Sú tu maminy z Ružomberka?

bzuco
24. júl 2009

šup-šup sem všetky 😉

natalschen
1. nov 2009

ahoj palculienka..... no my sme boli v utorok na pohotovosti lebo mi emka prerevala celu noc a cely den - 3 tyzdne ma uz hnisavu nadchu a zapalene hrdlo, nepomol pamycon ani bioparox 10 dni, a ona stale plakala tak sme sli na pohotovost a tam mala sluzbu DR. Omar-ova... a vies co mi povedla, ze asopn na 2 tyzdne vyradit mliecne vyrobky a jest len polievky a ze ju dopovat ibalginom kazdych 8 hodin aspon 3-4 dni.... 😕 ... to co je 😕 😠 , vsak keby som problem so stravou, tak tam asi nejdem, nie? tak sme druhy den rezali na nasou pediatrickou a ona nas poslala na krcne za terekovou a ta ze kde sme s nou doteraz boli... 😅 , ze ma zapal v celej hlave... - no z poslievok by sa mi asi neuzdravila...takze uz mame ATB aje uz lepsie .- vdaka odbornemu pristupu istych dr.

bzuco
autor
1. nov 2009

z dneška

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

natali...ja po skúsenosti s omarovou už vždy dopredu volám, kto má službu 😝 ....a ak treba ideme rovno do vojenskej na pohotovosť na konkrétne oddelenie
tiež nám omarová dala na 6. chorobu ATb, ktoré sa dávajú pri zápale horných dých. ciest - no chápeš???????..... 😠 😠 😠 😠 😠 😠
a tiež sme nemali dávať mlieko 🙄 🙄 🙄 🙄 🙄
na tú dr. treba asi poriadnu sťažnosť napísať 😠 😠 😠 😠

natalschen
1. nov 2009

asi ano, ona je alergolog a o kazdom si mylsi ze ma alergiu na kravske mlieko atak ku vsetkym pristupuje ale je aj perdiater, takze by asi mala vediet aj ine veci ako zakazovat mlieko 😒

natalschen
1. nov 2009

bzuco.... asi to zacnem s tym telefonovanim na pohotovost robit aj ja 😅 , napis mi prosim cislo na pohotovost do IP ked budes mat cas, diky moc

natalschen
1. nov 2009

bzuco.... ale zoberu vas na tom ktorom oddeleni vo vojneskej? do nas minule kricali ze tam nemame chodit ako do ambulancie a mame prejst prijmom cez pohotovost a ze oni rozhodnu, kam nas poslu 😠

bzuco
autor
1. nov 2009

doteraz sme šli vždy na oddelenie a nebol problém - boli sme na zubnom, chirurgii, krčnom a očnom....v pohode

ale je pravda, že to bolo vždy cez víkend, prípadne v týždni večer

a číslo je 432 13 00

geegee
1. nov 2009

aj Matuska, ked mal hnacky, Omarova isla liecit vysadenim mlieka 😀 Kolko nas je v RBK s takou skusenostou - treba zistit 😀

bzuco
autor
1. nov 2009

GG...no zatiaľ sme 3 😀 😀
a isto sa pridá aj ivca, alami.... 😀 😀 😀

kasis
2. nov 2009

Pekne ranko,
mam rovnake skusenosti,presne aj Matkovi nasadila bezmliecnu dietu pri 6tej chorobe, aj ATB, do hrdla ani nepozrela, ale diagnozu mal zapalene hrdielko a pocuvala ho cez bodynko, odvtedy volam.
Uz sme Matkom zdravi, sme sa vykurirovali,
Natali, Emke skore uzdravenie 🙂
Janka sa nam vcera na obed napraskala mrkvicky a spala 6 hodiiiin v kuse, som ju chodila kontrolovat ci zije, na hroby sme tym padom nesli, vsak bola tma ked sa zobudila 😀

ivca82
2. nov 2009

Ránko tetušky 🙂 ako čítam, dalšia s nás mala tú česť s "dr." Omarovou 😀 😀 sa pripájam do klubu bezmliečnych 😀 a my sme dokonca mali po návrate z nemocnice nevyhnutne navštíviť jej ambulanciu, údajne ja malá veľký alergik, aj keď do teraz som si žiadne príznaky nevšimla 😝 😀
Emke skoré uzdravenie. Inak keď človek stretne Terekovú po Omarovej, tak je to fakt 1 a 100 🙂 ja som bola veľmi príjemne prekvapená 😵

ivca82
2. nov 2009

Včera sa mi vrátila sestra už natrvalo, sme boli aj ich prerobený byt pozrieť, krásne to zvládol jej nastávajúci 🙂 , teraz si "už len" obyvačku a spálnu musia zariadiť 🙂 a ani nejdem písať čo všetko malej podonášala, ale je toho tolko, že keby som išla na poriadne nákupy pre malú, hádam by som si polovicu nemohla dovoliť nakúpiť naraz 😅 😔

palculienka19
2. nov 2009

ahojte,
natali, nech je emke skoro lepšie, takéto skúsenosti iba dieťa stresujú, už by mala ísť dr.omarová na dôchodok, a nie sa tváriť, že niečo vie, my máme skúsenosť, že komunikácia s nou je mizerná, aj ked dg. vtedy raz trafila, ked sme sa jej opýtali na atb, tak nám neodpovedala, a to neznášam, takých doktorov, čo dávajú najavo, že rodič má čušať a nič sa nepýtať, vlastne ked doktor´nekomunikuje, tak sa nemôže dozvedieť objektívne skutočnosti, no nie??

kasis, super, že ti tak pekne papká, asi sa jej po tej mrkvičke dobre zaspinkalo s plným bruškom 🙂

palculienka19
2. nov 2009

ivca, super mať sestru doma, však??ste si spravili vianoce 😉

ivca82
2. nov 2009

Palci ti poviem, len sa smiala včera, že aby som sa moc netešila, že je doma, lebo bude u nás nasáčkovaná každý deň 😀 🙂

andy271
2. nov 2009

Ahojte prajem dobre ranko...
ALe je vonku riadna kosa..
Alex kuka rozpravky a ja upratujem a tak..

Ivi...
Ahojte...
No mat sestru je super,Aspon si mas s kym pokecat a malu musi mat velmi rada..
A v taliansku sa isto daju krasne veci kupit...
Nie ako tu...
A inak kupili ste v tom poprade nieco co by stalo zato?...

natalschen
2. nov 2009

ahojte... tak vidim ze dr. omar je uz pohotovostna clebrita, bolo by nacim jej nejaku malinu udelit, ci co to davaju tym filmovym prepadakom 😀 😀 😀

ivca82
2. nov 2009

Andy v PP si MM kúpil konženku a zimnú bundu, ja som si nič, lebo som nič nenašla, ale som ani nejako extra nehladala, a malej nič netreba, takže tak. Ale výber bol dobrý 😉 ty si nakupovala niečo tam? No a v It sa dá nakúpiť, aj keď všetky vecičky nakúpila v H&M 😀 A malú má rada a je aj krstná, tak to sme s výberom krstných rodičov mali naozaj šťastie, veď sme aj pol roka rozmýšlali 😉
Natali, no veru nejaké to ocenenie pre ňu by sa fakt zišlo 😀 a ty si doma s malou keď ťa tu doobedu vidieť 😕

natalschen
2. nov 2009

ivca.....ano, dnes nejdem do roboty, ale zajtra uz emku odnesiem do skolky, uz je celkom fit - chvalabohu po 3 tyzdnoch 😝 😝 😝

natalschen
2. nov 2009

alami..... kukni katalog avon (mam doma alebo kukni na nete)- kampan 16 - je tam nejaky penovy make-up - je to ten, co si chcela? ak ano, ktory odtien? teraz je dokonca v akcii + 15% dole

andy271
2. nov 2009

Ivi...
A kde ste boli nakupovat?...
V maxe?...
Ja som sa stihla ostrihat a som veeelmi spokojna po strasne dlhom case nosim rozpustene vlasy...
Aj ked dala som dost platila ale stoji to zato...
No a potom mam nove sako, bluzku a nohavice..
Alex dostal od babinky kozenu bundu a je velmi krasna..

Inak v rozhlase davali, ze bude aerobic tak ivca dnes pojdes?...

andy271
2. nov 2009

natalschen...
Ahoj..
Ako sa mate?..
Dlho som ta nevidela tu v Likavke...
Ty robis s avonom?...
Ak by som nieco tiez nasla mozem sa na teba obratit?...

ivca82
2. nov 2009

Andy uvidím či pôjdem dnes cvičiť, poobede idem do mesta niečo vybaviť a neviem kedy prídem domov a či budem ešte vládať, ale v stredu isto 😉

andy271
2. nov 2009

Ivi...
Dobre, este ti cinknem...
Alex uz spi tak idem robit zemlovku, kedze MM ju miluje..

natalschen
2. nov 2009

andy... ahoj, ma sme boli teraz 2 tyznde chori na ATB, takze sme nebehali po vonku, a avon robim, cokolvek mas u nas s 15% zlavou

andy271
2. nov 2009

natal..
Aha no tak to je blbe..
A uz ste o.k.?
Super, tak si kuknem a dam vediet na vianoce sa mi bude isto nieco hodit.. 🙂

pinocio
3. nov 2009

Dobré ránko všetkým,
Mirko sa drží konečne sa rozjedol, u nás nič nové len mm mal dovolenku tak presedel u PC a net nám boli opraviť takže už budem môcť skočiť aj sem.

zatieľ pá kočandy

bzuco
autor
3. nov 2009

ahoj pinocio 😉
ty si riadne ranné vtáča

domcek
3. nov 2009

Ahojte.
Tak ako Zuzi ste zdravi mozeme sa stretnut?

andy271
3. nov 2009

Dobre ranko...
Tak vcera som bola sama cvicit a bolo nas asi 10.
Dnes si hadam pojdem kupit topanky, ak pride tata skor..

andy271
3. nov 2009

Zajtra nam koni internet a kym i najdeme nieco druhe tak asi budeme bez..
Musim dnes este vyuzit...