Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
14. jan 2009

ok,,, 😉

anaret
14. jan 2009

o fote som písala- mám taký starý počítač, že nevie nájsť nijaký vstup cez USB port...ani kľúč, ani foťák...a cez skenner som to sem nedostala...tak neviem, snáď v budúcnosti...

gucz
14. jan 2009

lucxy diky moc, už som ho našla.

gucz
14. jan 2009

idem hajkať, zatiaľ papa

aniel
15. jan 2009

dobré ránko babenky,dnes som tu asi prvá.Som psychycky vyčerpaná z detí ☹ ☹ .Nezvládam ich a myslím si ,že ako rodič zlyhávam. ☹

lucxy
15. jan 2009

dobre ranko,,,jaj konecne je vonku len -1,,,pijem kafe a mala mi je na kolenach ,,,,idem uvarit francuzske,,,, 🙂

aniel
15. jan 2009

lucxy-aj ja dnes robím francúzke 🙂

lucxy
15. jan 2009

aniel to fakt? to je nahodaa 🙂

aniel
15. jan 2009

no idem variť ,dúfam,že vydržím pri ovocí 😉

simka9122008
15. jan 2009

Aniel nie si sama aj mne je niekedy nanič, akoby som vo výchove zlyhávala, hlavu hore to prejde poznám to a viem ťa pochopiť, je to normálne, lebo na nás ženy je toho niekedy až moc. 😉

lindda
15. jan 2009

by potrebujen schudnut -15 kil kto da radu cez ip diky 😅 😉

aniel
15. jan 2009

linda skús 90dnovku alebo mliečnu,kávovú 😉 alebo cvičením môžeš ,ale to chce aj úpravu 😉 stravy 😒

lucxy
15. jan 2009

halooo vsetky varite? 🙂
lindda,,,aj ja ti odporucam 90dnovku+aerobne cvicenie napriklad bycikel 🙂

gucz
15. jan 2009

čaute žienky 🙂

aniel neblázni, čo by si zlyhávala, čo sa stalo?

mňam baby s tými francúzskymi mi robíte chute

my sme dnes hore už od štvrtej, malá sa po podaní sirupu zobudila a potom nie a nie spať. Ráno sme šli k detskej, tá malú prezrela a poslala nás ku kožnej s tým, že máme prestať dávať tie antibiotiká. Zajtra máme odniesť moč do nemocnice (na kontrolu tých močových ciest). Malej je už celkom fajn, akurát je už okrem rúk a nôh vyhádzaná všade, aj na čele. Tie fliačky sa zmenšili, ale je ich viac a trochu zbledli. Tak sme šli na polikliniku, najprv k ušnému na kontrolu, malá to už má dobré, ušká sa zahojili a potom ku kožnej. Tá malú poprezerala, a do správy napísala, že je to buď alergia na ten Amoksiklav (aj keď to je menej pravdepodobné, lebo alergia na ten liek sa vysype ževraj až na siedmy deň) alebo to je tá šiesta choroba. Takže mám dávať antihistaminiká (fenistil ) a napísala nám takú mastičku na celé telo. A za týždeň uvidíme, či to zmizne, ak nie, tak máme prísť znova.
Potom sme išli ešte na nákup do Tesca a do lekárne kúpiť mlieko a sáčky na moč a ampulky. Cestou domov bola malá už mrchavá a kúsok pred dedinou aj zaspala, tak teraz spinká, som zvedavá ako dlho, keď pred tým nejedla, ani nepila mlieko. takže tak.

Ja si idem dať kafíčko a keďže má MM dovolenku dnes, tak neviem či sa sem ešte dostanem, alebo teda kedy. Tak sa zatiaľ majte krásne. pa

gucz
15. jan 2009

Baby čo sa deje, nejak to tu viazne, musela som našu tému hľadať na druhej strane ☹ 😒
kde ste všetky?

anaret
15. jan 2009

ja som taká uťahaná, asi idem do sprchy a spať....

miresta
15. jan 2009

ahoj baby,

tak žijem, len som nešťastná, pretože výsledky od lekárky ma nepotešili, bola som na krčnom aj na RTG, a mám všetko zahnisané, podráždenú sliznicu.......dali mi antibiotiká, kvapky a prípravok na preplachovanie nosa. Potom na ten kašel mám prísť v utorok na krv a výter, lebo lekárke sa to nepáči, ale keďže budem brať ďalšie antibiotiká, tak počkáme do utorka. A potom sa uvidí, lebo má podozrenie na "čierny kašel ".
A s maličkou sme boli, tak nám dala už antibiotika (konečne), nie som rada, že ich musí brať, ale chúďatko, len sa trápila, a už drzhý sirup na kašel jej nezabral a dnes nám už povedala, že má zápal piedušiek, tak neviem kde stá doktorka mala doteraz rozum.

