Po 90 dňovke. Pridajte sa a pokecajme

tinaa
11. okt 2008

Ahojte kocky, uz asi mame dietovania plne zuby, co? Kedze viacere uz dietu nedrzime, tak temu 90-dnova dieta II navstevuje uz iba zopar skalnych.
Zalozila som tuto temu pre staru particku z 90dnovky, aby sme sa celkom nerozpadli.
Tak baby sem sa 🙂

simka9122008
13. nov 2009

Lucxy čo sa ti stalo, preboha 😲 😲 😲 , si o.k.?

gucz
13. nov 2009

ahojček
lucxy čo sa Ti stalo? Niečo v práci?

my sme sa dnes boli prejsť poobede v meste, po obchodoch a na nákupe. Bolo fajn, ani zima nebolo, ale som z toho riadne unavená. Malá už spinká a myslím že ju o chvíľu budem nasledovať, i keď som chcela dovariť kapustnicu, ale asi sa na to vypr.nem , vypnem oheň a dovarím zajtra. Malinký kopká ako divý, tak som tomu rada... posledné dni ma len sem tam šťuchol, tak som sa aj začínala báť, či je všetko ok.

Simka ako sa máš s detičkami?

maminkatn zdravíííím 🙂

Moja malá mala včera soplisko, už som sa bála, čo zas z toho bude, lebo jej z nosa tieklo ako z vodovodného kohútika. Kúpila som jej rýchlo olynth pre malé deti v spreji, strekla som jej to poobede a potom večer pred spaním. V noci som jej musela dať pod matrac podušku, aby bola vyššie a aby sa jej dobre spalo. No a dnes zázračne soplík už nemala, ani zvýšenú teplotu, ani nič. Tak som rada 🙂

anaret
13. nov 2009

Timko už lepšie, teda aspoň horúčky prešli, ale rozbieha sa kašeľ, tak uvidíme....

simka9122008
13. nov 2009

gucz tak to je super že malej soplíky prešli, aj u nás začínajú ATB účinkovať, aj keď to trochu prechádza do kašľu, no treba tomu čas nech sme z toho von, ale je to lepšie, dík

aniel
13. nov 2009

🙂 😉 -ako čítam väčšias časť je chorá u nás to nevyzerá lepšie ,tak želám skoré uzdravenie maródom 😵

anaret
15. nov 2009

ženy, kde ste, musela som Vás ťahať z 3.strany...
malý je už lepšie, len ešte občas dosť kašle...

simka9122008
15. nov 2009

Mi sme už konečne všetci fit, huráááááááááá, ešte doberieme pre istotu ATB
Choručkým skoré uzdravenie a rýchlo zotavenie

aniel
15. nov 2009

my sme boli dnes na hodoch 😝

lucxy
16. nov 2009

ahojte,,,,no ako sa mate?,,,ja som bola dneska rano na kontrole,,,tak som domka do 23teho,,,,normalne mi to uz chyba ze nerobim uz som si zvykla,,,tak mala je so mnou domka,,,,este ma taky vykasliavaci kasel,,,,,
dia kde si?

gucz
16. nov 2009

čaute kočky

aniel kde boli hody???

super že je deťúrencom už lepšie. My sme zatiaľ stále zdraví všetci, malá mala doobeda zasa soplík a teraz nie, tak som z toho jeleň.

lucxy a čo sa Ti to vlastne stalo?

gucz
16. nov 2009

miresta a Ty čo, ako sa máš, čo bábenko? ozvi sa ak si nájdeš trošku času 🙂

gucz
16. nov 2009

nikde nikoho?

aniel
16. nov 2009

gucz-ty ako?
hody boli v Kaplnej.Zajtra som doma,hurá to je super 😉

dia2006
16. nov 2009

Ahojte, ja som mala teraz hrozne obdobie za sebou, ani
som nemala chut nieco pisat a stazovat sa. Uz je - dufajme - najhorsie
za nami - teda ak to takto mozem napisat. Sem-tam som si Vas precitala,
ale nie som velmi v obraze.
- Lucxy, Ty niekde uz pracujes, vsak? A mala je v skolke, vsak? A kde pracujes?
- Kocky - tehulky - ok?
- Aniel - ako s obchodom??
- Simka, Ty sa nechystas do prace?
- Sestri, poslem Ti IP.

