Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

dm1
2. okt 2009

ludmilabb ja mam avent pohariky /VIA sadu/co som pouzivala aj na mliecko /samozrejme lacnejsie z anglicka tu by som sa nedoplatila/ aj s lyzickami. Na zaciatok to staci a neskor kupim nieco ale to az ked bude fakt pekne papat....

jamaat
2. okt 2009

To ešte nemám.
Zato fľašky mám tri a používam len jednu 🙂 .....ale možno ešte využijeme....vlastne určite.

dm1
2. okt 2009

jamaat ja som si tiez flasiek a cumlikov nakupila a vyuzivam len jednu na vodicku ale to len fakt ked stikuta... rozmyslam ze tie nepouzite flasky predam. Mam totiz aj ten kuzelny hrncek z AVENTU na ucenie a ten je uz od pol roka co je tu zachvilu tak radsej by som uz pouzivala to ako flasu s cumlom...

dm1
2. okt 2009

inak ja si potom planujem kupit tie sady na papanie v IKEA - su tam pekne a lacne.

nikanika28
2. okt 2009

baby, nepozerate SEDEM ?? sa tu sulam...jedna zena sa udajne rozviedla so svojim manzelom, pretoze ju nutil oslovovat ho major a stavat sa do pozoru... 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
2. okt 2009

Ja som Monike dávala z fľašky aj mlieko, aj rozmixovanú polievočku, takže hádam ich ešte využijem.

Nika, aj my pozeráme. Ten major bol dobrý. 🙂

sssimi
2. okt 2009

Kočky aj ja mám veľa flašiek, ale tiež používam len tú avenťácku čo bola v tých balíkoch a práve som si spomenula, že som aj jednu kúpila 😅 Tá je ešte nevybalená 😀 ... Ešte že vás mám 😀 Inak by tam boláááá až do aleluja...

Cumle tiež najviac využívam avent použite po jednom dieťati 😀 Tie má najradšej. Nové vyplúva 😀 ... Asi nebude fainovka 😀

dm1
2. okt 2009

sssimi a to ja som si k tym flasam este nakupila nove vsetky cumle AVENT od 1 az po pol roka, tesniace viecka a tak.... no co uz asi predam.

dm1
2. okt 2009

inak zhanam prave podbradniky co su cisto z pvc aj s tou zbernou "nadobou" lebo teraz ked zacinam davat mrkvu tak je vseeeetko od nej a tazko to ide dolu ☹ pozeram na MMB ale to je strasne drahe ze za jeden podbradnik 200,- sk sa zblaznili. Nechcem take na snurky ale na suchy zips vzadu. Sa prave divam ze v IKEA su take za par korun a aj tie s rukavikmi... boze koho tam vyslem 😕

jamaat
2. okt 2009

Tak to ja som až také množstvá nekupovala. Vlastne som kúpila len jednu plastovú a jednu sklenú fľašu s tým, že časom kúpim ešte na čajík, čo si môže dieťa samé držať. Žiadne náhradné cumlíky, sterilizátory a podobné cárašinky. To bude asi tým, že už mám druhé dítko. 🙂

jamaat
2. okt 2009

dm, v Tescu si pozri.

dm1
2. okt 2009

jamaat ale my mame tu to mensie tesco a tam toho moc pre deti nemaju ☹ ale skusim pozret.

ja som kupila celu avent sadu flasiek a to prislusenstvo v anglicku za taku cenu ako by som u nas kupila len tie flase takze ma to ani moc nestve. ked predam mozno budem este aj v pluse 😉

tiez si myslim ze par veci co som nakupila boli blbost a pri druhom uz budem vediet... ale skor sa to tyka oblecenia

nikanika28
2. okt 2009

no tak v tomto sa pridavam k janke...takisto som nekupovala nic extra..flasky mam len tie, co boli v bagu v nemocnici..to mam dve, teraz som este objavila dake flase po Lukaskovi... ale zato som cvok do vseliakych veciciek a dudlikov a doplnkov..asi preto, lebo prveho som mala chlapca a strasne som chcela dievcatko..tak si to teraz uzivam... 😅 😅

dm1
2. okt 2009

baby ale my v ilavskej nemocnici sme sice dostali kufrik ale ziadna flasa tam nebola... takze aj tak som musela kupit 😉 ja som ani u gynekologa nic nedostala.

jamaat
2. okt 2009

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage... horné mám igeliťáky a už sa na ne teším. 🙂

nikanika28
2. okt 2009

dani, ja som dostala dokopy dva kufriky a jednu tasku 😎

jamaat
2. okt 2009

U gynekológa som ani ja nič nedostala, ale v pôrodnici dva kufríky. 🙂 ....najlepšie v tom boli Avent fľaška a celogumený Chicco cumeľ.

dm1
2. okt 2009

tak to ste super dostali ja len jeden kufrik kde boli vacsinou letaky nejake mydlo, prasok na pranie a sudokrem. mozno este par vzoriek ale nic take hodnotne tam nebolo 😠

jamaat presne take igelitaky sa mi pacia ale na MMB som podobne videla tusim stali okolo tych 150-200,- SK.

nikanika28
2. okt 2009

milovala som tu supravicku....

jamaat
2. okt 2009

Kupovala som ich určite za menej, ale už som ich nenašla u tej baby, odkiaľ som ja brala.

dm1
2. okt 2009

aj tieto su dobre lebo dobre drzia okolo krku http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=5694958

dm1
2. okt 2009
nikanika28
2. okt 2009

trosku odveci, ale nedalo mi to sem skopnut.. 😀 😀 😀 http://www.mimibazar.sk/foto.php?id=6293284 😵

dm1
2. okt 2009
jamaat
2. okt 2009

dm, sú podobné, ale ja mám zn. Bobas a stáli okolo 80Sk, ak ma pamäť neklame.

dm1
2. okt 2009

nika ten kitty som nasla ja lacnejsi novy na MMB 😉

jamaat skusim pozret teda podla firmy