• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
Ahojky, tak aj ja som vcera navstivila pohotovost... V puse obrovska ale obrovska afta, ktora vyzera ako otvorena hnisava rana (dufam, ze uz ste papali) a strasne to bolelo, vlastne cela hlava z toho. Doki bol zlaty, ze keby som nebola tehu, tak hned ATB, ale zatial to zvladal s harmancekom, corsodylom a imunoglukanom na podporu imunity. Kolko veci prehliadame a ked sme tehu, tak riesime vsetucko. Dufam, ze nenastupia teploty, bo to by som sa ATB uz nevyhla.

Ale dobra sprava... co chvila sa budeme stahovat, bytik je skoro hotovy :slight_smile: Len to upratovanie...
14. mar 2010 o 13:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aj moje uz islo spinkat :slight_smile:
14. mar 2010 o 13:58  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no dnes to tu moc nezilo tusim...
14. mar 2010 o 19:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
veru, aj ja pozerám, že asi všetky nedeľujú v plnom prúde. :grinning: :grinning: :grinning:
14. mar 2010 o 19:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no asi hej :D
14. mar 2010 o 19:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Jaj, už len necelé dva týždne a idem na 4D. :wink:
14. mar 2010 o 19:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no super tak uz sa ti to blyzi :D a cukor???
14. mar 2010 o 19:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
N cukor idem deň po. :wink: Teším sa. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte tehulky,,mi sme boli dneska na mensom nakupe ,,chceli sme kupit postielku ale sme ju nekupili..ale kupili sme ine veci,,,paplonik, flasky a tak,,,co ste robili vy dnes?
14. mar 2010 o 19:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no tes sa a tak hadam to zvladnes,ak si to doma zarabas tak to zarob vecer predtym a daj si to do ladnicky myslim ze studene sa to da lepsie vypit ako teple...

dydy tak super potom treba dokupit potrebne lebo potom sa nam asi nebude chcet s velkym brusiskom trepat ...hehe
14. mar 2010 o 19:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ide Flash dance :slight_smile: Male bude tancovat s maminkou :wink:
14. mar 2010 o 20:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
flash dance a kde??
14. mar 2010 o 20:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
TV doma, prepac, ze tak neskoro :unamused:
14. mar 2010 o 20:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha ....dakujem
14. mar 2010 o 20:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dobre ranko,ja uz zarezavam zase v praci :angry: jajha som zvedava do kedy zvladnem,ale este by som chcela do maja tak sa uvidi :wink: a co ako ste vikendovali?ja tak vseliak,ale vcera sme boli u nasich a tak sme troska poklabosili.... :wink:
15. mar 2010 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoooooj kočky, vydím, že ste zase cez víkend píííísali :slight_smile:
Ja sa vytešujem, už len dnes a zajtra a potom v stredu idem na 3D :slight_smile: veeľmi sa teším :slight_smile: Dnes to mám 12+2tt, takže tento týždeň a prvým trimester je za nami :slight_smile: aj tomu sa veeeľmi teším.

dydy: tak tooo sa už vytešuješ z tých krásnych vecičiek, paráááda, a neboj postielku ešte stíhaš kúpiť :slight_smile: Nebol výber ??
peppe: ja som ešte na PNke, ale chystám sa do práce, asi koncom marca alebo začiatkom apríla, tak na dva tri mesiace, uvidíme, podľa spokojnosti bábätka.
15. mar 2010 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
tak aj to bude nieco,,,vsak uvidis do kedy sa bude dat makat,mne uz je tu pomali horsie a horsie zacali mi v praci z dlheho statia opuchat clenky aj litka,,,cize nieje to nic dobre,ale este chcem aspon do konca aprila vydrzat
15. mar 2010 o 09:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Peppe, ja idem na MD 5.5.2010, čiže o tri týždne skôr, kvôli tomu, že som na rizikovom, ja sa napr. teším už len preto, lebo nebudem sa musieť riadiť tými blbými vychádzkami. :unamused:
15. mar 2010 o 10:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nooo to mas za chvilku teda,presne mozes si apson chodit kam chces,a nie len kedy mozes......30.3 idem k ocnemu ,koli tomu cisarskemu,som sa objednala,ze vraj je to tak cize asi pojdem aj ja,uvidim co mi povedia
15. mar 2010 o 10:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No, ja budem musieť tiež za ňou zájsť, nech ma ešte poriadne vyšetrí. Ale aj keď z cisárskeho nie som nadšená, tak som už zmierená. Aj masť na jazvu som si už kúpila. :wink: V sobotu som zbehla do lekárne a nakúpila kozmetiku aj pre seba a hlavne pre malinké, nech už aspoň niečo mám. :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
15. mar 2010 o 10:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
fuha a co take si pre malinke kupila,ja este nic nemam,,,a uz ma to hneva,ale tak peniazkou pred svadbou nieje vela,,cize nemozem rozhadzovat teraz
15. mar 2010 o 10:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Moja, z toho si nič nerob, ja mám úplné nič, nemôžem behať po obchodoch, kúpila som len vlhčené obrúsky, krémik proti zapareninám a ešte kúpaciu emulziu. Nič extra, ale keď som už bola v tej lekárni, tak som to využila aspoň takto.
15. mar 2010 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
presne a co ako mavas vychadzky,,,,to sa neda vyuzit na nakupy nejake??ci mas to taku nie mco dobru hodinu?
15. mar 2010 o 10:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby kokko vam vysiel rozmer sije co sa meria do 13tt je aj v tehu knizke napisany taky mali rozmer...?? diky
15. mar 2010 o 10:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Vychádzky mávam od 9 do 11 a od 2 do 4, je to dobré, ale ja ešte mám zakázané veľa chodiť, mňa vždy len manžel hodí napr. do tej lekárne a inak nič. :unamused: Expertka, mne sa zdá, že ja som mala 0,87, prečo si to už nepamätám????
15. mar 2010 o 10:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojky,

Petka ja si uz napamatam, pozriem Ti doma do knizky, vecer napisem. Viem, len, ze ked som pozerala na nete hodnoty, boli sme v norme. Panu Bohu vdaka :slight_smile:

Baby, nejak blbo... nadcha, zaludok... Do kelu.
15. mar 2010 o 11:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sijove prejasnenie? alebo nieco take...tak 1,09
15. mar 2010 o 11:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja mam nadchu nepretrzite od novembra :grinning:
15. mar 2010 o 11:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj lutsine aj ja od novembra presne cumlem akurát homeo proti nádche
15. mar 2010 o 11:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte tehulky... som asi v tretom mesiaci - teda v zaciatku 10 tt. Mam strasne rada ostre stiplave... samozrejme nejem to vzdy a casto. ale obcas neodolam a dam si.. Myslite ze to moze babatku ubizit?
15. mar 2010 o 12:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok