Slobodné mamičky. Je nás tu viac?

tmonika81
27. apr 2007

Ahojte žienky 🙂

Som sa rozhodla, že vám napíšem môj príbeh... Na začiatku to bolo ťažké, ale po čase som sa s tým zmierila, a o chvílu budem najšťastnejším človekom na svete 😵

Všetko sa začalo pred dvoma rokmi, keď som sa zoznámila s priateľom. Robila som v jednom bare, on tam začal chodiť za mnou, posielal mi kvety, však to poznáte. Začiatky sú krásne... Dlho som váhala, či sa s ním dám dokopy, lebo bol o dva roky mladší odo mňa. Ale nakoniec ma prehovoril. Nasťahoval sa ku nám do domu, začali sme po pol roku podnikať, a všetko sa zdalo byť perfektné. Povedal, že má nejaké dlžoby, a aby som ja vybrala živnosť na svoje meno. Súhlasila som, a tešila sa, ako mi dôveruje. Mali sme dve prevádzky a čím ďalej, tým menej času na seba... Začali sme sa hádať aj kvôli maličkostiam. Mne bolo stále zle, ale myslela som si, že to kvôli tým nervom... No on mi kúpil test, a dve čiarky! Tešili sme sa z toho obidvaja, moji rodičia aj plakali, keď sa to dozvedeli 😵 Mne sa začali búriť hormóny, bola som hysterická, stačilo jedno zlé slovo, a už som plakala...
On to nezvládol. Zbalil si veci keď som bola v treťom mesiaci a odišiel. Povedal, aby som sa rozhodla, či si bábätko nechám, alebo nie. Že mi bude vo všetkom pomáhať. 😖 Dlho som váhala čo robiť, nejedla som, bola som úplne na dne. Ale nakoniec som sa rozhodla, že si ho nechám. Nikdy v živote by som si neodpustila, keby som už nikdy nemohla mať deti kvôli jednému... 😠
Keď prišiel za mnou, povedala som mu ako som sa rozhodla, a on sa skoro rozplakal od šťastia. Povedal, že ma ešte stále miluje, len potrebuje čas. Tak sme sa dohodli, že raz za týždeň bude chodiť za mnou, a uvidíme čo ďalej 😉
No a vtedy prišiel najväčší úder pod pás. Vykradli našu prevádzku a urobili nám škodu 100 000 sk. Keďže všetko sme mali v prenájme, tie peniaze trebalo zniekade zohnať. Povedal, že pôjde robiť do zahraničia a tie peniaze zoženie. A vtedy to prišlo. Prestal chodiť, raz za dva týždne zavolal... keď som mu povedala, aby sa viac snažil, prestal sa ozývať. No tak čo som mala robiť? S rodičmi sme začali splácať dlhy. On ani korunu do toho ešte nedal. Zbabelec.
Silná káva, čo? Neviem čo by som robila, keby som nemala takých rodičov, akých mám 😀 A kamarátov, ktorí stáli pri mne od začiatku, a snažia sa mi pomáhať 😵 A on? Dva mesiace som o ňom nič nepočula, a ani nechcem. Ešte stále naňho myslím, je predsa otcom môjho bábätka, ale už ho nechcem ani vidieť. Radšej budem v kľude sama vychovávať môjho synčeka, ako čakať stále na to, kedy mu prepne, a zas nás opustí...
No a každú chvíľu sa mi má narodiť synček, a ja som veľmi šťastná 😵 😵 😵

buchova
11. júl 2008

sorrelia
to ja som z mojmiroviec!!!kde byvas??

sorrelia
11. júl 2008

malaskorica
aaach dako som to doplietla 😀 ale na M to aspon zacina 😀

buchova
my mame domcek vo Svatoplukove 😎

buchova
11. júl 2008

tak to mame na skok!!!!ked prides daj vediet mohli by sme dat rande!!! 🙂 😵

sorrelia
11. júl 2008

buchova
teraz neni auto ale ked dobehneme tak ti dam vediet 😉

hillary23
11. júl 2008

caute plasta martina1710 a paegaska

plasta

no tak ja ti poviem ze ja smojim exom dala som ho akoze na sud bo neplati nie na malu a on doddnes mi nedal dal mi celkovo par tisiciek a le ma urcenu sumu a anu tu nechce mi davat ,stale sa odvolava stale mu daco vadi na sudy nechodi tak ich mame kazdy sam..on v presove ja tu kde byvam..aj tak su to len natahovacky naj by som to vsetko zrusila bo mam toho pokrk.len sa natahovat a kaslala by som na jeho prachy a nanho celeho aky je..pretoze on je herec ako bejk a inaky nebude..ma svoju snubenicu ktore je mimo SK a hlada si na nete dalsiu..je on normalny?nie neni..bude sa snou zenit..ako moze byt taky kkt ked nevie mat rad ani sam seba?ja uz o nom nechcem nic pocut co sa tyka fakt toho sudu neviem ja si nezmozem len cakat mozem kym mi daco nepride..ja kebyze ho vidim na sude tak ti poviem z eho tam rpizabijem mi ver...ale on ako ho poznam by sa hral na neviniako..ale ja by som sa nedala bo ho poznam a viem aky je...

martinka1710

jasne ja si zijem uz odvtedy co som sama s malou..co som malu porodila ale teraz je to uz lepsie ..je leto a chiodime sa kupat slnit, vonku sme..viac casu tam som snou podla pocasia samozrejme a tak si zijeme..neboj a u teba t tak bude ..porodis a budes sa mat fajne aj bez toho dementa ..ôen to chce cas na zahojenie raan..

paegaska
ako som ja spominala ja som uz 2r.sama co to mu bude.rok co som nevidela exa a ani ho nemusim uz vidiet a je mi fajne..mala mi zprijemnuje dni aj ked je dajaka nesvoja..ale ked sa ona usmeje vtedy je mi super..vies ja ti poviem ze ja to nemam doma dobre ...vsetci mi to vytykaju co sa mi stalo len ja som zla on je cacany asii.aj to ze som si znicila zivot ze som si mohla uzivat chodit ako kazdy slob.clovek na dovolenky hoc kam...a ese mam doma kontroluju nasi co davat jest co jej nemozem dat kedy ide spat a take..taky zivot ma nebavi ale zijem v nom!!osud asi ot tak chce..aby som si ese dake peklo zazila a snad uz potom budem stastna.aj ked ja mam malu ja nesjom stastna bo to stastie nepocitujem..niet z coho..hej s malej mojej ale ot nie je vsetkoo..mne nema kto pomoct s malou..ked potrebujem ..moja matka mi povie ze sak co uz..vies jej rec..nenavidim takyto zivot ale ja nemam kam ist nemam inu sancu..len zit kde som..a viem ze sa nam ese ozvu ze aj na nich pride den D kedy vseeetko olutuju ale to bude za takych X rokov..alebo aj nikdy!!! co ja viem u mojho exa ze nikdy o malu nezakopne a ani ze nechce..on ze bude mat svoje deti ktore budu mat toho otca.neviem co tymto myslel..si mysli ze co sa mam ako teraz dosrat??vzdy ma vie vytocit bo len hcujoviny trepe ja som len spina..a hej ja som na tom ako ty s jeho matii...obcas mi tiez zavola a sa pyta ze jak sa ma moja mala a tak vies..co nasi a co doma..vies ona si po roku aj zmyslela ze moja mala mala rok normalne tak sa ozvala mi..ja kukam jak puj ze co jee..a vzdy toto nemam rada ked sa rozreve..jak jej je to vsetko luto ze mala je bez oca a take kkkt..vies oni vsetci tam vedia len hubu pleskat a skutky nic.kebyze im ide tak velmi o nu bud ju navstivia abo mi aspon daco poslu .sak nejsom na tom financ.najlepsie.zit len s matesrkej sa nedaa..a robit nemozem ese bo nema mi kto malui povarovat...vies a co sa tyka toho ze nase deti nebudu mat toho svojho "tatu" tak s tym sa musime zmierit vsetky..len si to treba uvedomit a nesnivat..ale to chce vsetko cas..ale som sa rozpisala heh.takd dpbru a pekny vikend🙂)

