Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

ladywitch26
3. sep 2009

ani za nic spat malo byt

sirinka
3. sep 2009

monkap u nas zase mrkva isla na dracku a zemiak mi nechcela jest...a teeraz ich miluje...

monkap
autor
3. sep 2009

siri - mne tu mrkvu pekne papal, ale mu z nej bolo hrozne tazko ...

mystery7
3. sep 2009

lady, tak to som zvedava, ci to budu zuby. skusim sa popytat v lekarni. Ja som mu teraz kupila take hryzatko ako odporucala zuzkad.
inac aj vam sa stava, z evam babo zaspinka, po polhodine zacne plakat zo sna, vobec neotvara oci. ked ho nejako horko-tazko utisim, zaspi a spi dalej.

luba142
3. sep 2009

mys.- aj nam sa to stava taky plac ako keby sa zlakla ale spi dalej a to hryzatko mame aj my ale musim byt pri nej ked ho ma lebo ked si to posunie v rucke uz sa davi 🙂

mystery7
3. sep 2009

nas si to pcha aj do oka a nosa, tiez musi byt pod dozorom 🙂

mystery7
3. sep 2009

a vobec mi nechce poobede spat v postielke, aj teraz ho mam v naruci a spi ☹

luba142
3. sep 2009

ja mam malu teraz na balkone a idem varit tak snad aspon hodinu no ale ked nie je kocik v pohybe tak neviem

mystery7
3. sep 2009

stastna zena 😅

zuzkaprofant
3. sep 2009

cafte co nove uz idu vasim zubky? Ja som si dnes stihla urobit palacinky popratat v skriniach a pozehlit 😀

luba142
3. sep 2009

mys no urcite spala asi tak 45minut ☹

luba142
3. sep 2009

zuzka ty si sikulka 🙂

zuzkaprofant
3. sep 2009

luba to len dnes inac uz nestiham nic doma porovit ja nevarim ked som sama s malym doma to sa neda stale mi vsetko prihhori 😀 😀 ale apson chudnem ked nemam cas navarit takze som aj spokojna
moj mi zaspinkal na ruckach a uz je na decke dufam ze taku hodku pospinka mi ja si odychnem lebo mam na dnes dost,
chodite kazdy den vonku ja sa snazim aspon hodku denne byt ked viacej sa niekedy neda alebo idem len tak na ruckach s malym vonku 😀

ludmilabb
3. sep 2009

ja vas citam citam a jem rychlo lebo mama mi zobrala malu kocikovat tak som najprv bezala so psom, jeho nachovat a potom seba 😀
moja je tiez nervozna a ked jej dam ruku aby ma chytila tak si pcha moje prsty do ust a pritlaca na dasne az ma to zaboli taku bohovsku silu 😝 ma
a tiez mi spi len polhodinu lenze to ma otvorene oci takze musim znova ukladat, dnes spala hodinu a pol s tym ze 7 krat som ju utisovala aj kojila do toho. Moje dieta nevie dlho spat sa s tym musim zmierit 😖 alebo....robim niekde chybu ja a ona je uz ale sakra dlho nevyspata 😀

luba142
3. sep 2009

zuzi aj u nas je to o drzku s varenim ked som sama ale da sa to teraz varim uz ked je mm doma

sssimi
3. sep 2009

Lady aj ty máš takého muža čo furt dráždi 😠 😠 😠 Aj ten moj malej stále pchá jedlo pod nos a chúďa ona tak potom na nás pozerá, že aj ja chcééém... Až mi jej je ľúto bambuľke mojej keď tak pozerá na nás...

Zuzi tak to je super. len tak ďalej... Ja si toho moc porobiť nestíham... Len tie bežné upratovačky-naložiť riad do umývačky a pod... Varím iba keď je mm doma, lebo už sa mi to pár krát vypomstilo a už aj nahorelo...

