• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame: Mojasvadba.skModrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Sú tu maminy z Ružomberka?

4. októbra 2016 
Ahojte :slight_smile: Domcek že 30tt, sa ti to kráti už :wink:
Andy včera som nestihla, ale v stredu aj keby kamene padali idem :grinning: A nedá sa vám predĺžiť bez viazanosti net?
3. nov 2009 o 10:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ivi..
Nechcelo by sa ti ist v stredu na nahradnu hudobnu?...
My asi pojdeme no musim si este prevolat, ze kedy to je presne no okolo 17-tej..
K tomu internetu, dnes pojdeme do T-comu a uvidime..
3. nov 2009 o 12:26  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, my sme sa krasne vyhriali na slniecku - nech im povytahuje sopliky :slight_smile: Na striedacku sme hrabali listie, potom do neho Matusko skakal a rozhadzovali ho spolu s Tominom...super to bolo :slight_smile:

Domcek, fakt...uz to mas skoro z krku :slight_smile:

Dnes mi pridu vycistit koberec, nejaka firma Lux, ci co..tak som zvedava. Nemusim nic kupit od nich, tak nech cistia :grinning:
3. nov 2009 o 13:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Andy veru sa mi nechce :grinning: to bude malá už nervná, neviem či by to bolo dobre, keď je zvyknutá doobedu :confused:
GG u nás podobne, malá zbierala listy do kýbla a potom ich ale nosila do kuchyne, že ide krájať a papať ako koník (boli nám orať s koňom a ten žral listy :grinning: )
3. nov 2009 o 14:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ja som matuska povyzliekala v chodbicke, a mam tam kopu listia ako pre jezkov - aj spod mikiny ich vysypal :grinning:
3. nov 2009 o 15:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
my sme sa vonku "vytrúsili" ale špinavá bola až na lakťoch :grinning: :dizzy_face:
3. nov 2009 o 17:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dobré ránko,
poradte - rodinné prídavky sa posielajú zvlášť či spolu s materskou, papiere som mala podané
tak sa my vidí,že ja ich nemám
4. nov 2009 o 07:37  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ozaj rodinné prídavky sa neberú až po rodičovskej, lebo som stoho naopak mm včera vyrukoval na mňa stakými otázkami
4. nov 2009 o 07:41  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute baby. :slight_smile:
4. nov 2009 o 08:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
autor
ahojte

pinocio, prídavky mi chodia spolu s rodičovským - naraz
4. nov 2009 o 08:51  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ránko tetušky, mna dnes zase hlava bolí ako... :slight_smile:
Pinocio aj mne, ale je to rozdelené na RP a prídavky, čiže mi pípne 2x sms :grinning:
4. nov 2009 o 08:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne sa dnes nic nechce boze to je lenivost. :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. nov 2009 o 09:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domi, ty sa máš aspoň na čo vyhovoriť :grinning: :grinning: ja idem asi s malou aspoň do obchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi ju musím vyvetrať, lebo už kričí po svojom havkovi, že "ukludni sa a papaj polievočku" :sweat_smile:
4. nov 2009 o 09:11  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
No ivi to teda mam ale sluzke sa vobec nechce upratovat. A dnes mi treba aj varit a ani srnka netusi co.
No a najviac ma vcera nastval mm vraj nic nerobim len sa valam a toto som neodlozila a hento no ma tak vytocil ze u nas po 150rokoch ticha domacnost... :confounded: :angry:
Tak dnes nerobim absolutly nic...
4. nov 2009 o 09:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Mne je po tieto dni nejak zle :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám príšerné migrény, veľa roboty a vybavovačiek, všetko sa mi serká, včera nám ešte aj plyn unikal, ešteže som počula syčať a MM taký zlatý - že tak ho zavri...no dík, sa plynu bojím aj na diaľku...no ale čo už, musela som :confounded:
ešte som aj lešenie za rána o 8mej s mokrou hlavou posúvala, lebo zrovna prišli elektriku odpisovať a pre lešenie nemohli otvoriť dvierka na hodinách...Proste keď sa darí, tak sa darí...idem asi zas Secret čítať nech sa rýcho preladím
4. nov 2009 o 09:51  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dodatočne gratulujem všetkým našim oslávencom.... :dizzy_face:
4. nov 2009 o 09:53  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Domcek, u nas tiez obcas MM somre, ze bordel vsade...ale mna nebavi upratat, a 5 minut po nalete deti to vyzera ako keby sa tu nic nerobilo :angry:

A dnes idem zhanat Matuskovi zateplene nohavice dake - ked idu zo skolky von, lebo mam pocit ze pancusky a gate su malo, ze je dost kosa. No a topanky idem skusit zohnat teple :confounded:
4. nov 2009 o 09:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Tak to ja môžem byť rada, MM nič nepovie na bordel, on si to buď nevšíma alebo je taktný, myslím, že to prvé :grinning: jedinký raz povedal, že máme bordel, ale to som bola ja v bolestiach zubov pár dní,čo som ani spať nemohla, denne na pohotovosti a o domácnosť a malú sa staral on :stuck_out_tongue_closed_eyes:
GG veru, nestačia, ja som jej dnes tiež aj pančuchy aj zateplené gate a čižmy dala :unamused:
Ali tebe som už povedala, že si si toho veľa na seba nabrala a musíš sem tam vypnúť :unamused:
4. nov 2009 o 10:28  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Zakon schvalnosti - ked som dohodnuta s kamoskou, moje dieta spi ako zarezane uz 2 hodiny :angry: :grinning:
4. nov 2009 o 11:48  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Dakujem ,už som sa vymotala zmagoril nás mm finančák chodí to spolu na jeden účet

čítam,že ide vám karta aj ja mám posledné 3 týždna bolehlavov migrény a bordel mám tiež robím poriadky vo veciach malému tak zaprataná celá obývačka ,varím ,pečem, perem a večer som rada ,že sedím s vyloženými nohami
4. nov 2009 o 12:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Caute,
tusim sa vsetky mame rovnako, hlava mna tiez uz dlho pobolieva a k poriadku sa uz ani nevyjadrujem, lebo uz mi z toho sibe. Spalnu neviem kedy upracem,ked v nej furt niekto spi :grinning:
Aj mne pridavky a rodicovsky chodi v jeden den,ked som brala matersku-teda este tento mesiac mam :slight_smile: ,tak v iny den,asi z inej banky to islo :confused:
GG zateplene gate kukni vo Funky aj v Usmeve mali, ale za 500-600 Sk co je asi na znicenie do skolky dost
4. nov 2009 o 13:35  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
kasis materska chodi zo socialnej poistovne a pridavky a rodicak z UPSVaR tak den vyplaty je iny :slight_smile: (tolko profesionalna deformacia :stuck_out_tongue_closed_eyes: )
Idem vam napisat, ze dnes nejpridem cvicit som nejaka poprechladana a pridavam sa do klubu tych co boli hlava posledne dni :frowning2: vcera som si musela dat 2x400 ibalgin aby mi vobec nieco zabralo :angry:
4. nov 2009 o 15:04  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ani ja nejdem cvičiť, hlava ešte dobolieva :confounded: Poobede sme boli chytať sniežik, malá udržala rukavice v podstate celý čas na rukách :dizzy_face: aj kapucu chcela, že fučí vietor :grinning:
4. nov 2009 o 18:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Kasis, dik, gate som kupila, stali este viac, ale uz som bola zufala - vsade mali ze "zateplene" a to bolo podsite len bavlnenou latkou...no a ked som nasla podsite flisom tak som zobrala, aj ked tu cenu budem rozdychavat este dlho :sweat_smile:

Topanky v lekarnach nemali tie co som chcela, tak som bola v Leveli a tam vytiahla za 40€ :astonished: Skusim v BB pozriet, ale tam uz nemam prehlad, kde maju v lekarnii Protetiku boty - okrem Tesca.
4. nov 2009 o 19:47  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
AHOJTE MAMINY,
gg ako dobre, že si tu, idem sa ťa rovno spýtať, si písala, že bude 5.11. v nevedku prvé čítanie, bude to a kedy??lebo na stránke ništ
4. nov 2009 o 19:49  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
by som aj išla s natkou, trošku zmena pre nu, ona je happy child medzi deťmi momentálne
4. nov 2009 o 19:50  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jedna kamoška chodí na protetiku do lipt.mikuláša, tam je predajna, myslím priamo v centre, v tej kocke oproti hotelu jánošík
aj ja som kúpila oteplené gaťuše vo funky, a som s nimi spokojná, teplučké sú, podšité flisom, ešte tie oteplovačky nemáme kúpené, ešte nech moc nesneží a na sánkach máme ešte stále na ťahanie červenú mašlu, tak ešte musíme ku brašnárovi skočiť :grinning: :grinning: :grinning: , sa to mm strašne páčilo tak, tak sme vlani ťahali všade s mašľou :grinning:
4. nov 2009 o 20:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
jáj, gg ja som to už nalistovala, a ono to asi bolo dnes, škoda, to sme mali náhradnú hudobku, inak by som išla, no ništ
4. nov 2009 o 20:03  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
palci, ano dnes to bolo...ale stretla som dnes bai a vravela mi, ze este tusim v decembri to bude...

Na tu Mikulassku Protetiku som nasla cislo, zajtra tam zavolam, ci maju vobec cca jeho cislo a ak, tak tam zbehnem.
4. nov 2009 o 21:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok