Mamičky na začiatku tehotenstva. Ste tu také?

dydynka
3. nov 2009

ahojte baby,,v kazdej teme su tehulky co uz budu pomaly rodit tak dufam ze sa kumne pridaju take co su len na zaciatku ako ja:D

lucia.kl
3. jún 2010

no veď na deťoch je najlepšie vidno ako starneme, moji prvy školkary čo mali 3 roky už maju 14 a pojdu na strednu, hruza...

pepppe
3. jún 2010

@elko69
@lucia.kl noo tak uz aby sme to mali za sebou ale ako lucka pise,,,,potom sa asi len tak lahko nezastavime,este si to pekne uzime a potom supsa do starostlivosti o drobciatka

romcag
3. jún 2010

No ahojte 🙂 tak už sme sa aj my dostavili.. ako sa dneska máte?

lulu4
3. jún 2010

@pepppe pozerala som tie nove obrazky v tvojom albume, krasne to mate pre maleho nachystane a zaujal ma ten vreckar s motivom macko pu co mas zaveseny na postielke to si kde zohnala... inak aj ja som vcera vecer jednej pani napisala tuto z konikovskeho bazara ohladne toho kolotocu nad postielku cisto novy nevybaleny... za 7 Eur predava plus postovne tak som zvedava tiez lebo dnes neodpisuje akosi a cakam a cakam uz netrpezlivo 🙂 inak ten kocik ste objednali cez aku stranku a kolko vas vysiel, ste objednavali presne taky ist aj v takej farbe ako mas v albume?

lulu4
3. jún 2010

@dydynka napato cakam ako si dopadla na Kramaroch, dufam ze je vsetko oki, daj mi vediet. drzim palce

pepppe
3. jún 2010

@lulu4 no oten vreckar sme kupovali tu v nr,,bola tu vystava detskych veci,,aj tie navlecky sme tam kupovali ten vreckar bol zlacneny z 12 eur na 5,,,,len lutujem ze som za tu istu sumu nekupila aj zasobnik na plienky,lebo ten stoji tiez nieco vyse 10eur,,ale co uz ,,,,,noo neboj pani urcite odpise 😉 kocik sme objednvali priamo z ich stranky,,,leviroo.cz a je presne ten isty co mam aj na obrasku,ja som chcela modry,a je ozaj krasny,,nic ine nerobim ked som u nasich len ho skusam ako sa tam malinky bude kocikovat 😀

lulu4
3. jún 2010

@pepppe to mi ani nehovor ze ten vreckar si tak super kupila to keby viem ti ho dam aj ja kupit a poslem ti korunky na ucet... no co uz... lebo mne sa macko pu velmi paci a ten vreckar je nadherny... a aj ten kocik som pozerala tu stranku leviroo.cz a kolko vas vysiel v Eurach ten kocik lebo je tam len ceska cena pisana a hlavne mas k nemu aj tu tasku prebalovaciu co sa da pripevnit na kocik a tie sietky proti hmyzu alebo do dazda? a ake rozmery ma hlboka vanicka to som sa tam nedocitala ja hladam aspon taku nech ma na dlzku 80cm a na sirku aspon tych 34 cm... lebo vsetky su dost male... a ja budem mat pomaly do jesene a zimy babo tak nech sa tam zmesti... dakujem za odpoved...a za kolko dni resp. tyzdnov vam ho dodali a kolko ste platili kuriera?

pepppe
3. jún 2010

nooo to som uz davnejsie kupovala,,,vidis keby sme obe vedeli by som ti ho kupila,,a ja sebe este ten zasobnik, 😠 ale co uz narobime,,,,aj mne sa paci macko pu,niektore veci mam od nich 😉 nooo stal nas dost vela,,na eura,,,to bolo dokopy aj s kurierom 420eur,ale len ten kurier bral nejakych 40ur,,,,,za to,ze mi to len priniesol,mozu sa za taku sumu hanbit,ale hlavne ze mame kocik,,,vanicka ma tusim 80cm,,nieje nejaky obrovsky,,ale si myslim ze staci,uvidime ci sa tam krpcek cez zimu zmesti,ale teraz su skoro vsetky tie kociky jeden rozmer........kocik prisiel dost rychlo do dvoch tyzdnov sme ho mali,ta pani od kial sme ho objednavali,bola velmi velmi mila,mi vzdy pisala co robi a tak,ze jej prisiel na sklad a tak,kedy ho posielala a tak......bolo tam vsetko aj ta taska ,,a ta plastenka keby prsalo,,,,sporotva verzia aj autosedacka

lulu4
3. jún 2010

@pepppe no co uz nevedeli sme ani jedna, ale to som ozaj presvihla dobru akciu 😠 ten kociarik ktory ste vybrali je velmi pekny...tak stal dost ale co narobis, ja co pozeram na nete rozne kociariky tak ziadny nie je ako trojkombinacia pod 350 eur... na to ze vam to z Ciech dodali to ujde.. tak ti kuriery si vedia vzdy zapytat dobre ceny... esteze sa s tou pani tak dobre komunikovalo a pomerne rychlo vam ho aj dodali co je perfis a tu farbu si vybrala peknu taku jasnu, urcite je aj na zivo velmi pekny a verim ti ze skusas stale kocikovat len tak doma, keby mame doma kociarik tak som taka ista ale ja som ten nas este ani len neobjednala...

lucia.kl
3. jún 2010

tak aj ja sa pochvalim s izbičkou 🙂

elko69
3. jún 2010

@pepppe potom uz nastanu celozivotne starosti...

elko69
3. jún 2010

@lucia.kl jeeeeeeeeee krasnucko to mas uz nachystane veru...

avila
3. jún 2010

@lucia.kl nadherne 😀 😀 😀 A to mate v spalni, ci extra?

Baby, ja som strasne pazrava... By som jedla za 4 😀

elko69
3. jún 2010

@avila a kolko si pribrala zatial...

fatmira
3. jún 2010

@romcag neboj, decembrovych nas tu je habadej, takze neostanes sama... 🙂

avila
3. jún 2010

@elko69 hodne.... Lenze to ide akosi samo, najhorsie je to, ze ja som predtym pravidelne 3-4 krat tyzdennne cvicila a striedmo sa stravovala, lenze ako tehulke tento rezim som nemohla... Tak to skace a skace...

elko69
3. jún 2010

@avila a co je to hodne???

lucia.kl
3. jún 2010

to mam extra ale vidim si na postielky z postele, teda aspoň na jednu, my mame hned vela obyvačku a z nej sme spravili decku, do spalen by som to nedostala kedže všetky izby mame 3x4m

avila
3. jún 2010

Dost na to, aby som to nevyjadrila cislom 😉

lucia.kl
3. jún 2010

elko presne to som sa chcela aj ja opytať 😀

lucia.kl
3. jún 2010

ale avila, ja som pribrala zatial 16kg a za posledny tyždeň som pol kila schudla

elko69
3. jún 2010

@lucia.kl ty si este aj schudla???ja zatial len priberam..zatial 9 kg...no lneze ty mas dve deticky v brusku takze sme na tom rovnako skoro...
@avila poznam pripady kde baby pribrali 30 kg a nehambili sa za to..

romcag
3. jún 2010

@fatmira - jééj.. tak mám parťáčku 🙂)) som rada, že tu sama neostanem teda 😉

dydynka
autor
3. jún 2010

ahojte baby,,,,,,tak bola som dneska na tych kramaroch,,,,natrafila som akurat na pani doktorku taku mladu sypmaticku blondinku,,,hrozne zlata,,,vysetrovala ma a zistila ze sa pomaly chystam na porod a napisala mi ze som otrvorena tesne na prst 😀 objednala som sa aj na CTG a tam idem v pondelok rano ,,,,no este sa musim objednat na testy kvoli epiduralke,,,bo ked ich nebudem mat hotove tak mi ju nebudu moct dat,,,a na dalsiu kontrolu idem zase vo stvrtok,,,,takze buduci tyzden budem chodit na kramare dost casto 😀 dufam ze mala bude cet ostat v brusku kym nebudem mat hotove testy na epidural bo by to bol tazky porod 😀

pepppe
3. jún 2010

@lulu4 a co kedy chces ty kupovat kocik?a kolko si ochotna dat za kocar????

lulu4
3. jún 2010

@pepppe no ten na ktory si mi napisala ze je krajsi ten hnedy tak tam moze byt zevraj doba dodania aj 2 mesiace hlavne teraz cez leto lebo ze ho vyrabaju v zahranici a len jedna pani ho dovaza na slovensko co som zistila... a ona to nevie zarucit kolko to bude trvat... ale ten stoji tak cca do 400 eur a este k nemu pribali aj zimny fusak, co je uplne super... no takze uz by som ho mala pomaly objednat nech do toho augusta ho mam doma... ja by som viacej ako tych 450 Eur za kociar nedala, to sa mi zda byt uz potom prehnane... a posluzi rovnako ako ten za 700 eur

pepppe
3. jún 2010

@dydynka noo wau cize za chvilku sa mozes aj chystat,,,,a co ti tam vsetko robili????hm???noo tak mozno budes znas prva co pojde do porodnej sali 😀

lulu4
3. jún 2010

@dydynka tak to je super, ze si natrafila na taku milu lekarku... a to k nej teraz uz budes stale chodit ze? a mozem sa opytat ako si na nu natrafila, prisla si tam na nejaku vratnicu a oni ta niekam poslali ci ako, alebo ked si tam telefonovala ze sa chces objednat tak ta k nej do ambulancie priamo prepojili... no ked sa uz pomaly otvaras tak to nie je sranda, to uz sa mala pomaly pyta von... ved uvidis ako ti to CTG dopadne a to robi zase niekto iny tam v nemocke? fuuuha ako vidim to si tam pobeham potom ked sa ma to bude tykat... a tie vysetrenia na epiduralku stihnes neboooj... a to su vlastne ake vysetrenia ved to picha anesteziolog to mas ist priamo k nemu? prepac tolko otazok ale zaujima ma to lebo ma to bude tiez cakat...

dydynka
autor
3. jún 2010

@pepppe robila mi to iste co u mojho dokiho na poradni,,,doniesla som moc, merala mi tlak a pytala sa na vahu a vysetrovala ma zdola,,,

pepppe
3. jún 2010

@lulu4 noo tem by stal za tie peniazky,,vsak skus objednat,alebo nejako dohodnut,,,vsak keby si to teraz objednala,stihne ti aj dojst,,,,naco taky drahy,,,ja si myslim,ze postaci aj taky ako budeme mat,,,aj to je mozno prehnana cena,co by sme zan dali a ja uz dala,ale tak ked sa paci tak co uz 🙂