Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

zuzkad
21. jan 2010

lady ozaj a sef uz vie o tebe ??

sssimi idem kuk ...ale este to video 😉 😉 😉

nikanika28
21. jan 2010

ale skus pozriet v TN, mozno este budu mat
Zuzi, to odrazadlo vyzera fajne 😉

juska3
21. jan 2010

caute kocky 🙂 pisem po tyzdni a nestiham cumakovat co ste tu uz popisali...

jamaat, gratulujem 🙂

a citam, ze aj stretko riesite, tak by som sa aj ja rada pridala

dm, tak teraz po tom, co si pisala o tej doktorke, tave, neviem co mam robit lebo mne doktorka kazala stahovat od narodenia, a jeden tyzden som prestala a potom mu to zarastlo

zuzkad
21. jan 2010

sssimi nic som nenasla ☹ ☹ ☹ ☹

nikanika28
21. jan 2010

inac, co sa chlapcov a pipika tyka...tak mne dr povedala tiez nestahovat do roka ...potom pri kupkani akurat stiahnut, umyt a nespekulovat..teraz sme boli v decembri na 5rocnej a som sa pytala, ci je to ok, ked je to stale zrastene a povedala, ze je to v poriadku, mame pri kupani stiahnut a umyt, pokial nie su problemy, zapaly, tak to neriesit...takze tak...a Lukasko si to uz stahuje sam 😎

dm1
21. jan 2010

nika zastavim sa tam v nedelu ideme s kamoskou do Laugaricia tak skocime aj do Tesca. no som zavahala... mali ste dat hned info babule!

juska ja tiez neviem ze co robit... povedala ze to ma uzke ked mu to stahovala tak nevim...

nikanika28
21. jan 2010

v zahranici sa to napriklad nerobi vobec a v puberte sa to spravi "samo" ..

sssimi
21. jan 2010

Nika za takú cenu sa ndá nikde už zohnať. Ja som našla najlacnejšiu za 69,90 aj s dovozom a to som ešte šťastná, že jak fajn. A pekne mi ju až pred dvere donesu 🙂

nikanika28
21. jan 2010

dani, sak ja som dala info hned, ako som to kupila 😕 a janke som tiez kupila taku istu

sssimi
21. jan 2010

Zuzkad ani keď behneš na môj profil-či ako sa to tam volá?

dm1
21. jan 2010

nika tak to som nejako prespala alebo co 😨

nikanika28
21. jan 2010

simi, videjko tam nieje 😕

sirinka
21. jan 2010

simi ani ja to tvoje video neviem najst 😅

sssimi
21. jan 2010

Moja mama si ln kvoli tomu preťahovani cikule spravila stres. Bráchovi keď to robila, tak mu tam niečo puklo a že aj trošku krvy mu išlo. No a tak to už nikdy nerobila. Tiež na prehliadke sa potom pýtala doktorky keď už bol brat väčší a ona povedala, že to má v poriadku. Mama sa bála aby mu nešla cikula na krivo potom 😀

nikanika28
21. jan 2010

ja som na tu trojkolku pokukovala este ked bola v plnej cene...no esteze ma osvietilo a nekupila som ju, by som si teraz hlavu buchala o stenu 😀 ...tak by som kupila tri s akciou a predala na MMB 😀 😀

sssimi
21. jan 2010

Baby a kukáte Simona Murčová?

sirinka
21. jan 2010

sssimi hm...cikula je u nas zensky pohlavny organ... 😅

nikanika28
21. jan 2010

simi, a nejde ? 😀 😀 😀 😀 😀

jamaat
21. jan 2010

dm, na FB to nika dávala. Ja som hneď zjastrila, lebo pár dní pred tým som začala nejaké trojkolky obkukávať

sssimi
21. jan 2010

U nás (v rodine) mužský 😀

zuzkad
21. jan 2010

sssimi ved praveze toooo, isla som priamo na teba a nic ☹ ☹ hod mi pls link sem do posty, alebo na FB a uvidim, ci mi to uz pojde 😖 😖 ja to chcem vidieeeet !!! 😅 😅 😅 😅

ja tiez malemu nejako nestahujem...len pri kupani troska viac cistim..a tym padom aj troska taham, ale urcite nepretahujem uplne...to som uz pisala raz, ze svokrusa tak pretiahla predkozku tak, ze ostal vonku zalud a zacal modrat...cize to tak skoro nebudem pretahovat, ale troska natahovat snad mozem 😅 😅 😅

Nika dakujem za pochvalu...dufam, ze to odrazadlo aj vyuzijeme riadne 🙂 🙂

inak aj tie trojkolky su paradne, velmi sa mi tam paci ta streizka hore 😉 😉 😉

nikanika28
21. jan 2010

simi a koho by sme mali kukat???

sssimi
21. jan 2010

To video asi muž posral-dal aby to mohli vidieť iba jeho kamoši-išiel to prerobiť.

Nika čo pipík na krivo?

juska3
21. jan 2010

nika, ved ja tiez vsade citam, ze sa to nema stahovat a doktorka zase ano treba stahovat, tak som z toho jelen lebo neviem ci mu nenarobim zle... a teraz ked mu to prestanem stahovat, tak mu to just zarastie ☹ to mas potom z toho gulas, ked polovica doktorov vravi A a druha B

nikanika28
21. jan 2010

simi a ty si to video na hlavnej stranke vidis? 😕

jamaat
21. jan 2010

siri, to tam oni tak divne naopak volajú. Aj kamarát z Piešťan to tak volá a čuduje sa, keď mu tvrdím, že to má popletené 😀

sssimi
21. jan 2010

Baby nebojte sa čo sa ešte chlapci tie pipíky ponaťahujúúúúú... Susedin ročný si ho natiahne vraj až po pupok.

nikanika28
21. jan 2010

juska, trosku po kupkani alebo teda pri kupkani stiahnut mozes, ale urcite nie na silu
SImi, ano 🙂
Zuzi, urcite vyuzijete, ja som pri lukaskovi trojkolu velmi rada pouzivala a aj jemu sa tam pacilo..az tak, ze ju celu zdemoloval 😅

juska3
21. jan 2010

sssimi, to nie len u vas v rodine, to celkovo v Topolcanoch 😀

sirinka
21. jan 2010

jamaat 😎 hlavne, ked vedia, na co to pouzivat...