• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
no ved ani ja ale dnes ich musim vytiahnut kedze obliekam saty...
28. jan 2010 o 09:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som z D. oresian...a chodim Strbovi...zajtra sa dozviem presne vysledky z tych nestastnych afp testov aach jo...

ja som az do pondelka na pn...uvidim jak mi bude v pondelok ci to nepotiahnem este dalsi tyzden ked bude take naprd pocasie...moja prva pnka za vyse 4 roky chodenia do roboty, som z toho cela nesvoja:o)
28. jan 2010 o 09:58  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to ano,,,moj drahy pocul ako som v noci kaslala tak mi nakazal ze budem cely den doma podperinou,,,
28. jan 2010 o 09:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeiny tak budem drzat palceky, a aky je strbo lekar??aj k porodu si ho budes brat??
28. jan 2010 o 09:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
som u neho len kratko, ale vsetci ho chvalia tak snad nebudem lutovat...a nad porodom som este nerozmyslala...koklko dopredu si treba zazmluvnit porodnika?
28. jan 2010 o 10:03  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no ja tiez nerozmyslam este nad porodom a takymi vecami,,,iba viem ze chcem rodit na kramaroch,,,to je vsetko,,
28. jan 2010 o 10:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ranajky som prespala idem desiatovat:o)

pekny den vam prajem
28. jan 2010 o 10:07  •  1 dieťa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeiny no to neviem veru ja myslim ze ten mesiac pred bude stacit asi,nie?leb o aj ja nad nim rozmyslam :D

dydynka no ja radsej uz popredu myslim teda skor mi to tak ocino moj navrhol lebo zevraj pozna doktora Štrba tak preto a myslim ze on aj zasahoval pri porode mojej mrtvej sestry pred 27 rokmi...
28. jan 2010 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
aj tebe jeiny,,,ja ranajkujem chipsy :grinning: som totiz taka leniva ze sa mi nic ine nechce urobit,,, :grinning: :grinning:
28. jan 2010 o 10:09  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja som zjedla 2 jogurty a dve mandarinky ajeden kalerab :D to su moje ranajky...
28. jan 2010 o 10:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
he no ja pijem aktimel,,to ma donutil drahy,,,si dneska odfotim veci co som kupila babetku,,, :grinning: a hodim do albumu
28. jan 2010 o 10:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ja dva xlebyky s pomazankou a rajcinkou a kakauko...desiata bolo croisant a teraz si dam na ober polievocku zeleninkovu
28. jan 2010 o 10:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no veru odfot,ja uz mam nakupene aj veci do porodnice,moja mamca je aktivny clovek a kedze sme dve sestry co sme tehotne tak nakupuje v dvojtych davkach :D
28. jan 2010 o 10:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no tak to mas dobre,,,ja ked nieco kupim tak sa ma opytaju ci neni skoro :frowning2: takze s novokupenych veci tesim sama :frowning2:
28. jan 2010 o 10:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
vies co ja sa nebudem nahanat v 8 mesiaci ked budem rada ze som doma a nikam nemusim chodit a vlastne vtedy si chcem uz vsetky vecicky poprat a poukladat a nachystat takze myslim ze v 5 mesiaci nieje az tak skoro..
28. jan 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no hadam to uz tak nebudu brat ked im poviem co to bude,,,sa hrozne tesim,,,uz len 7 dni a budem to vediet,,ty mas kedy poradnu?
28. jan 2010 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja az 9.2. takze budes to vediet asi skor ako ja...a co ten 3D??ides-nejdes??
28. jan 2010 o 10:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
no este neviem,,asi az neskorej,,,ked bude babo vecsie,,a mozno aj nie,,este som sa nerozhodla,,
28. jan 2010 o 10:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no len najlepsie j eto zevraj do 26 tt lebo potom je babo velke a uz sa nemusi dobre ukazat,tak som to pocula...
28. jan 2010 o 10:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte ja som dneska v praci,dnes dojde veduca,lebo nam ma sef predlzovat zmluvy a neviem ,asi mi nepredlzi :frowning2: mam take tusenie,to by nebolo dobre,boze vsak budem pez penazi potom
28. jan 2010 o 10:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ale on ta nemoze vyhodit ked si tehotna myslim...
28. jan 2010 o 10:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peppe a aku mas teraz zmluvu?? Odkedy vedia v praci, ze si 2v1??
28. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hej ale nam teraz pada 6mesacna lehota a ked nechce,nepredzi zmluvu
28. jan 2010 o 10:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
na pol roka a pada mi vo februari a od 3mesiaca to vie sef,veduca skor
28. jan 2010 o 10:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a to moze ked si tehotna lebo ty by si ho mohla napadnut ze ti ju nepredlzil lebo si tehu a tym padom nemusi platit matersku a evidovat ta???
28. jan 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
tak uz som dala foto veciciek co som kupila naposledy do albumu :grinning:
28. jan 2010 o 10:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
prvy pol roka budem dostavat od neho,,,plati vzdy posledny zamestnavatel,,,ale uvidim mozno ma este neha,necham sa prekvapit,ale si myslim ze nezostanem
No ked mas zmluvu na dobu urcitu, neviem, mala si tam este skusobku??
toto fakt neviem ako je,skus sa ked tak informovat niekde na urade prace alebo neviem kde uz...vies bay si neprisla o matersku zase....

dydynka no idem kuk...
28. jan 2010 o 10:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
inak baby kedy sa dostava materska?som pocula ze uz v 8 mesiaci ju zacneme dostavat,,len neviem ci je to pravda
28. jan 2010 o 10:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok