Slovenky v Čechách II

androna
19. júl 2007

tak uz som na to prisla tak sa presunieme?

bianca
6. nov 2008

babulky dakujem za odpovede.Mozno to stihneme na Vianoce pre klud v rodine.Co dodat.Svokra

androna
autor
6. nov 2008

bianca a uz mate pre malu doklady na cestovanie?
petka 7mes urcite ovocie
8mes kasa
9 mes jogurt
maso striedas s 1/2 vareneho zltku

sisa88
6. nov 2008

lullka- tak ty si samy srazik🙂))

peti- povedala som ti ako som to roibila ja..to ovocie asi kvoli tomu aby sladke nezahutilo prv. ja som zeleninu zacala v rovnakom case ako ovocie..niektore dni to niektore to, ako mala chut.a banan uz davno predtym, lebo som si myslela ze bue lepsie spat hehe....
ten jogurt je divny, ale ak ti to tak povedala, tak to zacnem aj ja..hehe.,
moja rada- skusaj.sama uvidis co bude malej chutnat najviac.
co robim ja teraz, ze jej skutocne dodrziavam rytmus a krmim poctivo kazde 2-3 hodky, staleneico, ked nechce, tak neico ine, aby nevyjedala v noci.lebo aj to mohla byt pricina ze sa v noci budila uvidime.takto cez den mala dlhe pauzy a v noci hore kazdu hodku.
baby kedy ste dali jogurty a ake?

petka152
6. nov 2008

androna dakujem pekne, s tym jogurtom sa mi to nezdalo, a to ovocie asi doobeda, vsak?

bianca
6. nov 2008

androna este nie.Cakame.Posielali sme to cez slov.matriku

sisa88
6. nov 2008

peti- ja som davala najrpv poobede ako olovrant ovocie...a obed zelenina masko..ale teraz som to zmenila a davam doobeda ovocie- vyzivky a tak, obed, poobede- tiez nieco ( tam by som chcela picnut ten jogurt) - tak teraz jej dam ak nezje to doobeda, staci male kuskylen aby si zvykla na pravidenost..a poobede o 3 este kojim...a vecer o 6 kasa a o 7 MM a spatale kym som sa k tomu dostala, tak chaos.🙂)))) 😲

sisa88
6. nov 2008

androna- ako to vajicko??mne to doktorka vobec ani nespomenula.zase kolkoludi tolko nazorov

sisa88
6. nov 2008

peti- poslala som ti tie recepty, vyzeraju easy ..ta chlebikova pizza a jablcnik nepeceny znie velmi dobre.ak chcete baby, poslem aj vam

androna
autor
6. nov 2008

petka ovocie doobeda.
sisa mne doktorka nic neradila.vsetko som si nasla a ja som davala vajicko az po 1roku i maso.kojila som do 8mes.
ale dava sa vareny zltok iba polovica do zeleniny.nemusi mat kazdy den maso.

kate77
6. nov 2008

caute,ta my sme dnes doma a Elen nechce spat,lebo spí len vonku aaaaamy sme z toho Chodova,ráno nás budili policajti,že zavriet oknááá

androna
autor
6. nov 2008

jogurt od 9mes a najlepsie hollandia selsky jogurt.

kate77
6. nov 2008

no a dnes som malej pridala do mrkvy zemiak..hm ta sa jej to moc nelubilo..ta neviem,či jej nedám radšej banán🙂Vonku sa vyčasieva..ja zvedavá či už ten požiar uhasili..

androna
autor
6. nov 2008

Kate tak to je smola.mne Dany spinka vonku od 11.00 😎

sisa88
6. nov 2008

androna- mne sa nejako maso tiez nechce...dala som ho uz sice velakrat, ale myslim ze viac jej ide zelenina, na to maju cas cely zivot- myslim na maso- a stale je kojena este, tak si myslim ze to stacit musi...takze pomaly aj ked moja mi basti vsetko, tak somzacala radsej akzde 2 hodky po meensich davkachtak som zvedava ci to bude mat vplyv na spanok... 😀
kate- hej, hned to doslo mailom, lebo muz siel do prace a ze nevychadzajte von- ma pracu na chodove ako som spominala..ty to valis tymi prikrmami🙂))

peti- to vycitis co jej pojde a najdete si rezim..ked som si ho nasla ja, tak verim tomu ze uz kazdy 😀

androna
autor
6. nov 2008

sisa tipni si moje znamenie.popripade aszendent. 😎
spi mi Dany celu noc az od 17mes ked som ho prestala kojit.a nocne budenie nebolo nikdy hladom.

sisa88
6. nov 2008

androna- a preco holandia?ten pre "dospelych" biely?

androna
autor
6. nov 2008

zacina sa bielym jogurtom.mal by mat aspon 3,5%tuku.holandia vyraba i jogurty vian z kauflandu,pilos z lidlu.chocensky je este dobry.

kate77
6. nov 2008

juj tak malá je už týžden mrkvu,tak som jej to chcela spestrit...zemiakom..inak kamoška je detská sestra a oni začínaju detom v nemocnici ovocie davat nie zeleninu...to ovocie je skutočne kvoli chuti..že ked začneme ovocím,potom by nechceli zeleninu...aa čo že rozoberáte znamenia??

