• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Septembrové bábätká 2008

24. mája 2011 
24. máj 2009 o 21:10  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jeeeeeeeeeeej, aky je zlatunky, medzi tymi vajickami je super. krasne babo, gratulujem
24. máj 2009 o 21:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
odkial pochadzate?
24. máj 2009 o 21:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
rony mame to v pase
ja som uz mala 1 potrat tak ja nekricim HOP kym nepreskocim :wink:
24. máj 2009 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja len idem popriat bru noc, obieham temy a sem vzdy dojdem vyflusnuta na konci, tak sa ospravedlnujem dievcatka bru noooc drobcekom :wink: :wink:
24. máj 2009 o 21:16  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ďakujem aj Sarinka je zlatučka nenašla som album pod tvojim menom ešte sa to len učím som tu od včera a internet mám tiež len krátko bývame v obci Chudá Lehota mala dedinka 200 ludi (aj svokra) je to pri Bánovciach a ty si kde vonku?
24. máj 2009 o 21:18  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobry vecer mamulky :wink:

tak som prisla zablahozelat dnesnym oslavencom Sarke a Riskovi, zelame vsetko naj naj naj :wink:
nemam docitane co ste dnes pisali, ale docitam :slight_smile:
dnes bolo riadne horuco, uz nebol ani ten vetrik a riadny hic bol, bola u nas svagrina tak sme boli na prechadzke s detmi, tak nam pekne deti spinkali, som sa cudovala normalne mi hodinu a pol spal poobedny spanok pekne v kociku

luciankasebastianko vitaj medzi nami :slight_smile:
no idem nahnat moju Sofi do postele a este pridem...
24. máj 2009 o 21:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Lucianka albumy nemusis hladat, klikni na tu prvu ikonku na ten fotacik a hned vidis nase albumy :wink:
24. máj 2009 o 21:23  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte baby
a vidim novu tvar...vitaj lucianka my nebyvame az tak daleko od seba :wink:
moj maly dnes poriadne nejedol...asi mu idu horne zuby, dolne dva uz ma vonku... dnes sme opekali, tak sme isli aj neskorsie spinkat...ale s taakym placom
baby davate uz jogurt , tie co kojite? :confused:
24. máj 2009 o 21:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka ďakujem, tebe to ale ide v to septembri! :astonished:
24. máj 2009 o 21:27  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucianka :wink: no veru, pekne nam to vyslo :slight_smile:
24. máj 2009 o 21:29  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Martinka ahojcek..odkial si? napadlo ma to, ked vidim, ze SC? som byvala blizko SC,v Kaplne.
24. máj 2009 o 21:30  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ka3n ahoj,uz som ti minule pisala, ze byvam v Bernolakove, sem som sa vydala, inac som Blavacka :slight_smile:
cez Kaplnu som jazdila,ked som robila vodicak :wink:
24. máj 2009 o 21:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ollako ahoj, som ta nepozdravila :wink:
24. máj 2009 o 21:33  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojteeeeeeeeee
lucianka ahoj vitam ta medzi nami..sebastianko je rozkosny
ja jogurt nedavam,karin som davala od 10m mes.ale nasa nova lekarka az po 1 rocku tak uvidim co si zvolim..dnes maly prvykrat papal vianocku len taku cistu,bez masla spapal všetko okrem korky jenu všetko chuti a som rada
dnes mal ryzu,brokolicu,mrkvu a kalerab....a banan a cicu
malo mi co spi asi ho tiez trapia zubky

