Ja to už nezvládam

barbara_227
8. jún 2023

Mám taký problém 3 roky žijeme spolu s partnerom teraz čakám s ním bábätko, ale náš život je čisto chaotické ani neviem kde to mám začať... Začala by som stým že odkedy sa zistilo, že som tehotná a povedal to svojim rodičom, tak jeho rodičia ho prehovorili až do takej miery, že celú noc robil cirkus, že ja nie som tehotná lebo tehotenský preukaz je falošný, (a to nie len jeho rodičia ale celá rodina sa pustila do mňa že ten tehotenský preukaz je falošný) potom prišli do môjho domu a začali sa vypytovať, že na prečo som rozvedená a že oni o všetkom musia vediet ako kedy ich syn mal 4 roky a všetko musí porozprávať so svojimi rodičmi, ani nehovorím otom, že ohovovarali ma ako najväčšiu k*rvu v celom kraji....
2. Dôvod robila som na sociálnych sieťach ako foto modelka to mi tiež zakázali lebo to je hanba na ich rodinu, ale neviem aká keďže akty a nič také sa nefotilo.
Ďalší dôvod je keď dal výpoveď vo svojej práci bol doma 2 mesiace za tie 2 mesiace behal kade tade do krčmy a nevedela som mu vysvetliť že to sa nepatrí, že nech je radšej so mnou ako so svojími kamarátmi on mi na to povedal, že budeme ešte spolu dosť.
3. Nič nechce pomáhať doma lebo on svojho otca sa naučil nič a aj on to isté robil keď prišiel domov...
Mohla by som sa ešte rozlíšiť ďalej ale to už by stoho bola kniha.
Prosím baby pomôžte mi čo mám robiť? Nechcem aby dieťa vyrastalo bez otca ale nechcem aby vyrastalo v takej rodine kde budú hádky....

unicornlady
8. jún 2023

Ja len neviem, prečo si s ním už 3 roky, keď je to des a hrôza. A teraz ešte dieťa do toho.

blancheporte
8. jún 2023

@barbara_227 Veď dieťa nemusí vyrastať bez otca.Aj keď nebudete spolu,otec dieťaťa sa predsa môže zaujímať a starať sa.

katarinka89
8. jún 2023

@barbara_227 nejdem ti písať, že nemala so s ním otehotnieť, lebo to už je ,,páse,,.teraz sa musis vzchopit, situáciu vziať do svojich ruk- nastolit pravidlá partnerovi, pokiaľ miesto, kde žijete, je tvoj dom/byť, si tam pánom ty.....treba si ho posadiť a vydiskutovat- bud pochopí alebo nie. Keď nie, radšej sama ako s idiotom.

januska12323
8. jún 2023

Ak bude dieťa vyrastať bez otca spravíš pre neho najlepšie čo môžeš. Nechápem tomuto udržiavaniu vzťahov za každú cenu.

stanulienkat
8. jún 2023

PRECO???????????????

syslik81
8. jún 2023

by som ho ani nedala do rodneho listu-inak sa nezbavis jeho rodiny a budu ti kecat do vychovy .. to ze od neho odides neznamnea ze nestretnes ineho muza kt bude dietatu lepsie otec ako ten bio .. zachvilu budes matka a musis spravit vsetko preto,zby si dieta uchranila i ked to znamnea pred jeho vlastnou rodinou

lenusie29
8. jún 2023

@barbara_227 on nemá 5 rokov aby ako prvé to hneď vešal svojim rodičom na nos a plus ešte aby ta obviňovali že nie si tehotná? Aký majú na to dôvod? Ten chlapec mi príde ze všetko co mu povedia rodička tak on dodržiava na 100percent . A to ako sa k tebe správajú jeho rodičia je pod úroveň ty si slobodná žena máš slobodu a nemajú ti právo zakazovať fotiť. A on je tiež zrejme dobre vymlety že nevie s nimi urobiť poriadok

henrikir
8. jún 2023

mne toto tiez pride cele ako cista fraska. moja otazka znie, ako si to mohla s nim vydrzat az doteraz? a to, ze sa hned spovedal rodicom, to mi pride akoze totalne absurdne a smiesne 😀

ivuska027
8. jún 2023

Akože naozaj?
Čo si bola úplne mimo, keď si si dala s ním spraviť dieťa?
Že má drbnutú rodinu si musela vedieť 3 roky.
Že je mamin cecok a počúva rodinu na slovo detto.
Že je bordelár a lenivec sa tiež muselo prejaviť už dávno.
Tu je jediná rada, čo si si navarila, to si aj zjedz. Ci si azda myslis, ze tu niekto z nás má čarovnú paličku a všetko spackané vyrieši jedným šmahom?
Ešte azda, ak sa zbalíte a odstahujete sa sakra ďaleko od jeho rodiny, aby nemala na vás dosah.