sisa88
6. nov 2008

kate- ale len tak, ze kto je co...skusam si tipovat, ale ako som vravela, som ovlyvnena, tym co pise dotycna osoba, najlepsie to je nazivo-prvy dojem..vsetko ostatne uz skresluje.ja sa o tieto veci tak trochu zaujimam, len ako hobby..numero, znamenia, karty, karma a tak ale fakt nic uchylne🙂 co mavam to su sny a odkedy sa narodila eliska uplne brutalne , rpesne situacie a vsetko sa plni..to mam ale uz velmi davno par rokov dozadu, v robote si stale robili rpdel zo mna..ale vzdy sa to vyplnilo.

androna- len tipnem, fakt som ovlyvenena z toho co pises a tak, je to zvlsnte, mam viac tipov ale prvy ma napadol skorpion, potom mozno strelec. ale je dost mozne, ze som uplne mimo, ze sa mi len tak zdas

androna
autor
6. nov 2008

sisa rak s asz panna. 😎 uz musim vypnut pocitac lebo nic nespravim.sisa a ty sa povazujes za uchylacku ?ja nie mam rovnake zaujmy.manzel ma povazuje za bosorku 😀

sisa88
6. nov 2008

androna- neveris, ale myuslela som si to ze ta to zaujima a poznala som jednu zensku a ta bola panna a pripadala si mi niecim ako ona....no OK, ja mam velmi dobru kamosku co sa tomu naozaj venuje, ak chces poslem ti jej www, mala som ist k nej na kurz teraz v novemrbi,ale zrusila som to, kedze som este nespala od porodu a som dead...tak nabuduce....a tu uchylacku som myslela len preto lebo niektorych ludi to vylaka a medzi takymi ludmi je kopec kadejakych ved vies..ale ja sa nepovazujem sa nic, proste len ma to zaujima. to je vsetko , ved som aj pracovala v uplne inej zone hehe..ale karty mam to mi kupili moji ludia z prace🙂 lebo ma poznali.. 😀

susik77
6. nov 2008

sisa: a aky ascendent by si mi tipla? to mam uplne opac. ako moje znamenie 🙂
inak, mna tiez astrol. zaujima, chcela som ist aj na kurz ale manzel mi hovoril, ze by ho rodina vysmiala, keby sa dozvedeli, ze chodim na astrol. on je dost konzerva-technik 😖
mna bavi aj homeopatia a on si z toho robi srandu, ze su to psychopatika 😠 😎

ufka1
6. nov 2008

Ahojte, tak idem sa podelit o krmenie s vami aj ja: co sa tyka ryzovej kase, tak zacali sme uz v 4,5 mesiaci, pretoze Kubko zacal v noci vstavat takmer kazdu hodinu (proste hlados, je ju dodnes 🙂 ). Ta bola len na veceru, cez den bolo stale kojenie. Kojila som 8 mesiacov, s prikrmami sme zacali po 6. mesiaci. Tiez sme zacali ovocim (banan, vyziva - doobedu), potom na obed zeleninovy prikrm (zemiak s mrkvou a tak), par dni potom som pridala uz aj maso. Tak to trebars jedol 6 dni v tyzdni a 7. den namiesto masa mal zltok. Jogurt som myslim zacala 8.- 9. mesiac, najskor ciste biely, potom som mu do neho suchla kusocky bananu alebo vyzivu. S bananom to ale velmi netreba prehanat, je to alergen, my sme ho museli trosku obmedzit.
Kedy presne pridat dalsie jedlo zavisi od dietata, ak sa zda, ze mu to nestaci, tak vtedy (tot moja mienka).

SISA: budes obklopena samimi baranmi 😉 , ja som tiez baran, 12.4.1981

sisa88
6. nov 2008

susik- tak pisala som ti ako blazona zmazala som..takze este raz..kazdy ma pravo na inynazor, len co by sme mali vsetci je sa tolerovat a repsektovat, aj ked s danym nesuhlasime..:mna tiez oslovuje aj liecitelstvo a tak vsetko to okolo toho, a posielam ti IP adresu mojej kamosky a jej manzela, ved ssa docitas., k nej som mala ist na kurz teraz, ale asi by som tam spala...lebo som dead..ale raz ju mozno prehovorim aby jeden urobila kurz tu v prahe.lebo sa mi nebude chciet trepat do SK na 2 dni..uvidim.
ten asc si netipnem, uz som popletena fakt strasne sa mi menite,v podstate prejavom clovek najde v danom cloveku vsetky znamenia...preto vravim,ak tipnem tak len fakt tip..ale v podstate an u androny mi skorpik vysile a to je u mna skoro ako rak...neiem tipujem strelec alebo rybka?

sisa88
6. nov 2008

ufka- nevadi, moja najzlatsia je baranisko....aj svokra aj sestra. pred 2 rokmi by som bola z toho v panike, ale fakt super ludia...🙂

ufka1
6. nov 2008

SISA: mam dobru kamosku vodnara, tak to mozno nebude take zle 😀

ufka1
6. nov 2008

ozaj, chodila si na FBI?

susik77
6. nov 2008

sisa: mam asc. lev... 😉

sisa88
6. nov 2008

ufka- ale nie, to by bolo velmi jednoduche ludi dat do 11 sackov hehe
susik- myslela som na leva ale ty si ma splietla tym ze si povedala ze uplne opacne a mne sa byk a lev zdaju velmi podobni v niecom. 😀 dostala si IP?

susik77
6. nov 2008

ano, diky 🙂