Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

vejinka
10. máj 2009

no a troska som sondovala co stoja satky..a prisla som na to ze ani manduca ani ergo ani satky mi muz nekupi..lebo je to drahe ale ked videl toto tak suhlasiil 😉

vejinka
10. máj 2009

baby jagy kde ste zasa??? mna z vas porazi...dnes mam volnejsi den ale vidim ze vas tu niet ☹ maly mi uz zaspinkal ale u nas je burka takze cakam kedy to hrmenie mi maleho zobudi 😒

jurocko
10. máj 2009

ahojteeeeeee

jurocko
10. máj 2009

mi sme mali krasny den boli sme na navsteve a pozriet svokra na rybarskych pretekoch..potom hodim fotky a na tej navsteve na zahrade majú trampolinu karin sa vyblaznila a ked sme isli domou tak zaspala od unavy..mi sme sa ojedli kolacou..a sedeli na terase az kym sa nerozprsalo ☹
tobiasko sa strasne stava na nohy ale v postielke jedine sa este nepostavil čo tomu nechapem...dnes krasne všetko pojdedol mesko,cuketu,karfiol..chutilo mu velmi..idem si umyt vlasy

jurocko
10. máj 2009

tu prsiiiiiiiiiiiiiiiii a hrmelo.....deti okupane a spinkaju a idem sa dat ja dokopy..zatial pa

winona24
autor
10. máj 2009

prajeme s Natálkou pekný večer...i keď Naty už viac ako hodinu spinká....dnes sme boli v Sade J.Kráľa...tatimo nám zase odišiel naspäť na liečenie... ☹

idem pozerať tanečky na markíze a fotiť Natálkine malé veci čo chcem popredať

zuzana1710
10. máj 2009

veji,no je to super prakticka vec..a ked len na chvilku,tak sa to este da..ale nejaku turu s malou absolvovat s tym,tak neviem neviem.. 😀 😀 😀

winona24
autor
10. máj 2009

Jurocko ja som sa už dávno chcela opýtať: ty si rodená slovenka???

zuzana1710
10. máj 2009

aj ja pozeram tie tance.flasik do teho 😀 😀 😀

bubinko83
10. máj 2009

ahojte, 😉

win,to čo je za otazku či je juročko slovenka? 😕 😀

baby davate drobcom aj surovu mrkvičku?

winona24
autor
10. máj 2009

nie zuz nedávam.... 😲

winona24
autor
10. máj 2009

no v prípade,že by nebola slovenka,dal by sa ospravedlniť ten pravopis

vikykiss
10. máj 2009

Ahojte tak mi uz sme v Lietadle.Decka spia.Dufam,ze nebudu problemi z posunom 😒

bubinko83
10. máj 2009

vikyys,gratulujem k dalšiemu tehu 🙂 Tebe sa to tehulkovanie nejak zapačilo.

zuzana1710
10. máj 2009

musim koncit.baterka mi vypne na notebooku zachvilu...elektrika je kaput.prajem dobru noc.

win a nerozculuj sa..pohoda klidek a tabacek 😀 😀 😀 😀

bubinko83
10. máj 2009
zuzana1710
10. máj 2009

mrnstruLacia...nech sa paci 😀

zuzana1710
10. máj 2009

no ja som tomu tiez dala..menstrulacia malo byt 😀 😀

bubinko83
10. máj 2009

zuzi,no ja som mylsela že sa pomylila,ale piše to hned v prvom prispevku že vraj menštruLacia 😀

zuzana1710
10. máj 2009

no aj ja som si to vsimla..nevadiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😀

sasasx
10. máj 2009

ahojte

Viky stastnu cestu prajem... a ja som este nezapriala k tehulkovaniu, ale blahozelam a drzim palce... som zvedava, ktora bude dalsia tehulka...nejak to na nas ide zo zapadu (kanada, usa...🙂 takze na rade je asi rony, lebo ona je v rakusku;)))

Veji, ta babyvakosatka vyzera fajn a v dobrej cene. Ja som satku nechcela, lebo sa mi to zda narocne na viazanie, nejak som si za pomoci rodiny zabezpecila manducu a fakt si to neviem vynachvalit, a maleho nosia v nej aj moji rodicia na zahrade a pod. Dlhu turu sme este neabsolvovali, ale ked idem do mesta a potrebujem povybavovat a pokupit, tak sme tak aj 2,5 hodinky - jedina nevyhoda je, ze sa maly velmi spoti na brusku kde sme telo na telo.

My sme mali podvecer piknik na zahrade, super bolo... som po x rokoch vytiahla aj bicykel, lebo som sla neskor a nasi zobrali maleho na aute

winona24
autor
10. máj 2009

ja som kľudná zuz....to je sranda..... 😀 😀 😀 😀

jurocko
10. máj 2009

vin a ti si vystudovana ucitelka?ze ti vadi,ano som slovenka a ponahlala som sa...

winona24
autor
10. máj 2009

nie Slávka....ja mám len dve obyčajné maturity....

tak Ty sa potom ponáhľaš stále..... "vin a ti si vystudovana ucitelka"

ale to je jedno....ja som sa len spýtala....mne to proste drása nervy keď to vidím....

lucindela
10. máj 2009

caute...
viky: prajem stastnu cestu... 😀 potom hlas ako ste dosli... 😝 tak dufam,ze ja chyby nerobim,lebo uz par rokov nezijem na Slovensku...ale ak hej,tak ma opravte!!!! 🙂

winona24
autor
10. máj 2009

luci to nerieš.... 😀 😀 😀 😀 o to tu nejde..... 😝

jurocko
10. máj 2009

mne to zas nic nerobi kto ako pise....tak win nech ti to nedrasa nervy precitaj a chod dalej,ok? 😀

lucindela
10. máj 2009

winona: tak niektore chyby vadia aj mne,pravdupovediac...lebo su to take chyby,kt.by mal clovek vediet...moj nazor... 🙂 ale to bude,ze som mudra a neviem,co este.... 😀

jurocko
10. máj 2009

bruuuuuuuuuuuu nocku 😉

winona24
autor
10. máj 2009

no to sa nečudujem jurocko....Ty proste pravopis nevieš....Ty si ho nevidela ani z rýchliku...a myslím si že to patrí k základnému vzdelaniu...ovládať materinský jazyk.....ja by som sa hanbila sem niečo napísať s takým pravopisom....