No inač sme maľovali k tomu všetkému ešte dnes aj kuchyňu, takže mám dosť, aj keď manžel urobil všetko sám. Dokonca som od jedenj do tretej spala, lebo ja naozaj nič nevládzem.

No baby, majte sa ja idem spinkať a zajtra nebehnem pokeceť........dobrú nocku. 🙂

gucz
15. jan 2009

Bože Miresta to mi je ľúto že ste také choré .... ☹ , ja som myslela, že sa Vám už polepšilo. Viem, že nie si rada že má malinká antibiotiká, ale keď jej pomôžu, tak bude lepšie nie? Radšej nech ich teda berie aby bola zdravučká.
Ten čierny kašeľ to je čo? Je to vírusové, či bakteriálne ochorenie? Už som počula ten názov, ale neviem o akú chorobu sa jedná, ale neznie to moc dobre 😖 . Dúfam že sa Vám polepší

dia2006
15. jan 2009

Tie choroby su nieco hrozne. Kocky, neviete mi niekto poradit?? Mne strasne "skace" lave oko. Je to nieco, akoby mi v nom blikalo. Je to stale castejsie a dlhsie. Nepomaha vobec nic. Uz som pocula tolko nazorov - nervy, stres, presilenie, proste vsetko. Je pravda, ze som na tom psychicky velmi zle, uz cakam, kedy sa zrutim.

lucxy
16. jan 2009

dobre ranko,,no poobede tu nie som a vy takto,,,dia a co sa deje?
miresta rychlo sa uzdravvv aj smalickou 🙂
gucz a mala to uz nema?

gucz
16. jan 2009

ahoj lucxy, malá je už ako zdravá, živá až moc 🙂, ešte je na chrbátiku trochu vidieť ten výsev, tam kde sa vysypala naposledy. Inak bruško ( aj čelo a za ušami) vyzerá dobre. Ja som presvedčená o tom, že to bola tá šiesta choroba. No a na budúci týždeň uvidíme, ako sú na tom tie močové cesty, dnes ráno sme odchytili moč, a MM to šiel odniesť do nemocnice na rozbor. Ušká sú už ok. Tak už sa teším, zajtra, možno už dnes, pôjdeme na chvílenku asi aj von, lebo byť stále doma zavretá je o nervy.

dia čo sa deje? máš toho moc v práci? Skáče oko, to myslíš ako tik? Veď choď k očnému, či už si bola? Može to byť ako píšeš stres, ale môže to byť aj zápal nervu.... Neviem, niesom lekárka, ale ak je Ti to nepríjemné, tak radšej choď k očiarovi.

aniel kde si? žiješ?

erikas
16. jan 2009

ahojte 😉 konečne som sa sem dostala.... skoro všetky sa trápite s chorobami buď s vlastnými,alebo s chorobami detičiek ☹ prajem Vám všetkým skoré uzdravenie

dia2006 tik v oku mala aj moja kolegyňa,je to zo stresu,bola u lekára......musíš sa naučiť povznášať nad určité veci,nebrať si všetko tak k srdcu a nauč sa relaxovať,ja som bola tiež minulý týždeň už na pokraji síl,nič ma nebavilo,bola som unavená a depresívna,drahý ma zobral na celý deň do maďarských kúpeľov a poviem Ti večer sme odtiaľ išli ako zbitý psy,ale úplne ma to naštartovalo...oddychuj raz za čas to naozaj nie je hriech spraviť si deň pre seba 😵

gucz,aniel lucxy miresta,anaret,sestri,simka a spol všetky Vás zdravíííím 😎

dia2006
16. jan 2009

Ahojte, dakujem za rady. Chcela som ist k ocnej, ale dnes to nie je mozne. Nastastie, v pondelok
si to vybavim. Zial, mam velmi tazke obdobie - stres je neunosny, uz sa to vsetko riesi, len to
nejaku dobu potrva. V praci je to velmi narocne - ani nie praca, ale skor intrigy, vztahy, no proste
hroza.

