Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
30. apr 2009

Jéééééééééééj gucz, vy idete na dovču, no to je super, užite si to
Mne sa nejak pohli kilečká dolu, už my moja váha ukazovala teraz ráno 66,5 je to možnéééééééééééééé 😲 😲 😲

sestri
30. apr 2009

pekný deň...práve som vstala a urobila si kávu...dnes pôjdem konečne na vzduch...kašlem ešte riadne...práve také more by ma dalo do poriadku 🙂 ...tak si ho treba riadne užiť.idem zo seba urobiť človeka a vymyslieť, čo malej uvarím na obed...

gucz
30. apr 2009

baby diky, budem sa snažiť si to užiť 🙂
ja k obedu upečiem kura, k tomu ryžu a uhorkový šalát. Poobede upečiem nejaký koláčik, asi perník, lebo máme ešte dosť vajec, tak ich musím minúť.

sestri že teraz som vstala... aj ja tak chcem 🙂 , ale nie nezávidím, ja mám za sebou zasa vaňu, robila som si píling celého tela, a oholila som si nôžky a tak, nech som teda kočka.

sestri
30. apr 2009

tak na obed som tiež robila kura s pečenými zemiakmi...dokonca som už bola aj vonku...je riadne teplo...

lucxy
30. apr 2009

cau sestri no je take dusno u nas asi bude prsat 🙂

gucz
30. apr 2009

čavenko tak u nás je krásne slnečno, teplota sa pohybuje medzi 20 - 23 st. A dosť pofukuje. čo som pozerala cez okno von, tak deti mali oblečné mikiny. Ale už je tam asi teplejšie.... My sme ešte vonku neboli, ja som zasa... prala, potom som robila ten obed a malá akoby naschvál vymýšľala so spaním. teraz hajá, ale už asi dlho nebude, tak som piekla také čokoládové cookiesy.

anaret
1. máj 2009

ahoj gucz, tie sladkosti si piekla na dovču? daj recept... ja som dnes robila kysnuté koláče a s tým aj dukátové buchtičky, a varila som kapustu...

gucz, už balíš????

dia2006
2. máj 2009

Ahojte, jej gucz, tak Ty sa teda mas, prijemnu dovolenku a uzite si, neboj sa, mala bude v dobrych rukach.
A ja mam novinku - mam nove auto.... juchuuuuuu, vo stvrtok som si isla pren, velmiiii sa tesssiiiiim, juchuuuuuu!!!!
😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

simka9122008
2. máj 2009

Dia to je super, gratulujem k novému autu

gucz
2. máj 2009

čaute babenky, už som sem dnes písala a nevzalo mi príspevok 🙄

takže ten recept http://www.mimibazar.sk/recept.php?id=13663 vložila som ho tam aj s fotkou tak kuk. Piekla som to pôvodne na tú dovolenku, že aby sme mali dačo na letisku, ale už sme polovicu dávky zjedli a či do pondelka dačo zostane neviem.

dia super že ste kúpili autíčko, aké ste vybrali?? teda akú značku?

anaret ešte nebalím, dnes ideme po kufre k mojej mame a potom k sestre, zistila som totiž, že na kufri čo máme doma sa dačo odlomilo a nedá sa nám zamknúť... ☹ , ale nevadí, veci nachystané sú (oprané aj ožehlené), MM si včera kúpil okuliare do vody na potápanie aj šnorchel, ja som podnikla výjazd do lekárne, tam som nechala kopu peňazí ( ale radšej budem so sebou vliecť hociaké lieky ako keby mi tam malo potom dačo chýbať), aj kozmetika je nachystaná, aj som mame napísala pokyny keď sa bude starať o malú (dôležité tel. čísla ako na detskú pohotovosť, k detskej lekárke, ďalej čo má malá rada, čo nie, kedy chodieva hajať a také somariny, ja nič nechcem nechať na náhodu). Boli sme aj nakúpiť do chladničky a mrazničky dačo, aby tu mali čo papať kým budeme preč......

gucz
2. máj 2009

ešte dnes musím vybehnúť do Orange aktivovať si roaming, volala som na to ich číslo a aj som hovorila s operátorom a ten "pako" mi zložil, akože normálne nechápem 😕 . Lebo ja neviem ako sa to aktivuje, či treba dajakú sms poslať, alebo čo, tak tam radšej vybehnem osobne. No a ešte musíme kúpiť nabíjatelné baterky do foťáka, lebo tie čo máme už vydržia len chvíľu... a to už by malo byť aj všetko.

Však ja ani neviem čo mám pobaliť, napadá Vás niečo čo by nám nemalo chýbať???