elmivelmi
8. jún 2023

A toto si nevedela skor?A co sa ti na nom pacilo-jeho krasa,alebo co?

solange7
8. jún 2023

Preboha... co je to za luzu. Radsej rozchod nez byt v kontakte s takymito pripadmi. Krcmy, alkohol, lenivy sprosty chlap, histericki rodicia co sa vam staraju do sukromia... Toto pre seba chces?

barbara_227
autor
8. jún 2023

@unicornlady akože ja s dieťatkom fakt nemám problém,

gejb
8. jún 2023

@barbara_227 ale teda nevybrala si dobrého otca pre svoje dieťa...ani babku a dedka...prečo si mu to spravila? Snáď bol jediný chlap v celej dedine? No aj keby bol posledný na planéte mala si dávno s nim skončiť...

barbara_227
autor
8. jún 2023

@henrikir on najprv sa ukázal v dobrom svetle, a ani som nevidela na ňom že je taký typ človeka ktorý je teraz a ani o ich rodine som nevedela nič keďže ja od nich žijem 80 km ďaleko

jaskolka
8. jún 2023

@barbara_227 mam jednu otázku.
Preboha, prečo si s takým blbcom 3 roky a navyše ste si "urobili" dieťa? To ako fakt 3 roky bol ako med a zázračne teraz sa zmenil? Akosi tomu sa nedá veriť...
A čo máš robiť? Normálne ho poslať "niekam" lepšie je pre dieťa vyrastať bez otca, ako s takým "otcom".. Lebo toto normálny otec, ktorý, je zodpovedný a spoľahlivý partner a otec rodiny, nikdy nebude...

mable123
8. jún 2023

ver mi, že bez otca je lepšie aj pre Teba a pre dieťa ako neustále hádky v domácnosti. Keď si robila fotenie, tak asi škaredá nebudeš a nájdeš si veľmi rýchlo iného...

simca06022011
8. jún 2023

@barbara_227 dieta v klude moze vyrastat aj bez takeho otca, naozaj nohy na plecia a prec. S takou rodinou budes mat len starosti... raz by mi prisli hukat do domu alebo on robil v noci cirkus, letia von, zamkynam a viac ich nechcem vidiet. Fakt, budu ti robit zo zivota peklo. Prec. Kludne mu povedz, ze ok tehotna nie som odchod, len nech sa potom s tebou nebije o dieta.

unicornlady
8. jún 2023

Takže vy ste mali vzťah skôr na diaľku? Že si ho nepoznala dobre a ani jeho rodinu?

jesenzima
8. jún 2023

Ďalšia .... No, poviem to škaredo, ale ako si si to zariadila, tak máš... Mala si odísť a nie otehotnieť .. potom jasné, že to nezvládas ... Ale môžeš si za to, bohužiaľ, sama ... Snáď ti všetko dobre dopadne a urobíš správne rozhodnutia, aby si bola šťastná. Základom by bolo, vy💩sa na ostatných a robiť veci pre seba
..

barbara_227
autor
8. jún 2023

@unicornlady jeho som lebo skoro vždy bol u mňa v dome .... Ale s jeho rodinou som sa stretla 2x a nič viac

maminkadeticiek
8. jún 2023

Nerozpravaj tu, ze si za 3 roky nevedela aky je to clovek a aku ma rodinu.Neverim.Ked su niektore zeny take zufale a hlupe ze ziju s takymito ludmi a este si nechaju aj spravit dieta tak tu niet pomoci.Jediny koho lutujem je to male dietatko,babatinko ktore potrebuje vsetku lasku a starostlivost a narodi sa chudatko do takehoto psychopatickeho prostredia 🥺

barbara_227
autor
8. jún 2023

@maminkadeticiek no keď najprv nežiješ s človekom len sa s ním stretávaš to je úplne iné.... On mi o svojej rodine ani Muk nepovedal, len po čase som začala zisťovať že o čo ide u nich

barbara_227
autor
8. jún 2023

@maminkadeticiek nenarodí sa lebo moja rodina je vzdelaná rodina ktorá sa bojí o to bábätko a nie v poslednom rade na každej jednej kontrole bola so mnou moja mama takže oni ma podporujú v každom a pomáhaju mi

maminkadeticiek
8. jún 2023

@barbara_227 No vdaka Bohu,tak to mas take stastie ake mnohe zeny v podobnej situacii nemaju.Naozaj to zmysluplne vyuzi, aby si si zariadila zivot sama,pekny a pokojny s babatko.Odid od neho.

