Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
21. júl 2009

Kde ste všetky? 😲

lucxy
22. júl 2009

dobre ranko,,,simka vcera som tu uz nebola lebo ma vecer prisla pozriet kamaratka,,,,, 🙂

simka9122008
22. júl 2009

Ahoj lucxy v pohode, ja teraz popíjam kafe a ty?

lucxy
22. júl 2009

aj ja popijam,,,,a dostala som vcera vecer kramy tak sa pojdem osprchovat a do obchodu

gucz
22. júl 2009

ahojte babulky,
pozerám že ste včera depkovali. Včera bol asi nejaký na figu deň, aj mne bolo do plaču.... každá však asi mám úplne iné dôvody.
Ja som bola včera s malinkou u lekárky na kontrole, všetko ok, potom som šla k sestre na návštevu (je tehu a na pn). Tam sme boli asi do štyroch, malá sa na dvore čvachtala v lavóri, taká bola podarená 🙂. mňa poobede rozbolela hlava, som večer myslela, že sa mi rozskočí 😝 , tak sem ani neprišla pozrieť, rovno som šla radšej spať 😔
dnes je mi už lepšie, tiež akurát popíjam kávu, luftujem byt kým nieje teplo a idem dačo vymyslieť na raňajky

lucxy
22. júl 2009

tak moja ma pustenu kitty a pred sebou ma notebook ten svoj maly a trieska donho

gucz
22. júl 2009

moja akurát vyťahuje knihy z police a listuje v nich. Vôbec jej nevadí, že tam nie sú obrázky, aj tak sa tvári strašne múdro. Len keby potom tie knižky aj vrátila naspäť....

a na raňajky sme mali nakoniec kakaový puding

lucxy
22. júl 2009

haloooo 🙂

dia2006
22. júl 2009

Ahojte, no tak vcera som bola mimo - uz od rana 5,hod ale taka migrena, ze som skoro zomrela.
Bola som na ibalginoch, nic nepomahalo a mala som 2 navstevy, ale to boli kamoska mimo
LV, tak som sa velmi tesila, len som ledva zila. A teraz riesim, ze mm chce strasne stavat a ja
strasne nechcem a neviem, co robit, lebo my mame kam chodit na chalupu, tak neviem, co
a este ako keby nestacilo, ideme prerabat kupelku, on ma chcel prekvapit, ale nastastie som ho
horko-tazko ukecala, ze to je fakt blbe prekvapko a v ziadnom pripade, ze ja si chcem vybrat,
no tak uz tych prekvapiek som mala tento rok dost.

lucxy
22. júl 2009

dia no tie migreny su hrozne,,,,ked ti ani tabletka nechce pomoct
mala by si ist niekam kde si len tak sadnes a nebudes mysliet na nic,,,,
stavanie domu je urcite dost narocne,,,,tak tvoj chce stavat? a ty co si mu povedala?a naco chce prerabat kupelku? no to je take prekvapenie ved vies zeny si chcu same vybrat kachlicky a tak,,,,tak mu povedz nech ta inak prekvapi 🙂

dia2006
22. júl 2009

No ved jasne, ze ja si chcem vybrat. My sme ju mali prerobenu, ale vtedy letelo nieco uplne ine a fakt sa tam necitim dobre, aj to mame blbo riesene, chystame sa uz niekolko rokov, stale sa nieco udeje.

Jasne, ze si chcem sama vybrat - boze, ma ale napady a vraj ma na to peniaze, co si usetril -
no neviem skadial, ale ved nech, doteraz som setrila len ja, on si stale len vypytoval peniaze
na blbosti - teda investicie do auta ako tuningovanie a pod. blbosti. Ale nastastie, vyplatu odovzdava,
to musim mat financie pod palcom, pretoze by sme mali nakupenych plno blbosti.

anaret
22. júl 2009

dia, vykašlite sa na kúpelku a radšej začnite stavať - netúžiš po tom, mať malý domček so záhradou pre detičky a svoje vlastné súkromie? dať si kávu na terase a len tak vegetiť??? veď je to úplne o niečom inom ako panelák, nie??? chalupa je jedna vec, ale svoj domček je len svoj... a okrem toho je to celkom múdra investícia...

dia2006
22. júl 2009

Ano, ako sa to vezme, vsetko by bolo na mne ako doteraz, muz je doma 2 dni zo 7, niekedy ani tolko
nie, ved ja sa tomu nerozumiem, oklamu nas ako chcu a tie stresy okolo toho - proste by som to nezvladla
popri malej a mojej robote, to by som len pendlovala. Neviem, este si myslim, ze mame na to cas. On si vsetko
predstavuje ako Hurvinek valku.

sestri
23. júl 2009

hello kočky...dnes bude horúčava na zabitie..,moja kočka sa včera spálila, tak nesmie na kupko...v sobotu už idú na chatu...ako znášate tieto horúčavy?

dia...stavanie sú určite riadne nervy a kúpeľňu si vyber, nenechaj to na chlapa...

simka9122008
23. júl 2009

Ahojte, tak mi dnes s malou fičíme poobede na kupko, malého my zobrala mama do maďarska sa kúpať

dia2006
23. júl 2009

No, jasne, ze to nenecham na muza, este to.

