• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

23. júla 2012 
som naozaj plna ocakavania, lebo ani pri najmensom neviem, v akom tyzdni som... teda bud v 4 tt alebo niekde uplne na zaciatku...

inak lutsine, na matrike mat problem isto nebudete, lebo moja mala sestricka sa vola Emina, a to ani v slovenskom kalendari nie je a ani meninky nema...
11. apr 2010 o 15:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
tu si zadaj do tabulky,datum poslednej menstruacie a ukaze ti to aj v akom tyzdni si....
http://www.najmama.sk/vypocet-terminu-porodu/
11. apr 2010 o 15:15  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeej aha co mi vyslo :slight_smile:

Vaše dieťatko by sa malo narodiť pravdepodobne 4. decembra 2010 v znamení Strelec. Pravdepodobne ste v 6 týždni tehotenstva.
11. apr 2010 o 15:20  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No vidis,takze to sa uz mozes pomaly chystat k lekarovi :slight_smile: uz mozno ani nebude musiet brat krv a bude vidno srdiecko na ultrazvuku.
11. apr 2010 o 15:23  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no vidis darcek na Mikulasa :slight_smile:
11. apr 2010 o 15:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lepsi darcek na mikulasa si ani neviem predstavit :slight_smile:
tak asi idem volat a objednat si listok na slovensko.....asi je treba ist k lekarovi co najskor, vsak? ufff este ma caka ta daleka cesta domov :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. apr 2010 o 15:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no aby sa potvrdilo zdrave tehotenstvo a vylucilo mimomaternicove.
11. apr 2010 o 15:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
no toho sa bojim najviac...dufam, ze bude vsetko v najlepsiom poriadku....
11. apr 2010 o 15:33  • Odpovedz  • Páči sa mi to
fatmira neboj utekaj k lekarovi co najskor nech ti to potvrdi a budeme ti drzat vsetky palceky nech je vsetko tak ako ma byt...gratulujem :slight_smile:
11. apr 2010 o 16:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby dakujem :slight_smile: ulavilo sa mi a teraz uz len nech prejde ten mesiac co najrychlejsie :grinning:
11. apr 2010 o 20:09  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Baby, kedy zacina 3. trimester? Vsade pisu inak... Niekde v 27.t.t., niekde v 28... To v tom nemaju jasno? Co viete o tom vy?
12. apr 2010 o 06:52  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aj ja som sa docitala vselijako, ale podla mna to bude ten 27.tt
12. apr 2010 o 07:05  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No to by aj mna zaujimalo kedy zacina 3.trimester.
12. apr 2010 o 08:03  • Odpovedz  • Páči sa mi to
autor
ahojte baby,,,tak ja som si bola zobrat u dokiho papier k diabetologicke a chcela som ist k nej a ta ordinuje iba v utorok a stvrtok,,,,jak u debilov,tak musim tam ist zajtra,,,ach,.
12. apr 2010 o 08:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Ahojte babulienky ako sa Vam vsetkym dari? A co mate nove? :grinning:
12. apr 2010 o 08:29  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte tehulky :slight_smile:) ako sa mate?
zajtra vecer cestujem domov....no som v takom stave, ze mi je nenormlane zle...celu noc som kvoli tomu nespala.... a ani nic zjest nemozem :( bojim sa tej dlhej cesty domov, ze ako to zvladnem.....nastastie nezvraciam, len ma stale napina..ale tak nie je to nic prijemne..
12. apr 2010 o 09:14  • Odpovedz  • Páči sa mi to
No tak stastnu cestu prajem domov :slight_smile: Doktora mas vo VT? ku komu chodis?
12. apr 2010 o 09:51  • Odpovedz  • Páči sa mi to
ahojte kocky,

taaak vcera sme kuplili kocik, uplne neplanovane, akoze nakukli sme do obchodu a vysli s kocikom :grinning: a to som si hovorila, ze kocik do 8. mesiaca urcite nekupim...... mne sa to zdalo skoro, ale moj manzel, ze coby bolo skoro, paci sa nam, tak berieme :grinning: pridavam foto...

peppe gratulujem k titulu pani :slight_smile:
12. apr 2010 o 10:56  • Odpovedz  • Páči sa mi to
inak je to concord fusion travel set, zabudla som napisat...
12. apr 2010 o 10:57  • Odpovedz  • Páči sa mi to
pekny, manzel planuje kupovat az ked sa maly narodi.... :slight_smile: vraj prve dni po porode aj tak budem len doma.....
12. apr 2010 o 11:04  • Odpovedz  • Páči sa mi to
baby pocasie bolodobre,,,aspon ze neprsalo,len dost fukalo,,fotky sem potom hned dam dake,aby ste videli:slight_smile:) a inak dakujem za gratulacie,,boli sme do pol 5,a nozky ani neboleli,som sa prezula hned po prvom spolocnom tanci a boli pohodlne ako keby som bosa chodila :wink: som zvedava ako dopadla lulu,hadam napise aj ona
12. apr 2010 o 11:07  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lutsine dakujem...ano vo VT mam..chodim k Vlcekovi....
no teraz mi mamina volala a mi povedala nie moc prijemnu spravu....mala sestra ma kiahne, a bola sa u doktorky pytat, takze je velmi nebezpecne aby som na zaciatku tehotenstva bola s nou v kontakte :frowning2: a ja som sa uz tak tesila domov... no asi pojdem k svokrovcom (teda buducim)
12. apr 2010 o 11:11  • Odpovedz  • Páči sa mi to
aspon jednu foto zatial dam,kamoska ma fotila
12. apr 2010 o 11:13  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Kočka Pepppe :slight_smile: veľmi Vám to pristane.
12. apr 2010 o 11:24  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fatmira aj ja tam chodim :slight_smile: Kiahne su nebezpečné...Vlček robí celý týždeň,len štvrtkami máva voľno,lebo pracuje aj v pôrodnici.
12. apr 2010 o 11:25  • Odpovedz  • Páči sa mi to
jeeeejo to je frantiskansky kostol pod hradom :slight_smile: zlati ste :slight_smile:
12. apr 2010 o 11:27  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lutsine moj manzel je netrpezlivy, ten by to tak dlho nevydrzal :grinning:
12. apr 2010 o 11:28  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Peppe, dodatočne všetko naj, bola si krásna nevestička. nech sa vám darí, hlavne nech ste zdraví a šťastní!! :wink: :wink: :wink:
12. apr 2010 o 11:30  • Odpovedz  • Páči sa mi to
lutsine: :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: vranov je male mesto :slight_smile: a to viem, ze stvrtok neordinuje, uz som sa raz tak sekla a uz si to pamatam, ale aj tak dakujem :wink:
no myslela som si ze len ruzienka je nebezpecna..o tomto som vazne nevedela, este dobre ze sa popytala....
12. apr 2010 o 11:31  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Fatmira, davaj si pozor, fakt kiehne v tehu ziadna sranda. Na sestru kukni cez okno :unamused: Strasne, ja viem. Ale co mama neurobi pre svoje male?

Inak Lutsine, Maxim je nadherne meno. Ja som mala v klientele zatial len jedneho chlapceka s tymto menom, rodicia boli ukrajinci. Tak ak tam oslavuju meninky, tak si mozte kuknut v ich kalendari :grinning: . Ale urcite ziaden problem s tym nebude. Tusim je tam len nejaky manipulacny poplatok.

My zvazujeme? Dávid, Matúš. Ale asi skor Matúš. No neviem...

Pepppe, ste zlati:slight_smile:
12. apr 2010 o 12:12  • Odpovedz  • Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok