Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

martinna78
24. máj 2009

ahoj perla, aj ja sem dorazim vzdy len vecer 😉

jurocko
24. máj 2009

idem si urobit jest som hladna ako vlk 😝 😀

perlab
24. máj 2009

ahoj mati, ja stále dočítavam /119/ a idem uspat malú, alebo muž, uvidím, lebo tá sa musela natriasať pri lets dance

rony253
24. máj 2009

perlab, mala este nehaja? ja odpadnem

rony253
24. máj 2009

ja sa asi odtial neodlepim, mam znamu a ma 2 rocnu dcerku a ma 9 kil, a vyzera fajn. takze je jeno kolko nase deturence vazia, zaklad, ze su zdravucke. Martinka a ako s kojenim, všetko je znova o.k.?
ja som dnes poobede uz znova myslela, ze Sara spekuluje s prsom, no vecer pekne papakala, takze len asi nemala chut na mliecko, bolo dusno a tak som jej dala ovocie a cajik na osviezenie.

rony253
24. máj 2009

tak kde ste, ked tu nikoho idem ja,nebudem tu predsa sama diskutovat. vobec som dnes neurobila co som chcela, tu som sa pozbudla.

jurocko
24. máj 2009

ja mam kamosku ktora bude mat dva roky v novembri a vazi 7,5 kg

perlab
24. máj 2009

rony, už hajá
hajala od 20,00 do 21,15, zobudila sa, išiel ju pozrieť muž, lebo ja som chcela pozerať TV, no a samozrejme ju priniesol, že nechce spať, tak dopozerala s nami, sedela v tureckom sede, a skákala tak, že až riťku odliepala zo zeme, no tanec jak v lets dance 😀

ollako
24. máj 2009

rony ja som uz skusala aj kazde zlast davat, ale nic ja neviem co mu vadi, myslela som ze brokolica, ale nie...dnes tam brokolicu nemal..raz mu mamina spravila polievocku a tu ladoval,ja neviem co mu vadi ci lyicka, ktoru to je aleboje malo hladny

perlab
24. máj 2009

sarke a riškovi všetko naj k 8-ke, my máme zajtra 9, takže o mesiac fičíte ako my 😀

perlab
24. máj 2009

ozaj a máme tretí zúbok 😀

jurocko
24. máj 2009

dobre idem pozerat dvdcko lebo hlavne ze mi to ide a ja nic nepozeram.tak bruuuuuuu nocku
😔

martinna78
24. máj 2009

rony uz davno nekojim, maly mi malo priberal od zaciatku, on bol velke babo ked sa narodil 4400 g mal, priberal mi len 300-400 g za mesiac, a to som kojila prevazne z jedneho prsnika, lebo v pravom sa mi nerobilo vobec mliecko, mam tam aj cystu,tak neviem,ci to aj s tym nesuviselo, a ked mal 3 mesiace tak pribral len 200 gramov a to bolo veeeelmi malo, tak som musela zacat s nutrilonom, a popri tom som este odsavala z toho jedneho do 4,5 mesiaca, ale tiez to bolo malicko uz, tak od februara je len na nutrilone, inac aj Sofi som kojila len z jedneho ale vydrzala som 5 a pol mesiaca...inac tolko som popila cajov na kojenie,polievky,vinea a nepomohlo ☹ velmi mi je to este aj teraz luto,ze som nemohla kojit dlhsie, nikdy som nefajcila,nepila alkohol, dokonca ani kavu nepijem, to nebolo fer od prirody ☹ ☹

zuzana1710
24. máj 2009

my vsetci-tvrde y
mi mne-makke i

zase len pre istotu...dobru noc. 😵

martinna78
24. máj 2009

Perla no Romanka je uz velkacka, tak vsetko naj 😉 my sme mali vcera 8 🙂
gratulujeme k 3 zubku 🙂 nam sa tlaci druhy, som myslela uz ze je tam, ale este nie je 🙂

perlab
24. máj 2009

zuziiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 😀 😀 😀 😀 😀 ahoj

perlab
24. máj 2009

vďaka mati, bože ja tu skáčem zo strani na stranu, snažým sa vás dočítať 😀

gratulujem k super svokrám 😀

martinna78
24. máj 2009

Zuzi cau,hned aj ides? tak dobru 🙂

martinna78
24. máj 2009

ja s tou mojou byvam uz 8 rokov 😝 😝 😝 to je rekord co??????
Perla krasna nova fotecka 😉 aj ja mam novu, uz mam rovnake aj ja na FB 🙂

winona24
autor
24. máj 2009

kua spadol mi net.... 🙄 🙄 🙄 🙄

perlab
24. máj 2009

ďakujem martinka, aj tá tvoja sa mi páči, ste tam všetci traja pokope, paráda

johnie
24. máj 2009

ahojte herecky... ja len nakukam...som ko idem drichmat..
dobruuu
😝

martinna78
24. máj 2009

kujem 😉 to nas fotil pocitac 😀

eweny
24. máj 2009

ale-ale dievcata..tu je nejak rusno 🙂

martinna78
24. máj 2009

ahoj Johnie, tak dobru 🙂 nech ta Sofinka necha pekne spinkat 🙂

perlab
24. máj 2009

sofi ti určite moc pomáha, je to super pre maximka mať súrodenca
ja to vidím na romike, ako jej chýba detská spoločnosť, keď sa stretneme s deťmi, tak sa veľmi teší
no mala by som porozmýšľať, ako to zmeniť 😉

eweny
24. máj 2009

vecera bola prijemna a chutna a fajne Latte za tym..mmmmm 🙂

martinna78
24. máj 2009

ahoj Ew 😉

Sofi pomaha, je zlata, strasne lubi maleho a on ju, ona sa na neho len pozrie,nic mu ani nemusi hovorit a maly uz vyskereny 🙂 tak ho vie rozosmiat aj nahlas, no zlatucki su, no jej bolo uz dlho smutno bez surodenca, a som velmi rada, ze mam prvu babu, akurat dnes som jej to aj hovorila, ze je to super,ze ona bola prva dievcatko a teraz mame chlapceka 🙂

perlab
24. máj 2009

baulky, idem ja do sprchy, konečne som vás dočítala

dobrú nocku 😵

eweny
24. máj 2009

matka, aj ja som chcela deticky v takom poradi..je super, ze Sofinka tak lubi Maximka 🙂