrala som ju a uložila do postele. Hneď sa schúlila a už asi aj spí.
Fakt neviem, čo s ňou. Asi nič neurobím, veď čo chcem od decka, keď sa jej dospelý otec nevie v takomto amoku kontrolovať. Ten napríklad kedysi, keď sme sa pohádali a dostal sa do tohoto nerozmýšľajúceho amoku, tak ma vždy z bytu vyhadzoval (je jeho). A až keď som sa začala baliť, tak sa dokázal spamätať a potom kolenačky za mnou chodil a prosil, aby som nikam nešla. No je to normálne správanie hodné dospelého človeka?? To len jeden príklad, dokázal zo seba vyplodiť oveľa viac, ale nejdem rozpisovať. Keby to bolo častejšie, tak s ním už ani nie som, ale vždy som to nejako rozchodila. Vždy som si pomyslela, že hádam sa už dáko uvedomí a začne sa kontrolovať. Ale prd. A je to asi čoraz horšie. A teraz mám ešte aj dieťa také. ☹

Spravila som si varené víno, dopijem a pôjdem so psom vyvetrať sa, lebo sa mi vnútro až tak trasie od nervov.

jamaat
26. okt 2011

@kosska3003 Ja mám tiež skúsenosť, že prášok perie lepšie ako tekutý prípravok, aj keď je to rovnaká značka. Tekutý používam hlavne vtedy, keď je to rýchle pranie alebo na nízkej teplote, že prášok sa nestihne rýchlo rozpustiť.

kosska3003
26. okt 2011

@jamaat no uz som kupila uvidime buduci tyzden ked budem zas prat ci to bude lepsie
no a mas to fakt tazke aspon vies po kom to dieta je a ma to podedene no dufam ze sa to bude lepsit 😉