Májové bábätka 2009

monkap
10. máj 2009

ahojte maminky, pridajte sa 🙂

monkap
autor
3. jan 2010

zuzkad: a absolvovali si uz ten vodovy den?

zuzkad
3. jan 2010

😀 😀 😀 k tomu som sa nedostala 😀 😀 😀 ale sama som na seba nahnevana a musiiiiiim pokracovat v nej...ja by som to aj zvladala, len neviem co jest a to ma stve a potom si navarim len nieco rychle a to zjem a som hladna, kedze obed by mal byt riadne varene 😖 😖 😖

monkap
autor
3. jan 2010

zuzkad: je to zapal hrtana, priedusnice .....

zuzkad
3. jan 2010

monka uz som si prave o tom precitala a poviem ti je to hnusna choroba ...ked si predstavim ako take male telicko bojuje s takou bolestou a trapi sa pri tom az ma trasie od strachu,,,v takom pripade radsej aby to preslo na mna nez by mal maly trpiet ☹ ☹ len keby sa to tak dalo...
citala som, ze prevencia je otuzovat dieta ...skoda, ze nie je na to ockovanie...teda proti tomu 😒 😒

jamaat
4. jan 2010

Naaaa, a čo tu ešte všetci spia?
Ja už som aj v Lidli o siedmej bola, kúpila som Emke župan, uteráky, tielka s gaťkami a hračku do vody. A chce sa mi spať!

zuzkaprofant
4. jan 2010

jamat caf ja som uz hore
mi sme maly jaku taku noc ale som hotova muz uz je v robotke a spi za pocitacom maly od polnoci oc isiel spat bol 4 krat hore palckal zo sna sa mu zle dychalo sople sme odsavali ze mna napinalo stoho bo take hrozne

a sa mi spotil potom sa mi sam vyzliekol z dupaciek a rano spinkal pri mne hole nozky len natelnik mal 😖

nema teplotlu tak by som snim isla vonku na cerstvy vzduch

zuzkad ja som sa snazila otuzovat ale ani ja ani muz nie sme daky otuzilci tak enma po kom byt a po dalsie vydela som otuzilov a ich babatka sople maly vsade a tkae nas stale nakazia 😠 lebo ze to babatkko prechodi chodia snim hore dole na navstevy aj ked som dala striktny zakaz chodit ku nam co len s nadchou maju to viete kde potom ja ma stres s malym lebo moj ma o 3 kg menej ako ostatne deti tka vsetko tazsie znasa ☹
co dnes varite?

jamaat
4. jan 2010

Dnes nevaríme, dojedáme zvyšky z víkendu 🙂

zuzkaprofant
4. jan 2010

a co ste varili dobreho ja uz neeviem co mam varit maly bude mat kuraciu polievocku s meskom a zeleninkou a aj si davam jogurt a mam taky stiahnuty zaludok ze mi to bude asi na dnes aj stacit zase somschudla 2kg za tie 3 dni co maly bol chorucky tak uz len 6kg a to ked tak pocitam este budeme cakat dalsie zubykt ak do jaty som napovodnej vahe a 30kg budu dole 😀

uz mame predny zubok a dalsie vyliezza tak uz 6 zubov mame

jamaat
4. jan 2010

V sobotu plnené zapekané canelloni a včera morčacie rezne s broskyňou a syrom. Zajtra budú omelety s kelovou plnkou, pozajtra hovädzia pečeň zapekaná so zeleninou a vajcom.

mystery7
4. jan 2010

ahojte kocky,↲Zuzkaprofant ty mas ale tazke sviatky. Prajem skore uzdravenie. Chudatko Christianko,nechcem si ani predstavovat taku tazku chorobu.↲My sme mali otrasnu noc,spala som asi 2 hodiny dokopy.maly plakal zo sna. Nie od hladu,ale tak zvlastne lutostivo ako keby sa mu nieco strasne snivalo. Nechcel ani pit. ↲Vcera sme trhli rekord,poobede spal 2 hodiny 😀

iinuska
4. jan 2010

dobre ranko

jamaat, tak to ako v restike 🙂 . Mne sa veru nechce kazdy den vyvarat. My mame niekedy aj 3 dni to iste. Mojim chlapcom to nastastie nevadi 😀

Dnes dojedame este zo vcera kura s ryzou. Adamkovi varim rizoto

mystery7
4. jan 2010

my mame zovcera grenadir a svokra doniesla bravcovy perkelt s ryzou.↲Jamaat ako robis kelovu plnku? A ta zapekana pecen? Vyskusala by som.

jamaat
4. jan 2010

iinuska, to len preto, že mám chlapa doma. Ten vyvára hlavne, ja len sem-tam pomôžem, urobím 🙂 Od budúceho týždňa už budem sama, tak veľké vyváranie nehrozí. 🙂

zuzkaprofant
4. jan 2010

mys aj moj tak place zo snas v posledjen dobe to ho muz musi zobrat na rucky a zobudit lebo nic nepomaha ine

mystery7
4. jan 2010

ja som ho v noci brala na ruky, 10 minut hojdala a spal 10 minut a tak dookola. Nepomohlo ani ked som ho vzala k nam do postele. Rano som bola zrela na psychiatriu.

dupinka
4. jan 2010

Ahojte!