ludmilabb
3. sep 2009

ja som aj ryzu pri nej rozvarila, nehrozi varenie u nas vari manzel ked pride z prace alebo ked mala zaspi tak spolu nieco kuchtime

mimi21
3. sep 2009

cawte
ako mate?
ja stale katastrofa, nadcha jak svina 😠 😠 😠
a ako na potvoru aj mala mi uz pomenej spi, tak ani ja si pri nej vela nepospim...
a mam aj kopu novych fotiek a ani ich nestiham do albumu nahadzat

luba142
3. sep 2009

ale inak tiez nestiham lebo sedim u netu mozno keby som tu nebola tak stihnem vsetko 😀

sssimi
3. sep 2009

Zuzka ja už kočíkovanie vzdávam, ale chodíme von na húpačku-tam bývame ako dlho sa malej chce...

luba142
3. sep 2009

ludka- a davas ju spat pravidelne ked sa zobudi skus ju dat po 2 hodinach spat znova mne sa to osvecilo,aj ked bude len pol hodiny ale predsa

zuzkaprofant
3. sep 2009

No moj ulovok vo vareni 2krat za sebou mi zhorela polievka 😀 😀 a spagety mi prihoreli tak od vtedy nevarim 😀 😀
moj spinka dost si myslim do obeda mi spinka poobede do 19hodke aj 2 krat ked osm vonku snim tak stale mi zaspinka v kociariku tak som rada, ale v noci je hladny 😀

ludmilabb
3. sep 2009

jaj tak my sme vzorovi, my jej nic nestkame zatial pred nos ani si neviem predstavit ako jej budem nukat nejaky zemiacik ci mrkvicku, vsak ona mi to bude isto vypluvat

ale segra co minule spravila, tak mala slahacku na lyzicke uz sice obliznutu ale nieco tam bolo a dala to malej do ust jasne ze to oblizla a v momente sirokansky usmev spravila 😵
len sa mi nepacilo ze je dala to co ona predtym mala v ustach ... co uz okrem toho ze jej davala sladke
som si vedoma ze aj mliecko ma sladku chut takze deticky su svojim sposobom na sladke naucene ale nechcem aby jej hocikto hocico daval do ust, lebo je to bohovska sranda 😠

zuzkaprofant
3. sep 2009

od kedy budete babatka prikrmovat?

sssimi
3. sep 2009

Ludka aj ja dávam malú vždy hodinu po kojeni spať. Ona sa aj sama pýta... Začne byť nervozna a mrnčí-tak už aj ideme rýchlo...

ludmilabb
3. sep 2009

Lubi ja ju ukladam tak ako ste mi odporucili do dvoch hodin ci uz prejavuje znamky unavy alebo nie. na rukach ju uspim ale odlozit ju je problem. Preberie sa ked ju polozim, preto sa s nou tolko natahujem.

Ja cakam uz mesiac na hrazdicku co mam objednanu lebo mala si vyzaduje pozornost zachvilu uz nebude mat o nu zaujem kym mi pride, vase deticky sa este pod hrazdickou prebavia???

ludmilabb
3. sep 2009

Zuzka ja moju chcem plne kojit sest mesiacov, cize az potom.
Deticky na umelom mliecku zacinaju s prikrmami o mesiac skor

ladywitch26
3. sep 2009

ludka, neboj, zabavi sa pod hrazdickou aj tak. nasa co uz doraba s tymi zvieratkami 😀 a vydrzi aj pol hodinu v kuse na ne rozpravat. inak s tym zaspavanim, ja ju polozim na vankus a tak ju nosim v naruci. a ked mi zaspi, tak skor ju niekde polozim,ked to robim opatrne, sa mi nepreberie. alebo ju aj s tym vankusom polozim na sedacku a zacnem ju este hojdat,kym uplne tuho nezaspi.

luba142
3. sep 2009

ludka- nasa pod hrazdickou sice je ale hra sa s hrackami co si poda vedla nej alebo ked ju ja dam ale nenacahuje sa nad nu na tie co visia ale aspon nieco
a skusala si ju polozit a dat jej plienocku k pusinke alebo do rucky?Alebo ju poloz a hladkaj aby si ju nemusela nosit vyskusaj len ju nenos aby si na to nezvykla este viac. Nasa od narodenia zaspava vzdy sama ale starsia bola taka ista ako tvoja 😒


zuzka aj ja by som chcela vydrzat do 6mesiacov ked jej bude stacit

zuzkaprofant
3. sep 2009

aj vase deticky maju radi ked im spievate, moj to zbozbuje 😀