Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

elko69
7. apr 2010

dydynka mne povedali ze si mam zavolat o tyzden o vysledky...teda co sa tykalo toho cukru-...

lulu4 tak drzim palce a uzi si ten Vas den D ako len mozes,je to ten najkrajsi den,nestresuj hlavne a nenechaj sa nicim vynervovat... 😉 gratulujem este raz dopredu trosku uz...

zuzu myslim ze hej ja som mavala n azaciatkoch take pichnutia a este jedna kamaratka mi to hovorila ze aj ona,ale ked sa ti to nepozdava informuj radsej o tom svojho dokyho...a pomaly vstavaj!!!

pepppe
7. apr 2010

bry vecer dievcence 😉 myslite aj na mna prosimv sobotu aby to aj nam vten svadobny den vyslo 😉 ale zatial som kludna,ani velke stresy nemam,mala som uz aj domaci kurz tanca ale po prvej pesnicke ma nozulky boleli 😀 tak sme to museli prerusit .........ale aspon nieco sa dufam na mna nalepilo,ale do lets dance by som urcite nemohla ist,vsak dokym by ma nieco naucili aj by sa ta cela sou skoncila 😀

katrin31
7. apr 2010

peppe v sobotu ma prsat ☹( ja som z toho riadne smutna

avila
7. apr 2010

Pepppe, jasnacka, vsetko dopadne super. Na dazd pocat svadby sa zvykne hovorit, ze stastie prsi 🙂

lulu4
7. apr 2010

Avila presne tak som to aj ja pocula s tym dazdom takze budem to povazovat za stastie co uz 😀
Pepppe ved dazd nas nemoze rozladit nie? 😀 😀 A vidis co to ste vyskusali s tym tancom, zvladnes neboj... ale mna by na lets dance nezobrali ani po roku skusania a nacvicovania 😀

lulu4
7. apr 2010

Elko: dakujem za povzbudenia a gratulaciu dopredu...dam vam vsetkym vediet ako to dopadlo kočky

vi3ka
7. apr 2010

ahojte kočky, pripadám si ako nočný vtáčik keďže už druhý deň píšem tak neskoro 😀 😀

lulu a peppe, držím vám na sobotu palce, nech ste tie najšťastnejšie nevesty pod slnkom. dnes som pozerala našu svadbu, bolo to milé. aj som sa zasmiala na vtipnej príhode na sobáši-farárka mi manžela pri sľube premenovala na Jaroslava (inak je Miroslav), no ešteže som bola duchaprítomná a povedala som správne meno 😉 😉

vi3ka
7. apr 2010

teraz na inú tému: viem, že ja to mám ešte ďaleko do pôrodu, ale zamýšľali ste sa nad tým aké to bude? nejak to ešte neriešim, ale pozrela som si na nete video z pôrodu a myslela som, že..... 😖 verím, že to bude tak ako mi kamošky povedali, že keď budem mať dieťatko pri sebe, tak všetko prebolí. no čo už. .....a to všetko preto, že Eva odtrhla to jablko...... 🙂 🙂 🙂 (na odľahčenie)

lulu4
7. apr 2010

vi3ka: ahoj nocny vtacik 😀 ja som tu ale popri tom pisem pracu so skoly... sa mi chce ale 😢
no nad porodom som sa radsej nezamyslala este, stale si hovorim, ze kym sa to neblizi tak je dobre ale urcite budem mat z toho nervy ked uz to bude mat prist.... ale zvladli ine, zvladneme aj my... no ale malina to urcite nie je... to by muzi ozaj nikdy nezvladli...
a dakujem, ze na nas myslis, ved to nech vsetko dobre prebehne v ten den D a keby tak pocasie vyslo lebo dnes hlasili ze akurat v sobotu sa ma uz Slovenskom prehnat studeny front a z 20 stupnov co bude v piatok ma byt len 14 ci tak nejak..

ivanka85
8. apr 2010

aj nam na svadbe prsalo, aj ked sme sa sli fotit, len ked sme vychadzali z kostola vykuklo slniecko 🙂

dydynka
autor
8. apr 2010

ahojte baby,,,tak ja uz som hore a volala mi sestricka od dokiho,,vraj mam zvyseny cukor a musim ist tej diabetologicke ☹ to je moj zly sen ☹

pepppe
8. apr 2010

lulu urcite nas to nerozhodi,,,mozno,ze akurat ked sa budeme fotit bude svietit slniecko.... 😉 nooo ten tanec,,ajajajaj,,,,heh katastrofa 😀

lutsine
8. apr 2010

ahojte, tak uz som doma z glukozy........rano som prisla na lacno, pichla ma do prsta, vypila som tu sladku vodu...mnamky.. 😝 chutilo mi to.....potom som mala prist o dve hodinky a opat ma pichli do prsta, vysledky budu dnes poobede. Dufam,ze bude vsetko ok.
Uz viem aj termin 3D ultrazvuku, ideme 15.4...tesime sa, ze budeme mat drobca na dvd🙂

avila
8. apr 2010

Lutsine, Ty si mohla odist??? A mne kazali sediet ani sa nepohnut. Tomu sa povie objektivita v diagnostike.