sorrelia
11. júl 2008

hillary
akurat ked citam diskusie na nete som rada, ze som sama
citala som o jednej mamine co sa vydala za takeho chumaja, ktory je zrejme taky pacifista, ze mu bolo suma fuk, koho si berie a z akych dovodov
dost na tom, ze su spolu 13 rokov a on na nu z vysoka dlabe... zdvihne rit ked sa ma ist najest, presunut k PC alebo k WC, popripade k posteli. Maju dve deti a ani o jedno sa nezaujima. Vraj sak a od coho je doma ona. Ma sa starat o decka a vraj ani to nezvlada. A to on v zivote ani jedno dieta neokupal neprebalil a ani len na prechadzke s nimi nebol. Peniaze maju ale podla mna trpia najma deti a potom aj ona. Tak akoze to co je za zivot ???
Chcela by ho daktora z nas zit ??? Silne pochybujem. Este, ze sme tak ako sme. Bo si neviem predstavit, ze by som dakomu rit obsluhovala a starala sa o jeho deti a on by ma mal za hlupanu.

paegaska
12. júl 2008

Hillary,
presne ti rozumim.Ja jsem ani za nic nechtela byt na dite sama,protoze uz jedno dite po rozvode sama mam.Prakticky si muj ex na me to dite vyzebral.A pak po porode jak jsem ho vyhodila, ja jsem byla v takovych dusevnich sra.k.ch 😝
Myslela jsem si, ze jsem si fakt uz navzdy zivot pokazila a ze nebudu zvladat financne, fyzicky a nejvic , ze to nedam psychicky.U soudu o svereni jsem brecela jak kr.v., ze toto musim absolvovat.Navic maly byl neklidny, bolelo ho brisko, kojila jsem plne,cele noci jsem se nevyspala, nic jsem nestihala. No a nakonec jsem si nasla hlidani a vratila se do prace. To mi pomohlo financne, ale fyzicky jsem po case byla tam kde predtim, protoze jsem chodila do prace a v noci se stale nevyspala. Ale ted je to uz super. Spis nez s odsouzenim jsem se setkala s obdivem, jak zvladam. A vis co, kdo te odsoudi at si radeji zamete pred vlastnim prahem - zijou lidi daleko hur nez ja.A zit ve spatnem vztahu je fakt horsi.Mala povyroste, najdes si praci, prijdes mezi lidi, bude i vic zabavy, stanes se daleko vic samostatna.
A fakt ver mi, dovolene, vztahy, zabava, vsetko bude a ty budes mit za par let velkou dceru, budete super kamaradky a budete si skvele rozumet, protoze spolu jste najvic a kdyz budes mit dalsi dite dcera ti bude pomahat.Jsi velmi mlada, muzes studovat a vsechno co budes chtit.

buchova
12. júl 2008

dobre ranko mammicky a tehulky... 😵
ako vyspinkane,?

plasta
12. júl 2008

ahojte babenky...

tak to si piste,ze vam dam vediet ako sa ti charalterni ludia zachovaju...

no, vcera sme boli na tom koncerte a bolo fantasticky, az na to, ze na mna opat nieco lezie, asi daka divna trava zacala kvitnut, tak mi tecie z nosa... no a mala si to uzila... este sa len zvucila kapela a ladili sa a moje dieta uz v plnom prude tancovalo jak o dusu... este napokon dostala dakovacku od kapely za tanecnu vlozku... joj, taka som bola na nu hrda, vsetci si ju obzerali... sme si to pekne uzili a nikto nas neotravoval...
akurat sme sa vratili z maleho vyletu, boli sme na nakup, malej som musela botasky kupit, bo jej cele premokli a nemala v com ist, tak som jej kupila take celokozene, tak dufam, ze tieto preziju dazd... bo u nas kupit male gumaciky je fakt zazrak... vsade mi povedali, ze z malych cisel dostavaju len po jednom pare a nasla som v jednej obuve, ale ked som videla tu cenu, 700 Sk, tak som sa obratila na pate a odisla....