Zuzkad, na Adamko je pri lozeni podareny. Tatik sa smeje, ze ked sa jeho vojaci nebudu vediet plazit, tak im zoberie maleho ukazat. fakt sa plazi ako vojak na manevroch 😀

Ssimi, ja kojim v noci 2-3x, podla toho, ako casto sa budi, to posledne krmenie je nadranom, tak potom uz nechce, ked vstane, nasleduje ovocna desiata, obed, asi hodinu po obede si pyta mliecko, tak na olovrant kojim, prva vecera zvycajne kasa, druha vecera kojenie.
Tzn: 5x obvykle.

Ja mam od vcera plnenu maskovu roladu a pecene zemiaky k tomu a vyvar kuraci. Maly bude mat masko a zemiacik.

My sme prave trhli rekord, dopoludnia spal 2,5 hodiny 😅

mystery7
4. jan 2010

my sme spali 1h30m to sa snad este ani nestalo 😀

jamaat
4. jan 2010

Ja dávam príkrmy len dvakrát, kojím pred spaním, raz nadránom, ráno, po obede - takže 4x. Papať pýta tak po 3-4 hodinách.

jamaat
4. jan 2010

mys, tie recepty ti odfotím a dám na FB, bude to rýchlejšie, ako písať.

dupinka
4. jan 2010

heh, to len my sa tolko v noci budime? Predpokladam, ze je to zubkami, uz sa to trochu zlepsilo, ale bolo aj lepsie 🤐

monkap
autor
4. jan 2010

dupi: mne papa v noci kazde 3 hod zhruba ... a teraz ked idu tie zuby, tak je hore kazdu chvilku .. tak bojujeme 😔

ludmilabb
4. jan 2010

ahojte, my sa kojime aj kazde dve hodiny cez den a tuto noc tiez kazde dve hodiny cize nonstop 😝
a nervozna je stale, jeduje sa a este aj v satke place kym nezaspi...nic nie je dobre a vsetko ju bavi len nachvilu, posuva sa, plazi a ked jej nedovolim tak nervaci musim ju natocit ako lezie no zazraky to nie su ale kazdy pokrok sa rata 😀

dupinka
4. jan 2010

Adamkovi v lozeni pomaha napr. plastova flasa - rad ohryza vrchnacik a kedze sa to po podlahe lahko kotula, stale sa za nou musi posuvat. Podobne je to s plastovou loptickou.
Vcera sa plazil cez dve izby. 😉

zuzkaprofant
4. jan 2010

cafte sme uz doma bola som s malym vonku sa prejst bolo minus ale priemne svietilo slniecko tak mi maly spal 2,5hod tiez ekord dala som mu hustejsiu kuraciupolievocku s meskom a my vyvrackal a to nezjedol vela a a ni mliecko mi uz nechcetak ja neviem sa bojim bo ani cajik a je chudy ma8kg a to za mesiac nic nepribral alebo pribral a teraz za tie dni pochudol

mi 4nozkujeme cely byt uz ma maly prelezeny zlatusik je ide si do kuchyne zobere co potrebuje a ide dalej akurat sa hrajeme s hrackami ale velmi nevydzi pri jednej dlho ale mu pocitam na rucakch a uz opakuje tak napocitame do 5 😀 😀

danda25
4. jan 2010

ahoj, ja som taktiez majovka, mozem sa pridat? Uz vas dlhsie citam

ludmilabb
4. jan 2010

ahoj danda jasne pridaj sa 🙂))

zuzkaprofant
4. jan 2010

danda jasne pridaj sa 😉

mystery7
4. jan 2010

ahojky,kludne sa pridaj.↲ja prikrmujem desiatu,obed,olovrant a kasu o 17:00 a pomedzi to kojim ako ma chut. A v noci kazde 2 hodiny. Davno davno pred prvym ockovanim spal po ulozeni 4-6 hodin na jeden sup. Potom to krachlo a odvtedy som sa este nevyspala. Minule bola dobra noc,kojili sme: 22, 00, 03 a 05 a to sa hned aj zobudil.↲ jamaat:vdaka,mrknem na fb

danda25
4. jan 2010

diky, inac vsetko dobre v Novom roku aj ked takto oneskorene ale predsa

zuzkaprofant
4. jan 2010

mysocuj ty este vladzes to nespis nic ☹
moj zaspinkal nechce mi nic papat ani pit vypil mi 80ml mliecka dnes dokopy snad300ml co je nic 😒 mame uz 6 zubkov tak but stoho mu nechyti lebo ja neviem idem zehlit bo mame 4kose pradla maly vsetko povrackal tak len pereme a zehlime