anaret
2. máj 2009

gucz, s tými liekmi som aj ja taká istá, radšej budem viezť plné škatuľku tam i späť zbytočne, akoby mi malo niečo chýbať...
nezabudni na nejaký repelent ako ochrana proti komárom a ostatnému hmyzu, dobrý opaľovací krém, ihlu a niť, nožničky, slamený klobúk alebo šiltu, nejaký krém ukľudňujúci na kožu po opaľovaní a samozrejme sa doporučuje do zahraničia niečo na žalúdok pred jedlom...
a sprav si fotokópiu pasu a kartičky, kde si sa dala poistiť, s tým, že si to dáš niekam úplne inam ako doklady, lebo keby sa stalo, že sa Ti originál stratia, tak budeš mať aspoň niečo/tak to radili v telke/

gucz
2. máj 2009

anaret diky, si zlatá, okrem toho repelentu mám myslím všetko, akurát si prefotím tie pasy. Segra bola v egypte 2x a komáre nemali, ale spýtam sa jej ešte na to. Z liekov mám proti prechladnutiu (ak by náhodou z klímy), rehydratačný prášok (pri hnačke), ibuprofen, teplomer, taký sprej čo je fenistil s dexpanthenolom (na spáleniny), sprej na zvlhčenie dutín nosa (sestre nerobilo dobre lietadlo, vysušilo jej tam sliznicu nosa), olynth (na soplík), leukoplast, niveu 30 faktor, zvlhčujúci krém, balzam na pery, šampón, sprcháč, pastu, kefku..... tie nite a ihly, rozmýšľam, že vezmem aj špagát a asi 5 kolíkov ak budeme mať balkón na sušenie plaviek.... kúpila som si časák, osemsmerovky, knihu, a už fakt neviem. Ešte beriem dvoje plavky, krátke nohavice dvoje, 4 tričká, žabky, sandále, klobúk, šiltovku, do lietadla budem mať tričko, mikinu, rifle a tenisky....
do kufra beriem ešte minerálku, aby sme mali čo piť kým budeme čakať na transfér z letiska v Tabe

uteráky a osušky dostaneme tam aj na izbe aj na pláži, tak to neberiem, ešte berieme foťák, dve karty doň, musíme kúpiť tie baterky..... a už neviem

sestri
2. máj 2009

gucz...zabaľte si dobrú slivovicu a ráne si vždy dajte na trávenie...a lieky proti hnačke ti tam pomôžu len ich...viem to z vlastnej skúsenosti, aj šéf rozprával...

gucz
2. máj 2009

sestri veď sme kúpili aj "dezinfekciu" 😀 , 52% tnú 😉 , a mám už aj lieky proti hnačke tie ich, volá sa to Antinal
už máme doma aj kufre, teraz sme prišli domov, tak pôjdem pomaly baliť

sestri
2. máj 2009

tak to ste super vybavení...prajem super dovolenku...

dia...gratulujem k autu...kedy prídeš do Zámkov? 🙂

gucz
2. máj 2009

sestri díky, a Ty ako? čo chrbát, v pohode?

sestri
2. máj 2009

ani nie, ešte do 13teho vydržím a potom čakám na výsledky...bolí, ale zvládam to.

gucz
2. máj 2009

tak dúfam že rýchlo zistia v čom je problém a rýchlo Ti pomôžu a že bolieť už nebude. 🙂

sestri
2. máj 2009

hádam hej...hlavne aby som už začala cvičiť...budúcu sobotu Tinka u vás na štadióne súťaží.

lucxy
2. máj 2009

haloo caute,,,tak gucz vidim ze si plne vybavena 🙂 sestri a vcom sutazi? 🙂

gucz
2. máj 2009

Tu v TT? v tanci?? niečo sa mi marí, že má byť nejaký šampionát či čo.... ale odkedy nebývam priamo v TT tak už nemám prehľad čo sa deje....

gucz
2. máj 2009

čau lucxy čo porábaš? celý deň Ťa nebolo 😉 .... My sme boli u našich, aj v obchode ešte, už som hotová... 😅

sestri
2. máj 2009

nie...beh na krátke trate...

lucxy
2. máj 2009

no doobeda som upratovala teda no ako tak,,,,potom drahy kukala hokej doma a ja som bola smalou na piesku,,,no a po hokeji sme sli kmojej mame a objednali si pizzu 🙂

gucz
2. máj 2009

mňam pizza, ja som akurát dopresádzala všetky kvety čo máme doma a pôjdem oddychovať, prajem Vám krásnu dobrú noc

dia2006
2. máj 2009

Gucz, este ma napadlo, ze kvapky do usi. Ale este sa prides rozlucit, vsak?

Vybrala som si toyotu yaris, ale v hre boli hlavne suzuki swift, vw polo a seat ibiza, no ale clovek mieni, pan boh meni. A iste pridem aj do Zamkov, ale nechcem slubovat, kedy, ale pridem istotne.

gucz
3. máj 2009

dia super autíčko 🙂 , my máme seat ibizu, ale 10 rokov staré. Využili ste to šrotovné? My keby sme mali viac peňazí, tak by sme asi investovali do autíčka, aj keď toto čo máme mám rada, ale toľko peňazí nemáme, a na splátky sme nechceli.

tie kvapky do uší sú super nápad. Asi aj to zbalím, už budem ako pojazdná lekáreň, ani do lietadla ma nevpustia 😀 😀 😀

aniel
3. máj 2009

😉

erikas
3. máj 2009

ahojte kočky 😉 gucz supeeer dofču ti želám,oddýchni si 😝

dia2206 gratulujem k autíčku,nech dobre slúži

aniel no ako sa rozbehol obchodík?už je otvorený nie?

ja som bola v piatok 2 hodiny korčuľovať,bol riadny vietor a dostala som do ľavého uch prievan ☹ baby ja som myslela,že včera umrem od bolesti,mňa bolela cdelá ľavá časť hlavy,ešte ani vlasy som si nemohla chytiť aj tie ma boleli.....dnes je to už lepšie chválabohu,lebo som v práci,nakvapkala som si pamycon aj aloe do ucha a Ibalgin..dúfam že už to nebude tak bolieť,lebo noo katastrofa ☹