sorrelia
12. júl 2008

jeee tak babulka je tanecnicka 🙂 no super !
a ozaj dnes su detske topanky neuveritelne drahe 😒

inak aj my sme si dali dnes vylet - bolo uuuzasne... padam nosom napred, ale aspon sme boli cely den vonku na vzdusiku 😀

paegaska
12. júl 2008

700 SK gumaky !!!!!! To byli pozlacene nebo co ?
Ja hodne nakupuji na mimibazaru, gumacky jsem koupila u nas v detskem bazarku a staly 60 Kc.
Normalni boty kupuji teda nove a u Bati - ale ve vyprodejich, ale gumacky, ve kterych pujde jen nekolikrat - mam je asi 3 mesice a mel je jednou.

Super, ze jste si to uzily a verim plasta, jaka radost u srdecka to musela byt videt svoje dite jak je takove sikovne.

hillary23
13. júl 2008

paegaska

no tak ja ti poviem neviem ci som to tu uz spominala ti abo coo..ja neni sem na tom financne dobre mne moja mama nepomaha s penazmi nic..kupujem si vsetko sama..nevystacim s tolkymi penazmi dve osoby..moja mala rastie potrebuje sa obliect vies..a ked jej otec jej neplati nic se..e nanu tak co to sa neda utiahnut..nasi kebyze su taky az velmi hnusny by chceli odomna aj najom aby som im davala a ne maly..dost..a ja na to nemam..vies aj kebyze ja som o chlebe ale mojej malej by som dala vsetko na svete aby sa mala dobre.a hej to viem ze budeme dobre kamosky..bo ja nikdy nebudem ako moja mama ku mne bola..tak to potom aj vypada vies.ja nejsom s mamou kamoska..ja jej nic nehoovorim vzdy som mala na to kamosky..takto je medzi mnou a mamou..ale ja taka nebudem to viem ku svojej dcere.hej viem mala mi uz odrasta , viem najdem si pracu kamosky kamosov ale aj ti su falosny ja ot viem podla seba..mala som ich vela a vsetci ma okaslali.neboli to skutocny kamarati..a preto nemam nikeho ..bo ked dakomu verim ma oklame..a ked si najdem pracu si najdem aj vlastny byt a budem mat pokoj od nasich..a kto vie kde ese budem o par rokov?? nik nevie..ja dieta uz nechcem ved niet s kym som sa rozhodla zit tak ako zijem sama!! mna to sklamanie co som zazila a te spomienky uz presli ale ese ne celkom..aj ked je to uz rok aj daco..co som zazivala hnusne casy..ex mi velmi ublizil bo som ho mala velmi rada viac ako samu seba...och nechcem na to mysliet bo mi ude zle..a co sa tyka studia..neviem chcela som ist studovat ale nemam na to peniaze!! a nebudem ani stihat mozno na stare kolena ale ktovie ci uz ta skola bude bo toje jedina nas lovensku...ja veri mze to vsetko peklo co ma sprevadza prezijem a budem silna a verim ze bude uz dobre potom ..kebyze niet bratovych holiek ja neviem kto by mi pomahal..asi nik..sama na vsetko..esteze mam bratov...

sorrelia

no tak to tiez nema lahke a ja by som takeho muza opustila hned..kebyze vidim ze sa o nic nezaujima..a 13r,.manzelstva je dost ale naco to dalej tahat ked on nic nerobi..a hej mas pravdu. a inak ako vikend??

sorrelia
13. júl 2008

hillary
ahooj - no ja som strasne unavena asi na mna nieco lezie a drobec cely den placeeee si to asi vynahradza za vcerajsok, lebo vcera bol uzasne tichucky - ale no co narobim
a vy ako ?

tweetinkapp
13. júl 2008

Zdravim vsetky slobodne maminky a buduce maminky. Som rada, ze aj takuto skupinku som konecne nasla. Ja tiez budem slobodna maminka, no dufam, ze nie navzdy. Momentalne som v 23 tt a velmi sa uz tesim na babatko. Len neviem ako to zvladnem. Ocko sa nastastie k dietatku hlasi a nie je ani vylucene, ze sa vezmeme, ale asi nie tak skoro. Uz teraz bojujem s otravnymi tetkami, co na mna pozeraju, ze mam 20, brusko mi rastie a ja sa nejdem vydavat. Ale som rada, ze viem, ze takych ako ja je viac a ze nie som sama. 🙂 🙂
Velmi Vas vsetky obdivujem, co to zvladate samy

sorrelia
13. júl 2008

no tak hlasim ze ma zmaha neskutocna bolest hlavy a depka... pisal mi kamarat (z hodou okolnosti je to kamarat aj mojho exa) tak som mu povedala, ze je fajn clovek, ale jednoducho sa nedokazem rozpravat z niekym kto povazuje exa za priatela - to proste akosi nejde... tak sa na mna nastval... som asi nenormalna, ale ja to nedokazem... proste dnes je zle a keby exa naaahodou niekde stretnem minimalne mu naplijem do ksichtu... ach jaj jak mu zelam aby sa mu toto vypomstilo - to predsa nejsde len tak bez nasledkou znicit dva zivoty a nechat ich na pospas osusu... ci ide ? asi ide...
uf dievcata hadam vam je lepsie

giguska11
13. júl 2008

Sorrelia: Ahoj, ale ide.... takýmto zvieratkám sa to NIKDY nevráti.... nepochopia pokiaľ nezažijú... a to skôr bude v pekle snežiť. Aj mne je blbo....

sorrelia
13. júl 2008

giguska
je to velmi nefer... ach nie som pomstichtiva ale priala by som aby pocitili ti akoze otcovia co zazivame... aby si prezili na vlastnej kozi tu vycerpanost, zufalstvo a bolest... ale oni vo svojej obmedzenosti aj tak nikdy nic nepochopia... je to hanba ludstva taky to akoze chlapy... kazdy takyto chlap je pre mna chamrad ktorej by som ani krajec chleba a pohar vody nepodala... mali by ich zavriet do chlieva a krmit jak prasce...

Inak dievcata nepoznate nejaku slobodnu maminu z BA ktora potrebuje kocik ? My sme dostali jeden ale Matko je moc velky a na zimu sa nam tam s fusakom nevojde. Vlastne on sa tam s tym fusakom nevojde uz teraz. Tak ho posuvam dalej. Nie je v super stave ale hadam este posluzi.

naifka
14. júl 2008

Ahojte baby...dobre raaaaaaaaanko, ako ste vikendovali ?
to zas mame pocasie ☹ totaaaalna depka na mna sada ☹

martinka17
14. júl 2008

ahojte babenky
naifka
aj ja mám depku. Včera sme boli kupovať veci na dovolenku, inokedy radosť a teraz hrôza v očiach. Ako mám šetriť a zároveň si kupovať, čo potrebujem...tak som bola celý deň ako vymletá a ešte sa tváriť, že sa nič nedeje. Ale tak dnes má prísť ten exot pre zvyšok vecí, ja sa bojím ,že to zase zruší alebo sparaví scénu..a aj preto mám takú depku. K tomu mi je nevoľno a bolí ma hlava, vonku prší..deň ako vyšitý 😖

sorrelia
neboj, si strašne super, matejko krásne rastie....a čo sa týka tých žienok, ktoré vo vzťahu ticho trpia, je to strašné. minule v TV ukazali tetu, ktorá plakala ako o žitvot, pretože po 2 rokoch našli mŕtvolu jej manžela-teda exmanžela, s ktorým ale musela žiť v jeden domácnosti. A aona rev, prečo si mi to spravil...a potom sa priznala,. ja viem, on ma stále bil, aj o stenu ma hodil, aj ma strašne zmlátil, ale ja som ho tak ľúbila a zase plač...takéto ženy sa už neoplatí ani ľutovať. Tá už nemá rada ani sama seba, ni eto ešte svoje deti. Lebo tie v takej rodine, kde muž má ženu len za slúžku trpia najviac. Radšej sama, ako s takým idiotom, presne ako píšeš.

