Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

romini
4. feb 2010

xpetka1x ja som robila sulance vcera aka nahoda. tiez makove mnam. aj dnes si dam. a muzickovi karfiolik urobim na rychlo.

dydynka
autor
4. feb 2010

neviem,,ako sa malemu chce,,niekedy dost casto cez den a niekedy zase velmi malo,,,

romini
4. feb 2010

aj ja tak isto. a co citis normalne ze ta kopne?

dydynka
autor
4. feb 2010

niekedy hej,,je to dost silne,,,hlavne vecer obcas

romini
4. feb 2010

Hej? no ja to tak necitim este. ja len sem tam take bublinky ako keby sa mi robili v bruchu. dufam ze bude vse ok aj u nas.

dydynka
autor
4. feb 2010

no hej,,,ale nieje to moc casto,,,neboj bude,,,,kedy si ich zacala citit?

jaruska8
4. feb 2010

No, ja cítim tiež také kopance. 😉 A dydy, drž sa a dúfam, že budeš už vidieť aj pohlavie! 😉 😀

dydynka
autor
4. feb 2010

no to by som chcela najviac,,,vedet co to bude,,,,

jaruska8
4. feb 2010

No, to je normálne adrenalín. My sme sa včera s manželom rehotali, že asi to bude babenka, lebo vždy reagovalo, len na piesne mužských interpretov, madonna ho vôbec nezaujímala. 😉 😉 😉 😉

dydynka
autor
4. feb 2010

a na ktorej strane mate babo?ja na pravej a mam hovorila ze ja a segra sme boli na lavej,,ze to bude mozno chlapec 😀

jaruska8
4. feb 2010

No, počkaj, dole hrčok, takže na ľavej. 😀 😀

jaruska8
4. feb 2010

Dala som si new foto. 🙂)

dydynka
autor
4. feb 2010

he pekne nam raastu tie kotliky 😀

jaruska8
4. feb 2010

Veru, pekne, sa kamoška včera smiala, že Jarka s bruchom, to teda ešte nevidela. 😀 😀

romini
4. feb 2010

dydynka ja som to zacala citim v 17 tt.

jaruska8
4. feb 2010

Tak zatiaľ, idem ležať, bohužiaľ nemám notebook, tak sa drž Dydy. 😀

dydynka
autor
4. feb 2010

ja som zacala citit iba teraz 26 januara,,,pred tyzdnom,,,som zvedava aky termin porodu podla tych pohybov povie doki

romini
4. feb 2010

a kedy koncis 20tt?

dydynka
autor
4. feb 2010

ja ani neviem,,mam to pocitanie tyzdnov take popletene,,,tu to pise inak a tak,,ale dneska by som mala byt presne 20+0 tt

romini
4. feb 2010

aj ja v tom mam trochu zmatok inak oni to tak inak ti dr. pocitaju. ja koncim 19tt v nedelu podla mna. uvidim co dr. povie. na kolku si objednana? a kde budes rodit? uz vies? ja chcem v ruzinove.

elko69
4. feb 2010

dydynka potom napis co mate ked ti bude robit aj sono,ja idem v utorok az..ale uz sa tesim...

dydynka
autor
4. feb 2010

tak uz som aj spet,,,robil mi sono a vsetko je ok,,pohlavie nebolo opet vidiet s coho som najviac smutna ☹ a babo je o 4 dni mensie ako by malo byt,,,, no rodit by som chcela na kramaroch,,,

pepppe
4. feb 2010

dydnka to nevadi,ze neviete pohlavie,uvidis zistis to nabuduce,,,,,,,,,ja som chora,som dne sbola u doktora,mi predpisal penicilin

lulu4
4. feb 2010

ahojte tehulky, takze dydynka bola si na sone a zase sa drobec neukazal, to je ale betar/betarka 😅 tak co narobis budete si musiet pockat este....
aj ja chcem rodit na kramaroch urcite, lenze my sa tam nestretneme 😀

pepppe
4. feb 2010

baby ja ani neviem kde ma kope najcastejsie,,,stale je niekde isnde,,raz na lavo a raz na pravo 😀

dydynka
autor
4. feb 2010

no hej ale nabuduce mozno sono robit nebude,,,, ☹ ach

pepppe
4. feb 2010

ale neboj sa,zistis to,mozno budu nejake tie priznaky ako spicate brusko,ked je chlapec 🙂

dydynka
autor
4. feb 2010

no a mne sa dneska doktor smial ze mam velmi male brucho 😉

pepppe
4. feb 2010

no oaaspon ti este privela nezavadza🙂) vsak nech pocka,,za mesiac ake uz bude 😉

dydynka
autor
4. feb 2010

no som zvedava ake bude za mesiac,,,,