Horucavy znasame hrozne, s malou chodim von tak po 19,hod, vcera sme boli do 21,hod, bolo velmi fajn, mala sa vobec nechystala.

gucz
23. júl 2009

čaute kočky
aj u nás je horko, hneď od rána. Tak sme zalezené aj s malou doma. Ja už chcem jeseň 😒

a cez víkend má pršať a má byť 27 stupňov, chudák MM, cez týždeň trčí v práci a keď je konečne víkend, tak je takmer vždy škaredo 😠 . Chcem aby šiel trebars s malou a s mojimi rodičmi do Senca na jazerá alebo tak.... ale asi z toho zasa nič nebude

dia2006
23. júl 2009

Ja som na pokraji nervoveho zrutenia, ja uz fakt nevladzem,
najhorsi den mojho zivota - v tejto robote - ja uz meliem z posledneho.

Dufam, ze bude lepsie.

gucz
23. júl 2009

dia a čo sa stalo? dajaký prúser, či čo???

u nás horko ako v pekle, tak trčíme doma... aj sme šli s malou na chvíľu von na prechádzku, stavili sme sa v potravinách a zasa sme leteli domov, tam sa nedá vydržať 😝

gucz
24. júl 2009

kde ste všetky? to Vás to včerajšie teplo tak zmohlo? Ja som bola včera z toho hotová, zaspala som už o pol deviatej pri telke.... v noci u nás bola poriadne veľká búrka, aj som sa na to 2x zobudila, ale nič, spala som ďalej. No a teraz ráno nikde ani ibláčka a zas horko...

lucxy
24. júl 2009

caute,,,no ja tiez som bola hotova,,,,mala zaspala vecer az o 10tej,,,,,teraz pijem kavu

gucz
24. júl 2009

ahojky

ja zas neviem čo máme raňajkovať, už som z toho zúfalá... nič ma pre malú nenapadá, ja totiž nemám na nič chuť. Malá si vybrala zo skrinky kukuričné chrumky a tie papá.... to som ale matka čo? aj som sa jej pýtala či chce chlebík a ona že niéééééé

sestri
24. júl 2009

ahojte...tak ja si dám určite melón...teraz som vstala...malá je hore už dlhšie a je po raňajkách...dnes mám dovolenku, začnem upratovať byt, zajtra budem už sama...v noci fúkal strašný vietor, som čakala, že priženie strašnú búrku a ani nie...vonku je trochu príjemnejšie...

gucz
24. júl 2009

sestri tak melón by som si aj ja dala, akurát že malá mi ho nechce jesť. Ale to ona žiadne ovocie okrem banánov a jabĺk. Už sme po raňajkách aj my, nakoniec som spravila volské oká, také len na troške oleja a opečené z oboch strán, aby sa aj žĺtok upiekol poriadne. Teda ja mám rada aj taký roztečený, ale kvôli malej som to prepiekla. No a ten žĺtok jej najviac chutil, spapala asi 3/4 volského oka samozrejme bez chleba. Ale aj tak som rada, v poslednej dobe, odkedy je takto teplo tomu papaniu moc nedáva... 😒

dia2006
24. júl 2009

Ahojte, problemy ako vzdy, ked nie je pruser v praci, tak s ludmi, ale musim
sa nad to povzniest, proste vsetko neprezivat, ved Tí, co beru jednym uchom
dnu, druhym von, tak takí sa majú najlepsie....

Moja tiez zboznuje vajícka, najradsej ma prazenicku... Len ked sa natlaci,
niekedy sa chudiatko povracia, ale chlebik ju nedonutim ani za svet zjest,
ale asi je to normalne.

dia2006
25. júl 2009

Ahojte, ja som sa zobudila ako mys, mala vstavala o 5,15 a taka spotena som vysla na balkon, ani som si neuvedomila, ved bola riadna zima, hned som to citila.

lucxy
25. júl 2009

ahojte,,,pisem od nasich,,,,rano som varila placky cuketove a ktomu maso,,,,lebo este bolo morcacie,,,a idem snasimi do tesca rychlo zbehnut,,,,inak skarede pocko
mala zaspala zase o 10tej a rano o 6tej hore,,,,a ja som sla az o 12tej lebo som si chcela konecne nalakovat nechty,,,,a to som hned malu prezliekala o tej 12 bola mokra a aj rano bola cela spotena
tak piste piste

lucxy
25. júl 2009

no a zjedla som dynu tak sa mi chce len cikat 😀
a kde je erikas a vsetky? 🙂 🙂 🙂

lucxy
25. júl 2009

mala tu hadze do brata loptu tak sa rehocem na nich lebo mala komentuje ze mu dava pecky a supy 😀 😀 😀 😀

gucz
25. júl 2009

ahojte tak aj u nás nastalo ochladenie, teraz akurát pofukuje a je trochu pod mrakom, ale doobeda svietilo sem tam aj slniečko. V noci ma zobudil blesk, teda hrom, ale tak tu u nás strašne švaclo.... skoro som sa pototo ako ma to zobudilo, normálne šok, rana ako z dela, ani som potom zaspať nemohla.... Aj lialo riadne v noci.

aj ja som včera šla neskoro spať, večer som varila a potom zavárala takú pikantnú nátierku (dobré aj do gulášu a pod dusené mäso). Tak potom keď ráno malá buntošila, som bola ako ovalená mechom. No a teraz doobeda som robila a zavárala fazuľové lečo. Na záhrade u svokrovcov je teraz nenormálne veľa rajčín a papriky, tak to využijem, no nie? Ja viem že nezavárate, ale ja sa celkom teším, že si potom v zime pochutím 😀

malú som dala teraz spinkať, tak sa pôjdem osprchovať a tiež sa asi zvalím na chvíľu na gauč....

inak lucxy tie cukinové placky, to je celkom dobrý nápad, asi zajtra spravím. Dnes máme ešte fauľovú polievku s párkom, takú hustú, tak to dojeme.