aniel
16. nov 2009

dia obchodík sa rozbehol dík za opýtanie,času je však veľmi málo a asi to vadí aj členom rodiny.Musím si to trošku inak zariadiť
😉
deúfam,že aj ty už speješ k lepšiemu 😵

miresta-ešte si celá? 😉 😉

lucxy
16. nov 2009

gucz mala som uraz na ruku,,,spadol mi priklop z cistiaceho stroja,,,,,no ale uz v pohode,,,,trochu ma boli este vrch,,,alebo ako to nazvat,,,,ale bolest jak svina,,,,,,tak az v pondelok pojdem do robotky,,,,,
tak piste piste
no dia konecne si sa ozvala

lucxy
16. nov 2009

no miresta napis ako sa mas? a ci je vsetko oki 🙂 cakame a sme v ocakavani
aniel ahojky,,,,, 🙂 uz si prejedena zo zeleniny? ci nie?

gucz
17. nov 2009

dia ahojky, nakúkni častejšie, chýbaš nám
aniel takže obchodík frčí, to je dobre. Prijali ste aj nejakú predavačku? či stále sa len striedate s twins? Ozaj ako sa má twins?

aniel
17. nov 2009

lucxy,gucz-ovocie a zeleninu nemôžem niekedy ani vidieť ,už sa mi o nej aj sníva.Predavačku nemáme ,to by nám nevychádzalo.Twins teraz chodí na kurz podnikania avzistila,že to nieje také jednoduché ako sme si mysleli.To čo sme si mysleli,že je na tovare napr.30% ,tak je asi 10% lebo sa musí prirátať elektrina ,benzín,telefón poistka auto,,teraz niečo ti zhnije,máš nárok na gastro lístky,ktoré si mi neuplatňujeme,zdravotné,socialne atd.Takže dnes zistila,mže na konci roka môžeme byť v mínuse,tak dnes musí prerátať podla nejakého vzorca ,čo sa učili ceny.
twins sa má dobre,ale tiež je v jednom kole 😉

lucxy-nech sa ruka rýchle hojí,aby nebolela 😢

gucz-veľa oddychuj 😉

práve sa idem pozrieť na internet ako sa robia košíky z papiera 😉

sestri
17. nov 2009

ahojte kočky...aj u nás zúri chrípka...Tinka je chorá, dúfam, že mňa to nechytí...v škole majú od minulej stredy chrípkové prázdniny, tak nechápem, kde to nachytala...už je to vlastne jedno, len nech ju to rýchlo prejde...aj vy sa všetky vyzdravte...
inak je to trochu lepšie...pohrozila som jej, že ak sa nebude normálne správať, zbalím jej veci a pôjde bývať k otcovi, tak sa celkom snaží...ja som si nasadila Sedativ...homeopatiká na nervy...minule som mala riadny žlčníkový záchvat, ani neviem z čoho, ale nervy určite zapôsobili...také bolesti som nemala ani nepamätám...Tinka sa dosť zľakla...
ostatné je po starom...držte sa tu všetky...

dia...čakám na IP, alebo mi napíš na skype...

dia2006
17. nov 2009

Ahojte, sestri, zajtra napisem, uz sa toho tolko stalo, ale je mi to tu blbe pisat,
ved stale to ide so mnou dolu vodou, fakt sa nemam cim chvalit.

- Aniel, ak nieco potrebujes, posli IP, ja som ekonomka a prosim Ta, neriad sa len vzorcami!!
Viem, o com hovorim.

- Aj vy ste mi velmi chybali, ale ked je clovek "zle", nema chut zatazovat okolie, ale dobre
padne obcas si vas precitat a prist na ine myslienky.

twins
17. nov 2009

ahojte pozdravujem vsetky co si ma este pametaju tehulkam drzim palce teraz som skoncila z ulohou idem este nieco ratat tak niekedy si vas zasa trosku pocitam a popozeram nove fotecky ajoj gucz miresta maminka dia aniel sestri luxy tina kto tam este bol no skratka vsetky aj tie co nepoznam papa

anaret
17. nov 2009

aniel, tie košíky som minule pozerala aj ja, veľmi sa mi to páčilo, ale určite to chce prax, no rada by som to skúsila, len toho času keby bolo viac...

twins, už si vyškolená???? držím palce k podnikaniu, len sa neprepracujte...

