Septembrové bábätká 2008

winona24
29. apr 2009

tak ahojte

annie13
9. jan 2010

Miri urcite nemas narok, nesmies mat ziadny prijem
u nas celu noc lialo, leje aj teraz, prituhlo to, tak sa super šmýka, zase vonku nemozeme, MM je v byte, uz sme rozbili jadro, takze maly dnes nepojde ani von, nemozem riskovat ze spadnem, pri nom som spadla v tom obdobi, a teraz ma hemangiom na nozicke a vobec mu to nemizne
neviem co dnes varit, ani sa mi nic nechce, este mam robit uctovnictvo, ani to sa mi nechce

timotej
9. jan 2010

Ahoj Annie ja som robila fašírky z mletého mäska rajčinovú omáčku a zemiačky mnam sme sa zalizovali. Dnes bol pol hodinku s malým vonku MM. Nepršalo len cesty sú samá blačkanica že sa môžeme kúpať ale aspon sa malý vyvetral trochu. Idem si aj ja oddýchnuť lebo som dve hodiny stála pri sporáku.

luciankasebastianko
9. jan 2010

ahojte pekny víkend prajem 😀

rony253
9. jan 2010

ahojte, tak dnes spinka Sara prvy krat lebo som jej doobedu nedala ten trifed, ten trosku uspava, tak uvidime kedy sa zobudi a kedy pojde hajat. 🙂
inak spi vkociari, lebo zaspala v nom ked kukala telku. 🙂

terezicka
9. jan 2010

Ahojte, no vo štrtok večer sme išli ku našim, dostali sme tam darčeky, aj Lucka toho zas dosť podostávala - už neviem kde to budeme všetko dávať. Dostala ja taký domček z dráčika ( stan ), sme jej ho včera poskladali ale ráno sa veru bála ísť doň sama. Ale len do chvíle kým neprišiel synovec hore a za ním išla úplne v pohode. A potom už aj sama tam išla bez problémov. No ale včera u našich to s ňou bola hrôza, prerevala 3/4 dňa, ja som si myslela že nás vážne vyhodia odtiaľ lebo ja som už mala nervy v keli z nej...Furt len revala, revala, revala... Jesť zas nechcela, ráno mala veľkú hnačku, dneska už 3x hnačkovala. Tak neviem či sa jej tlačia zuby - očné sú na rade u nás...Ale dnes je doma normálna, včera ju odo mňa nemohli zobrať ani náhodou, sestra ju zobrala na rukách ukázať psa vonku ona začala revať a aj dýchať v tom prestala. A inkokedy žiadny problém nebol aby išla s hocikým... Som bola z nej strašne vyčerpaná...
Dnes ideme zas k našim, aj spať tam budeme - a tú noc čo sme tam spali tak od polnoci sme viac ani nespali lebo mladá dáma furt vymýšľala - hrozná noc... Tak uvidíme aká bude táto, ale moja sestra s ňou chce spať tak som zvedavá...

martinna78
9. jan 2010

ahojte 🙂
som tu par dni nebola, lebo som bola u rodicov tak som mala pauzu od netu. Co noveho? asi vsetko nedocitam, chorym zlatickam prajem rychle zotavenie
Vcera sme mali poradnu a ockovanie. Maxim meria 86 cm a vazi 12 900 gramov, povedala doktorka ze je jak dvojrocny a tym ze aj rozprava, tak je fakt riadny velkac 😵
Pri injekcii bolo aj placu, vlastne uz sa predtym rozplakal ked ho zacala pocuvat, cely cas krical len mamina mamina, ale potom ked sme odchadzali tak este aj pusu poslal doktorke 😀
kiahne sme neockovali

terezicka
9. jan 2010

No a dnes ráno Lucka zas total odignorovala raňajky tak som povedala že žiadne tyčinky-chrumky-piškóty nebudú. Svokra jej išla dať piškóty, tak som ju zastavila že nesmie keď neje normálne jedlo tak takéto blbosti jesť jej nedám. A potom robila svokra synovcom detskú kávu a Lucka sa načahovala za pohárom tak som jej doniesla čaj lebo to som jej to nechcela dať piť. A potom som bola v obyvačke a počula som ako švagrinej vravela, nech dávam Lucke aspoň mlieko namiesto jedla, že to ju zasýti viac ako čaj. Ma skoro šiblo, to by mi už vôbec nič nezjedla potom...Našťastie Marek drží so mnou... Ideme vo štvrtok do poradne, tak som zvedavá koľko Lucka váži a čo mi povie doktorka na jej nejedenie... Ale malo úspech že som jej nedovolila žiadne blbosti vyjedať, lebo asi vyhladla a o 11-tej zjedla celé raňajky čo mala pripravené...

timotej
9. jan 2010

Terezička podla toho ako píšeš malej idú zuby lebo presne tak sa správal náš Timko a odkedy sú očáky vonku spáva cez obed 3 hodiny a jedol by za dvoch tak isto len reval sopel mu tiekol a jedol len polievku alebo výživu iné nič len tekuté a chytal si zúbky a ešte aj hnačkoval. Trvalo to týžden. Tak prajem aby ste to vydržali lebo ja som teraz najšťastnejšia na svete že to prešlo.

rony253
9. jan 2010

caute, kde ste? Tak Sara zaspala dnes v normalnom case ale to len preto,ze spala len raz o pol siestej sa uz ukladala, ale nemohla som ju dat spat, lebo by sa zobudila vyspata a dokedy by som tu s nou behala?
no revala dnes pol dna otras uz som mala riadne nervy, vsetko hadzala o zem take mala nervy a preco nik nevie 😒 tak som sa z nej smiala az zuby vycerila a mna chcela kusnut, no 100% su to zuby.

luciankasebastianko
9. jan 2010

ahojte maly by sa len kúpal on vydrží vo vani aj hodinu len dopúšťam vodu stále a tie plače potom ked má isť von asi ho budem chovať v akvárku 😅 a na tie očáky sa teším aj ja 😒 stoličky už tušim vyšli takže čakám uder pod pás 😖

ka3n
9. jan 2010

ahojte..my sme sa dnes vratili z Terchovej abolo súúúúúper..snehu kopu, maly sa vysantil a ja som sa super odreagovala.

rony253
9. jan 2010

luci mala reve tiez ked ju vyberem, no co uz. a teraz ked bola prechladena mala len rychly kupel ale musel byt, ta by mi nezaspala. idem upratovat, prebehlo dnes tornado po nasom dome. 😀

luciankasebastianko
9. jan 2010

tak spravime to stretko v niekde v Aqua centre 😀

adamss
9. jan 2010

ahojky... Miso zaspinkal po deviatej, co je o nieco skor ako byva obycajne... ale cele poobedie bol dost mrzuty. boli sme na oslave bratrancovej styridsiatky, tak tam bolo zopar ludi, ktori by sa s nim vyhravali, ale nie... pan musel sediet mamine na kolenach... vydrzali sme tam takto dve a pol hodiny. a potom kupel, flasa mlieka a zaspal bez reptania a dokonca mi ani ruku nezmolil, lebo moja ruka alebo aj druha mu sluzia, ako ukludnujuci prostriedok na spanie... by ste neverili, co s nimi stvara. niekedy by bolo dobre, keby som mala ruky ako Saxana.
co sa tyka spanku - obedny spanok trva 2-3 hodiny, ak stihame ukladam ho okolo 12,30, ale niekedy az 13,30... kedy ako... a vecer ho ukladam okolo 21,30 - ak spi poobede dlho tj. do 17,00 tak ho ulozim az okolo 22,00... a v noci sa poslednu dobu zobudi okolo pol noci niekedy aj neskor - dam mu este 150 ml mliecka a spi dalej do cca 5,00 tak dam cajik a rano vstava okolo 8,00
s jedenim sme sa piplali donedavna, odkedy berie vitaminy, tablety na travenie a sirupcek na upravu stolice zacal celkom dobre papat

perlab
9. jan 2010

ahojte, zdravím vás poprvýkrát v tomto novom roku 😀

tak teda všetečko najnajnaj, pá pusinečky 😉 🙂

silwietta
10. jan 2010

ahojte,

luci u nas funguje na vyberanie z vane to ze si ideme umyt zubky, to je jeho oblubena cinnost... inak je tiez rev...

silwietta
10. jan 2010

ka3n, teda vravis ze dobre bolo? kedy pridas fotky?

ja zajtra skocim s malym k doktorovi lebo ma skaredy kasel ale potom by sme sa uz mohli stretnut, nie?

silwietta
10. jan 2010

terez to mas super, ze sa ta muz zastane pred svokrou a aj ostatnymi... prese tak, netreba jej davat piskotky a ine hluposti a potom spapka aj obed, predsa len masko so zeleninou jej da viac vyzivy ako piskoty

evitkamalicka
10. jan 2010

ahoj maminky

silwietta
10. jan 2010

ahoj evit

evitkamalicka
10. jan 2010

silwi servus....tak ako? co porabate?

silwietta
10. jan 2010

oddychujem kym maly chrni a cakam kym vyhladneme a pojdeme obedovat...

silwietta
10. jan 2010

ale dnes na mna ten hlad akosi nejde...vypila som dzus, caj aj kavu a nejaka som z toho naliata

evitkamalicka
10. jan 2010

my sme obedovali pred pol hodinkou a maly uz zalomil, teraz si davame kolacik co som este doobedu stihla upiect

silwietta
10. jan 2010

no ty si sikula... my dnes len dojedame, lebo mala som vcera navarene, ale boli sme u svokry na obed...

evitkamalicka
10. jan 2010

my sme mali tiez od vcera segedin

ka3n
10. jan 2010

ahojte.silvinka moja ahojcek.. 🙂)

ka3n
10. jan 2010

my sme davali este len teraz dolu stromcek, strasne nam uz opadal, Milan pracuje, ja som na pc, Matusko spinka..na obed bola rybenka a poobede ideme k maminke..zajtra idem na ten UPSVaR...tak som zvedava ako je to v TT..

Akurat som pozerala ten penzionpodmlynom co dala buksy link na stretku septembrovky a strasne sa mi paci..júúj uz aby bolo stretko..BABY VYJADRUJTE sa ohladom stretka...

a co vravite aj na toto ubytko,co dala buksy.

Silvi, my sme boli moooc chory cez sviatky, takze sa nechceme znovu nakazit (prepac)..ale ked budete uplne OK, dam isto PRIDEME alebo PRIDETE..od utorka mi ide Milan prec, ale asi uz v najblizsej dobe zevraj posledny krat..tak potom niekedy...ozvem sa ..júúj tesim sa..

ka3n
10. jan 2010

silvi, teraz nahadzujem foto.