• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Manžel mi pracuje v zahraničí. Ste na tom podobne?

4. júna 2016 
@tomika no kebyže viem tak napišem :slight_smile:
tvoja tvár mi niečo hovorí !neviem prečo !
ani náhodozu si nerodila v Banskej Štiavnici ? :unamused:
11. feb 2012 o 08:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka nie :slight_smile: .myslela som že ty si od NZ,a možno sme sa stretli niekde v meste :slight_smile: .
11. feb 2012 o 08:20  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika no pochybujem v Novych Zámkoch som ešte nebola ale asi máš dvojničku :grinning: :grinning: :grinning:
11. feb 2012 o 08:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka čo zvyknete robiť cez vikend,takto bez otecka??
11. feb 2012 o 08:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika vieš čo chodíme po rodine zobarem auto a ide sa dnes nám príde starký a máme oslavu tak sa cez víkend zabavíme :slight_smile:
a ináč chodim aj svokru raz za 2tyždne kuknut a podobne ! :wink: ked si človek zvykne tak to letí aj samé ! :slight_smile:
11. feb 2012 o 08:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka mm mi dnes ráno odcestoval :frowning2: .Už je lepšie počasie,tak im včera zavolali že možu cestovať.
14. feb 2012 o 11:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika tak te sami :/ neboj bude dobre :slight_smile: napíš kedykolvek sa postažuj
14. feb 2012 o 13:32  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika si tu ?ako to zvládate ?
17. feb 2012 o 13:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka ahoj,som tu.No,zvládame to.Iba dnes táto nedela..velmi nám chýba,aj tá slžička je v oku..tak velmi :frowning2: .
19. feb 2012 o 15:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika mne tiež je najhošie cez vikndy ked aj kamoškay maju mužov doma a uživaju si víkned a ja sama ale potom ked pride to stoji za to ! cez skype si nevoláte ?
19. feb 2012 o 15:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika a kukám že vy už čakáte tretie baby blahoželám :slight_smile:
19. feb 2012 o 15:30  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka dakujem :slight_smile: ,ešte tam nemaju internet.Takto zostávaju iba sms-ky a hovory.Ešte ho nemáš doma??
19. feb 2012 o 15:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika mojho ?nie ! v piatok príde po 6tyždnoch :dizzy_face:
19. feb 2012 o 15:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
a ten skype je super vec fakt vyborná vec aby ste sa videli každý den aj počuli :slight_smile:
19. feb 2012 o 15:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka a čo zvyknete robiť ked je doma?Určite to ubehne raz-dva.Chodite na vyleti??
19. feb 2012 o 15:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika no výlety ako vylety vždy je toho vela naraz to vybavit to vybavit a teraz prveho ma maly aj 3 rocky tak tam bude toho vela a flákame sa po supermarketoch a tak ale aj prechádzky praktizujeme :slight_smile:
19. feb 2012 o 15:59  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika si tu ? ako vám uteká čas ?
vobec nepíšeš nič :unamused:
mi sme mali tatíka doma od 24.2 no v nedelu sme zas sami no chvalabohu len do 6.4 tak to máme 4tt to nám ujde rýchlo :wink:
napíš ako sa máte !
9. mar 2012 o 10:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka ahoj,zvykáme si...Ale už zajtra ide domov :slight_smile: .Teraz syn má ovčie kiahne :unamused: ..
9. mar 2012 o 16:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@tomika
@tomika ako vám to rýchlo ušlo :wink:
tak super ten náš ide zajtra v noci preč :cry:
9. mar 2012 o 17:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Sem nikto nechodí je tu mrtvo teda :unamused:
žiadnej mamičke nieje muž momentálne v zahraniči ?
12. mar 2012 o 17:54  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka ahoj ja mam muza v zahranici..robi vo svajciarsku..siel v aguste, prisiel na vianoce, a teraz na zaciatku marca bol doma..a vy ako? :slight_smile:
17. mar 2012 o 22:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 no vidím že niesom na tom až tak zle :slight_smile:
ty to máš teda tažšie ...ako vydržíš také dlhé odlúčenie?
máš aj detičky ?
18. mar 2012 o 08:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka no prvy tri styri dni je to hrozne, tak ale potom si uz zvyknes... a jasne ze si aj poplacem ked odide, mame jedneho synceka ma 19 mesiacov..je to tazke, maly je velmi zivy, zly, neposluchne, skoro stale mrnci...som uz na psychinu zrela :grinning: som unavena z toho vsetkeho ze nemam ani na seba cas, nemozem nikam bez neho ist, sme tu sami a nema mi ho kto strazit..odlucenie sa da vydrzat, lebo maly ma velmi zamestnava..vecer uz padam od unavy,t akze ani nemyslim nato ze niei sme spolu...
18. mar 2012 o 11:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 ja som si už tiež zvykla pomaly a isto !
a my sa v kuse hádame ked je preč ked je doma je všetko okej ale ked je preč je to nič len hádky :pensive:
niekedy tiež už nemam síl :frowning2:
18. mar 2012 o 11:44  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka to poznam aj my sme sa vela predtym hadali, teraz je ako tak klud, mozno to aj nieco vyriesilo ked odisiel... :frowning2:
18. mar 2012 o 18:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 mi zas pokope je všetko super ako náhle odíde je všetko na prd :frowning2:
už mi asi lezie na nervy že som sama stále :frowning2:
18. mar 2012 o 21:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka no to vies ked budes sama na dve deticky to je dost.. :frowning2: ale my sme sa hadali stale tak nam to pomohlo..teda uvidime ci :grinning:
18. mar 2012 o 22:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 aha no je to všetko komplikované kolko ste spolu ?ak sa možem opýtať ?
no aj ja budem pomaly na dve deti sama teda mm plánuje už konečne ostať doma tak som velmi zvedavá :confused:
18. mar 2012 o 22:05  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@miskachrumka sme spolu tri roky, v aprili uz budu dva co sme manzelia.. :sunglasses: ja som na maleho sama od jeho prveho rocika a kedze mame hypoteku a mm ju chce vyplatit a kupit nove auto, tak to zrejme este potrva.. :angry: sice uz basni o dalsom mimine ze za nejaky rok :frowning2: tak som ho velmi rychle zrusila ze kolko chce byt vonku, ze ja tu s dvoma detmi nebudem, :unamused: moj maly je taky zly, ze dve deti ozaj nepredycham :confused: a vy ste kolko spolu? pozeram ze mate pekny rozdiel medzi detmi, taky akuratny.. moj maly sa narodil 15.8. :grinning: mozno sa ti podari rovnako..
19. mar 2012 o 12:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@alka221 ja som sama od narodenia malého vkuse je preč treba peniaze !
nas ubíja leasing na auto ktorý potrebujeme splatiť ale už chvalabohu nieje vela :slight_smile:
no malý bude mať 3,5 roka ked sa druhé narodí :slight_smile:
a kolko má starší ?a mladší ?
19. mar 2012 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok