Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

vi3ka
12. jún 2010

@zabkaevka no vidíš a ešte nám aj obidvom dievčatá vychádzajú 🙂 🙂 super.
dnes sme boli v Poľsku ako som spomínala a nakúpili sme toho hojne pre drobca a za celkom slušné ceny. niektoré veci sa oplatí, no niektoré si aj tu u nás nájdem lacnejšie. kúpili sme: zavinovačku s kokosovou výstužou, overaly 2ks, termotašku na fľašu, tašku do pôrodnice, prsné vložky, výhodné balenie 4ks vlhčených utierok a odsávačku soplíkov. to je myslím všetko. zajtra to pofotím, dnes je už neskoro.
bože baby, ale viete aké bolo hnusné cestovanie? 37 stupňov vonku, hrôza-des a toľko som sa nachodila, že som mala ku koncu pocit, že malinkú hneď tam zaraz porodím. také tlaky, ale predýchala som to.

tak dobrú noc

zabkaevka
13. jún 2010

@vi3ka : jeeej parááádička, aj my sme rozmýšľali ísť do Poľska alebo Maďarska. uvidíme ešte, niečo sa dá aj tu v KE kúpiť za do dobré ceny od jendého maďarského obchodníka s detskými vecičkami. Takže možno dá dobrú zľavu, keďže tam ideme aj s kamoškou čo dvojičky čaká 🙂 Supeeer nafoť všetko, popozerám 🙂
Pekný dník babenky 🙂

pepppe
13. jún 2010

@romini noo pekne nam tie deticky priberaju,,,a mne nic nepovedal,ci je mu tam tesno,alebo nie,,,vsak aj ja chcem skor rodit 😀

pepppe
13. jún 2010

pekna fotka,,,a ja ziadnu suknu neobleciem 😒 nooo co ste boli na vylete niekde,?? 😉 dneska tu je prazdno,vsetci pekne vegetia,aspon ze dnes nieje take teplo

dydynka
autor
13. jún 2010

ahojte baby,,,tak co konecne je vonku lepsi vzduch ze? 😅 ach ja uz chcem mat malinku pri sebe,,,uz sa neviem toho dockat,,som nervozna a nedockava 😀

avila
13. jún 2010

@dydynka super, ze uz je lepsie 😉

Baby, uz som kupila konecne plienky a vlchcene obrusky do nemocky. Idem sa pomaly balit, som sa rozhodla.

Ideme na mensi vylet, stale ma priserne bolia chodidla, ale to uz asi zostane do konca. A just sa budem stale prechadzat, vsak @kiwi82 😀 Nemozem len kysnut, predsa 😉

pepppe
13. jún 2010

@dydynka nooo tak za chvilku ju budes mat pri sebe,,aj ja by som uz chcela alexika pri sebe,,,uvidime ako dlho budeme este cakat,,,,
@avila tak si pekne uzite vyletik 😉 noo ja som mala vseratak strasne chodidla spuchnute,az bolo hroza sa na ne pozerat 😅

zabkaevka
13. jún 2010

ahoj kočky, nooo fakt tu dnes nieto žiadnej, akurát ja sem tam tiež len nakúkam,a to som cez víkend nezvykla. No dnes máme celý deň zapnutý PC. Mangelík dokončil detskú 🙂 tak sa z toho vytešujeeeem 🙂 nafotím a zverejním fotečky 🙂
Tak tak, už je trochu lepšie na dýchanie, len dúfam, že nebude pršať, to zase nemusí.
@lutsine : milá fotečka 🙂 si peknučká tehulka 🙂
@dydynka : už len možno pár hodín 🙂
Paaaaaaaaaaaa zajtra sa ozvem 🙂

kiwi82
13. jún 2010

ahojte, my sme sa tiez boli teraz trochu prejst a fajne fuka vetrik, konecne 😉
moja mala je stale priecne otocnena a citim jak mi tlaci do bokov. a tiez sa pekne vypucuje. v sobotu ideme prvykrat ku porodnicke, tak uvidime co nam povie. potom dam vediet. ja furt nejako odkladam to pobalenie sa do nemocky. uz mam vsetko pripravene, len do zehlenia sa mi nechce pustat 😒
tak pekny vecer prajem, inac ja by som prijala aj keby troska sprchlo, lepsie by sa splao. papa cmuk

kiwi82
13. jún 2010

.... splalo, nie splao 😀

kiwi82
13. jún 2010

juuuj jak tatar spalo nie splalo ani splao

dobi382
13. jún 2010

nejako mi nerostne brusko iba troska a som uz 4 mesiaci bojim aby som ho mala citala som ze vraj to je vidiet az v 5a6 mesiaci☹

kiwi82
13. jún 2010

@dobi382 to je uplne individualne. aj mne bolo vidiet len troska a tak viac az v 6. mesiaci. Teraz ho uz vidiet ale tiez v porovnani s inymi tehulkami je take mensie. zalezi od typu postavy aku mas. ale hlavne aby mimčo bolo zdrave 😉 Aspon v tych horucavach nemusis nosit velky naklad 🙂