hillary23
14. júl 2008

sorrelia

no my sa mame fajn mala sa hraje a tiez je taka nesvoja len sa rozculuje..inak sa mame fajn akurat to pocasie na figu...moja bola dobra cez vikend sme sa boli kupat ked to tak bolo teplo moc a mala by bola furt v tej vode:D:D..ona miluje moc vodu od narodenia ako jej otec.moj ex..ale co uz..mame to tazke ked nam deti placu a mi sme na konci nervov co a nik nemoze iny opmoct??ja to poznam..ked mne mala reve stale a uz mam nervy na konci sil.ale drzim sa dakedy vybuchnem ale co narobim nic

sorrelia
14. júl 2008

sak to, ze clovek nevladze... a ten co by mal byt rodicom si robi co chce a uziva zivota... no a my sa musime starat aj ked padame nosom napred...

martinka17
14. júl 2008

baby
berte to tak, že aspoň nemusíte pre nehop variť, pra, žehliť a pozerať sa ako príde "unavený " s práce, zvládne 15 min. s dieaťom pri hre a potom vyčerpaný zaspí pri telke. 😀

plasta
14. júl 2008

no baby tak to hej... clovek musi ist dalej aj ked sa neciti co najlepsie... ale ja som povedala, ze nikomu nebudem priat nic zle, lebo kazdemu cloveku sa vsetko zle vrati a nemusi sa to vratit od nas... zivot je potvora a preto sa nebojim...

hillary...
nic si z toho nerob, aj ja na malu vyletim, ked fest vymysla... v sobotu sme boli na prechadzke a trosku sa potkla, tak celu cestu fnukala, chcela sa nosit na rukach... ja v jednej ruke tasku s nakupom, v druhej ruke jej kabelku, bo herecka chcela byt... ked mala saty oblecene, tak aj kabekla musi byt, nie... potom ma tak nahnevala, ze som je po zadku capla... a nakoniec este aj klobuk stratila...

paegaska
no, tie topanky su fakt neskutocne drahe.... ja malej tiez kupujem topanky v obchodoch, lebo ktovie co by jej to urobilo s nozickami, myslim take topanky z cinskych obchodov.... este musim zajst ku Deichmannovi, tam maju relativne lacne topanky, len gumaky maju bud velke, alebo male.... a tie drahe som pozerala u Batu, tak tie asi same chodia.... botasky sa mi tiez podarilo kupit na zlave, aj ked neboli najlacnejsie, ale ja si nekupim, tak kupim aspon malej...

martinka17
14. júl 2008

plasta
myslím, že Alexa mala fakt ťažký víkend 🙂 Moja zlatá, toľko zlého počas jednej prechádzky 😉 ale výchovné capnutie, tak to patrí k tomu.

plasta
14. júl 2008

martinka
no hej, ako sa to vezme... ale ked to inak nejde, tak musis... ja som si tiez myslela, ze malu nikdy necapnem, ale ked ti rupnu nervy, tak potom to ide....
tento vikend bol super, v piatok sa vytancovala, v sobotu vyletik, z botasiek je taka hotova, ze si ich chcela obut aj k satam... a vcera sme mali velke pranie, tak mi pomahala, stipce mi podavala...
a ty ako... este ta chyta depka?

martinka17
14. júl 2008

plasti
no veď presne, občas je toho veľa a malá má už svoju hlavu. A taký cap ju nebolí, ale ukáže jej, že zašla priďaleko 🙂
Depku teraz ani nie, skôr som dnes unavená, len by som spala a navyše, dnes si krásavec príde pre veci. Poslal mi mail a keďže do 12 minpt nedostal odpoveĎ tak mi musel hneď volať, nezdvihla som, volal zase a to už mal odpoveď v pošte...tak sa na dnes "teším". Ale budem mať už potom pokoj🙂

paegaska
14. júl 2008

Martinka
tak drzim palce, at to zvladnes - dnes.
Ja se priznam, ze kdyz jsem mu vydavala veci tak jsem je vsechny nachystala za dvere, aby mi nechodil po byte a jeste jsem si zajistila, ze v tu dobu bude u me muj bratr, tak byl ex tichy jako pena a slusny a velmi rychly.