eva8
8. jún 2023

@barbara_227 dôležité je, či problémy začali byť, až keď si otehotnela.
Ak chces ostať s otcom dieťaťa, ostaneš aj s jeho rovnými rodičmi, rodinou. Divnymi preto, že považujú tehotenskú knižku za falošnú 🙃 Tvoj partner je tiež divný, že im to uveril.
Teraz by malo pre vás, budúcich rodičov, nastať najkrajšie obdobie 🙂 Tebou budú lomcovat hormóny, keď o Tom vieš, treba sa snažiť korigovať svoje nálady (ktoré sú prirodzene) a snažiť sa predchádzať konfliktom. K tomu by mal prispieť aj tvoj partner, k čomu nedochádza.
Keď máš kľud, prejdi k čisto racionálnym záležitostiam, aby si sa dostala z chaosu. Porozmyslaj, alebo si spisuje, prečo máš partnera rada, či ho ľúbiš, prečo si s ním. Podľa toho, čo píšeš o ňom a jeho rodine, by som s ním už dávnejšie nebola. Teba pri ňom niečo drží, držalo až 3 roky, tak medzi vami muselo niečo byť. Nejaké puto, zvyk, nutnosť, ... ? Až v tehotenstve si uvedomujem jeho pohodlnost, krčmy, kamarátov, rodičov, pretože už máš zodpovednosť aj za dieťa? Čo bude s tvojim internetovým modelingom, z čoho budeš žiť, prípadne kam by si šla, máš, kde bývať? Je ten tvoj chlap taký otrasný, alebo ma aj dobré stránky? Je zodpovedný? To, že je ovplyvnitelny rodičmi sa dá zmeniť, pretože napriek tomu, že ťa považujú za k..., ostal s tebou.

Je toho straaaasne veľa, máš v Tom chaos, je chaos okolo teba. Preto si najprv vytvor poriadok v sebe. Sadni si, kľudne spisuj, zaloz si zošit, nevadí, že odpovede sa budú meniť podľa tvojho momentálneho rozpoloženia, nevytrhavaj strany zo zošita, ponechajú aj tie odpovede, pocity, ktoré sa zmenia.
Vytvoria si svoj poriadok, vyselektuju sa priority, porozprávať sa s otcom dieťaťa, necháš mu čas, aby mohol zmeniť svoje postoje. Potom uvidíš, rozhodneš sa, váš vzťah sa vykryštalizuje, ak nebude fungovať, v budúcnosti nájdeš toho pravého a vaše dieťa bude mat dvoch otcov 🙂
Hlavne nekrič, nevyčítaj priateľovi, žite ako doteraz, kým sa "neporozprava" sama so sebou. Až keď budeš mať ujasnene a premyslené, môžeš "predložiť svoje požiadavky" partnerovi. Ste manželia? Budete, ak všetko vyjde? Plánovali ste spoločný život? Bábätko sa prihodilo náhodou? A čo tvoja rodina? Aký más s ňou vzťah? A tvoj partner?
Máš čas, tehotenstvo netrvá týždeň, teda normálne funguje a postupne ten chaos "upratuje" 🙂 Bude dobre, bude ako má byť, bábätko zbytocne nestresuj ❤️

svetlonos
8. jún 2023

@barbara_227
toho posli do prdele lebo budes mat dve deti, debilnych rodinnych pribuzny a nervy v kybli!
To individum nie je vhodne ako otec ani partner. Do krcmi??
No svinskym krokom by som ho hnala kade lahsie. A pokial nefotis akty hura do toho naspet!
Mas svoj dom? O to lepsie!
Ostan bez debila, bude ti 199x lepsie. Drzim palce a nikomu nic nevysvetluj! Vpalia ti do domu? Volaj piliciu ved oni si to romyslia potom

natassa2
8. jún 2023

Prosim ta, chod od neho kym sa da, toto je strasne, co tu pises. Takto sa jeden vyzrety chlap rozhodne nesprava. Bude vam s dietatom lepsie, ked budete bez neho. Bohvie, co sa z neho este nasledne vykluje, ked takto teraz riesi veci.

zooeynka
8. jún 2023

...takychto rodin je....muz alkohol, krcma,bulo, mamicka na prvom mieste, zena na poslednom. A zeny su nestastne, stazuju sa, problem radikalne nevyriesia a potom s bulom maju 2-3 deti a su uplne v riti, financne zavisle na debilkovi. Ani tuto autorka ho neopusti....

doriiis
8. jún 2023

Ďalšia blbá žena,čo si spravila dieťa s blbcom.Gratulujeme autorka🙏🙏 ...skvelé rozhodnutie

danieladeley
8. jún 2023

Akeho si si nasla, takeho mas... netreba otvarat naruc (alebo ine) kazdemu, kto sa na teba pekne pozrie.