30lenka
13. jún 2010

ahojte babulky ako zvladate to teplo? 😒

vi3ka
13. jún 2010

ahojte kočky 🙂
tak dnes bol dlhý deň. boli sme na hostine u babky a taaaak som sa prežrala 😅 nôžky mi dnes opuchli, tak teraz sa vyvaľujem na gauči. 🙂
tá moja malá prduľka je srandovná. stále je natrieskaná v ľavej strane bruška. mať tak doma utz, tak sa len stále pozerám, aké to pozície stvára. 🙂 😀

inak, nafotila som tie vecičky, čo sme pokúpili, tak môžte kuk môj album.

pekný deň

liana158
13. jún 2010

Ahojte ....som tu po dlhej dobe zasa,termin mam 30 nov.-1 decembra 2010.Zijem v zahranici.Dost je tu iny pristup pocas celeho tehotenstva.Ste niektora tiez v zahranici?

lutsine
14. jún 2010

Pekne ranko,
ja mam uz za sebou aj poradnu, vysledok je branka pootvorena.cize sa otvarame, mame nariadene nicnerobenie a magnezko 3xdenne po dobu dvoch tyzdnov,aby sme boli aspon v 37 tt.Oddnes som oficialne na MD,dufam,ze si ju stihnem este uzit.......pytala som sa dokiho v akom tt som,tak vravel,ze od zajtra som v 35 tt.

pepppe
14. jún 2010

@lutsine noo ze wauu,hadam nas aj predbehnes 🙂 ale teraz hlavne klud aby si aspon dva tyzdne vydrzali,no uvidis,,,a co aj nieco citis???ako ze si sa otvarala,aleboo ee??

lutsine
14. jún 2010

@pepppe ja nic necitim, len mi viacej tvrdne brusko, ale nic ma nastastie neboli. Tak musim teraz brat magnezko az 3 krat denne a pritom mam nizky tlak 100/60 ,takto bude este nizsi,asi sa budem nalievat kavou.

pepppe
14. jún 2010

@lutsine aha noo tak ja som zvedava co mne v stredu povie,,ci sa otvaram alebo nie,,,no hadam by si si aj tu kavu mala davat,,nie ze porodis teraz niekedy,,,a co malinke ma aku vahu??

avila
14. jún 2010

@lutsine drzim palce, aby babo vydrzalo aspon do toho 37. veru, aby plucka boli uplne zrele 🙂 Aj mne dnes zacina MD, musim ist do robotky, na socialku, no srandy kopec. Priserne ma bolia nohy, tak to bude uzas...

lutsine
14. jún 2010

@avila ja som dnes dostala papiere od dokiho , do jedneho zamestnania a do druheho zamestnania. mam si urobit aj nejake kopie? co s nimi,este niekam treba zaniest, poslat aj kopiu do 2.piliera?

lutsine
14. jún 2010

@lutsine no ale aspon sme uz 35 tt. tak je to take optimistickejsie. 🙂

lutsine
14. jún 2010

@avila no ale aspon sme uz 35 tt. tak je to take optimistickejsie.

avila
14. jún 2010

@lutsine no ja mam tiez 2 zamestnavatelov a este si platim aj DNP, takze mam 3 kusy 😉 Tie im musim rozniest dnes (teda aj na socialku). II. DP treba vybavit, az ked nam pride rozhodnutie o prideleni MD, takze este cas. Inak nic netreba, ani kopie. Fakt sa mi brutal nic nechce, ani naladu nemam ktovieaku. A zase budu v robote nieco po mne chciet... Musim si dat nieco sladke.

Inak, mam zavazok: zajtra sa idem uz balit... Tak 😉

lutsine
14. jún 2010

T
@avila takze jedno odovzdam jednemu zamestnavatelovi a druhe druhemu zamestnavatelovi. A potom az ked budem mat rozhodnutie,tak poslem do 2 piliera? nic viac a nikde netreba?

avila
14. jún 2010

Tak. Niektori zamestavatelia Ti mozu povedat, ze si to mas ist do socialky zaniest sama ale vacsinou posielaju.

lutsine
14. jún 2010

@avila moji poslu 🙂

avila
14. jún 2010

Inak teraz citam, ze sa odporuca v soc. poistovni poziadat sucasne aj o vystavenie potvrdenia o nastupe na MD. Ta ho zasle na adresu domov alebo do tyzdna si to ma mamicka vyzdvihnut. Ale dovod? Asi ako doklad, ze sme ho tam odniessli? Netusim.