hillary23
14. júl 2008

sorrelia

cauko .vies ze mas pravdu?aj ja si to tak hvoorim ze ten kto by mal trpet ten druhy ta polovicka co nas nechala si uziva na plne obratky a my musime makat mame starosti okolo deti a take veci a oni si ziju ako krali...toto je nefer voci nam vies..si myslim bo mi sa trapime a oni si uzivaju ako moj ex s jeho snubenicou..toho vobec netankuje ze ma dceru a take ze mam s nou starosti niee..vobec..on si tam uziva zivota s nou..doma nema ziadne vycitky svedomia ako jaa..nema ziadne nervy nic..pohodak velkyyy..vies ja mi prajem aby sa mu to dajak vypomstilo v zlom..co mi urobill..pretoze on ked sa smial ja som bola na dne ale ted..je to opacne ja sa smejem on bude na dnee..kebyze chcem mu skazim tak zivot ze sa posere ale ho kaslem..ja sa viem cloveku pomstit a velmi dobre podla toho co mi kto urobil!! vies a ese ma toto serie ze on nikde nespomina ze ma decko nikdee..on si zije ako slobodny chlap teda uz ne uz je zasnubeny s tou jeho ale stale bude hovorit nemam dieta kde sak ono nie je mojee...ale ja ho serem s prepacenim..jemu sa to urcite raz vrati.mozno ked bude uz stary abo coo...ale uricte pride nanho den D!na vsetych debilov co sa vzdali svojich detii!!!

sorrelia
14. júl 2008

baby ja viem ze treba na nich kaslat ale uz druhy den zapasim s migrenou... lieky nemozem lebo kojim, spat nemozem od bolesti a tak... no proste hnevam sa na cely svet, ze tam vonku je s prepacenim mamrd ktoreho nesere ci ma dieta...

hillary
uplne ti rozumiem... aj ja dufam, ze sa mu to chrapunovi raz vrati - a moooc by som chcela byt pri tom a vysmiat sa mu do toho hnusneho ksichtu... jaaaj ako velmi by som to chcela...

martinka17
15. júl 2008

ahojte baby
sorrelia
tá migréna ma fakt mrzí...to asi z toho počasia a únavy, čo? To je blbé 😝
Ale nebojte sa, všetko zlé sa každému v živote vráti. Skôr alebo neskôr 😉

paegaska
Aj ja som mala na chodbe kôpku ako svet a pekne si to bral priamo z nej, iba telku má veľkú, 70 uhlopriečka ale ešte tá "baculatá", tak pre tú si musel do obývačky. Bola so mnou mamka, takže ukázal aký je herec. Pekne sa pozdravil, vravel mi len Martinka, zrazu si skoro nič nechcel vziať, vraj jemu nič z toho, čo mi písal v mailoch, nech mu zbalím, lebo to kupoval, netreba....dokonca ani peniaze. ale vzal si to, lebo sme mu povedali, že keď to chcel, tak nech si to berie, ja to nepotrebujem. Takže si vzal ešte aj kuchynskú chňapku, a to si v podstate nič nevie uvariť🙂
Len smola je, že som zabudla na dialkové a tak si pre neho chce prísť dnes do práce. Ale chcela by som mu to nechať na vrátnici, aby som ho ani nevidela, lebo v sms, už som bola Martina 😉
Aha a perlička - keď odchádzal, tak sa usmial a povedal: Daj potom vedieť čo a ako. A ja: Možno sa Ti o pol roka ozvem. A zavrela som dvere 😒
Tak mi držte palce, nech ho dnes ani nestretnem.