Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

eweny
12. nov 2009

aj bubuienky je dobre 😉

ka3n
12. nov 2009

ahojte...

veji 🙂))) na prvýkrat zarobíš malému hned 300ml?? 🙂)) ty si expert..🙂))

evitkamalicka
12. nov 2009

aj k nam dorazi predcacny jezisko zajtra alebo v pondelok, domace kino so stojacimi reprakmi a vykonom 800W - to budu mat susedia radost

rony253
12. nov 2009

ked je Sara v miestnosti nejde to tak nahlas, len vecer ked nahodou telku kuka stale to stisujem, ja to neznasam. Ja mam zase tak dobry sluch, ze pocujem ze vo vedlajsej kupelni voda kvapka a on to nepocuje 😀 takze tak.
Sarka uz buva 45 min, ja som urobila kalerabkovu polievku, varim jej k tomu nalamane spagetky 😀 a druhe ci bude este nevem, lebo musim ist na nakup 😀 kuracina na uz ide hore krkom aj morcacie. 😒

rony253
12. nov 2009

evt presne o takom domacom kine hovorim, plazma ma dobre repraky a este k tomu dalsich 5 je horor. My nemame susedov 😀

ka3n
12. nov 2009

rony..ja som minule hovorila, ze z tolkej kuraciny sa zo mna stane slépka 🙂)

janac1974
12. nov 2009

ahojte,

v prvom rade chcem podakovat za vcerajsie gratulacie...dostala som krasny darcek muz mi daroval
9 krasnych ruzi...a na moje prekvapenie predali sme nas bytik...bolo mi smutno ale aj som bola milo
prekvapena,ze iba tri dni sme ho mali v realitke a to nas pani uistovala ze za taku cenu ho urcite nepredame

johnie je mi luto,ze musis ist do prace...no niekedy je fakt nutne ked zena musi pracovat...
ja som robila uctovnictvo a myslela som ze budem robit aj ked sa maly narodi ale neda sa...
maly je hrozne zivy malo spinka nestihala by som...a chcem si ho vychutnat a nechcem sa nahanat
za robotou,nastastie muzik pracuje tak neumrieme 😀

jurocko
12. nov 2009

ahojteeeeeeeee
prisla som vas pozriet ale maly je nervozny a place ked vidi ze sedim za pocitacom....veji viem ze to boli,ti to mas este dobre tebe stacilo ze ti zrobil na ambulancii ale ja som osmicku mala tak hrozne ze mi to chirurgicky odstranovali nieco hrozne..ukrutna bolest,plac napuchnuta a nic som nemohla jest...a teraz ma bude čakat asi druha lebo boli jak šlak 😠
idem nieco porobit..pride ochvilu tatik s prace tak aby osm bola hotova......pekny den vam prajem

buksy
12. nov 2009

ahojte babenky
ja tu dnes nejako nestiham pisat
som vas teraz konecne docitala od rana... 😉

rony az ma zamrazilo ked som citala co sa sarke stalo ale hlavne ze je v poriadku... to fakt staci malinky okamih a pad je na svete aj nasa petka si dnes trafi dvierka zo skrinky rovno do cela ma tam modrinu chuda moje...
posielame boztek sarke ...

johnie drzime palce pri hladani dobrej pracicky... a ak sa smiem opytat tak kde pracuje tvoj muzik...?

evitka...zahlasovane...krasne to je...

win... uces schvaleny 😀 😉

evitkamalicka
12. nov 2009

buksy dakujem krasne 🙂

buksy
12. nov 2009

evi...tie jablcka si robila z puncoviny ci ako? sa mi to velmi lubi.... 😉

evitkamalicka
12. nov 2009

buksy klasika naplnene korpusy a dotvarovane puncovinou

luciankasebastianko
12. nov 2009

ahojte babenky 🙂 johnie uff no aj ja mám niekedy chuť byť zárobkovo činna ,ale našťastie ma to rychlo prejde 😅 tak ma napadlo aj muž má odpracované 270 za dva roky nemá narok na vyšiu materskú ? 😕

luciankasebastianko
12. nov 2009

Veji a maly si musí zvyknúť na chu UM mliečka tak mu začni dávať menej 100 ml zarob a račej častejšie 😉

luciankasebastianko
12. nov 2009

Veji a maly si musí zvyknúť na chut UM mliečka tak mu začni dávať menej 100 ml zarob a račej častejšie 😉

buksy
12. nov 2009

evi veelmi peknucke to je... 😉

buksy
12. nov 2009

baby neviete preco na fb nevidim vpravo dole kto je online? vobec to tam nemam 😠

ka3n
12. nov 2009

buksy, mozno blbne fb, lebo aj mne sa to hodne casto stava..potom len restartovavam pc a ide to inekedy 🙂)

buksy
12. nov 2009

ka3n dik asi budem musiet restartovat .... 😠

vejinka
12. nov 2009

ahojte ..no robila som to prvy krat nemohla som evdiet ze tolko nespapa 😅 ale mate pravdu ako vzdy.. sprosta som jak tela 😖

ka3n
12. nov 2009

veji, ved to je 3deci, ako 3-decová kofola a tu ledva ja vypijem a toto je mlieko..

Takze mi sme maly dnes celkom dobry rezim, rano vstal o 7.30, potom spal 12-13.30 (co je na neho strasne malo, kedze mi spava 2-3 hodky) a preto zalomil o 19.30 tak sa vytesujem, my uz spinkame 🙂))

vejinka
12. nov 2009

ka3n tak to ma fakt vtedy nenapadlo 😅 ja len aby nebol hladny tak viac ako menej..ale uz bduem vediet ved krasne vypil cca150ml cize polovicu som vyhodila

vejinka
12. nov 2009

som pisala na obed ze 100 ale dvala som mu z flasky a ked nechcel skusila som z pohara ani to nechcel..tak som mu nanutila tu flasu..ale ekd som poobede umyvala flasku tak reku zlejem a uvidim kolko presne vypil tak polovicu

vejinka
12. nov 2009

http://www.wisoft.sk/xindex.php?page=xinfo&item...

toto som povodne xcela kupit malemu na vianoce...ale pri cene som dostala takmer infarkt.. 😀 a aj tak by som sa s tym hrala ja

buksy
12. nov 2009

veji tak na prvy krat ti spapal uplne super... len tak dalej ... 😉

vejinka
12. nov 2009

buksy ale ako som s nim musela bojovat aby ten cumel aspom do huby dal...proste hruza svagor drzal nohy a ruky a ja hlavu 😖

vejinka
12. nov 2009

tak tu je fotka v realnom svetle 😅

buksy
12. nov 2009

podla mna to mas fajn prakticke...pekne 😉

vejinka
12. nov 2009

dakujem..na FB som hodila aj zo zadu a z boku... 😀

luciankasebastianko
12. nov 2009

no maly spí idem pozerať zahradu a dať si večeru napolitánku a venčeky 😝