Dydy, prezijes, pre babo vsetko 😉 Sa mi lahko hovori co? Prave som po horalke a coko jogurte...

Lulu, Pepppe... od pocasia prd zavisi 🙂 Hlavne si to uzite, budem na vas mysliet.

lutsine
8. apr 2010

Ano mohla som odist,ale doma som si to odsedela.....cakaren bola plna ludi, mnohí pokašliavali,tak sestrička vravela,že ak som autom,tak môžem odbehnúť domov,aby som niečo nenachytala....

domeli
8. apr 2010

peppe, nepoznáme sa. Ja som už takmer vo finále tehuľkovania (termín o mesiac), len tak som nakukla do tejto témy, aby som si pripomenula moje začiatky a predošlé týždne. No keďže Ťa čaká v sobotu veľký deň, prajem Ti, aby bol krásny, nezabudnuteľný a aby si na ňho spomínala ako na doteraz najkrajší a najpohodovejší. Stresy prenechaj druhým, Ty si ho uži naplno. Podľa mňa niet krajšej svadby, ako vlastnej. A rovno si povedz, že ani krajšej a šťastnejšej nevesty a ženícha, ako budete vy dvaja 🙂
Všetko dobré!

jaruska8
8. apr 2010

Dydy, neboj, zvykneš si, ja som najprv reval asi dva dni (hormóny) a potom som sa ukľudnila, pozitívum je, že veľa nepriberieš a hlavne, nech je malá OK!! Inak, ja si osobne myslím, že to je tým, že my sme malé, vychrtlinky a je to pre nás organizmus záťaž. A z mojich kolegýň to mali hneď dve, je to pomerne časté, neboj!!

lucia.kl
8. apr 2010

ahojte.
aj ja som bola dnes na ten cukor - priamo v labaku, takže ludia nehrozili, len ja a ešte jeden dedko. my sme mali zakazane aky kolvek pohyb, len sedieť a max sa postaviť alebo isť na toaletu.Ja som mala dovolene isť si lahnuť ku sestričkam do dennej mistnosti keby mi bolo zle a sestrička chodila kontrolovať, bola zlata. sladka voda sa dala zvladnuť, mali sme ju chladenu a s kysleinou citronovou. vysledky sme dostali asi 7 min. po druhom odbere, našťastie všetko v poriadku 🙂

tinkarisko
8. apr 2010

Dydy neboj aj ja som mala zvyseny cukor a trosku som mala dietu a zmizlo mi to.Neboj bude dobre. 😀

elko69
8. apr 2010

dydynka neboj oni uz vedia co maju robit a ked budes dodrziavat dietu ak ti daju tak to bude vsetko OK.neboj, bude to v pohode 😉

lulu uz som zvedava na foto teraz!!!! 🙂 😉

lutsine
8. apr 2010

A takto vyparádení chodíme do práce.... 🙂

tinkarisko
8. apr 2010

Halloooooooo kde ste vsetky? 🙂 😀 😅 😕 Kde ste sa podeli? 😀

lutsine
8. apr 2010

ja som tu... 🙂

vi3ka
8. apr 2010

čafte kočeny 😉 dnes je tak krásne, ale horúco 😎 , tak som si vyšla so sestrou do mesta na zmrzku-mňam, ale brutálne sa nevládzem hýbať. čo to bude o niekoľko mesiacov 😲 😝

baby viem, že ste to tu už riešili, ale predsa: kedy ste začali cítiť pohyby bábätka? ja som mala dnes ráno pocit, že je to tu. bruško sa mi hýbalo sem-tam. keď sa zapozerám na bruško, tak vidím, kde je bábo-srdiečko mu bije ako zvon. ale dnes to bolo iné.

vi3ka
8. apr 2010

lutsine, ty mi strašne pripomínaš moju spolužiačku zo strednej. vyzeráš úplne ako ona, lenže ona je taká drobunká osôbka a má kratšie vlasy, no ale ako dvojičky ste 😀

vi3ka
8. apr 2010

a ešte aj spolužiačku z VŠ, ktorá je ako ty z Vranova. aký je ten svet malý 😉

lutsine
8. apr 2010

a kam si chodila na Vs? Ja do PO na FF

vi3ka
8. apr 2010

ja tiež do PO na FF.

vi3ka
8. apr 2010

od r. 2005-2007 (nedokončila som školu)

jeiny
8. apr 2010

ahoj,

vie mi niekto poradit ci v HM v Nitre maju aj oblecko pre tehotne? a v HM v BA v auparku? Dakujem