• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Slovenky v Čechách II

18. augusta 2017 
betka007 :ahoj.Stalo.Prisli sme o mimi :frowning2:
19. aug 2007 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
bianca: to mi je moc a moc luto...prajem vela sil, aby sa coskoro podarilo znova :slight_smile:
betka: drzim zajtra palce, potom sa co najskor ozvi :wink:
19. aug 2007 o 12:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ikka :diky :wink:
19. aug 2007 o 12:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahoj Bianca, zdá sa mi, že už je to nejako dlho, že naposledy som ťa tu čítala v júli.. pracuješ v nemocnici, ak si dobre pamatám..? čo sa vlastne stalo? :astonished: samozrejme ak sa ti bude chcieť o tom písať :pensive:
19. aug 2007 o 14:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ao:ahoj.No podla doktora bezna vec.Mimco sa nevyvijalo,nevidel akciu srdiecka ,tak som musela na kyret.Ale tebe to vypisovat podrobne nebudem.
Ty sa musis radovat :slight_smile:
19. aug 2007 o 14:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: a v ktorom tt sa to stalo? ako sa citis a tak... bola si doma a aspon trochu odpocivala?
19. aug 2007 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
9tt.Este som doma.Ukecla som doktora nech ma este necha na PN.Kontrolu mam 21.8 a 25.8 ideme na dovolenku takze som sa dohdla so stanicnou,nech mi nepise ziadne sluzby na tie 4 dni,takze do prace idem az 10.9
19. aug 2007 o 15:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
bianca: tak to mi je úprimne ľúto :frowning2: aspoň si teraz pekne odpočiň doma, potom načerpáš nový elán na dovolenke... a za nejakú dobu hurrááá na to :sweat_smile: ešte by ste stále mohli stihnúť rok 2008 ako termín porodu :wink:
19. aug 2007 o 15:25  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
no to si pis ze stihneme :grinning: pockame na jesen a ideme na to :grinning: :grinning: :grinning:
19. aug 2007 o 15:39  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ááá.. Betka sa tu neukázala od dopoludnia...že by sa maličké zľaklo plánovanej indukcie a predsa len skúsilo prirodzenú cestu? tfuj tfuj.. držím palce!
19. aug 2007 o 19:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
drzim palceky :slight_smile:
19. aug 2007 o 19:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojky baby, veľmi pekne vam ďakujem, že to prežívate so mnou. Boli sme dnes pri rodičoch na návšteve celý deň a len nedávno sme sa brátili domov. V Prahe strašne leje a ja stále dúfam, že mi to rozbehne prirodzený pôrod. Uvidíme :wink: . Ráno idem dosť skoro k dr, tak ak si ma tam nenechajú tak sa vám ozvem,ak by som tam náhodou ostala, tak sa snaď bude niečo diať. Tak zatím papa a vďaka všetkým :slight_smile:

bianca : je mi ľúto, čo sa stalo,ale je fajn, že plánujete ďalšie bábo už na jeseň :sunglasses: , držím palčeky

ao : tiež ti ďakujem :sunglasses: za podporu

ikka : vďaka, určite sa ozvem hneď ako to bude možné
19. aug 2007 o 22:51  •  snaží sa  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
betka007:ahojky.A mi ze uz.Zajtra na teba budem mysliet.
Posli trosku dazda do Ostravy.Tu je neznesitelne dusno
19. aug 2007 o 22:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahoj
bianca drzime palceky aby sa vam to skoro podarilo.a je nam luto co sa stalo.
betka myslime na teba
u nas sa vcera blyskalo ostossest ale nezaprsalo.
dnes ideme zasa cvicit vojtovku s malym do Kladna. :sunglasses:
20. aug 2007 o 10:24  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, zdravime z domu :wink: malinka prave zaspinkala, tak trochu tukam do pc :grinning:
nechali si nas v porodke dlhsie, veronika mala zltacku a ja od porodu teploty a vysoky tlak...ale sme hrozne happy, ze sme uz domka :wink:
inak, porod sa celkom dal, manzel mi prvych par hodin ani neveril, ze rodim, hopsala som na balone a predychavala :wink: a zapisovali sme kontrakcie, v porodke som si dala epi-dali mi o 6.rano, o 8. mi doplnili a o pol desiatej som uz poctivo predychavala-uz mi to neucinkovalo + mi pridali oxytocin, ze som nejak moc v pohode :sunglasses: . porod trval 13 hodin, nestihli ma ani nastrihnut, malu som velmi rychlo vytlacila ale mala som len par trhliniek, ze vraj mam len 4 povrch. stichy. teraz uz v poho sedim :wink:
veronika je krasna, pridam fotky, ked bude cas :slight_smile:
dnes som volala betke, uz bola v porodnici-dali jej tabletku na vyvolavanie a prave bola na monitore. ale ze vraj jej hovorili, ze dnes to na porod nevyzera :sunglasses:
bianca: to mi je velmi luto, viem, co si prezivas, aj mne sa to stalo v 8.tyzdni-tiez nebola ziadna akcia, tak som bola na kyretazi-pred 4.rokmi.
urcite sa skoro dockate dalsieho miminka :wink:
20. aug 2007 o 16:42  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik77- velmi gratulujem, tak už to máme za sebou alebo pred sebou...? :wink:
20. aug 2007 o 17:36  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kajacz: aj ja Ti gratulujem :wink: ako sa ma Simonko?
20. aug 2007 o 17:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
sa to tu pekne rozrasta :grinning: len tak dalej
20. aug 2007 o 17:45  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, som len na skok, dnes je Markétka nepokojná a málo spinká,snáď v noci to bude lepšie.
bianca - je to smutné, ale si statočná. nech sa vám čoskoro podarí znova otehotnieť :wink:
20. aug 2007 o 18:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik - gratulujem, je super, že ste už doma.
20. aug 2007 o 18:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik! SUPER!!!
Gratulujeme! Som rada, že ste už zdravé a doma aže si to v pohode zvládla!!! Tak si na seba pekne zvykajte a kojte sa a rastite! Si šikulka!
Keď bude š volať s betkou, tak ju pozdravuj a že jej držíme palce! :wink:
20. aug 2007 o 19:06  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
caff. :grinning:
20. aug 2007 o 19:07  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
hahmmmmmmmmmmmm hahmmmmmmmmmmmmmmmmmm... čáry máry fuk :grinning:
vysielam pozitívne vlny k Betke, aby už porodila :sunglasses:
20. aug 2007 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
susik gratulacia. :sunglasses: :sunglasses:
20. aug 2007 o 20:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ao :grinning: :grinning: pripajam sa!
20. aug 2007 o 21:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte,
susik gratulujemeeee :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: a napis nam miery :slight_smile:
20. aug 2007 o 21:14  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dakujem za gratulacie :wink:
veronka mala 3690g a 52 cm. momentalne skusame babyvak a straasne sa jej to paci :slight_smile:
21. aug 2007 o 08:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
susik, ahoj!
To je fajn, my sme mali šatku, ale nebola pružná a nejako sa mi nedarili úvazy, takže sme sa vozievali v kočíku - boli sme stále von.
Veronika je teda pekné miminko :wink: :dizzy_face:
21. aug 2007 o 12:46  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
musko: my sme boli na obed na prvej prechadzke, poobede pojdeme zase, ak nebude prsat, celkom sa jej pacilo
21. aug 2007 o 14:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, dnes o 15:16 sa Betke narodila Laura Anna, ma 3.34 kg a 52 cm. Obidve su v poriadku :wink:
21. aug 2007 o 19:22  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok