Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

lucxy
21. aug 2009

caute,,,ja som bola rano skoro vmeste s malou u dr...tak jej to mam kazdy den kupat v repiku 10 minut,,,ma to zaviazane,,,,lenze ja sa tam nedokazem pozriet....takze to bude musiet robit mm....

sestri
21. aug 2009

lucxy...to zvládneš...aj Tinka to mala škaredé...bude jej lepšie ak jej to urobíš ty...to sme my mamy...

gucz
21. aug 2009

ahojček
lucxy máš to ťažké, chúďatko Laurika

my nemáme nič nového čo by som napísala, stále všetko po starom... 🙂

gucz
21. aug 2009

akurát teda že už chodí malá na nočník a plienku má len na obedný a nočný spánok 😉

lucxy
21. aug 2009

gucz tak to potom gratulujem 🙂 laurinke
vecer som bola u mami a ja som malu drzala na rukach,,,,no a mama jej to macala v repiku ja sa tam nepozriem proste nedokazem to

lucxy
22. aug 2009

caute,,,,ako vidim posledna aj prva,,,,co robkate?

lucxy
22. aug 2009

co je s erikas? 🙂 uz sa dlho neohlasila 🙂

gucz
22. aug 2009

ahojček ja som doteraz drhla kuchyňu, a už sa mi nič nechce. Akurát teda špízujem po internete a pozerám kočíky.

ani dia tu už dlho nebola, holky ozvite sa 🙂

lucxy
22. aug 2009

no konecne niekto,,,gucz a aky si chces kupit?
no dia kde si ha? 🙂 🙂

lucxy
22. aug 2009

tak dala som si sprchu a idem daco pozehlit,,,,,

simka9122008
22. aug 2009

Ahojte kočky ja som doteraz pratala, varila no všetko dokopy, ešte my peria práčka, tak si idem urobiť kávu, kým babuľa spí a poobede fičíme ku babke, peknú sobotu všetkým, večer sa ozvem 😉

simka9122008
22. aug 2009

a pridala som nejaké nové fotky tak si pozrite

gucz
22. aug 2009

lucxy práveže neviem vôbec čo vybrať. Môjmu manželíkovi sa strašne páči Cam cortina x3, ale na novú nebudeme mať ani náhodou, tak pozerám inzeráty. Hlavne chcem niečo čo bude mať pevnú vaničku a nie vložnú tašku. Páči sa mi aj tento http://shop.aladdin-kociky.sk/index.php?main_pa..., ale viac sa mi páči hlboká verzia ako šporťák, tak neviem. Káričku golfky mám ešte po malej, tak neviem čo nakoniec kúpime.

gucz
22. aug 2009

simka krásne slnečné fotečky, u nás akurát leje

sestri
22. aug 2009

helo kočky...tu pršalo celé doobedie...ja robím aj zajtra...už sa mi tu začínajú schádzať kočky...Tinka má pyžamovú párty...bude ich tu našťastie len 6...všetky tu budú spať...som zvedavá ako to zvládnu...

simka9122008
22. aug 2009

Hmm, sestri, takú babskú pyžamovú párty by som brala, no naše študentské dni sú preč ☹ , nech si to kočky užijú, ja si tiež často spomínam na mládi ako bolo super, no som už mamina tak mám iné povinnosti plné radostí aj starostí

lucxy
23. aug 2009

dobre ranko,,,prave pijem kafco,,,mala vstala 5,30 ze budicek a zaspat ani zasvet,,,,teraz rata na pokladni akoze centi,,,a predava mi tasky hihi 😀 😀 😀

lucxy
23. aug 2009

simka pekne fotky 🙂

gucz
23. aug 2009

dobré ránečko, aj my sme dnes zasa skoro hore, o chvíľu idem baliť veci, ideme k svokrovcom a potom k našim. Tam aj prespíme s malou....
a zasa mi je od žalúdka zle, kedy toto skončí ??? 😝 , pri malej mi bolo zle 2x aj s cestou a toto druhé........

lucxy
23. aug 2009

no gucz druhe ta chce viac pohnevat,,,mne bolo pri malej strasne zle,,,do toho 12teho 13teho tyzdna stale kazdy den

lucxy
23. aug 2009

kuk, kde ste? ja si varim cestovninu daku taliansku uvidim aka bude 🙂

simka9122008
23. aug 2009

Ja som teraz vyšla z vane a idem si dať melónik

sestri
23. aug 2009

ja som robila Tinke rizoto...inak pyžamovka dopadla dobre...len keby som ráno nemusela vstať...kočky šli spať dosť neskoro

miresta
23. aug 2009

ahojte kočky, trochu som tu zase nebola. Totiž maľovali sme u mamky a dnes sme boli u svokrovcov, boli sme celá banda aj s tými tALIANMI, čO SME U NICH BýVALI NA DOVOLENKE, BOLO SUPER AKURáT žE bolo také škaredé počasie a celú dobu skoro pršalo.

No ozvem sa zajtra aj si vás prečítam. papa 🙂

dia2006
23. aug 2009

Ahojte, ja si Vas obcas precitam, fakt, ved mi stale chybate, tak som si na Vas uz zvykla, len
momentalne prezivam peklo, tak sa mi neda, fakt nechcem nikoho zatazovat, ale vraj bude
lepsie, svitne na lepsie casy, tak cakam....

A minuly tyzden mala mala 3 roky a dnes ja, som uz stara krava, mala tvrdi, ze je uz velka
opica, tak to sme my - zvieratkovska rodinka.
A zajtra ma caka peklo v robote - teda ako stale a v utorok ideme, konecne, len aj okolo tej
dovolenky sa uz tolko premlelo, ze by to bol len zazrak, keby dobre dopadla, ale ja v to aj
napriek vsetkym negativnym indiciam verim. Este sa istotne pridem rozlucit.

simka9122008
24. aug 2009

Dia hlavu hore, neboj bude dobre, aj ja mám blbé dni, no musím ísť ďalej žijem pre deti, tie ma posúvajú ďalej

lucxy
24. aug 2009

dia ved napis co sa deje,,,,teda ak to ty chces,,,,aspon cez pismenka ti posleme energiu,,,,a kde chcete ist na dovolenku?

lucxy
24. aug 2009

😕

gucz
25. aug 2009

ahojček
včera som bola na tej poradni a u mamy.
všimli ste si že sa už večer skôr stmieva? o deviatej už tma.... 😕 a ráno vonku normálne zima.... už sa nám tá jeseň blíži

dia veď napíš viac ak sa Ti chce, a ak nie nevadí, aj tak budem na teba myslieť

lucxy
25. aug 2009

ahoj gucz a ja ze kde si? no to stmievanie som si vsimla uz v piatok a o8mej bola uz daka tma