simka9122008
16. jan 2009

Dia hlavu hore to prejde, aj ja mám také stavy niekedy fakt sa treba niekedy odreagovať a trochu ináč brať problémy, lebo sa to odzrkadlí na zdraví
erikas ahoj aj všetky baby, ktoré tu ešte diétkujete?

miresta
16. jan 2009

ahoj baby,

gucz - aj ja by som šla sa najradšej poprechádzať, no ale nemôžeme, pani doktorka zakázala....aspoň kým je tak škaredo u nás. Malinká sa mi zobudila dvakrát v noci na to že jej zatekajú hlieny, ale aspoň to ide von.
Mne zatiaľ nie je lepšie, ale to mi povedal aj lekár na krčnom, že dva dni mi bude ešte horšie, ako sa to zčne celé prečisťovať.

dia - to ma mrzí, že máš také zlé prostredie v práci. A ináč, ja som mala pred časom tiež tiky v oku (keď som mala mamku chorú), tak mne na to pomáhl teplý obklad. A nešla som k tomu ani k lekárovi. Prešlo to potom samé.

aniel, ako sa máš?

miresta
16. jan 2009

A ináč ženy, písali sme si niekedy o rybkách, že milujem Pangasiusa, tak už ho nikdy nekúpim. Napíšem vám adresu na stránku a prečítajte si to: HTTP://cejka.blog.sme.sk/c/160752/Nejedzte-Pangasiusa.html

aniel
16. jan 2009

tak je mi ľúto miresta,že si taká chorá,ale dúfam,že tebe aj maej to rýchle prejde

Sofinka dostala 40 horúčky,tak ani nemám čas sem ísť nakuknúť,ale mzslím na vás 😉

gucz-takaspoň vieš čo asi malej je,ale za chvíľu bude zdravá,tak sa drž.

dia-ja mám tiež teraz veľký stres a tiež mám tik v oku,tak to bude zo stresu-asi 😒

lucxy-vy asi jediné máte pochorobe,tak zas neprechladnite

simka,erika zdravím-nejak som v strese a v dietke mám stále medzerz,som strašná 😒

gucz
16. jan 2009

aniel tak my sme skončili s teplotami a vy začnete? Chúďa Sofinka, čo jej je?
Boli sme už dnes vonku na chvíľku, malú som riadne zababušila, asi jej bolo príjemne teplúčko, lebo mi v tej káre aj zaspala. Tak som ju zobrala dnu, že ju len vyzlečiem a dám do postieľky a ona sa prebrala a nechce ani za svet spať. Škoda že nemáme balkón, mohla som ju tam dať aj s károu a už by bola aj vyspaná.

miresta to je dobre, že malinkej tie soplíky vytekajú, snáď jej to čoskoro prejde a Ty sa drž 😉 a k tomu pangasovi, už som ten článok čítala, ale keby sa na 100 potravinách robil rozbor, tak všade dačo nájdu. To by sme fakt asi nič nejedli. A že tá ryba žije v blate, aj kapor žije v blate a ľudia ho jedia.

dia intrigy a ohováračky na pracovisku treba púšťať jedným uchom dnu a druhým von, viem niekedy sa to nedá, ale neber si reči moc k srdcu..... maj všetkých na háku ak sa to dá. Robila som vo firme, kde bolo na smene asi 80 ženských a asi 10 chlapov, takže ohováračky fungovali na výbornú. Treba sa len obrniť proti tomu.

lucxy
16. jan 2009

no mne teraz sidlo zaspalo nechcela ani za svet 🙂 😖 tak idem rychlo upratat potom pojdeme asi k svokrovcom,,,viete co bola som v banke este dat drobaky a normalne som ich mala za 2600sk dobre, nie?
aniel drzim palce,,,neboj bude dobre

aniel
16. jan 2009

teraz som docvičila,umyla dlážky a pôjdem sa sprchnúť,asi bude zajtra svalovica.

gucz,lucxy-ono to má svoju výhodu,že teraz spí dlhšie,ale keˇ%d sa chúďatko moje zobudí a bude mať teplotku,tak bude strašne umrnčaná,ale našťastie nurofen sirup zaberá rýchle 😉
Doktor povedal,že buď jej to prejde alebo mi bude vedieť povedať až v pondelok,ale keby bolo treba ,máme cez víkend vybehnúť na pohotovosť 😉