aniel
17. nov 2009

dia dík-poviem twins ,by sa ti ozvala ona sa tým teraz zaoberá na kurze,normálka ma tým vystrašila 😎
Dúfam ,že tebe sa v živote tiež otočí všetko k lepšiemu 😵

anaret,ja som doteraz blúdila po tých stránkach ,chcela by som tými košíkmi vylepšiť zelovoc
táto stránka je super http://www.animas.eu/tvorive-techniky/tvorive-v...
aj som jeden vyskúšala ,ale hrôya,zajtra skúsim znova.Do tohoto si dala Ssofinka kačičku 😀

simka9122008
18. nov 2009

Ahojte kočandy, všetky vás zdravím, mi sme už všetci zdraví, konečne
Lucxy nech sa ruka skoro uzdraví
tehuľky, gucz a miresta držte sa
Dia aj ty sa drž, mala som aj ja blbé obdobie, teraz beriem Magno b6 a cítim sa lepšie, do robotky idem od septembra
Anaret čauky
Sestri držte sa a malá nech sa skoro vylieči, pozdravuj Riu
Aniel, Twins, nech vám obchodík ide a trochu aj oddychujte

aniel
19. nov 2009

simka dík ,ale z vlastnej skúsenosti ti radím využi materskú až do konca,potom si už asi tak skoro neoddýchneš. :-Magne B6 je super vec,moja dcéra to užívala 😉

lucxy
20. nov 2009

d

lucxy
20. nov 2009

no absolutne mi nechcelo odoslat prispevok uz som mala nervy,,,,,davalo ma stale na prvu stranu tak som aspon zistila, ze tinaa uz ma druhe babatko na svete,,,tak jej gratulujem i ked sem uz ani len nepride
ako sa mate? Laurinka konecne spala do 7mej

lucxy
20. nov 2009

no ucim malu malovat omalovanky,,,,,som jej vcera nakupila,,,,,ty kokso narmalne stoji jedna omalovanka 1euro,,,taka uplne obyc,,,,tak som vcera v meste kupila vjednom knihkupectve tie omalovanky len po 15centov
a dneska idem konecne ku kadernicke

maminkatn
21. nov 2009

ahojko,,,,kocice,,normalka,,,,som,,nestacila,,,citat,,,,,tolko,,toho,,je,,,,ale aj u vas sa kruti,,xripka,,,,ako,,to,tu,citam,,,hm,,my,,mame dneska,,28,,vyrocie,,sobasa,,,,amm,,si,troska,,,,poxutil,,,hmm,a,sme samy,,takze asik,,s,toho,,nic,,nebude,,,, ☹ som si myslela,,ze to troska,,oslavime,,ked,,sme,,sami,,,xalani,,isli,,k,frajerkam,,,a,vnucence,,odisli,,,tak,,nic,,,, ☹
inak,,,gabika,,je uz velka,,slecna,,,,akurta ke,d,zacala,xodit,,do,,skolky,,tak,bola,,v jednom,,kuse furt,,xora,,,,a,maly,,domko,,to,stale xytal,,od,,nej,,tak,,ju,,odhlasila,,,az do januara,,ked,to,vsetko,,prejde,,,a,su,doma,,spolu,,,horsie,to,bude,,zasa,,s zym zvykanim,,, ☹ ☹ v skolke,,,uz bola,,ako,tak,zvyknuta,,,,a,potom,,nanovo,,, 😖 😖 😖 domko,,ze valibuk,,,myslim,,,ze neni tlsty ale je xlap,,,papa,,uz,,,,kasu,,mrkvicu,,,piskotky,,jablco,,atd..ved to poznate,,,to,je,rasdost ho,,krmit nie ako gabika,,ta jednu lyzicku,,zuje aj pol hodinu,,hruza ako zle papa,,,a,dlho,,,,az ma certi beru radsej krmim,,domka,,,, 😀 😀 😀
a ma uz,,,8kilov,,,,bubak,maly,,,a,uz bude,mat,,28,,,7mesiackov,,,,,
ja som dooslavovala,narodky,,,,bola,som,,xora,,,a,le uz som v robotke,,od,,stredy,,,,dobrala,som,,5,,antib,,behom,,mesiaca,,hruza,,mam oslabenmu imunitu,,tak,mi,,dr,,napisala,,,bronxovax,,,,mam to na tri,mesiace,,taqk,uvidime,,,,stale cosi,,na mna lezie,,od,,augusta,,,a,to,som,brala,aj probiotika,,,bo,,som,mala,aj,zenske opotiaze,,aj zapal,,mexura,,,atd,,,uz koncim,,je toho,,kopa,,,co,sa,stalo,,,takez,,,zdravim,,vsetky,,zname,,,
MIRESTU,,,,GUCZ,,,ANJELA,,,LUCXY..SIMKU..DIU,,,TWINS,,ANARET....SESTRI,,,PA,,PA,,,ESTE SEMKA,,DOJDEM,,, 😀 😀 😀 😀 😀