aj mi sa mozme pochvalit uz pekne chodime za rucky..no zlatučky je fakt
deti spinkaju a ja si idem dat nanuk a ide mi kazeta zo svadby mojej kamosky
24. máj 2009 o 21:34  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
júúj sorac, ja som uz zabudla.hej uz viem :slight_smile:)
24. máj 2009 o 21:34  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
martinka ved si pozdravila, ze ahoj mamulky a to som aj ja, ci nie :wink:
24. máj 2009 o 21:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
olla, ja davam som kupila od hippka, v takych teglikoch ovocie s jogurtom, ale vela ho tam nie je, skusala som jej aktiviu aj obycajnu tak tu vobec nie potom som skusila vanilkovu zjedla dve malinke lyzicky a triaslo ju. raz som kupila od Hipp pol flasticky jogurt pol vyzivaa, to jej chutilo. a dnes som jedla ja smotanový jogurt vanilkovy, a ked ma videla jest tak chcela, dala som jej len na spicku a spapala bez akohokolvek striasania a len pusu otvarala a ked som jej nedala bol rev, tak som ho rychlo zjedla a jej dala asi 4 lyzicky len na spicku, aby nerevala, ale taky jugurt asi nemoze, ze smotanovy ja neviem, ale pre istotu jej ho nedam.
a kupila som raz cisto biely bio a zmiesala s ovocim, sice spapala ale neskor aj trosku grcla, a ta grcka bola cisto jogurtova. neviemaky jej mam dat, davam jej to co jej chuti. ten od Hipp spapa
24. máj 2009 o 21:38  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahoj ollako dala som malému jogurt z DM Hipp je tam písane od 6.m tak som to skúsila vtýžni je dráhy ale velmi mu chutil dokonca plakal keď dojedol celý velky pohár tak som dala ešte cucnuť :grinning: Chodíme do kúpelov do Bojníc je tam super mamina kočíkuje vonku, takže keď plávam vidím aj malého.
24. máj 2009 o 21:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som dala Sare tiez vianocku, ale ked ta si urve take kusy, ze je to musim z pusy vyberat, ao ju im davate?
urobim jej potom malinke kusky a to kuska.
24. máj 2009 o 21:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
pridala som fotky.....
24. máj 2009 o 21:43  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, aj Sara ten papa, su rozne aj cucoriedkovy ale ten jej nechuti a cucoriedky ju zapekaju, ale maju marhulovy a taky kde je polovica jogurt a polovica vyziva. ine mi moc nechce, a nebudem do nej tlacit co jej nechuti, na normalne jogurty kedze nechce jej pride mozno neskor chut, ale ten moj smotanovy jej velmi chutil
24. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jurocko dakujem za privítanie a co lepok v tej vianocke nam doktorka povolila jogurt ale mukú - lepok odporúčala až po roku a to nemáme v rodine ani celiakiju
24. máj 2009 o 21:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luci, lepok vraj uz mozu, aj v rohliku je lepok, myslim, ze od siedmeho mesiaca mozu, ale kolko ludi tolko nazorov
24. máj 2009 o 21:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
lucianka tak to mas super :slight_smile: a kde chodis plavat, do toho vonkajsieho bazena? kolko to tam stoji, lebo ja som tam bola naposledy pred par rokmi a stalo to 400 sk na hod :astonished: a to sa mi zdalo prilis

rony ja malemu trham take kusky a on to uz celkom pekne pozuje :slight_smile: dam zapit cajom ak teda ma chut, ak nie, tak nakoniec dam este MM :slight_smile:
rony a kde to si?
v Rakusku, ale pochadzam z Kosic
24. máj 2009 o 21:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
luciankasebastianko, to zalezi od doktorky asi, lebo mne doktor povolil lepok od 8m a to ma sestra celiakiu :slight_smile:)
24. máj 2009 o 21:49  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
treba zaťažovať pomaly aj na lepok.....si myslím....aj to povedala naša dr....práve neskorým zaradením,bymohli nastať problémi...
24. máj 2009 o 21:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
u nas opacne lucia a to som sa pytala kamosky ktora teraz bola na poradni a ma o mesiac starsie dievčatko..al ved ja som vyskusala ved nehovorim ze budem teraz stale davat ale Karin a ja som ranajkovala dala som mu ochtnat a velmi mu chutilo :grinning:
24. máj 2009 o 21:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok