• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Mamičky nad 30 III. Pridajte sa!

23. februára 2013 
andy :slight_smile: ...som si myslela že pracuješ,ale mi bolo divné že si ani nekukla :grinning: :grinning: :grinning:

emily...len choď a kašli na lekvár :grinning: :grinning: ...určite sa ti to oplatí a mm ti niečo pekné kúpi :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

adulka :astonished: haslerka :astonished: šup-šup z tej postele :angry: vstávať a cvičiť :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 09:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nespime, uz sme daaavno hore, aj ked sme v noci pracovali :grinning: :grinning: :grinning: :zipper_mouth: :zipper_mouth: :zipper_mouth:

konecne.... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
Angelika je taka potvora!!!! doteraz cupela na zemi a hrala sa najprv s vrchnacikmi od malinoviek, a potom so stavebnicou...teraz jej MM kaze aby to upratala a ona zacala revat, ze jej sa uz nechce cupiet , bolia ju kolienka :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 09:56  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
renka ty si bola na nočnej :confused: :wink: :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
...asi jej strpli nožičky :frowning2:

...idem sa palacinkovať :unamused: ...chce ešte niekto,zarobím viac cesta :grinning: :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
http://www.mimiaukcie.sk/aukce.php?id=1245624

aha, toto nam prave dorazilo...prvy vianocny darcek uz mam :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 10:02  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
nestrpli, jej sa potvorke nechcelo upratovat :grinning: , ona stale takto vymysla, inokedy su to rucicky, co ju bolia :grinning:

idem robit rizoto, potom este za dedkom chcem vybehnut, zatial papa :dizzy_face:
20. aug 2009 o 10:08  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
halooooooo čo ste všetky odišli s cicou a iwuskou na dovolenku :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 12:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nieeeee ja som uz tuuuuuuu :grinning:

strudla sa podava :stuck_out_tongue_closed_eyes: :dizzy_face:
20. aug 2009 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iiiha renka kosielka je naaadherna a super cena :slight_smile:
20. aug 2009 o 12:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kde ste?? :frowning2: strudla zjedena ste o vela prisli,jablkovo orechova bola :grinning: papa
20. aug 2009 o 13:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musela som ísť dole do obchodu :angry: štrudlu by som si dala, no ale keď neni :frowning2:
20. aug 2009 o 13:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
:grinning: jedna je zjedena ale este jedna na plechu caka na mm :grinning: ti z nej urezem..este tu smirujem dake cizmicky pre vivi :grinning:
20. aug 2009 o 13:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ďakujem už si varím kavičku, uvarím aj tebe :grinning:
čižmičky ?.........to aby ťa zima náhodou neprekvapila :grinning: je mi to smiešne lebo ja sa tu potím v kancli :grinning:
20. aug 2009 o 13:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
to budem dobre 2/3m okukavat, :grinning:
20. aug 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
dik ja kavco ay okolo 15 nech vydr.do vecera pa idem daco porobit kym vivi haji :pensive:
20. aug 2009 o 13:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk tak mi sme prisli z mesta a ja hned ke mam postel som lahla a spala neviem co ma tak zmorilo :frowning2: dopijem kavicku a uz fakt idem varit lekvarik :dizzy_face:
20. aug 2009 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte :wink: my sme dnes so švagrovov priateľkou boli u nás na poliklinike...chce si dať strojček na zúbky... toto naše zdravotníctvo, to je niečo hrozné... objednaná bola na 10.00h. /ona nie je od nás, tak som šla s ňou, aby vedela na búce kam ísť/ prišli sme o niečo skôr...tam už asi 5 mamičiek s detičkami pred nami...a stále ľudia prichádzali a u nej sa dvere vôbec neotvárali...asi po hodine čakania som oslovila sestričku z vedľajšej ordinácie a odišli sme k druhému doktorovi :grinning: Nechápem doktorov, prečo si objednajú na tú istú hodinu kopec ľudí :angry: :angry:

tak kočky sa už močia v mori ... :dizzy_face:
20. aug 2009 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no ta to ich netrebalo ani k moru močit mohli aj na slovensku :grinning: :grinning:
20. aug 2009 o 15:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte , práve mám poobednajšiu kávičku, dá si niekto so mnou?.. lilu štrúdla by sa už nenašla

ja som bola ráno hore, len ma deti nepustili k PC
20. aug 2009 o 16:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
takže nikde nikto, kávička vypitá, aj horalku som si dala sama a idem na poštu
20. aug 2009 o 16:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kuk ja uz mam 4flasticky dzemiku a volala kmotrra ze zajdu tak zvysnu varku uvarim neskor -dufam ze sa dlho nezdrzia :wink:
20. aug 2009 o 17:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
iba malý kuk :confused:
...je u nás ujo doktor pre práčky :grinning: :grinning: :grinning: ...celú ju tu rozoberá a kuká do nej z každej strany :grinning: :grinning: :grinning:

lilu...prosím si kúsok štrúdle :stuck_out_tongue_closed_eyes:
hasler...asi sa málo bijeme o ten počítač :frowning2: :grinning:
adulka...a tam ste sa vybavili rýchlo?
emily...čo ti kúpil mužík?...či ťa len vláčil po meste a celkom ťa umoril :grinning:
20. aug 2009 o 17:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodka nekuppil mi nic :frowning2: sebe kupil el.pilku no ale aspon na obed nas pozval mali sme plnene palacinky :wink:
20. aug 2009 o 18:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bodečka áno, tento ujo doktor bol šikovný, pracoval ako včelička :slight_smile: :dizzy_face: :grinning:
20. aug 2009 o 19:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a uz dzemik dovareny konecne mam 12 fasticiek :dizzy_face:
20. aug 2009 o 19:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte babulky :slight_smile:
emily sikovnaaaa :slight_smile:
20. aug 2009 o 20:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte som total zničená :stuck_out_tongue_closed_eyes: .........moja milovaná svokrička mi podarovala prepravku hrušiek tak som sa celé poobedie zabávala :unamused: ale už sa sterilizuje posledná dávka...........mohla mi to dať radšej v 7 dcl pohároch už hotové :grinning: :grinning: ........normálne ma bolia prsty keď klepem na klávesnici od toľkého čistenia :grinning:
20. aug 2009 o 20:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
andy ahoj,chuda moje,ale aspon budes v zime mat co vytahovat,ja som znicvena tiez,bola som na brigade od 9.00 a prisla som o 19.00,upratovala som internat po malovke a v sobotu idem znova,ale zarobila som si 30euracov
20. aug 2009 o 20:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
zuzi aspoň že dobre zaplatili keď si sa narobila, lebo po maľovke je teda veľa roboty
20. aug 2009 o 20:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
nebolo toho nastastie vela,to bol rozpis a netrebalo cele komplket umyt,ale len tie casti,kde to bolo pokvapkane farbou,takze netrebalo umyt celu uzbu,ale len mozno 2m a pod.,spravila som 40 izieb a este 120 zostalo,tak idem aj v sobotu a mozno aj v nedelu
20. aug 2009 o 20:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok