Ste na začiatku tehotenstva a žijete vo Viedni?

cmeliatko
14. nov 2011

Ahojte, je tu niekto na zaciatku tehu a vo Viedni? rada by som popisala s ladies, ktore su tu, a chystaju sa tu aj rodit a teda chodit aj na tie predporodne cvicenia atd.

ivonce
17. nov 2011

ahoj..ja zijem vo viedni a som v 4 mesiaci tehotenstva ..na predporodne cvicenia som aj chccela chodit ale tak isto nemam ziadnu kamaratku no zacal som doma cvicit jogu pre tehotne 🙂

halahijka
19. nov 2011

Ahojte dievcata...ja byvam v 14.bezirku, som v 21sww, cize babätko by sa malo narodit zaciatkom aprila. No na predporodne cvicenia sa chodi do nemocnice v ktorej si zahlasena...aspon ja som tak pocula....ci viete o niecom inom ;) ?

ivonce
22. nov 2011

Ahoj ja zijem v 10 bz a som v 16 tyzdni....mne je lepsie takto doma si dat tu jogu nic ine nepotrebujem ani zatial,je to zamerane skor na ten chrbat,aby neboli bolesti ...a co do akej nemocnice pojdes ? ja som si vybrala semmelweis ...

halahijka
25. nov 2011

@ivonce Ahoj, ja zatial doma necvicim...na to nemam ani cas ani chut. S prace po starsieho syna do skolky, doma dookola to iste, som rada ak si dam vecer 20min.vanu. To je ulava pre moj chrbatik a nohy. Chystam sa vsak od 25. sww na gymnastiku...rodit budem v Hanuschkrankenhaus, mam to 50 m od domu. Alex sa tam tiez narodil, bola som spokojna...nemaju sice detsku pohotovost, keby nieco, museli by sme cestovat do Wilhemspitalu ale ani to nie je az tak daleko....autom za 3 min. Ale dufam, ze bude vsetko v poriadku. Inac ako sa citis? Este pracujes?

halahijka
25. nov 2011

@cmeliatko Ahoj, odkial konkretne si z Viedne? Ako sa ti dari?

cmeliatko
autor
27. nov 2011

@halahijka avoj🙂 v 10 okrese som.
Rodim Asi v St Josef kh

ivonce
29. nov 2011

@halahijka no tak to ta uplne chapem ..zase ja mam az moc vela casu,nerobim takze si to vychutnavam naplno 🙂 a tazkosti tak isto nemam ziadne vdaka bohu takze dufam,ze to tak ostane az do konca 🙂

halahijka
9. dec 2011

@ivonce ahojky, tak si to pekne vychutnavaj...tvoje prve? Ja musim este chvilku vydrzat....ale uz len par tyzdnov? uz vies co cakas? mala si nejake vysetrenie? drzim palceky...papa

ivonce
10. dec 2011

@halahijka No prve ,strasne sa tesim 🙂 ..neviem co to bude a ani nechcem vediet,bude to moje prekvapenie najkrajsie 😵 ....a vysetrenia tak zatial len take bezne,merania v nemocnici a na dalsi tyzden ma cakaju dalsie ,ale zatial je vsetko v poriadku vdaka bohu,mala som dost tazkosti pred otehotnenim ale verim,ze teraz uz bude vsetko ako ma byt ;) ..a co ty ??

halahijka
2. jan 2012

Ahojte ;) Prajem stastny novy rok 2012....Po dnesnom vysetreni nam potvrdili dievcatko....tak sa tesime, ze k bracekovi pribudne sestricka...hlavicku mame ulozenu pekne dole, tak dufam, ze sa uz nezvrtneme....zajtra Zuckertest, sa obavam....uz mam 20 kg navyse....to sa bude tazko zhadzovat....ale na mna sa lepi uz aj voda, takze neriesim...az po porode ;) Ako dopadli merania? stale netusite co to bude? Drzim palceky?

lenkaaaaaaaa88
30. mar 2017

Dobrý den,surne by som od vas potrebovala radu..neviem ci to sem patry ale mozno my budete vediet poradit..dnes som si robila tehotensky test a vysiel pozitivne..niesom vo Viedni dlho a preto aj z nemcinou je to problem..chcela by son vediet ci neviete o nejakom dobrom slovenskom gynekologovy niekde v okoly 5.bz .za vsetky rady moc dakujem

bluka2
30. mar 2017

@lenkaaaaaaaa88
Ja som nikdy u slovenskeho gyn. vo Viedni nebola, ale viem, ze su dvaja, tento a este nejaky druhy:
http://www.docfinder.at/arzt/frauenheilkunde-un...
Snad pomoze!
...a fakt mi to prepac, ale slovencina tiez nie je tvoja silna stranka... 😕

lenkaaaaaaaa88
31. mar 2017

Dakujem..a nie v poho.slovencina nieje problem len som v strese a ani nerozmyslam co ako pisem..😉
Dakujem za radu..

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre