Pôrod v máji 2014

emilia25
18. aug 2013

ahojte este som tu teda tuto temu nevidela tak dufam ze pomaly sa to tu bude zaplnat krasnymi tehulkami.

emilia25
autor
18. aug 2013

ja mam teda este len dostat 25 co je uz buducu nedelu ale brucho ma uz boli a testy vychadzaju duchmi tak tie co tiez cakaju sup sup sem.

akinorev30
18. aug 2013

Jeeej už ste tu 🙂? Tak my tiež čakáme, ja mám dostať až 29.8, test som si este nerobila. Počkám až na deň MS a uvidíme 😎 .

lenki7
19. aug 2013

🙂 preverujem, ze skupina je vytvorena. Snad sa tu stretneme. Laka ma spravit si test, ale pockam do 31. Zatial sa tu majte.

jaanka3
21. aug 2013

@lenki7 leni a kedy cakas MS?

lenki7
21. aug 2013

@jaanka3 31.8.ja som strasna,uz som si aj test spravila a jasne, ze nist nevidno 😀

happyfrog80
21. aug 2013

ja to mam dost zaujimave ...citim sa total ako v inom stave hlavne doobeda a potom uz iba vyzierǎm co najdem ,testujem uz od 5DPO 😀 a dufam ze sem budem patrit ,som 8DPO a stale este nevidno poriadne druhu lajnu.Je pravdepodobne ze to nemusi vijst kedze mam lutealku len 7 dnovu ale vcera som mala dostat ms a vzdy chodi presne ...

lenki7
21. aug 2013

@happyfrog80 ci vydno slabucko ? posledne tehu som mala v den MS uplne slabu ciarku, o dva dni bola silna ako ta referencna.

akinorev30
21. aug 2013

Ahojte, ja už mám tiež doma testy nakúpené, ale ešte som si nerobila, i keď ma to láka 😉 , ale ešte len 20 DC je určite málo. Inak ma stále pobolieva brucho a som stále hladná, ale pochybujem, že je to prejav tehotenstva 😀

jaanka3
21. aug 2013

ja uz testujem par mesiacov ale neuspesne! tak si vsetky drzme palce, ze tu ostaneme pekne pohromadke 🙂 ja mam dostat MS 3,9. do 31,8 som na dovolenke, tak snad dojdem domov a budem mat pekne prekvapenie. 😀

virihe
21. aug 2013

Ahojte, aj ja by som sa rada pridala k majovkam 2014 🙂 , ale ms ma ne/prist az 4.9 .... to cakanieeee 😒 hadam to ubehne rychlo 🙂 a vsetky si najdeme // 😀

happyfrog80
22. aug 2013

Mne uz meska 2 dni ms ,som zvedava.Ked spim mi je fajnovo ale ako rano uz zdvihnem hlavu ze pozrem na hodiny uz mi je nevilno a to uz ale treti den.Dnes ma boli hlava .

tajka1986
22. aug 2013

@akinorev30 ten hlad by aj mohol nieco znamenat😉 ja ked som bola tehu hned po zobudeni ma prepadol priserny hlad,az som vracala z neho,nikdy som nic podobne nezazila.

1aduliatko1
22. aug 2013

ahojte dievčatá...a máte už aj nejaké príznaky, že by ste mohli byť tehu? ja som skúšala prvýkrát ovu testy, tak sme snažilkovali riadne...som asi 8-9 dní po ovu, a mám dosť bolesti v podbrušku už tretí deň 😒 jem 5 cez 9-te, bruško mám nafúknuté 😖 no na test je ešte skoro, keď by som mala dostať mrchu podľa ovu asi cca 27.9. mám nepravidelný cyklus, preto som skúšala ovu testy, lebo to vyzerá, že sme nikdy ovu netrafili...už snažilkujeme 8 mesiacov, tak by som strašne aby sa nám to už podarilo 😉
držím palčeky, aby sme sa tu stretli v čo najväčšom počte 😀

virihe
22. aug 2013

@happyfrog80 a dnes si netestovala? mozno by bola uz tmavsia ciarka.. drzim palce 🙂

happyfrog80
22. aug 2013

nie este az po praci 😀

happyfrog80
22. aug 2013

@1aduliatko1 ja mam proste sa citim uplne inak a byva mi zle co u mna nikdy ,aj ked sa prezeriem nie 😀 ale tiez to moze byt zacinajuce aj koncia e tehu ...uvidime neskor

pet1308
22. aug 2013

Ahojte dievčatá! Zajtra ma čaká KET, idem si po našu Snehuľku alebo Snehuliačika. Dúfam, že nám to už konečne vyjde a budem aj ja patriť medzi vás! 🙂

virihe
22. aug 2013

@happyfrog80 no ako? testovala si? urcite su krasne // ... a mozeme gratulovat 😵

virihe
22. aug 2013

@pet1308 drzim silno palceky 😀

happyfrog80
22. aug 2013

@virihe zatial je biely test a Bt vyssie a 4 den meskam no uvidim casom

akinorev30
23. aug 2013

Ahojte, tak je tu už vôbec niekto kto má pozitívny test 🙂 ? Ja zatiaľ stále čakám, ale príde mi to, že čakám už mesiac 🙄 . Dnes som ešte len 22 DC a 8 DPO, takže najskôr môžem skúsiť test v nedeľu, aj to neviem, či nie je skoro. Začala som brať urinal, lebo mám podozrenie, že mám chytené močové cesty, tak sa čajíkujem a urinalujem 🙂.

alchemilkazltozelena
23. aug 2013

Ja som vždy chcela rodiť v máji ale práve sa mi rozbieha ms :-/ ale ak ďalšia ovu bude okolo 7.9., a vyšlo by to, tak rodim okolo 30.5.,čiže to ešte stíham 😎

virihe
23. aug 2013

@happyfrog80 no ked je bt hore, tak to musia byt // .. drzim palce aby si ten maj uz konecne otvorila 😉 a my ostatne sa potom mozme postupne pridat 🙂

virihe
23. aug 2013

@akinorev30 neviem, ale asi nikto este nema // ☹ nakukam a stale nic 😅

emilia25
autor
23. aug 2013

ahojte dufam ze nas bude vela vela buducich mamiciek s tymto krasnym terminom.ja testujem pomaly kazdy den a stale len mi pride uplne len priesvitna druha ciarka uz som si povedala ze nebudem uz testovat ved do nedele su to uz len dva dni kedy sa to ukaze.drzkam nam vsetkym palceky aby sme si nasli na teste riadne kolaje.

2014eva
23. aug 2013

Ahojte ja dnes takto a testy su biele a to asi preto ze dnes som mala implantacne krvacanie 😉 ...aspoň si myslim 😀
A znova testnem az buduci tyzdeň 😉

pet1308
23. aug 2013

@virihe Ďakujeeem! 🙂 Bublinka je v brušku, takže už len čakať! 😒

leamax
23. aug 2013

ahojte. stredu si ideme pre nasho eskimacika alebo eskimacinku na KET a verime tomu, ze sa to podari a aj my sa k vam pridame 🙂
@pet1308 vidim, ze si na tom rovnako, silno drzim prsty, nech nam to obom vyjde 🙂

pet1308
23. aug 2013

@leamax jéééj ďakujem, tak budeme tu dve s našimi mraziačikmi 😀 aj ja držkám palce! 😉

leamax
23. aug 2013

@pet1308 aj ja dakujem 🙂
nech je nasim mrazacikom u nas v bruskach vyborne a nech sa drzia a krasne rastu 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre